Hledat

Ubytování

Ubytování město Mörbisch am See

Ve městě Mörbisch am See (Rakousko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mörbisch am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mörbisch am See

Family Suite

10

Family Suite

Ubytování (Apartmán) Family Suite. Family Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Family Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake View Suite

10

Lake View Suite

Ubytování (Apartmán) Lake View Suite. Lake View Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Lake View Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opatment - die Nussschale

9,9

Opatment - die Nussschale

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - die Nussschale. Opatment - die Nussschale is set in Mörbisch am See and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Opatment - die Nussschale se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gartenpension Fischl

9,8

Gartenpension Fischl

Ubytování (Penzion) Gartenpension Fischl. Rodinný penzion Fischl se nachází v centru obce Mörbisch, 3 km od Neziderského jezera a pódia festivalu Seebühne. Ubytování Gartenpension Fischl se nachází ve městě Hauptstraße 105 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Suite

9,8

Relax Suite

Ubytování (Apartmán) Relax Suite. Relax Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Relax Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

9,8

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Rossmann Szapary II. Located in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region, Ferienwohnung Rossmann Szapary II has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rossmann Szapary II se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Corinna

9,8

Apartmenthaus Corinna

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Corinna. Apartmenthaus Corinna se nachází v Mörbisch am See a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmenthaus Corinna se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Opatment

9,8

Opatment

Ubytování (Apartmány) Opatment. Apartmány Opatment jsou situované v obci Mörbisch am See, pouhých 2,5 km od místa, kde se pořádá letní operetní festival Seefestspiele Mörbisch. Ubytování Opatment se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus

9,7

Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus. Situated in Mörbisch am See, Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus features accommodation with free WiFi, within 2.6 km of Mörbisch Festival Stage. Ubytování Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Akina

9,7

Haus Akina

Ubytování (Apartmány) Haus Akina. Haus Akina se nachází ve městě Mörbisch am See ve spolkové zemi Burgenland, 2 km od břehů jezera Neusiedlersee. Nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Haus Akina se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Mörbisch am See

9,7

Ferienwohnung Mörbisch am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mörbisch am See. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Mörbisch am See is an accommodation set in Mörbisch am See. Ubytování Ferienwohnung Mörbisch am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seesuiten Mörbisch

9,6

Seesuiten Mörbisch

Ubytování (Apartmány) Seesuiten Mörbisch. Seesuiten Mörbisch se nachází Mörbisch am See. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seesuiten Mörbisch se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartementhaus Freiler

9,6

Appartementhaus Freiler

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Freiler. Appartementhaus Freiler se nachází 2,1 km od sálu Festspielhaus Mörbisch. Nabízí sezónní venkovní bazén a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartementhaus Freiler se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laubgassl

9,6

Laubgassl

Ubytování (Apartmány) Laubgassl. Set in Mörbisch am See, Laubgassl offers free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Laubgassl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Peterhof

9,5

Pension Peterhof

Ubytování (Penzion) Pension Peterhof. Penzion Peterhof má vlastní vinohrady a organizuje ochutnávky vín. Ubytování Pension Peterhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Weingut Sommerhof

9,5

Weingut Sommerhof

Ubytování (Privát) Weingut Sommerhof. Weingut Sommerhof se nachází v obci Mörbisch, 2 km od Neziderského jezera. Tenisové kurty, restaurace a supermarket jsou odtud vzdálené 500 metrů. Ubytování Weingut Sommerhof se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Franz Schindler

9,5

Weingut Franz Schindler

Ubytování (Penzion) Weingut Franz Schindler. Tento hotel s vinařstvím se nachází v centru města Mörbisch nedaleko Neziderského jezera, nabízí terasu a moderní klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování Weingut Franz Schindler se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Margarethe

9,5

Haus Margarethe

Ubytování (Penzion) Haus Margarethe. Haus Margarethe, obklopen velkou květinovou zahradou, se nachází na klidném místě, 5 minut pěšky od centra města Mörbisch a 1,5 km od jezera Neusiedl. Ubytování Haus Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Pannonia

9,5

Landhaus Pannonia

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Pannonia. Užijte si klidnou a pohodovou dovolenou v rodinném hotelu Landhaus Pannonia v centru obce Mörbisch na břehu Neziderského jezera. Ubytování Landhaus Pannonia se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienstube Sonnengruß

9,5

Ferienstube Sonnengruß

Ubytování (Apartmán) Ferienstube Sonnengruß. Ferienstube Sonnengruß se nachází v obci Mörbisch am See, 2,3 km od místa konání festivalu Mörbisch, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Ferienstube Sonnengruß se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Regina

