Hledat

Ubytování

Ubytování město Illmitz

Ve městě Illmitz (Rakousko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Illmitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Illmitz

Gästezimmer Resi

9,8

Gästezimmer Resi

Ubytování (Privát) Gästezimmer Resi. Gästezimmer Resi je ubytování v soukromí situované v Illmitzu. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Gästezimmer Resi se nachází ve městě Untere Hauptstraße 41 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Apartment Hildegard

9,8

Weingut Apartment Hildegard

Ubytování (Apartmány) Weingut Apartment Hildegard. Set in Illmitz in the Burgenland region, Weingut Apartment Hildegard offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Weingut Apartment Hildegard se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhof Michael Gartner

9,8

Winzerhof Michael Gartner

Ubytování (Bed and breakfast) Winzerhof Michael Gartner. Set in Illmitz, Winzerhof Michael Gartner offers accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Winzerhof Michael Gartner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Landart

9,8

Apartment Landart

Ubytování (Apartmány) Apartment Landart. Apartment Landart se nachází jen pár minut jízdy od Neziderského jezera v národním parku Illmitz, 48 km od Bratislavy a 80 km od Vídně. Ubytování Apartment Landart se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzl Seewinkelhof

9,8

Salzl Seewinkelhof

Ubytování (Penzion) Salzl Seewinkelhof. Located in Illmitz, Salzl Seewinkelhof features a seasonal outdoor swimming pool, fitness centre, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Salzl Seewinkelhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut und Gästehaus Salzl

9,7

Weingut und Gästehaus Salzl

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut und Gästehaus Salzl. The family-run Weingut und Gästehaus Salzl is situated in Illmitz, 10 km from the St. Ubytování Weingut und Gästehaus Salzl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erbhof Wegleitner

9,7

Erbhof Wegleitner

Ubytování (Privát) Erbhof Wegleitner. Offering free WiFi and garden views, Erbhof Wegleitner is an accommodation situated in Illmitz. Ubytování Erbhof Wegleitner se nachází ve městě Untere Hauptstraße 25 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pusztablick

9,7

Gästehaus Pusztablick

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Pusztablick. Gästehaus Pusztablick is set in Illmitz and was newly renovated in 2017. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels, and a private... Ubytování Gästehaus Pusztablick se nachází ve městě 27 Grabengasse (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Gartenblick

9,7

Appartments Gartenblick

Ubytování (Apartmány) Appartments Gartenblick. Appartments Gartenblick se nachází v Illmitzu a nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Appartments Gartenblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Griemann

9,7

Penthouse Griemann

Ubytování (Apartmány) Penthouse Griemann. Penthouse Griemann se nachází v obci Illmitz, 900 metrů od národního parku Neusiedlersee-Seewinkel, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a střešní terasou... Ubytování Penthouse Griemann se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mit Nationalparkblick

9,7

mit Nationalparkblick

Ubytování (Apartmán) mit Nationalparkblick. Mit Nationalparkblick is located in Illmitz. The property has lake and garden views. Ubytování mit Nationalparkblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zehentner - Wein & Feriendomizil

9,6

Zehentner - Wein & Feriendomizil

Ubytování (Prázdninový dům) Zehentner - Wein & Feriendomizil. Set in Illmitz, Zehentner - Wein & Feriendomizil offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Zehentner - Wein & Feriendomizil se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Illmitzer Weinhof Haider

9,6

Illmitzer Weinhof Haider

Ubytování (Privát) Illmitzer Weinhof Haider. Set amidst the Neusiedler See-Seewinkel National Park, Illmitzer Weinhof Haider is quietly located in Illmitz. Ubytování Illmitzer Weinhof Haider se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Gastehaus Palkowitsch

9,5

Weingut Gastehaus Palkowitsch

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Gastehaus Palkowitsch. Bed and breakfast Weingut Gastehaus Palkowitsch nabízí ubytování se zahradou ve městě Illmitz. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weingut Gastehaus Palkowitsch se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stieglerhof Apartments

9,5

Stieglerhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Stieglerhof Apartments. Stieglerhof se nachází v srdci Národního parku Neusiedlersee-Seewinkel. Ubytování Stieglerhof Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Galumbo - bleiben & genießen

9,5

Apartments Galumbo - bleiben & genießen

Ubytování (Apartmány) Apartments Galumbo - bleiben & genießen. Situated in Illmitz, 43 km from Bükfürdő, Apartments Galumbo - bleiben & genießen features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Galumbo - bleiben & genießen se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lackenblick

9,5

Gästehaus Lackenblick

Ubytování (Penzion) Gästehaus Lackenblick. Located in Illmitz, in a building dating from 2011, Gästehaus Lackenblick provides a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytování Gästehaus Lackenblick se nachází ve městě Urbarialgasse 9 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut und Gästehaus Salzl

9,5

Weingut und Gästehaus Salzl

Ubytování (Privát) Weingut und Gästehaus Salzl. Weingut und Gästehaus Salzl se nachází v Illmitzu ve spolkové zemi Burgenland, 47 km od Šoproně. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Weingut und Gästehaus Salzl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Gästehaus Nationalparkhof Gartner

