Hledat

Ubytování

Ubytování město Neusiedl am See

Ve městě Neusiedl am See (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neusiedl am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neusiedl am See

Appartement Hareter

9,8

Appartement Hareter

Ubytování (Apartmán) Appartement Hareter. Situated in Neusiedl am See in the Burgenland region, Appartement Hareter features a balcony and lake views. Ubytování Appartement Hareter se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lieblingsplatz Neusiedl Appartements

9,7

Lieblingsplatz Neusiedl Appartements

Ubytování (Apartmán) Lieblingsplatz Neusiedl Appartements. Situated in Neusiedl am See, Lieblingsplatz Neusiedl Appartements features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Lieblingsplatz Neusiedl Appartements se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pannonia Appartements

9,6

Pannonia Appartements

Ubytování (Apartmány) Pannonia Appartements. Pannonia Appartements se nachází v obci Neusiedl am See, 8 km od Parndorfu. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pannonia Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Seeblick Latzko

9,6

Pension Seeblick Latzko

Ubytování (Privát) Pension Seeblick Latzko. Pension Seeblick Latzko is set in Neusiedl am See. Complimentary WiFi is available. A buffet breakfast is available daily at the homestay. Ubytování Pension Seeblick Latzko se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Appartement # 26

9,3

Boutique Appartement # 26

Ubytování (Apartmán) Boutique Appartement # 26. Boutique Appartement # 26 is located in Neusiedl am See and offers a fitness centre and a spa and wellness centre. The accommodation is 8 km from Parndorf. Ubytování Boutique Appartement # 26 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

25h Garden Apartment PLUS *****

9,3

25h Garden Apartment PLUS *****

Ubytování (Apartmán) 25h Garden Apartment PLUS *****. 25h Garden Apartment PLUS ***** is situated in Neusiedl am See and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytování 25h Garden Apartment PLUS ***** se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeside Cottage Neusiedl am See

9,3

Lakeside Cottage Neusiedl am See

Ubytování (Apartmán) Lakeside Cottage Neusiedl am See. Lakeside Cottage Neusiedl am See se nachází ve městě Neusiedl am See, 9 km od Parndorfu. Ubytování Lakeside Cottage Neusiedl am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Bootshaus am See

8,9

Bootshaus am See

Ubytování (Apartmán) Bootshaus am See. Bootshaus am See s terasou a bezplatným Wi-Fi se nachází u pláže v obci Neusiedl am See. Ubytování Bootshaus am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Lakehouse Neusiedl am See

8,8

The Lakehouse Neusiedl am See

Ubytování (Vila) The Lakehouse Neusiedl am See. The Lakehouse Neusiedl am See is located in Neusiedl am See and offers a bar and a terrace. Ubytování The Lakehouse Neusiedl am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Neusiedl am See

8,8

Ferienwohnungen Neusiedl am See

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Neusiedl am See. Tyto prostorné apartmány jsou zasazené do historické budovy v centru Neusiedlu am See, 20 minut pěšky od vlakového nádraží. Ubytování Ferienwohnungen Neusiedl am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Pension Leiner

8,7

Hotel-Pension Leiner

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension Leiner. Hotel-Pension Leiner is a 2-star property set in Neusiedl am See. This 2-star hotel offers luggage storage space and free WiFi. Ubytování Hotel-Pension Leiner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse

8,6

Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse

Ubytování (Apartmány) Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse. Tento prostorný apartmán je situován v centru města Neusiedl am See a pyšní se střešní terasou s výhledem na jezero a Litavské hory. Ubytování Appartement Neusiedl am See mit Dachterrasse se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wende

8,5

Hotel Wende

Ubytování (Hotel) Hotel Wende. Hotel Wende stojí ve městě Neusiedl am See, 10 minut chůze od centra města a Neziderského jezera. Nabízí krytý bazén, wellness centrum a restauraci. Ubytování Hotel Wende se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Stadthaus