9,5

Appartements Regina

Ubytování (Apartmány) Appartements Regina. Appartements Regina nabízí ubytování se zahradou v obci Mörbisch am See. Šoproň leží 10 km odtud. Ubytování Appartements Regina se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Luka

9,5

Landhaus Luka

Ubytování (Apartmány) Landhaus Luka. Landhaus Luka offers spacious apartments with a balcony in a quiet location in Mörbisch, 200 metres from the centre and 1.5 km from Lake Neusiedl. Ubytování Landhaus Luka se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Zentgraf

9,5

Gut Zentgraf

Ubytování (Penzion) Gut Zentgraf. Gut Zentgraf se nachází na klidném místě v soukromé boční ulici v centru města Mörbisch, 1,5 km od jezera Neusiedl. Ubytování Gut Zentgraf se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Reiner Mörbisch am Neusiedler See in der Nähe des Family Parks

9,4

Ferienwohnung Familie Reiner Mörbisch am Neusiedler See in der Nähe des Family Parks

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Reiner Mörbisch am Neusiedler See in der Nähe des Family Parks. Situated in Mörbisch am See, just 1.8 km from Mörbisch Festival Stage, Ferienwohnung Familie Reiner Mörbisch am Neusiedler See in der Nähe des Family Parks... Ubytování Ferienwohnung Familie Reiner Mörbisch am Neusiedler See in der Nähe des Family Parks se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Kranixfeld-Fischl

9,4

Haus Kranixfeld-Fischl

Ubytování (Penzion) Haus Kranixfeld-Fischl. Tento penzion se nachází na klidném místě na kraji obce Mörbisch, jen 2 km od Neziderského jezera, a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Kranixfeld-Fischl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofgassl Zentgraf

9,4

Hofgassl Zentgraf

Ubytování (Bed and breakfast) Hofgassl Zentgraf. Zentgraf se nachází na klidném místě v soukromé ulici v centru města Mörbisch. Hotel je vzdálen 1,5 km od Neziderského jezera a 15 km od města Sopron. Ubytování Hofgassl Zentgraf se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Appartement "Blumengassl"

9,4

Appartement "Blumengassl"

Ubytování (Apartmán) Appartement "Blumengassl". Appartement "Blumengassl" offers accommodation in Mörbisch am See, 2.6 km from Mörbisch Festival Stage. Ubytování Appartement "Blumengassl" se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Lang

9,4

Appartementhaus Lang

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Lang. Situated in Mörbisch am See, Appartementhaus Lang has well-equipped accommodation boasting free WiFi, 3 km from Mörbisch Festival Stage. Ubytování Appartementhaus Lang se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Appartementhaus Martina

9,4

Appartementhaus Martina

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Martina. Appartementhaus Martina se nachází na kopci, 500 metrů od centra obce Mörbisch am See, a nabízí apartmány s výhledem na Neziderské jezero, zdarma dostupné... Ubytování Appartementhaus Martina se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Karoly

9,3

Ferienwohnungen Karoly

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Karoly. Featuring garden views, Ferienwohnungen Karoly in Mörbisch am See features accommodation, free bikes, a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnungen Karoly se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnenhof

9,3

Pension Sonnenhof

Ubytování (Penzion) Pension Sonnenhof. Tento rodinný penzion nabízí odpočinek, slunečnou prostornou zahradu, pronájem jízdních kol a útulné pokoje s příjemnou atmosférou. Ubytování Pension Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Lisa

9,3

Ferienhaus Lisa

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Lisa. Ferienhaus Lisa se nachází v Mörbisch am See, 2,4 km od Mörbisch Festival Stage. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, gril a sluneční terasu. Ubytování Ferienhaus Lisa se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus - Doris - Wenzl

9,3

Gästehaus - Doris - Wenzl

Ubytování (Privát) Gästehaus - Doris - Wenzl. Gästehaus - Doris - Wenzl se nachází v Mörbisch am See, 9 km od Sopronu, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus - Doris - Wenzl se nachází ve městě Friedhofgasse 15 1. Stock (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Amelie

9,3

Apartment Amelie

Ubytování (Apartmán) Apartment Amelie. Set in Mörbisch am See in the Burgenland region, Apartment Amelie has a terrace and garden views. Located 3. Ubytování Apartment Amelie se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Pension Seeblick

9,3

Pension Seeblick

Ubytování (Penzion) Pension Seeblick. Situated in Mörbisch am See, 2.6 km from Mörbisch Festival Stage, Pension Seeblick features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner

