Hledat

Ubytování

Ubytování město Rust

Ve městě Rust (Rakousko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rust

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rust

Opatment - das Sukzessive

9,9

Opatment - das Sukzessive

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - das Sukzessive. Situated in Rust, within 3 km of Roman stone pit St. Ubytování Opatment - das Sukzessive se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Windstill Apartments

9,9

Windstill Apartments

Ubytování (Apartmán) Windstill Apartments. Boasting garden views, Windstill Apartments offers accommodation with a garden, around 3.1 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Windstill Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Storchennest-Appartements

9,8

Storchennest-Appartements

Ubytování (Apartmány) Storchennest-Appartements. Situated in Rust in the Burgenland region, Storchennest-Appartements features accommodation with free private parking. Ubytování Storchennest-Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis 11

9,8

Logis 11

Ubytování (Apartmány) Logis 11. Situated in Rust in the Burgenland region and Roman stone pit St. Ubytování Logis 11 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenweg Appartements

9,7

Sonnenweg Appartements

Ubytování (Apartmány) Sonnenweg Appartements. Set in Rust, Sonnenweg Appartements has accommodation 3.7 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Sonnenweg Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karnerhof

9,7

Karnerhof

Ubytování (Farma) Karnerhof. Rust’s Karnerhof is within 200 metres of Lake Neusiedl and the town centre, and a swimming beach with boat rental and sailing facilities is just 1 km away. Ubytování Karnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

unser rosa Haus für Sie

9,7

unser rosa Haus für Sie

Ubytování (Apartmán) unser rosa Haus für Sie. Unser rosa Haus für Sie je historický dům z roku 1582 situovaný na náměstí v Rustu, jen 50 metrů od Neziderského jezera. Ubytování unser rosa Haus für Sie se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Katharina

9,6

Villa Katharina

Ubytování (Penzion) Villa Katharina. Villa Katharina stojí v obci Rust, 200 metrů od jezera Neusidler a 900 metrů od pláže Seebad. Ubytování Villa Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfahlbau Rust/Neusiedlersee

9,6

Pfahlbau Rust/Neusiedlersee

Ubytování (Prázdninový dům) Pfahlbau Rust/Neusiedlersee. Pfahlbau Rust/Neusiedlersee je postaven na plošině zapuštěné do rákosového pásu Neziderského jezera. Má terasu s vlastním molem a gril. Ubytování Pfahlbau Rust/Neusiedlersee se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TiMiMoo The smallest Hotel in Austria

9,5

TiMiMoo The smallest Hotel in Austria

Ubytování (Vila) TiMiMoo The smallest Hotel in Austria. Mooslechners Hotel TiMiMoo je malý dům, který se nachází přímo v centru Rustu, jen pár kroků od náměstí Rathausplatz a 1,5 km od jezera Neusiedl. Ubytování TiMiMoo The smallest Hotel in Austria se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfahlbau Rust Robinsonhütte

9,4

Pfahlbau Rust Robinsonhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Pfahlbau Rust Robinsonhütte. Prázdninový dům Pfahlbau Rust Robinsonhütte se nachází ve městě Rust, 4,3 km od římského kamenolomu St. Ubytování Pfahlbau Rust Robinsonhütte se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Gruber

9,3

Ferienwohnungen Gruber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Gruber. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Ferienwohnungen Gruber features accommodation in Rust with free WiFi and garden views. The apartment is 3. Ubytování Ferienwohnungen Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Karassowitsch

9,3

Gästehaus Karassowitsch

Ubytování (Privát) Gästehaus Karassowitsch. Situated in Rust, within 3.2 km of Roman stone pit St. Ubytování Gästehaus Karassowitsch se nachází ve městě Sankt Ägidigasse 12a (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Cottage

9,2

Das Cottage

Ubytování (Penzion) Das Cottage. Das Chata se nachází v obci Rust, 3,5 km od římské kamenné jámy St. Margarethen. Ubytování Das Cottage se nachází ve městě Siedlungsgasse 15 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL SCHANDL ***S

9,2

HOTEL SCHANDL ***S

Ubytování (Hotel) HOTEL SCHANDL ***S. Tento hotel se nachází přímo na náměstí s radnicí v budově z konce 17. století v samém srdci historického centra města Rust. Ubytování HOTEL SCHANDL ***S se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kral

9,1

Pension Kral

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Kral. Pension Kral se nachází v Rustu, 2,8 km od římského kamenolomu St. Margarethen. Ubytování Pension Kral se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Katamaran

9,1

Hotel Katamaran

Ubytování (Hotel) Hotel Katamaran. Hotel Katamaran se nachází v Rustu, 3,4 km od římské kamenné jeskyně St. Margarethen. Nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Katamaran se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rusterhof