9,5

Weingut Gästehaus Nationalparkhof Gartner

Ubytování (Penzion) Weingut Gästehaus Nationalparkhof Gartner. Weingut Gästehaus Nationalparkhof Gartner se nachází v Illmitzu a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, pokojovou službu a ubytování s kabelovou TV s plochou... Ubytování Weingut Gästehaus Nationalparkhof Gartner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension & Weingut Storchenblick

9,5

Pension & Weingut Storchenblick

Ubytování (Penzion) Pension & Weingut Storchenblick. Pension & Weingut Storchenblick se nachází v Illmitzu, 48 km od Bratislavy, a nabízí klimatizované pokoje a soukromé parkoviště. Ubytování Pension & Weingut Storchenblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut & Gästezimmer Nekowitsch

9,5

Weingut & Gästezimmer Nekowitsch

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut & Gästezimmer Nekowitsch. Weingut & Gästezimmer Nekowitsch is set in Illmitz. This bed and breakfast features free private parking, room service and free WiFi. Ubytování Weingut & Gästezimmer Nekowitsch se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhof Klua Hoada

9,4

Winzerhof Klua Hoada

Ubytování (Privát) Winzerhof Klua Hoada. Winzerhof Klua Hoada offers accommodation in Illmitz in the Seewinkel region. It offers a wine tasting room and provides free WiFi access. Ubytování Winzerhof Klua Hoada se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Resi

9,4

Ferienhaus Resi

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Resi. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Ferienhaus Resi features accommodation in Illmitz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Resi se nachází ve městě Untere Hauptstraße 45 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Cosy Apartment

9,4

Anna's Cosy Apartment

Ubytování (Apartmán) Anna's Cosy Apartment. Anna's Cosy Apartment is set in Illmitz and offers a garden and a terrace. This apartment offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Anna's Cosy Apartment se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinlaubenhof Kroiss

9,4

Weinlaubenhof Kroiss

Ubytování (Privát) Weinlaubenhof Kroiss. The family run Weinlaubenhof Kroiss enjoys a quiet location in located in Illmitz, direclt ynext to the bicycle path. Ubytování Weinlaubenhof Kroiss se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Gangl

9,4

Beim Gangl

Ubytování (Penzion) Beim Gangl. Beim Gangl is a family run accommodation, set in Illmitz, 48 km from Bratislava. Ubytování Beim Gangl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus zum See

9,3

Gästehaus zum See

Ubytování (Penzion) Gästehaus zum See. Gästehaus zum See se nachází ve městě Illmitz a nabízí ubytování s vlastní terasou, zahradou, společenskou místností a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gästehaus zum See se nachází ve městě Seegasse 26 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sekt & Wein - Walter Klein

9,3

Sekt & Wein - Walter Klein

Ubytování (Apartmány) Sekt & Wein - Walter Klein. Čtyřhvězdičkový penzion Sekt & Wein - Walter Klein se nachází ve městě Illmitz a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, sezónní venkovní bazén,... Ubytování Sekt & Wein - Walter Klein se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension zur Sonne

9,2

Pension zur Sonne

Ubytování (Penzion) Pension zur Sonne. Pension zur Sonne se nachází ve městě Illmitz, v samém srdci národního parku Neusiedlersee-Seewinkel. Ubytování Pension zur Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Tschida E.

9,2

Gästehaus Tschida E.

Ubytování (Privát) Gästehaus Tschida E.. Gästehaus Tschida E. nabízí ubytování v Illmitzu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Najdete zde plně vybavenou koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování Gästehaus Tschida E. se nachází ve městě 80 Obere Hauptstraße (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weingut Rosenhof

9,1

Hotel Weingut Rosenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Weingut Rosenhof. Surrounded by a rose garden in the centre of Illmitz, the Rosenhof offers free Wi-Fi, a sauna, and air-conditioned rooms with a balcony. Ubytování Hotel Weingut Rosenhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Feldsee

9

Ferienwohnungen Feldsee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Feldsee. Ferienwohnungen Feldsee se nachází v městečku Illmitz, 10 minut chůze od centra, 5 minut chůze od národního parku Neusiedlersee – Seewinkel a 4 km od... Ubytování Ferienwohnungen Feldsee se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arkadenhof Graf

9

Arkadenhof Graf

Ubytování (Penzion) Arkadenhof Graf. Rodinné ubytování Arkadenhof Graf se nachází přímo v národním parku Neusiedlersee - Seewinkel, na klidném místě na okraji vesnice Illmitz, jen kousek pěšky... Ubytování Arkadenhof Graf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Unger

9

Gästehaus Unger

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Unger. Featuring a garden, Gästehaus Unger provides accommodation in Illmitz with free WiFi and garden views. Ubytování Gästehaus Unger se nachází ve městě Zickhohe 96 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRACHER SUITE mit Nationalparkblick 5 Personen

