Hledat

Ubytování

Basilicata

V regionu Basilicata (Itálie) máme celkem 2025 hotelů a ubytování.

Pro region Basilicata doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Matera (910), Maratea (129), Potenza (72), Policoro (51), Metaponto (43), Pisticci (41), Montescaglioso (38), Melfi (34), Castelmezzano (26), Scanzano (23). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Basilicata

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Basilicata

A great house,food&good wine with a tour in Matera

10

A great house,food&good wine with a tour in Matera

Ubytování (Apartmán) A great house,food&good wine with a tour in Matera. A great house, food&good wine with a tour in Matera se nachází v Barile a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování A great house,food&good wine with a tour in Matera se nachází ve městě Barile (Itálie - Basilicata).

casa vacanze deluxe

10

casa vacanze deluxe

Ubytování (Apartmán) casa vacanze deluxe. Casa vacanze deluxe se nachází v Maratea, 400 metrů od Fiumicella, 750 metrů od Punta Santavenere a 1 km od Porto Turistico di Maratea. Ubytování casa vacanze deluxe se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare

10

Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare. Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) Vicino al mare se nachází v obci Policoro. Do Metaponta je to 21 km. Ubytování Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

La Triana

10

La Triana

Ubytování (Prázdninový dům) La Triana. La Triana se nachází v obci Laurenzana v regionu Basilicata a má balkon. 33 km od Sala Consilina. Ubytování La Triana se nachází ve městě Laurenzana (Itálie - Basilicata).

La Locanda del Tempo Lento

10

La Locanda del Tempo Lento

Ubytování (Penzion – hostinec) La Locanda del Tempo Lento. La Locanda del Tempo Lento se nachází ve městě Rionero in Vulture a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Locanda del Tempo Lento se nachází ve městě Rionero in Vulture (Itálie - Basilicata).

The Mule Apartment

10

The Mule Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) The Mule Apartment. The Mule Apartment se zahradou se nachází v Mateře, 1,6 km od muzea MUSMA, 1 km od hradu Tramontano a 1,5 km od Palombaro Lungo. Ubytování The Mule Apartment se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

MA.DI. 34

10

MA.DI. 34

UbytováníMA.DI. 34. MA.DI. 34 se nachází v Montescaglioso, 17 km od katedrály Matera, muzea MUSMA a hradu Tramontano. Ubytování MA.DI. 34 se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Nonna Maria Rosa

10

Nonna Maria Rosa

UbytováníNonna Maria Rosa. Nonna Maria Rosa se nachází v Senise a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také patio. Ubytování Nonna Maria Rosa se nachází ve městě Senise (Itálie - Basilicata).

Casa&Cantina

10

Casa&Cantina

UbytováníCasa&Cantina. Casa&Cantina se nachází v Senise. Tento prázdninový dům má zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa&Cantina se nachází ve městě Senise (Itálie - Basilicata).

Affittacamere Antichi Orizzonti

10

Affittacamere Antichi Orizzonti

Ubytování (Apartmán) Affittacamere Antichi Orizzonti. Affittacamere Antichi Orizzonti se nachází v Mateře, jen 2 km od muzea MUSMA a 1,6 km od paláce Lanfranchi, a nabízí balkon. Ubytování Affittacamere Antichi Orizzonti se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Attico sul Mare in Marinagri Resort

10

Attico sul Mare in Marinagri Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Attico sul Mare in Marinagri Resort. Attico sul Mare in Marinagri Resort se nachází ve městě Policoro a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Attico sul Mare in Marinagri Resort se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Alloggi di Alessandro

10

Alloggi di Alessandro

Ubytování (Prázdninový dům) Alloggi di Alessandro. Alloggi di Alessandro se nachází v Lavellu v regionu Basilicata a má balkon. 46 km od Andrie. Ubytování Alloggi di Alessandro se nachází ve městě Lavello (Itálie - Basilicata).

