Hledat

Ubytování

Ubytování město Eisenstadt

Ve městě Eisenstadt (Rakousko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eisenstadt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eisenstadt

Bootshaus

9,7

Bootshaus

Ubytování (Prázdninový dům) Bootshaus. Featuring garden views, Bootshaus provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Bergkirche Eisenstadt. Ubytování Bootshaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Cerny

9,6

Appartment Cerny

Ubytování (Apartmán) Appartment Cerny. Offering free WiFi and free private parking, Appartment Cerny is set in Eisenstadt, just a 13-minute walk from Esterházy Palace. Ubytování Appartment Cerny se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karina

9,6

Apartment Karina

Ubytování (Apartmán) Apartment Karina. Set 3 km from Esterházy Palace, 2.4 km from Haydn-Haus Eisenstadt and 3. Ubytování Apartment Karina se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästesuiten im Orgelbauerhaus

9,6

Gästesuiten im Orgelbauerhaus

Ubytování (Apartmány) Gästesuiten im Orgelbauerhaus. Situated in Eisenstadt, near Esterházy Palace, Haydn-Haus Eisenstadt and Bergkirche Eisenstadt, Gästesuiten im Orgelbauerhaus features free WiFi, and... Ubytování Gästesuiten im Orgelbauerhaus se nachází ve městě Hauptstr. 22 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haydnsuite

9,5

Haydnsuite

Ubytování (Apartmán) Haydnsuite. Haydnsuite in Eisenstadt provides accommodation with free WiFi, 1 km from Esterházy Palace, 1 km from Haydn-Haus Eisenstadt and 1. Ubytování Haydnsuite se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhaus Eva-Maria Wagner

9,5

Weinhaus Eva-Maria Wagner

Ubytování (Penzion) Weinhaus Eva-Maria Wagner. Ubytování Weinhaus Eva-Maria Wagner stojí v Eisenstadtu naproti kostelu Bergkirche a mauzoleu Haydn. K paláci Esterházy je to pouhých 10 minut chůze. Ubytování Weinhaus Eva-Maria Wagner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Box58

9,4

Box58

Ubytování (Apartmán) Box58. Ubytování Box58 se nachází v centrální, ale přesto klidné části Eisenstadtu, 300 metrů od cyklistické stezky jezera Neusiedl a 250 metrů od paláce... Ubytování Box58 se nachází ve městě Hotterweg 58 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa55

9,4

Villa55

Ubytování (Vila) Villa55. Boasting pool views, Villa55 features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge, around less than 1 km from Esterházy... Ubytování Villa55 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Filbert

9,3

Gästezimmer Filbert

Ubytování (Privát) Gästezimmer Filbert. Situated in Eisenstadt, Gästezimmer Filbert offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a... Ubytování Gästezimmer Filbert se nachází ve městě Am Graben 52 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Home in Eisenstadt

9,2

Cozy Home in Eisenstadt

Ubytování (Apartmán) Cozy Home in Eisenstadt. Set in Eisenstadt, 1.3 km from Esterházy Palace, 1.7 km from Haydn-Haus Eisenstadt and 1. Ubytování Cozy Home in Eisenstadt se nachází ve městě Josef-Knotzer-Straße (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Backhaus

9,2

Altes Backhaus

Ubytování (Aparthotel) Altes Backhaus. Situated in Eisenstadt, 1.2 km from Esterházy Palace and 80 metres from Haydn-Haus Eisenstadt, Altes Backhaus features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Altes Backhaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästesuite in Schlossnähe

9,1

Gästesuite in Schlossnähe

Ubytování (Apartmán) Gästesuite in Schlossnähe. Gästesuite in Schlossnähe is situated in Eisenstadt, less than 1 km from Haydn-Haus Eisenstadt and a 16-minute walk from Bergkirche Eisenstadt, in an area... Ubytování Gästesuite in Schlossnähe se nachází ve městě Hauptstr. 5 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerzimmer - Weingut Tinhof

9

Winzerzimmer - Weingut Tinhof

Ubytování (Privát) Winzerzimmer - Weingut Tinhof. Weingut Tinhof s 10 hektary soukromých vinic se nachází 2 km od centra Eisenstadtu. Ubytování Winzerzimmer - Weingut Tinhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Hotel Vicedom

9

Hotel Vicedom

Ubytování (Hotel) Hotel Vicedom. Hotel Vicedom najdete v budově ze 16. století v centru města Eisenstadt, vedle katedrály sv. Martina a jen 750 metrů od zámku Esterházy. Ubytování Hotel Vicedom se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eisenstadt

8,8

Ferienwohnung Eisenstadt

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Eisenstadt. These spacious apartments are located in a residential area 2 km from the centre of Eisenstadt and Esterházy Palace. Ubytování Ferienwohnung Eisenstadt se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Burgenland

