Hledat

Ubytování

Ubytování město Podersdorf am See

Ve městě Podersdorf am See (Rakousko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podersdorf am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podersdorf am See

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,9

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází v obci Podersdorf am See, 47 km od Eisenstadtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází ve městě Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Schmidt

9,5

Gästehaus Schmidt

Ubytování (Penzion) Gästehaus Schmidt. Gästehaus Schmidt se nachází ve městě Podersdorf am See v regionu Burgenland, 38 km od Bratislavy a 2 minuty chůze od břehů jezera Neusiedl. Ubytování Gästehaus Schmidt se nachází ve městě Seestraße 61 (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Moser

9,5

Gästehaus Moser

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Moser. Gästehaus Moser je penzion situovaný v Podersdorfu am See. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Moser se nachází ve městě 3 Seeweingarten III (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus & Shiatsu Schreier

9,4

Gästehaus & Shiatsu Schreier

Ubytování (Penzion) Gästehaus & Shiatsu Schreier. Gästehaus & Shiatsu Schreier se nachází v městečku Podersdorfu am See, 38 km od Bratislavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu a terasu. Ubytování Gästehaus & Shiatsu Schreier se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Haus Pannonsee

9,4

Haus Pannonsee

Ubytování (Penzion) Haus Pannonsee. Haus Pannonsee se nachází ve městě Podersdorf am See a nabízí zahradu, terasu, společný lounge a ubytování s kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní... Ubytování Haus Pannonsee se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Archehof - Zur Grube

9,4

Archehof - Zur Grube

Ubytování (Privát) Archehof - Zur Grube. Bio farma Archehof - Zur Grube nabízí ubytování ve městě Podersdorf am See, 38 km od Bratislavy. Ubytování Archehof - Zur Grube se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

9,3

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

Ubytování (Privát) Nachtquartier Zur Dankbarkeit. Set in Podersdorf am See, 46 km from Eisenstadt, Nachtquartier Zur Dankbarkeit offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Nachtquartier Zur Dankbarkeit se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

9,3

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

Ubytování (Penzion) Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss. Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss se nachází v obci Podersdorf, pouhých 300 metrů od pláže u Neziderského jezera. Ubytování Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

9,3

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria. Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria se nachází ve městě Podersdorf am See, pouhých 100 metrů od Neziderského jezera, a nabízí pizzerii se sluneční... Ubytování Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria se nachází ve městě Seeufergasse 21 (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Seewinkel

9,2

Gästehaus Seewinkel

Ubytování (Penzion) Gästehaus Seewinkel. Set on the beachfront in Podersdorf am See, Gästehaus Seewinkel has a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Seewinkel se nachází ve městě Seeweingarten II/6 (Rakousko - Burgenland).

Pension Daniela Steiner

9,2

Pension Daniela Steiner

Ubytování (Penzion) Pension Daniela Steiner. Pension Daniela Steiner se nachází v Podersdorfu am See a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Pension Daniela Steiner se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Appartement Roiss

9,2

Appartement Roiss

Ubytování (Apartmán) Appartement Roiss. Appartement Roiss je apartmánový dům situovaný na kraji Podersdorfu am See, 10 minut chůze od Neziderského jezera. Ubytování Appartement Roiss se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Schmidt

9,2

Pension Schmidt

Ubytování (Penzion) Pension Schmidt. Pension Schmidt nabízí zahradu s terasou a trávníkem na opalování na klidném místě v Podersdorfu, pouhých 200 metrů od Neziderského jezera a zdejší veřejné... Ubytování Pension Schmidt se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Mariella

9,2

Haus Mariella

Ubytování (Penzion) Haus Mariella. Located in Podersdorf am See, Haus Mariella features a garden, terrace and free WiFi. All rooms have a balcony. Ubytování Haus Mariella se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Die Pension Reeh

9,1

Die Pension Reeh

Ubytování (Penzion) Die Pension Reeh. Die Pension Reeh se nachází v Podersdorfu am See, u jezera Neusiedl a pláže. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Die Pension Reeh se nachází ve městě seeweingarten I / 6 (Rakousko - Burgenland).

Nikolaushof

9,1

Nikolaushof

Ubytování (Penzion) Nikolaushof. Penzion Nikolaushof se nachází v městyse Podersdorf am See a nabízí pokoje s klimatizací i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Nikolaushof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Gerda

9,1

Haus Gerda

Ubytování (Prázdninové domy) Haus Gerda. Haus Gerda se nachází v Podersdorf am See. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu se sdíleným bazénem a výhled na bazén. Ubytování Haus Gerda se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus56

9,1

Haus56

Ubytování (Penzion) Haus56. Haus56 se nachází v obci Podersdorf am See a nabízí restauraci, bezplatnou půjčovnu jízdních kol, zahradu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Haus56 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartement am Strand

9

Appartement am Strand

Ubytování (Penzion) Appartement am Strand. Appartement am se nachází na pláži v Podersdorf am See. Strand má zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement am Strand se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

DASWEINBERG contactless check-in

9

DASWEINBERG contactless check-in

UbytováníDASWEINBERG contactless check-in. DASWEINBERG contactless check-in se nachází v Podersdorfu am See v Burgenlandu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování DASWEINBERG contactless check-in se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Ringbauer

8,9

Gästehaus Ringbauer

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Ringbauer. Gästehaus Ringbauer se nachází v obci Podersdorf am See. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Ringbauer se nachází ve městě Frauenkirchner Straße 18 (Rakousko - Burgenland).