Art & Design Loft

10

Art & Design Loft

Ubytování (Apartmán) Art & Design Loft. Art & Design Loft se nachází v Mateře, 1,2 km od katedrály a 800 metrů od Palombaro Lungo. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Art & Design Loft se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

B&B Vittoria

10

B&B Vittoria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vittoria. B&B Vittoria nabízí ubytování s výhledem na hory v Potenze, 3,2 km od vlakového nádraží Stazione di Potenza Centrale a 3,8 km od Potenzy. Ubytování B&B Vittoria se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Casa Santa Maria - Beautifully restored house in centro storico Irsina Basilicata Puglia

10

Casa Santa Maria - Beautifully restored house in centro storico Irsina Basilicata Puglia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Santa Maria - Beautifully restored house in centro storico Irsina Basilicata Puglia. Casa Santa Maria - Krásně zrekonstruovaný dům in centro storico se nachází v Irsině, 43 km od Palombaro Lungo, muzea MUSMA a 44 km od katedrály Matera. Ubytování Casa Santa Maria - Beautifully restored house in centro storico Irsina Basilicata Puglia se nachází ve městě Irsina (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Magnolia

10

Casa Vacanze Magnolia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Magnolia. Casa Vacanze Magnolia se nachází v Scanzanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 47 km od Matery. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Magnolia se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

La-casa-dei-Pargoli

10

La-casa-dei-Pargoli

Ubytování (Prázdninový dům) La-casa-dei-Pargoli. La-casa-dei-Pargoli se nachází v Mateře, 2 km od Palombaro Lungo a hradu Tramontano, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La-casa-dei-Pargoli se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

La Petite Maison

10

La Petite Maison

Ubytování (Apartmány) La Petite Maison. La Petite Maison se nachází v obci Pietrapertosa v regionu Basilicata a nabízí terasu. Tento apartmán nabízí bankomat a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Petite Maison se nachází ve městě Pietrapertosa (Itálie - Basilicata).

La casa di Pina

10

La casa di Pina

Ubytování (Prázdninový dům) La casa di Pina. Da Pina se nachází v Mileu v regionu Basilicata a nabízí balkon a výhled do zahrady. 34 km od Scalea. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Pina se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villa Manca

10

Villa Manca

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Manca. Villa Manca se nachází v La Torre v regionu Basilicata a má zahradu. Policoro je vzdálené 50 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Manca se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villa con ampio patio

10

Villa con ampio patio

Ubytování (Vily) Villa con ampio patio. Villa con ampio patio se nachází v Policoru, 8,1 km od Scanzana a 10 km od Stazione di Montalbano. Nabízí klimatizaci. Ubytování Villa con ampio patio se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villetta Bianca Pisticci-Matera

10

Villetta Bianca Pisticci-Matera

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Bianca Pisticci-Matera. Villetta Bianca Pisticci-Matera se nachází v Pisticci a nabízí bar, zahradu a gril. Ubytování Villetta Bianca Pisticci-Matera se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Residence Madonna delle Vergini

10

Residence Madonna delle Vergini

UbytováníResidence Madonna delle Vergini. Featuring a spa bath, Residence Madonna delle Vergini is located in Matera. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Residence Madonna delle Vergini se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Glamping&BeerSpa Scialla Sul Lago

10

Glamping&BeerSpa Scialla Sul Lago

UbytováníGlamping&BeerSpa Scialla Sul Lago. Glamping&BeerSpa Scialla Sul Lago se nachází v obci Pignola a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Glamping&BeerSpa Scialla Sul Lago se nachází ve městě Pignola (Itálie - Basilicata).

Le Dimore degli Artisti RIPACANDIDA

10

Le Dimore degli Artisti RIPACANDIDA

UbytováníLe Dimore degli Artisti RIPACANDIDA. Le Dimore degli Artisti RIPACANDIDA se nachází v Ripacandidě, 46 km od Národního archeologického muzea a 21 km od hradu Melfi. Ubytování Le Dimore degli Artisti RIPACANDIDA se nachází ve městě Ripacandida (Itálie - Basilicata).

