Hledat

Ubytování

Ubytování město Podersdorf am See

Ve městě Podersdorf am See (Rakousko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podersdorf am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podersdorf am See

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,9

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází v obci Podersdorf am See, 47 km od Eisenstadtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází ve městě Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Parcels Hotel - Adults Only

9,6

The Parcels Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) The Parcels Hotel - Adults Only. Čtyřhvězdičkový The Parcels Hotel - Adults se nachází ve městě Podersdorf am See. Ubytování The Parcels Hotel - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Schmidt

9,5

Gästehaus Schmidt

Ubytování (Penzion) Gästehaus Schmidt. Gästehaus Schmidt se nachází ve městě Podersdorf am See v regionu Burgenland, 38 km od Bratislavy a 2 minuty chůze od břehů jezera Neusiedl. Ubytování Gästehaus Schmidt se nachází ve městě Seestraße 61 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Moser

9,5

Gästehaus Moser

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Moser. Gästehaus Moser je penzion situovaný v Podersdorfu am See. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Moser se nachází ve městě 3 Seeweingarten III (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Joseph Haydn

9,4

Pension Joseph Haydn

Ubytování (Penzion) Pension Joseph Haydn. Rodinný Pension Joseph Haydn se nachází v centru Podersdorfu, 10 minut chůze od břehu jezera Neusiedl. Ubytování Pension Joseph Haydn se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Pannonsee

9,4

Haus Pannonsee

Ubytování (Penzion) Haus Pannonsee. Haus Pannonsee se nachází ve městě Podersdorf am See a nabízí zahradu, terasu, společný lounge a ubytování s kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní... Ubytování Haus Pannonsee se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus & Shiatsu Schreier

9,4

Gästehaus & Shiatsu Schreier

Ubytování (Penzion) Gästehaus & Shiatsu Schreier. Gästehaus & Shiatsu Schreier se nachází v městečku Podersdorfu am See, 38 km od Bratislavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu a terasu. Ubytování Gästehaus & Shiatsu Schreier se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archehof - Zur Grube

9,4

Archehof - Zur Grube

Ubytování (Privát) Archehof - Zur Grube. Bio farma Archehof - Zur Grube nabízí ubytování ve městě Podersdorf am See, 38 km od Bratislavy. Ubytování Archehof - Zur Grube se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

9,3

Nachtquartier Zur Dankbarkeit

Ubytování (Privát) Nachtquartier Zur Dankbarkeit. Set in Podersdorf am See, 46 km from Eisenstadt, Nachtquartier Zur Dankbarkeit offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Nachtquartier Zur Dankbarkeit se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

9,3

Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss

Ubytování (Penzion) Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss. Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss se nachází v obci Podersdorf, pouhých 300 metrů od pláže u Neziderského jezera. Ubytování Weinhof & Gästehaus Dombi Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

9,3

Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria. Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria se nachází ve městě Podersdorf am See, pouhých 100 metrů od Neziderského jezera, a nabízí pizzerii se sluneční... Ubytování Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria se nachází ve městě Seeufergasse 21 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Renée

9,3

Haus Renée

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Renée. Haus Renée má zahradu s terasou a stojí 300 metrů od břehu Neziderského jezera v Podersdorfu am See. Ubytování Haus Renée se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Seewinkel

9,2

Gästehaus Seewinkel

Ubytování (Penzion) Gästehaus Seewinkel. Set on the beachfront in Podersdorf am See, Gästehaus Seewinkel has a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Seewinkel se nachází ve městě Seeweingarten II/6 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Al Faro Lodge

9,2

Hotel Al Faro Lodge

Ubytování (Hotel) Hotel Al Faro Lodge. Hotel Al Faro Lodge se nachází na promenádě v centru Podersdorfu, pouze několik kroků od břehu Neziderského jezera. Ubytování Hotel Al Faro Lodge se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Appartement Roiss

9,2

Appartement Roiss

Ubytování (Apartmán) Appartement Roiss. Appartement Roiss je apartmánový dům situovaný na kraji Podersdorfu am See, 10 minut chůze od Neziderského jezera. Ubytování Appartement Roiss se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schmidt

9,2

Pension Schmidt

Ubytování (Penzion) Pension Schmidt. Pension Schmidt nabízí zahradu s terasou a trávníkem na opalování na klidném místě v Podersdorfu, pouhých 200 metrů od Neziderského jezera a zdejší veřejné... Ubytování Pension Schmidt se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mariella

9,2

Haus Mariella

Ubytování (Penzion) Haus Mariella. Located in Podersdorf am See, Haus Mariella features a garden, terrace and free WiFi. All rooms have a balcony. Ubytování Haus Mariella se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Pension Reeh