9

KRACHER SUITE mit Nationalparkblick 5 Personen

Ubytování (Apartmán) KRACHER SUITE mit Nationalparkblick 5 Personen. KRACHER SUITE mit Nationalparkblick 5 Personen se nachází v městečku Illmitz v regionu Burgenland. Nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování KRACHER SUITE mit Nationalparkblick 5 Personen se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Haider

8,9

Gästehaus Haider

Ubytování (Penzion) Gästehaus Haider. Gästehaus Haider se nachází v Illmitzu v regionu Burgenland, 1,2 km od národního parku Neusiedlersee-Seewinkel a jen 200 metrů od půjčovny jízdních kol. Ubytování Gästehaus Haider se nachází ve městě Zickhöhe 11 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nationalpark

8,9

Hotel Nationalpark

Ubytování (Hotel) Hotel Nationalpark. Klimatizovaný Hotel Nationalpark se nachází ve městě Illmitz v srdci národního parku Neusiedlersee-Seewinkel a nabízí venkovní bazén, wellness centrum,... Ubytování Hotel Nationalpark se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blumenhof Wegleitner

8,9

Blumenhof Wegleitner

Ubytování (Penzion) Blumenhof Wegleitner. Set in Illmitz, Blumenhof Wegleitner has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Blumenhof Wegleitner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Haider

8,8

Privatzimmer Haider

Ubytování (Privát) Privatzimmer Haider. Privatzimmer Haider se nachází ve městě Illmitz a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Privatzimmer Haider se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wein & Landhaus Willi Opitz

8,7

Wein & Landhaus Willi Opitz

Ubytování (Penzion) Wein & Landhaus Willi Opitz. Wein & Landhaus Willi Opitz je oceněný vinařský statek s domácími víny. Ubytování Wein & Landhaus Willi Opitz se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Strommer

8,6

Gästehaus Strommer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Strommer. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Gästehaus Strommer se nachází ve městě Seegasse 35 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen & Weingut Kroiss Silvia

8,4

Ferienwohnungen & Weingut Kroiss Silvia

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen & Weingut Kroiss Silvia. Ferienwohnungen & Weingut Kroiss Silvia se nachází ve městě Illmitz a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Ferienwohnungen & Weingut Kroiss Silvia se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Johannes-Zeche

8,3

Hotel Johannes-Zeche

Ubytování (Hotel) Hotel Johannes-Zeche. Tříhvězdičkový Hotel Johannes-Zeche je obklopen jedinečnou krajinou národního parku Neusiedlersee-Seewinkel a nabízí klidné a tiché místo ve městě Illmitz. Ubytování Hotel Johannes-Zeche se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WohlfühlPension IllmitzerHof

8,2

WohlfühlPension IllmitzerHof

Ubytování (Penzion) WohlfühlPension IllmitzerHof. WohlfühlPension IllmitzerHof stojí na klidném místě na okraji města Illmitz, přímo na hranici Národního parku Neusiedler See - Seewinkel. Ubytování WohlfühlPension IllmitzerHof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zur Post

8,1

Hotel Zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Post. Tato bývalá pošta, která byla přestavena na kouzelný hotel nabízející jedinečné ubytování na klidném místě, se nachází v idylické krajině národního parku... Ubytování Hotel Zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRACHER Guesthouse No. 4

KRACHER Guesthouse No. 4

Ubytování (Privát) KRACHER Guesthouse No. 4. Located in Illmitz in the Burgenland region, KRACHER Guesthouse No. 4 features a terrace. Providing free WiFi, the property also has a garden. Ubytování KRACHER Guesthouse No. 4 se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Christoph Kroiss - Weingut & Gästezimmer

Christoph Kroiss - Weingut & Gästezimmer

Ubytování (Privát) Christoph Kroiss - Weingut & Gästezimmer. Christoph Kroiss - Weingut & Gästezimmer is located in Illmitz. This homestay features free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Christoph Kroiss - Weingut & Gästezimmer se nachází ve městě 25 Apetlonerstraße (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRACHER Guesthouse No. 1

KRACHER Guesthouse No. 1

Ubytování (Privát) KRACHER Guesthouse No. 1. KRACHER Guesthouse No. 1 is located in Illmitz and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování KRACHER Guesthouse No. 1 se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung offers accommodation in Illmitz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Obere Hauptstraße (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRACHER Guesthouse No. 5

KRACHER Guesthouse No. 5

Ubytování (Privát) KRACHER Guesthouse No. 5. Located in Illmitz in the Burgenland region, KRACHER Guesthouse No. 5 features a terrace. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bükfürdő. Ubytování KRACHER Guesthouse No. 5 se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

KRACHER Guesthouse No. 2

KRACHER Guesthouse No. 2

Ubytování (Privát) KRACHER Guesthouse No. 2. KRACHER Guesthouse No. 2 is set in Illmitz and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování KRACHER Guesthouse No. 2 se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Ubytování ve městě Illmitz

Město Illmitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Illmitz.