A CASA 28 Bed&Breakfast

10

A CASA 28 Bed&Breakfast

UbytováníA CASA 28 Bed&Breakfast. Ubytování se nachází 25 km od hradu Melfi ve Venose, A CASA 28 Bed&Breakfast nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování A CASA 28 Bed&Breakfast se nachází ve městě Venosa (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze San Martino

10

Casa vacanze San Martino

UbytováníCasa vacanze San Martino. Casa Carmen se nachází v Irsině, 43 km od Palombaro Lungo a katedrály a nabízí terasu. 43 km od muzea MUSMA. K dispozici je také balkon. Ubytování Casa vacanze San Martino se nachází ve městě Irsina (Itálie - Basilicata).

Il Casale del Borgo

10

Il Casale del Borgo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Casale del Borgo. Il Casale del Borgo se nachází v Cancellaře, 25 km od Národního archeologického muzea a vlakového nádraží Potenza Centrale. Ubytování Il Casale del Borgo se nachází ve městě Cancellara (Itálie - Basilicata).

Casa Tonino

10

Casa Tonino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tonino. Casa Tonino se nachází v Pisticci a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tonino se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Desy's house

10

Desy's house

Ubytování (Apartmány) Desy's house. Desy's house se nachází ve Ferrandině, 32 km od Palombaro Lungo a katedrály Matera. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Desy's house se nachází ve městě Ferrandina (Itálie - Basilicata).

La Club House

10

La Club House

Ubytování (Horské chaty) La Club House. La Club House se nachází v Montescaglioso, pouhých 23 km od Casa Grotta nei Sassi, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. 23 km od muzea... Ubytování La Club House se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

LAMIA MATERA 11

10

LAMIA MATERA 11

Ubytování (Prázdninový dům) LAMIA MATERA 11. LAMIA MATERA 11 se nachází v Mateře, necelý 1 km od katedrály a 6 minut chůze od Palombaro Lungo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování LAMIA MATERA 11 se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casetta nel Borgo Pianello con vista panoramica

10

Casetta nel Borgo Pianello con vista panoramica

Ubytování (Apartmány) Casetta nel Borgo Pianello con vista panoramica. Casetta nel Borgo Pianello con vista panoramica se nachází asi 47 km od Národního archeologického muzea a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem... Ubytování Casetta nel Borgo Pianello con vista panoramica se nachází ve městě Muro Lucano (Itálie - Basilicata).

Casa Enrica nei Sassi

10

Casa Enrica nei Sassi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Enrica nei Sassi. Casa Enrica se nachází v Mateře, 500 metrů od katedrály a 600 metrů od hradu Tramontano. ne Sassi nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Enrica nei Sassi se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

•°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro

10

•°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro

Ubytování (Apartmány) •°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro. Ubytování v Matera, 1 km od Palombaro Lungo, •°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování •°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto

10

Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto

Ubytování (Prázdninový dům) Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto. Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto se nachází v Mateře, 300 metrů od katedrály a 80 metrů od muzea MUSMA. Ubytování Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

DUE FORNI LUXURY

10

DUE FORNI LUXURY

UbytováníDUE FORNI LUXURY. Set in the Sassi di Matera district of Matera, DUE FORNI LUXURY offers accommodation with a private pool and full-day security. Ubytování DUE FORNI LUXURY se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Il Sottobosco

10

Il Sottobosco

UbytováníIl Sottobosco. Il Sottobosco se nachází v Satrianu di Lucania, 27 km od Národního archeologického muzea a 26 km od Stazione di Potenza Centrale. Ubytování Il Sottobosco se nachází ve městě Satriano di Lucania (Itálie - Basilicata).

HOTEL VILLA CIRIGLIANO

10

HOTEL VILLA CIRIGLIANO

UbytováníHOTEL VILLA CIRIGLIANO. HOTEL VILLA CIRIGLIANO je 4hvězdičkový hotel v Tursi. Všechny pokoje v tomto 4hvězdičkovém hotelu mají výhled na moře a hosté mohou využívat zahradu a bar. Ubytování HOTEL VILLA CIRIGLIANO se nachází ve městě Tursi (Itálie - Basilicata).

