Hledat

Ubytování

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See Horské chaty

Ruster Bucht, 7071 Rust, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Horské chaty) Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See. Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See nabízí ubytování se zahradou, soukromou pláží a terasou, asi 4,4 km od římského kamenolomu St. Margarethen. Ubytování Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Popis ubytování Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na mezinárodní letiště Vídeň je to 37 km. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See nabízí ubytování se zahradou, soukromou pláží a terasou, asi 4,4 km od římského kamenolomu St. Chata má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavený kuchyňský kout a terasu s výhledem na jezero. Na místě si lze půjčit jízdní kola. im Neusiedler See. Margarethen.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Plá E;
  • Soukromá plá E;

Jiná ubytování ve městě Rust

Opatment - das Sukzessive

9,9

Opatment - das Sukzessive

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - das Sukzessive. Situated in Rust, within 3 km of Roman stone pit St. Ubytování Opatment - das Sukzessive se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Windstill Apartments

9,9

Windstill Apartments

Ubytování (Apartmán) Windstill Apartments. Boasting garden views, Windstill Apartments offers accommodation with a garden, around 3.1 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Windstill Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Storchennest-Appartements

9,8

Storchennest-Appartements

Ubytování (Apartmány) Storchennest-Appartements. Situated in Rust in the Burgenland region, Storchennest-Appartements features accommodation with free private parking. Ubytování Storchennest-Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Logis 11

9,8

Logis 11

Ubytování (Apartmány) Logis 11. Situated in Rust in the Burgenland region and Roman stone pit St. Ubytování Logis 11 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Casa Suppan

9,8

Casa Suppan

Ubytování (Privát) Casa Suppan. Casa Suppan se nachází v Rustu v Burgenlandu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Suppan se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Sonnenweg Appartements

9,7

Sonnenweg Appartements

Ubytování (Apartmány) Sonnenweg Appartements. Set in Rust, Sonnenweg Appartements has accommodation 3.7 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Sonnenweg Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

unser rosa Haus für Sie

9,7

unser rosa Haus für Sie

Ubytování (Apartmán) unser rosa Haus für Sie. Unser rosa Haus für Sie je historický dům z roku 1582 situovaný na náměstí v Rustu, jen 50 metrů od Neziderského jezera. Ubytování unser rosa Haus für Sie se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Villa Katharina

9,6

Villa Katharina

Ubytování (Penzion) Villa Katharina. Villa Katharina stojí v obci Rust, 200 metrů od jezera Neusidler a 900 metrů od pláže Seebad. Ubytování Villa Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pfahlbau Rust/Neusiedlersee

9,6

Pfahlbau Rust/Neusiedlersee

Ubytování (Prázdninový dům) Pfahlbau Rust/Neusiedlersee. Pfahlbau Rust/Neusiedlersee je postaven na plošině zapuštěné do rákosového pásu Neziderského jezera. Má terasu s vlastním molem a gril. Ubytování Pfahlbau Rust/Neusiedlersee se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

TiMiMoo The smallest Hotel in Austria

9,5

TiMiMoo The smallest Hotel in Austria

Ubytování (Vila) TiMiMoo The smallest Hotel in Austria. Mooslechners Hotel TiMiMoo je malý dům, který se nachází přímo v centru Rustu, jen pár kroků od náměstí Rathausplatz a 1,5 km od jezera Neusiedl. Ubytování TiMiMoo The smallest Hotel in Austria se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pfahlbau Rust Robinsonhütte

9,4

Pfahlbau Rust Robinsonhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Pfahlbau Rust Robinsonhütte. Prázdninový dům Pfahlbau Rust Robinsonhütte se nachází ve městě Rust, 4,3 km od římského kamenolomu St. Ubytování Pfahlbau Rust Robinsonhütte se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnungen Gruber

9,3

Ferienwohnungen Gruber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Gruber. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Ferienwohnungen Gruber features accommodation in Rust with free WiFi and garden views. The apartment is 3. Ubytování Ferienwohnungen Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Karassowitsch

9,3

Gästehaus Karassowitsch

Ubytování (Privát) Gästehaus Karassowitsch. Situated in Rust, within 3.2 km of Roman stone pit St. Ubytování Gästehaus Karassowitsch se nachází ve městě Sankt Ägidigasse 12a (Rakousko - Burgenland).

Pfahlbau Seehütte am Neusiedlersee - Waterfront 2

9,3

Pfahlbau Seehütte am Neusiedlersee - Waterfront 2

Ubytování (Prázdninové domy) Pfahlbau Seehütte am Neusiedlersee - Waterfront 2. Pfahlbau Seehütte am Neusiedlersee - Waterfront 2 se nachází v Rustu, 4,3 km od římské kamenné jámy St. Margarethen, a nabízí zázemí pro vodní sporty. Ubytování Pfahlbau Seehütte am Neusiedlersee - Waterfront 2 se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Das Cottage

9,2

Das Cottage

Ubytování (Penzion) Das Cottage. Das Chata se nachází v obci Rust, 3,5 km od římské kamenné jámy St. Margarethen. Ubytování Das Cottage se nachází ve městě Siedlungsgasse 15 (Rakousko - Burgenland).

