Hledat

Ubytování

Ubytování město Pinkafeld

Ve městě Pinkafeld (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pinkafeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pinkafeld

Himmelwiesengasse

9,7

Himmelwiesengasse

Ubytování (Privát) Himmelwiesengasse. Set in Pinkafeld, 29 km from Stegersbach, Himmelwiesengasse offers a garden and free WiFi. Ubytování Himmelwiesengasse se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Deller

9

Ferienhaus Deller

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Deller. Ferienhaus Deller se nachází v Pinkafeldu, 42 km od Loipersdorf bei Fürstenfeld a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Ferienhaus Deller se nachází ve městě Kroisegg 53 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadthotel Pinkafeld

8,8

Stadthotel Pinkafeld

Ubytování (Hotel) Stadthotel Pinkafeld. Tento rodinný hotel se nachází přímo na hlavním náměstí ve městě Pinkafeld ve spolkové zemi Burgenland, 3 km od dálnice A2 mezi Vídní a Štýrským Hradcem. Ubytování Stadthotel Pinkafeld se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Step Gästehäuser.Pinkafeld

8,6

Hostel Step Gästehäuser.Pinkafeld

Ubytování (Hostel) Hostel Step Gästehäuser.Pinkafeld. Hostel Step Gästehäuser.Pinkafeld leží 5 minut jízdy od výjezdu 100-Pinkafeld z dálnice A2 Südautobahn a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným... Ubytování Hostel Step Gästehäuser.Pinkafeld se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning apartment in Pinkafeld with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning apartment in Pinkafeld with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Pinkafeld with WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Pinkafeld, Stunning apartment in Pinkafeld with WiFi and 3 Bedrooms provides accommodation with a TV and a kitchen. Ubytování Stunning apartment in Pinkafeld with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Pinkafeld (Rakousko - Burgenland).

Ubytování ve městě Pinkafeld

Město Pinkafeld se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pinkafeld.