La volpe e l'uva Dimore

10

La volpe e l'uva Dimore

UbytováníLa volpe e l'uva Dimore. La volpe e l'uva Dimore se nachází v Montescaglioso a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La volpe e l'uva Dimore se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La casa vacanza GREEN

10

La casa vacanza GREEN

UbytováníLa casa vacanza GREEN. La casa vacanza turquesa se nachází v Policoru, 1,5 km od Spiaggia di Policoro, a nabízí terasu. Ubytování La casa vacanza GREEN se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Casa Vico Primo

10

Casa Vico Primo

UbytováníCasa Vico Primo. Accogliente monolocale in ottima posizione se nachází ve městě Rionero in Vulture, 42 km od Národního archeologického muzea a 13 km od hradu Melfi, a... Ubytování Casa Vico Primo se nachází ve městě Rionero in Vulture (Itálie - Basilicata).

Bed and Breakfast - Case Vacanze Tenuta Palmieri

10

Bed and Breakfast - Case Vacanze Tenuta Palmieri

UbytováníBed and Breakfast - Case Vacanze Tenuta Palmieri. Bed and Breakfast - Case Vacanze Tenuta Palmieri se nachází v Cersuta di Maratea v regionu Basilicata, nedaleko Spiaggia Pietra Caduta. Ubytování Bed and Breakfast - Case Vacanze Tenuta Palmieri se nachází ve městě Cersuta di Maratea (Itálie - Basilicata).

Awesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi

10

Awesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi

UbytováníAwesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi. Amazing home in Maratea with 3 Bedrooms se nachází v Maratea, 12 km od La Secca di Castrocucco a 17 km od vlakového nádraží Praja-Ajeta-Tortora, a nabízí... Ubytování Awesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Refreshing Mobile Home in Ruoti with Fireplace

10

Refreshing Mobile Home in Ruoti with Fireplace

Ubytování (Prázdninový dům) Refreshing Mobile Home in Ruoti with Fireplace. Refreshing Mobile Home in Ruoti with Fireplace se nachází v Ruoti. Venosa leží 29 km daleko. Ubytování Refreshing Mobile Home in Ruoti with Fireplace se nachází ve městě Ruoti (Itálie - Basilicata).

Casa Brunella

10

Casa Brunella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Brunella. Casa Brunella se nachází v Mateře, 500 metrů od katedrály, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a business centrem. Ubytování Casa Brunella se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

CASA VACANZE BB 164-166

10

CASA VACANZE BB 164-166

Ubytování (Prázdninové domy) CASA VACANZE BB 164-166. CASA VACANZE BB 164-166 se nachází v Mateře, nedaleko muzea MUSMA, hradu Tramontano a Palombaro Lungo, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování CASA VACANZE BB 164-166 se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Appartamento incantevole con finiture di pregio

10

Appartamento incantevole con finiture di pregio

Ubytování (Apartmány) Appartamento incantevole con finiture di pregio. Appartamento incantevole con finiture di pregio se nachází v Titu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento incantevole con finiture di pregio se nachází ve městě Tito (Itálie - Basilicata).

Classic Mad Suite Bernalda

10

Classic Mad Suite Bernalda

Ubytování (Prázdninový dům) Classic Mad Suite Bernalda. Classic Mad Suite Bernalda se nachází v Bernaldě a nabízí vířivku. 22 km od města Policoro. Ubytování Classic Mad Suite Bernalda se nachází ve městě Bernalda (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Sunshine

10

Casa Vacanze Sunshine

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Sunshine. Casa Vacanze Sunshine se nachází ve městě Scanzano. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Sunshine se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Villa Franca

10

Villa Franca

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Franca. Villa Franca se nachází ve městě Castelluccio Inferiore, 45 km od La Secca di Castrocucco a 48 km od vlakového nádraží Praja-Ajeta-Tortora. Ubytování Villa Franca se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Ubytování v městech regionu Basilicata

Ubytování v městech regionu Basilicata

Ubytování v regionu Basilicata - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2025 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Basilicata.

Pro region Basilicata doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Matera (910), Maratea (129), Potenza (72), Policoro (51), Metaponto (43), Pisticci (41), Montescaglioso (38), Melfi (34), Castelmezzano (26), Scanzano (23). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Basilicata může být skvělým místem pro strávení dovolené.