9,1

Die Pension Reeh

Ubytování (Penzion) Die Pension Reeh. Die Pension Reeh se nachází v Podersdorfu am See, u jezera Neusiedl a pláže. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Die Pension Reeh se nachází ve městě seeweingarten I / 6 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolaushof

9,1

Nikolaushof

Ubytování (Penzion) Nikolaushof. Penzion Nikolaushof se nachází v městyse Podersdorf am See a nabízí pokoje s klimatizací i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Nikolaushof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gerda

9,1

Haus Gerda

Ubytování (Prázdninové domy) Haus Gerda. Haus Gerda se nachází v Podersdorf am See. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu se sdíleným bazénem a výhled na bazén. Ubytování Haus Gerda se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus56

9,1

Haus56

Ubytování (Penzion) Haus56. Haus56 se nachází v obci Podersdorf am See a nabízí restauraci, bezplatnou půjčovnu jízdních kol, zahradu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Haus56 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ringbauer

8,9

Gästehaus Ringbauer

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Ringbauer. Gästehaus Ringbauer se nachází v obci Podersdorf am See. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Ringbauer se nachází ve městě Frauenkirchner Straße 18 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof zur Goldenen Traube

8,9

Landgasthof zur Goldenen Traube

Ubytování (Hotel) Landgasthof zur Goldenen Traube. Ubytování Landgasthof zur Goldenen Traube se nachází v Podersdorfu, jen 2 minuty chůze od jezera Neusiedl. Ubytování Landgasthof zur Goldenen Traube se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Seewirt & Haus Attila

8,7

Seewirt & Haus Attila

Ubytování (Hotel) Seewirt & Haus Attila. Budovy hotelu Seewirt & Haus Attila stojí pouhých 100 metrů od sebe na břehu Neziderského jezera, 10 km od národního parku Neusiedler See - Seewinkel. Ubytování Seewirt & Haus Attila se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Seehof

8,7

Hotel & Restaurant Seehof

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Seehof. Rodinný Hotel & Restaurant Seehof se nachází v Podersdorfu am See, jen několik minut chůze od Neziderského jezera, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení,... Ubytování Hotel & Restaurant Seehof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

8,6

Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler

Ubytování (Penzion) Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler. Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler se nachází ve městečku Podersdorf am See, 10 minut pěšky od veřejné pláže Strandbad Podersdorf. Ubytování Gästehaus und Weinbau Zur Wiederkehr Strudler se nachází ve městě Hauptstraße 5 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pannonia-Hotel/Restaurant

8,6

Pannonia-Hotel/Restaurant

Ubytování (Hotel) Pannonia-Hotel/Restaurant. Pannonia-Hotel/Restaurant stojí jen pár kroků od pláže u Neziderského jezera. Ubytování Pannonia-Hotel/Restaurant se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgshof

8,5

Georgshof

Ubytování (Hotel) Georgshof. Georgshof se nachází v obci Podersdorf am See a má restauraci, která nabízí pokrmy z okolí Neziderského jezera. V místě se nachází jezdecká škola. Ubytování Georgshof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartmenthaus Josefikeller

8,4

Appartmenthaus Josefikeller

Ubytování (Apartmány) Appartmenthaus Josefikeller. Appartmenthaus Josefikeller se nachází v obci Podersdorf am See, 46 km od Eisenstadtu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartmenthaus Josefikeller se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Herlinde

8,4

Seehotel Herlinde

Ubytování (Hotel) Seehotel Herlinde. Seehotel Herlinde má výhodnou polohu u Neziderského jezera ve městě Podersdorf a nabízí restauraci a přístup na veřejnou pláž. Ubytování Seehotel Herlinde se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienherbergen S & J Zeisz

8,4

Ferienherbergen S & J Zeisz

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienherbergen S & J Zeisz. Ferienherbergen S & J Zeisz se nachází v Podersdorf am See. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienherbergen S & J Zeisz se nachází ve městě Frauenkirchner Strasse 28 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Podersdorf

8,3

Sporthotel Podersdorf

Ubytování (Hotel) Sporthotel Podersdorf. Sporthotel Podersdorf se nachází ve městě Podersdorf am See, 20 minut chůze od Neziderského jezera. Ubytování Sporthotel Podersdorf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension ETTL

8,2

Pension ETTL

Ubytování (Bed and breakfast) Pension ETTL. Pension ETTL se nachází v Podersdorf am See, 47 km od Eisenstadtu. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. K dispozici je TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension ETTL se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus St. Florian