9,2

Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner

Ubytování (Penzion) Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner. Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner se nachází pouhých 5 minut chůze od centra Mörbisch a 1 km od Neziderského jezera. Ubytování Pension Julia - Haus Elisabeth - Weinhof Lang-Wallner se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Diogenes

9,2

Haus Diogenes

Ubytování (Apartmány) Haus Diogenes. Set in Mörbisch am See in the Burgenland region and Mörbisch Festival Stage reachable within 2. Ubytování Haus Diogenes se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Hofgassl Haus Flo

9,2

Zum Hofgassl Haus Flo

Ubytování (Apartmán) Zum Hofgassl Haus Flo. Zum Hofgassl Haus Flo se nachází v obci Mörbisch am See v Burgenlandu a nabízí terasu. Ubytování Zum Hofgassl Haus Flo se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Trimmel

9,2

Ferienwohnung Trimmel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Trimmel. Ferienwohnung Trimmel is situated in Mörbisch am See, 2.3 km from Mörbisch Festival Stage, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Trimmel se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Zentrum Appartements Mörbisch

9,2

Zentrum Appartements Mörbisch

Ubytování (Apartmány) Zentrum Appartements Mörbisch. Zentrum Appartements Mörbisch se nachází v obci Mörbisch am See, 2,4 km od místa konání festivalu Mörbisch Festival Stage, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Zentrum Appartements Mörbisch se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienferienhaus Amelie

9,2

Familienferienhaus Amelie

Ubytování (Apartmán) Familienferienhaus Amelie. Featuring garden views, Familienferienhaus Amelie provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.3 km from Mörbisch Festival Stage. Ubytování Familienferienhaus Amelie se nachází ve městě 13 Lindengasse Haus (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Engels Landhaus Suite

9,2

Engels Landhaus Suite

Ubytování (Privát) Engels Landhaus Suite. Set just 3.2 km from Mörbisch Festival Stage, Engels Landhaus Suite offers accommodation in Mörbisch am See with access to free bikes, a garden, as well as... Ubytování Engels Landhaus Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Pension Haus Martin

9,2

Pension Haus Martin

Ubytování (Penzion) Pension Haus Martin. Pension Haus Martin se nachází v obci Mörbisch am See, 1 km od břehu jezera Neusiedler See, a nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem s... Ubytování Pension Haus Martin se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MyHouseboat 1

9,2

MyHouseboat 1

Ubytování (Ubytování na lodi) MyHouseboat 1. MyHouseboat 1 nabízí ubytování s výhledem na jezero, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,1 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování MyHouseboat 1 se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Friendship Suite

9,2

Friendship Suite

Ubytování (Apartmán) Friendship Suite. Friendship Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Friendship Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Hofgassl Haus Isi

9,2

Zum Hofgassl Haus Isi

Ubytování (Apartmán) Zum Hofgassl Haus Isi. Zum Hofgassl Haus Isi se nachází v obci Mörbisch am See. Nachází se 1,7 km od festivalového pódia Mörbisch a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zum Hofgassl Haus Isi se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Mittelpunkt

9,1

Das Mittelpunkt

Ubytování (Hotel) Das Mittelpunkt. Das Mittelpunkt je 3hvězdičkový rodinný hotel v klidné lokalitě, 5 minut chůze od centra obce Mörbisch na břehu Neziderského jezera. Ubytování Das Mittelpunkt se nachází ve městě Blumentalgasse 46 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus zum See

9,1

Haus zum See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus zum See. Situated in Mörbisch am See in the Burgenland region, Haus zum See has a patio and garden views. Set 1. Ubytování Haus zum See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Helga Sommer

9,1

Gästezimmer Helga Sommer

Ubytování (Privát) Gästezimmer Helga Sommer. Situated in Mörbisch am See, just 2.7 km from Mörbisch Festival Stage, Gästezimmer Helga Sommer features accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytování Gästezimmer Helga Sommer se nachází ve městě Neustiftgasse 14 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helene

9

Haus Helene

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Helene. Set in Mörbisch am See in the Burgenland region, Haus Helene offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Helene se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Das-Schmidt Privathotel

9

Das-Schmidt Privathotel

Ubytování (Hotel) Das-Schmidt Privathotel. Das-Schmidt Privathotel stojí v centru městečka Mörbisch am See a nabízí restauraci, přímý přístup k cyklostezkám a volný vstup do krytého bazénu a... Ubytování Das-Schmidt Privathotel se nachází ve městě Raiffeisenstraße 8 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mörbisch am See

Město Mörbisch am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Mörbisch am See.