8,7

Hotel Burgenland

Ubytování (Hotel) Hotel Burgenland. Hotel Burgenland najdete v centru Eisenstadtu, jen 7 minut chůze od zámku Esterházy a přímo naproti kongresovému a konferenčnímu centru Eisenstadt. Ubytování Hotel Burgenland se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Ohr

8,6

Hotel-Restaurant Ohr

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Ohr. Located in Eisenstadt, 900 metres from the Esterházy Palace, Hotel-Restaurant Ohr offers a restaurant, free WiFi and free bicycles. Ubytování Hotel-Restaurant Ohr se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Eisenstadt

8,5

Parkhotel Eisenstadt

Ubytování (Hotel) Parkhotel Eisenstadt. Situated in Eisenstadt, within 1.3 km of Esterházy Palace and 200 metres of Haydn-Haus Eisenstadt, Parkhotel Eisenstadt features accommodation with a... Ubytování Parkhotel Eisenstadt se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ohr

8,4

Hotel Ohr

Ubytování (Hotel) Hotel Ohr. Hotel-Restaurant Ohr se nachází 10 minut chůze od centra Eisenstadtu a zámku Esterházy. Zdarma zde můžete využívat jízdní kola, parkoviště a Wi-Fi. Ubytování Hotel Ohr se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Wimmer

8,3

Gasthof Wimmer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Wimmer. Gasthof Wimmer se nachází pouhé 2 km od centra Eisenstadtu a zámku Esterházy a nabízí ubytování v pokojích s kabelovou TV a vlastní koupelnou. Ubytování Gasthof Wimmer se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Apartment Pachinger

8,2

Apartment Pachinger

Ubytování (Apartmán) Apartment Pachinger. Apartment Pachinger, a property with a terrace, is set in Eisenstadt, 3.2 km from Esterházy Palace, 2.6 km from Haydn-Haus Eisenstadt, as well as 3. Ubytování Apartment Pachinger se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Step Gästehaus Eisenstadt

Step Gästehaus Eisenstadt

Ubytování (Hostel) Step Gästehaus Eisenstadt. Located in Eisenstadt, 1.6 km from Esterházy Palace, Step Gästehaus Eisenstadt provides accommodation with a shared lounge, free private parking and a... Ubytování Step Gästehaus Eisenstadt se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Birgit

Ferienwohnung Birgit

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Birgit. Boasting a garden, Ferienwohnung Birgit offers accommodation in Eisenstadt with free WiFi and garden views. The apartment is 3. Ubytování Ferienwohnung Birgit se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dado

Ferienwohnung Dado

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dado. Ferienwohnung Dado in Eisenstadt features accommodation with free WiFi, 1 km from Esterházy Palace, 1.2 km from Haydn-Haus Eisenstadt and 1. Ubytování Ferienwohnung Dado se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turm am Schlosspark Eisenstadt

Turm am Schlosspark Eisenstadt

Ubytování (Prázdninový dům) Turm am Schlosspark Eisenstadt. Set in Eisenstadt, just 500 metres from Esterházy Palace, Turm am Schlosspark Eisenstadt features accommodation with a bar, a garden, a terrace and free... Ubytování Turm am Schlosspark Eisenstadt se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ochs Arbeiterwohnungen

Ochs Arbeiterwohnungen

Ubytování (Apartmán) Ochs Arbeiterwohnungen. Situated in Eisenstadt, 800 metres from Esterházy Palace and 700 metres from Haydn-Haus Eisenstadt, Ochs Arbeiterwohnungen provides accommodation with... Ubytování Ochs Arbeiterwohnungen se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eisenstadt - OSM021006-OYB

Villa Eisenstadt - OSM021006-OYB

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Eisenstadt - OSM021006-OYB. Located in Eisenstadt, less than 1 km from Esterházy Palace, a 16-minute walk from Bergkirche Eisenstadt and 1. Ubytování Villa Eisenstadt - OSM021006-OYB se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Nest

Das Nest

Ubytování (Prázdninový dům) Das Nest. Das Nest is set in Eisenstadt, less than 1 km from Esterházy Palace, and offers a patio, garden, and free WiFi. The property features garden views and is... Ubytování Das Nest se nachází ve městě Hotterweg 56 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eisenstadt - OSM021006-OYA

Villa Eisenstadt - OSM021006-OYA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Eisenstadt - OSM021006-OYA. Set in Eisenstadt, less than 1 km from Esterházy Palace, a 12-minute walk from Haydn-Haus Eisenstadt and 1. Ubytování Villa Eisenstadt - OSM021006-OYA se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Burgenland

Ferienwohnung Burgenland

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Burgenland. Offering garden views, Ferienwohnung Burgenland is an accommodation situated in Eisenstadt, 1.2 km from Esterházy Palace and 1. Ubytování Ferienwohnung Burgenland se nachází ve městě Eisenstadt (Rakousko - Burgenland).

Ubytování ve městě Eisenstadt

Město Eisenstadt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Eisenstadt.