9

Rusterhof

Ubytování (Apartmány) Rusterhof. Hotel Rusterhof stojí přímo na náměstí Rathausplatz v centru města Rust, 1,5 km od břehu Neziderského jezera. Ubytování Rusterhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus

9

TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus

Ubytování (Hotel) TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus. Rodinný butikový hotel TiMiMoo Bürgerhaus sídlí v historické budově z roku 1537 přímo na hlavním náměstí v centru města Rust. Ubytování TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Mühle

8,9

Alte Mühle

Ubytování (Apartmány) Alte Mühle. Alte Mühle se nachází ve městě Rust, 2,8 km od římského kamenolomu St. Margarethen, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Alte Mühle se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atriumhof

8,8

Atriumhof

Ubytování (Apartmány) Atriumhof. Located a 3-minute walk from the scenic town of Rust and a short walk from Lake Neusiedl, the Atriumhof is set in a historic farmhouse. Ubytování Atriumhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Anna

8,8

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Situated in Rust, 3.5 km from Roman stone pit St. Margarethen, Pension Anna features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ruth

8,7

Gästehaus Ruth

Ubytování (Privát) Gästehaus Ruth. Located in Rust, Gästehaus Ruth offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Gästehaus Ruth se nachází ve městě Doktor-Alfred-Ratz-Gasse 1 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfahlbau Sunset I

8,7

Pfahlbau Sunset I

Ubytování (Chata) Pfahlbau Sunset I. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pfahlbau Sunset I is situated in Rust. Ubytování Pfahlbau Sunset I se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Rust

8,6

Seehotel Rust

Ubytování (Hotel) Seehotel Rust. Seehotel Rust se nachází na klidném místě mezi historickým centrem Rustu a Neziderským jezerem. Ubytování Seehotel Rust se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Drahteselböck

8,6

Pension Drahteselböck

Ubytování (Penzion) Pension Drahteselböck. Pension Drahteselböck se nachází vedle cyklostezky na okraji města Rust, pouhých 5 minut jízdy od jezera NeusiedlerSee. Ubytování Pension Drahteselböck se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Hotel am See Rust

8,5

Hotel am See Rust

Ubytování (Hotel) Hotel am See Rust. Familiengästehaus Seebad Rust stojí jen 100 metrů od břehu jezera Neusiedlersee. Ubytování Hotel am See Rust se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantika 5 Beach Bungalow

8,2

Romantika 5 Beach Bungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Romantika 5 Beach Bungalow. Romantika 5 Beach Bungalow se nachází ve městě Rust, pouze 5 km od římského kamenolomu v St. Margarethen. Ubytování Romantika 5 Beach Bungalow se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Strohmer

7,4

Pension Strohmer

Ubytování (Penzion) Pension Strohmer. Pension Strohmer enjoys a quiet location a 5-minute walk from the centre of Rust and a 15-minute walk from Lake Neusiedl. Ubytování Pension Strohmer se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Storchencamp Gästehaus Rust

6,4

Storchencamp Gästehaus Rust

Ubytování (Penzion) Storchencamp Gästehaus Rust. Tento penzion se nachází v rekreační oblasti Ruster Bucht, jen pár kroků od Neziderského jezera a 3 minuty jízdy od centra města Rust. Ubytování Storchencamp Gästehaus Rust se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Fischl

Ferienwohnung Fischl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fischl. Situated in Rust and only 3.8 km from Roman stone pit St. Ubytování Ferienwohnung Fischl se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfahlbau Sunset II

Pfahlbau Sunset II

Ubytování (Chata) Pfahlbau Sunset II. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Pfahlbau Sunset II is situated in Rust. Ubytování Pfahlbau Sunset II se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser

Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser

Ubytování (Prázdninový dům) Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser. Situated in Rust, 5 km from Roman stone pit St. Margarethen, Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnatelier im Bioweingut

Wohnatelier im Bioweingut

Ubytování (Apartmán) Wohnatelier im Bioweingut. Located in Rust, 3.2 km from Roman stone pit St. Margarethen, Wohnatelier im Bioweingut provides accommodation with a terrace, free WiFi, a tour desk, and... Ubytování Wohnatelier im Bioweingut se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei

Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei

Ubytování (Chata) Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei. Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei, a property with barbecue facilities and a terrace, is situated in Rust, 5 km from Roman stone pit St. Ubytování Pfahlbauurlaub 57 - Waterfront - erste Reihe fußfrei se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Ulli Schneider

Ferienhaus Ulli Schneider

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ulli Schneider. Located in Rust and only 3.2 km from Roman stone pit St. Ubytování Ferienhaus Ulli Schneider se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Ubytování ve městě Rust

Město Rust se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Rust.