8

Haus St. Florian

Ubytování (Penzion) Haus St. Florian. Toto ubytování se nachází přímo na pláži u Neziderského jezera ve městě Podersdorf am See a nabízí pokoje ve venkovském stylu s balkonem nebo terasou a... Ubytování Haus St. Florian se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gasthof Kummer

7,8

Gasthof Kummer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Kummer. Gasthof Kummer se nachází v Podersdorfu, hned u jezera Neusiedl a 40 km od Eisenstadtu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Kummer se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Linde

7,7

Gästehaus Linde

Ubytování (Penzion) Gästehaus Linde. Toto vinařství se nachází jen 100 metrů od Neziderského jezera a 500 metrů od centra Podersdorfu. Nabízí pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Linde se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Arkadenhaus Steiner

7,6

Arkadenhaus Steiner

Ubytování (Bed and breakfast) Arkadenhaus Steiner. Bed and breakfast Arkadenhaus Steiner se nachází v městyse Podersdorf am See a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Arkadenhaus Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hotel Herlinde

7,4

Gästehaus Hotel Herlinde

Ubytování (Hotel) Gästehaus Hotel Herlinde. Gästehaus Hotel Herlinde se nachází 1 km od centra obce Podersdorf am See a jezera Neusiedlsee a má zahradu s terasou a dětským hřištěm. Ubytování Gästehaus Hotel Herlinde se nachází ve městě Quergasse 9 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Thalhammer - Adults Only

Pension Thalhammer - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Pension Thalhammer - Adults Only. Set in Podersdorf am See, 47 km from Eisenstadt, Pension Thalhammer - Adults Only offers a garden and free WiFi. Ubytování Pension Thalhammer - Adults Only se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

PROMENADE

PROMENADE

Ubytování (Penzion) PROMENADE. Penzion PROMENADE se nachází u pláže ve městě Podersdorf am See a nabízí bar, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, terasu a výhled na město. Ubytování PROMENADE se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Zweitwohnsitz

Zweitwohnsitz

Ubytování (Apartmány) Zweitwohnsitz. Located in Podersdorf am See, Zweitwohnsitz offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Zweitwohnsitz se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ferienwohnung in Podersdorf am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Podersdorf am See. Ferienwohnung in Podersdorf am See is located in Podersdorf am See and offers a garden. Providing free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování Ferienwohnung in Podersdorf am See se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-SYA

Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-SYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-SYA. Ubytování Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-SYA se nachází v obci Podersdorf am See ve spolkové zemi Burgenland. Ubytování Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-SYA se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Arkadenhof

Arkadenhof

Ubytování (Penzion) Arkadenhof. Set in Podersdorf am See, Arkadenhof features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytování Arkadenhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Gisch Edith

Gästehaus Gisch Edith

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gisch Edith. Situated on the beachfront in Podersdorf am See, Gästehaus Gisch Edith has a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Gisch Edith se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brigitte Sponer

Brigitte Sponer

Ubytování (Prázdninový dům) Brigitte Sponer. Located in Podersdorf am See in the Burgenland region, Brigitte Sponer has a garden. The property features garden views and is 48 km from Eisenstadt. Ubytování Brigitte Sponer se nachází ve městě 24 Überland (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-CYB

Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-CYB. Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-CYB is situated in Podersdorf am See. The accommodation is 46 km from Eisenstadt. Ubytování Apartments home Rosenhof Podersdorf - OSM02013-CYB se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Haubis Ferienwohnungen

Haubis Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) Haubis Ferienwohnungen. Located in Podersdorf am See, Haubis Ferienwohnungen provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 46 km from Eisenstadt. Ubytování Haubis Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeside77

Lakeside77

Ubytování (Hotel) Lakeside77. Situated in Podersdorf am See, Lakeside77 has a bar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Lakeside77 se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

grosszugige Wohnung in Podersdorf am See

grosszugige Wohnung in Podersdorf am See

Ubytování (Apartmán) grosszugige Wohnung in Podersdorf am See. Grosszugige Wohnung in Podersdorf am See is situated in Podersdorf am See and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování grosszugige Wohnung in Podersdorf am See se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland).

Wohnung Kurzzeitmiete (Saison)

Wohnung Kurzzeitmiete (Saison)

Ubytování (Apartmány) Wohnung Kurzzeitmiete (Saison). With a garden and a terrace, Wohnung Kurzzeitmiete (Saison) is situated in Podersdorf am See and offers free WiFi. Bratislava is 38 km from the apartment. Ubytování Wohnung Kurzzeitmiete (Saison) se nachází ve městě Podersdorf am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Podersdorf am See

Město Podersdorf am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Podersdorf am See.