8,4

Das Stadthaus

Ubytování (Hotel) Das Stadthaus. Tento tříhvězdičkový hotel je situován v centru města Neusiedl. Má tradiční restauraci se zahradou a terasou. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Das Stadthaus se nachází ve městě Kirchengasse 2 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Nyikospark

8

Hotel am Nyikospark

Ubytování (Hotel) Hotel am Nyikospark. Hotel am Nyikospark se nachází v centru města Neusiedl am See a nabízí oceněnou restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Hotel am Nyikospark se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spa Residenz Neusiedl

7,9

Spa Residenz Neusiedl

Ubytování (Apartmány) Spa Residenz Neusiedl. Spa Residenz Neusiedl se nachází ve městě Neusiedl am See a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a sezónním wellness centrem, kde si hosté mohou... Ubytování Spa Residenz Neusiedl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Zur Lok

7,5

Gasthof Zur Lok

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Zur Lok. Gasthof Zur Lok se nachází ve městě Neusiedl am See a nabízí zahradu, bar a restauraci. Ubytování Gasthof Zur Lok se nachází ve městě Bundesschulstraße 2 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Königshofer

Appartements Königshofer

Ubytování (Apartmány) Appartements Königshofer. Set in Neusiedl am See, 7 km from Parndorf, Appartements Königshofer offers a garden and free WiFi. Ubytování Appartements Königshofer se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement UH55

Appartement UH55

Ubytování (Apartmán) Appartement UH55. Appartement UH55 is set in Neusiedl am See. The accommodation is 7 km from Parndorf, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Appartement UH55 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Villa am See

Villa am See

Ubytování (Privát) Villa am See. Located in Neusiedl am See in the Burgenland region, Villa am See provides accommodation with free private parking. Ubytování Villa am See se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement

Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement

Ubytování (Apartmán) Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement. Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement is located in Neusiedl am See. The apartment features city views and is 6 km from Parndorf. Ubytování Lieblingsplatz Neusiedl City Appartement se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Wave Penthouses

Wave Penthouses

Ubytování (Prázdninové domy) Wave Penthouses. Located in Neusiedl am See, 7 km from Parndorf, Wave Penthouses provides free bikes and free WiFi. Ubytování Wave Penthouses se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Platania

Ferienwohnung Platania

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Platania. Ferienwohnung Platania is situated in Neusiedl am See. Guests may enjoy free WiFi. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ferienwohnung Platania se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Königshofer

Haus Königshofer

Ubytování (Apartmány) Haus Königshofer. Located in Neusiedl am See, 7 km from Parndorf, Haus Königshofer provides a garden and free WiFi. Ubytování Haus Königshofer se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Weingut Hess

Appartment Weingut Hess

Ubytování (Privát) Appartment Weingut Hess. Gästerzimmer Hess is situated in Neusiedl am See. Guests staying at this homestay have access to free WiFi. The homestay is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Appartment Weingut Hess se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LieblingsOrt

LieblingsOrt

Ubytování (Apartmán) LieblingsOrt. LieblingsOrt is located in Neusiedl am See. The accommodation is 34 km from Sopron. Ubytování LieblingsOrt se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

25h Spa-Residenz LUXURY + garden + lake *****

25h Spa-Residenz LUXURY + garden + lake *****

Ubytování (Apartmán) 25h Spa-Residenz LUXURY + garden + lake *****. 25h Spa-Residenz LUXURY + garden + lake ***** is set in Neusiedl am See and offers free bikes and a terrace. Ubytování 25h Spa-Residenz LUXURY + garden + lake ***** se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment AW 9

Apartment AW 9

Ubytování (Apartmán) Apartment AW 9. Situated in Neusiedl am See in the Burgenland region, Apartment AW 9 features a terrace. Ubytování Apartment AW 9 se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Reitweg

Ferienhaus Reitweg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Reitweg. Situated in Neusiedl am See, Ferienhaus Reitweg features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Reitweg se nachází ve městě 6 Reitweg (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Neusiedl am See

Město Neusiedl am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Neusiedl am See.