HOTEL SCHANDL ***S

9,2

HOTEL SCHANDL ***S

Ubytování (Hotel) HOTEL SCHANDL ***S. Tento hotel se nachází přímo na náměstí s radnicí v budově z konce 17. století v samém srdci historického centra města Rust. Ubytování HOTEL SCHANDL ***S se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Kral

9,1

Pension Kral

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Kral. Pension Kral se nachází v Rustu, 2,8 km od římského kamenolomu St. Margarethen. Ubytování Pension Kral se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Hotel Katamaran

9,1

Hotel Katamaran

Ubytování (Hotel) Hotel Katamaran. Hotel Katamaran se nachází v Rustu, 3,4 km od římské kamenné jeskyně St. Margarethen. Nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Katamaran se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Rusterhof

9

Rusterhof

Ubytování (Apartmány) Rusterhof. Hotel Rusterhof stojí přímo na náměstí Rathausplatz v centru města Rust, 1,5 km od břehu Neziderského jezera. Ubytování Rusterhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus

9

TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus

Ubytování (Hotel) TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus. Rodinný butikový hotel TiMiMoo Bürgerhaus sídlí v historické budově z roku 1537 přímo na hlavním náměstí v centru města Rust. Ubytování TiMiMoo Art Boutique Hotel Bürgerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Alte Mühle

8,9

Alte Mühle

Ubytování (Apartmány) Alte Mühle. Alte Mühle se nachází ve městě Rust, 2,8 km od římského kamenolomu St. Margarethen, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Alte Mühle se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Atriumhof

8,8

Atriumhof

Ubytování (Apartmány) Atriumhof. Located a 3-minute walk from the scenic town of Rust and a short walk from Lake Neusiedl, the Atriumhof is set in a historic farmhouse. Ubytování Atriumhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Anna

8,8

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Situated in Rust, 3.5 km from Roman stone pit St. Margarethen, Pension Anna features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Ruth

8,7

Gästehaus Ruth

Ubytování (Privát) Gästehaus Ruth. Located in Rust, Gästehaus Ruth offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Gästehaus Ruth se nachází ve městě Doktor-Alfred-Ratz-Gasse 1 (Rakousko - Burgenland).

Pfahlbau Sunset I

8,7

Pfahlbau Sunset I

Ubytování (Chata) Pfahlbau Sunset I. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pfahlbau Sunset I is situated in Rust. Ubytování Pfahlbau Sunset I se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Seehotel Rust

8,6

Seehotel Rust

Ubytování (Hotel) Seehotel Rust. Seehotel Rust se nachází na klidném místě mezi historickým centrem Rustu a Neziderským jezerem. Ubytování Seehotel Rust se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Hotel am See Rust

8,5

Hotel am See Rust

Ubytování (Hotel) Hotel am See Rust. Familiengästehaus Seebad Rust stojí jen 100 metrů od břehu jezera Neusiedlersee. Ubytování Hotel am See Rust se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Strohmer

7,4

Pension Strohmer

Ubytování (Penzion) Pension Strohmer. Pension Strohmer enjoys a quiet location a 5-minute walk from the centre of Rust and a 15-minute walk from Lake Neusiedl. Ubytování Pension Strohmer se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Fischl

Ferienwohnung Fischl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fischl. Situated in Rust and only 3.8 km from Roman stone pit St. Ubytování Ferienwohnung Fischl se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Pfahlbau Sunset II

Pfahlbau Sunset II

Ubytování (Chata) Pfahlbau Sunset II. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Pfahlbau Sunset II is situated in Rust. Ubytování Pfahlbau Sunset II se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser

Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser

Ubytování (Prázdninový dům) Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser. Situated in Rust, 5 km from Roman stone pit St. Margarethen, Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Seehütte Neusiedlersee - Urlaub am Wasser se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Seehütte Seehaus am Neusiedler See

Seehütte Seehaus am Neusiedler See

Ubytování (Prázdninové domy) Seehütte Seehaus am Neusiedler See. Seehütte Seehaus am se nachází v Rustu v regionu Burgenland. Neusiedler See má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Seehütte Seehaus am Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Seehütte Villa am Neusiedler See

Seehütte Villa am Neusiedler See

Ubytování (Horské chaty) Seehütte Villa am Neusiedler See. Seehütte Villa am Neusiedler See se nachází v Rustu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Seehütte Villa am Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).