Sunny Apartments Podersdorf am See

8,9

Sunny Apartments Podersdorf am See

UbytováníSunny Apartments Podersdorf am See. Sunny Apartments Podersdorf am See se nachází 13 km od muzea vesnice Mönchhof a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sunny Apartments Podersdorf am See se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Appartement am See

8,7

Appartement am See

Ubytování (Apartmán) Appartement am See. Appartement am See se nachází na pláži v Podersdorfu am See a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 48 km od Badenu. Ubytování Appartement am See se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Seewirt & Haus Attila

8,7

Seewirt & Haus Attila

Ubytování (Hotel) Seewirt & Haus Attila. Budovy hotelu Seewirt & Haus Attila stojí pouhých 100 metrů od sebe na břehu Neziderského jezera, 10 km od národního parku Neusiedler See - Seewinkel. Ubytování Seewirt & Haus Attila se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus & Weingut Johannes Strudler

8,7

Gästehaus & Weingut Johannes Strudler

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus & Weingut Johannes Strudler. Gästehaus & Weingut se nachází v Podersdorfu am See v Burgenlandu. Johannes Strudler nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Gästehaus & Weingut Johannes Strudler se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

8,6

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

Ubytování (Penzion) Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler. Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler se nachází ve městečku Podersdorf am See, 10 minut pěšky od veřejné pláže Strandbad Podersdorf. Ubytování Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler se nachází ve městě Hauptstraße 5 (Rakousko - Burgenland).

Pannonia-Hotel/Restaurant

8,6

Pannonia-Hotel/Restaurant

Ubytování (Hotel) Pannonia-Hotel/Restaurant. Pannonia-Hotel/Restaurant stojí jen pár kroků od pláže u Neziderského jezera. Ubytování Pannonia-Hotel/Restaurant se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Frühstückspension Leiner-Stiegelmar

8,6

Frühstückspension Leiner-Stiegelmar

UbytováníFrühstückspension Leiner-Stiegelmar. Frühstückspension Leiner-Stiegelmar se nachází v Podersdorfu am See v regionu Burgenland a nabízí balkon a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Frühstückspension Leiner-Stiegelmar se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Die Herberge

8,5

Die Herberge

Ubytování (Penzion) Die Herberge. Die Herberge se nachází na pláži v Podersdorfu am See a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají terasu. Ubytování Die Herberge se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Georgshof

8,5

Georgshof

Ubytování (Hotel) Georgshof. Georgshof se nachází v obci Podersdorf am See a má restauraci, která nabízí pokrmy z okolí Neziderského jezera. V místě se nachází jezdecká škola. Ubytování Georgshof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartmenthaus Josefikeller

8,4

Appartmenthaus Josefikeller

Ubytování (Apartmány) Appartmenthaus Josefikeller. Appartmenthaus Josefikeller se nachází v obci Podersdorf am See, 46 km od Eisenstadtu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartmenthaus Josefikeller se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienherbergen S & J Zeisz

8,4

Ferienherbergen S & J Zeisz

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienherbergen S & J Zeisz. Ferienherbergen S & J Zeisz se nachází v Podersdorf am See. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienherbergen S & J Zeisz se nachází ve městě Frauenkirchner Strasse 28 (Rakousko - Burgenland).

Sporthotel Podersdorf

8,3

Sporthotel Podersdorf

Ubytování (Hotel) Sporthotel Podersdorf. Sporthotel Podersdorf se nachází ve městě Podersdorf am See, 20 minut chůze od Neziderského jezera. Ubytování Sporthotel Podersdorf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension ETTL

8,2

Pension ETTL

Ubytování (Bed and breakfast) Pension ETTL. Pension ETTL se nachází v Podersdorf am See, 47 km od Eisenstadtu. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension ETTL se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gasthof Kummer

7,8

Gasthof Kummer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Kummer. Gasthof Kummer se nachází v Podersdorfu, hned u jezera Neusiedl a 40 km od Eisenstadtu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Kummer se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Arkadenhaus Steiner

7,6

Arkadenhaus Steiner

Ubytování (Bed and breakfast) Arkadenhaus Steiner. Bed and breakfast Arkadenhaus Steiner se nachází v městyse Podersdorf am See a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Arkadenhaus Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Hotel Herlinde

7,4

Gästehaus Hotel Herlinde

Ubytování (Hotel) Gästehaus Hotel Herlinde. Gästehaus Hotel Herlinde se nachází 1 km od centra obce Podersdorf am See a jezera Neusiedlsee a má zahradu s terasou a dětským hřištěm. Ubytování Gästehaus Hotel Herlinde se nachází ve městě Quergasse 9 (Rakousko - Burgenland).

Martinshof

7,3

Martinshof

UbytováníMartinshof. Martinshof se nachází v Podersdorfu am See, 13 km od muzea vesnice Mönchhof a 14 km od hradu Halbturn. Nabízí ubytování s TV. Ubytování Martinshof se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See

6,2

Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ubytování (Apartmány) Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See. Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See nabízí ubytování s terasou v Podersdorfu am See. Ubytování Großartige Ferienwohnung in Podersdorf am See se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Podersdorf am See

5,7

Ferienwohnung Podersdorf am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Podersdorf am See. Ferienwohnung Podersdorf am See se nachází v Podersdorfu am See v regionu Burgenland a nabízí terasu. 48 km od Badenu. Ubytování Ferienwohnung Podersdorf am See se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Ubytování ve městě Podersdorf am See

Město Podersdorf am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Podersdorf am See.