Hledat

Ubytování

Ubytování město Matera

Ve městě Matera (Itálie) máme celkem 910 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Matera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Matera

The Mule Apartment

10

The Mule Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) The Mule Apartment. The Mule Apartment se zahradou se nachází v Mateře, 1,6 km od muzea MUSMA, 1 km od hradu Tramontano a 1,5 km od Palombaro Lungo. Ubytování The Mule Apartment se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Affittacamere Antichi Orizzonti

10

Affittacamere Antichi Orizzonti

Ubytování (Apartmán) Affittacamere Antichi Orizzonti. Affittacamere Antichi Orizzonti se nachází v Mateře, jen 2 km od muzea MUSMA a 1,6 km od paláce Lanfranchi, a nabízí balkon. Ubytování Affittacamere Antichi Orizzonti se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Art & Design Loft

10

Art & Design Loft

Ubytování (Apartmán) Art & Design Loft. Art & Design Loft se nachází v Mateře, 1,2 km od katedrály a 800 metrů od Palombaro Lungo. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Art & Design Loft se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

La-casa-dei-Pargoli

10

La-casa-dei-Pargoli

Ubytování (Prázdninový dům) La-casa-dei-Pargoli. La-casa-dei-Pargoli se nachází v Mateře, 2 km od Palombaro Lungo a hradu Tramontano, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La-casa-dei-Pargoli se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Residence Madonna delle Vergini

10

Residence Madonna delle Vergini

UbytováníResidence Madonna delle Vergini. Featuring a spa bath, Residence Madonna delle Vergini is located in Matera. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Residence Madonna delle Vergini se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

LAMIA MATERA 11

10

LAMIA MATERA 11

Ubytování (Prázdninový dům) LAMIA MATERA 11. LAMIA MATERA 11 se nachází v Mateře, necelý 1 km od katedrály a 6 minut chůze od Palombaro Lungo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování LAMIA MATERA 11 se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa Enrica nei Sassi

10

Casa Enrica nei Sassi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Enrica nei Sassi. Casa Enrica se nachází v Mateře, 500 metrů od katedrály a 600 metrů od hradu Tramontano. ne Sassi nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Enrica nei Sassi se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

•°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro

10

•°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro

Ubytování (Apartmány) •°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro. Ubytování v Matera, 1 km od Palombaro Lungo, •°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování •°La Dimora Di Klimt°• Luxury Apartment in Centro se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto

10

Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto

Ubytování (Prázdninový dům) Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto. Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto se nachází v Mateře, 300 metrů od katedrály a 80 metrů od muzea MUSMA. Ubytování Suite San Giacomo - L'Opera Dell'Architetto se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

DUE FORNI LUXURY

10

DUE FORNI LUXURY

UbytováníDUE FORNI LUXURY. Set in the Sassi di Matera district of Matera, DUE FORNI LUXURY offers accommodation with a private pool and full-day security. Ubytování DUE FORNI LUXURY se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa Brunella

10

Casa Brunella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Brunella. Casa Brunella se nachází v Mateře, 500 metrů od katedrály, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a business centrem. Ubytování Casa Brunella se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

CASA VACANZE BB 164-166

10

CASA VACANZE BB 164-166

Ubytování (Prázdninové domy) CASA VACANZE BB 164-166. CASA VACANZE BB 164-166 se nachází v Mateře, nedaleko muzea MUSMA, hradu Tramontano a Palombaro Lungo, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování CASA VACANZE BB 164-166 se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Piazzetta Vivaldi

10

Piazzetta Vivaldi

Ubytování (Apartmán) Piazzetta Vivaldi. Piazzetta Vivaldi se nachází v Mateře, 3,1 km od Palombaro Lungo a 3,3 km od hradu Tramontano. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Piazzetta Vivaldi se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Il Quinto Arco

10

Il Quinto Arco

Ubytování (Prázdninové domy) Il Quinto Arco. Il Quinto Arco se nachází v Mateře, 500 metrů od pláže Palombaro Lungo a 600 metrů od katedrály. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Il Quinto Arco se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa Santa Cesarea

10

Casa Santa Cesarea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Santa Cesarea. Casa Santa Cesarea se nachází ve čtvrti Sassi di Matera ve městě Matera, 400 metrů od katedrály, 400 metrů od Palombaro Lungo a 500 metrů od muzea MUSMA. Ubytování Casa Santa Cesarea se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Il Risveglio nei Sassi

10

Il Risveglio nei Sassi

Ubytování (Prázdninový dům) Il Risveglio nei Sassi. Il Risveglio nei se nachází v Mateře, 550 metrů od muzea MUSMA a 500 metrů od hradu Tramontano. Sassi nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Il Risveglio nei Sassi se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Colle Igino in città

10

Colle Igino in città

UbytováníColle Igino in città. Colle Igino se nachází ve městě Matera, méně než 1 km od katedrály, 10 minut chůze od muzea MUSMA a 500 metrů od hradu Tramontano, a nabízí ubytování s... Ubytování Colle Igino in città se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

h-sa GUEST HOUSE

9,9

h-sa GUEST HOUSE

Ubytování (Penzion) h-sa GUEST HOUSE. h-sa GUEST HOUSE se nachází v Mateře, 1,2 km od muzea MUSMA, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování h-sa GUEST HOUSE se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanza La Cava nel Barisano Suite

9,9

Casa Vacanza La Cava nel Barisano Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza La Cava nel Barisano Suite. Casa Vacanza La Cava nel Barisano Suite se nachází v Mateře. Ubytování Casa Vacanza La Cava nel Barisano Suite se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Acqua Dolce

9,9

Acqua Dolce

Ubytování (Bed and breakfast) Acqua Dolce. Acqua Dolce se nachází v Mateře, 300 metrů od Casa Grotta nei Sassi, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Acqua Dolce se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

La Casa Dei Nonni

9,9

La Casa Dei Nonni

Ubytování (Apartmány) La Casa Dei Nonni. La Casa Dei Nonni nabízí klimatizovaný apartmán ve zrekonstruované typické budově s tubovými stěnami v Mateře, 5 minut chůze od známé čtvrti Sassi. Ubytování La Casa Dei Nonni se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Le Nicchie Di Alpaluma

9,9

Le Nicchie Di Alpaluma

Ubytování (Prázdninový dům) Le Nicchie Di Alpaluma. Le Nicchie Di Alpaluma se nachází asi 700 metrů od katedrály v Mateře a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Le Nicchie Di Alpaluma se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

SUNNY Central bright apt, historical living Matera

9,9

SUNNY Central bright apt, historical living Matera

Ubytování (Apartmány) SUNNY Central bright apt, historical living Matera. SUNNY Central bright apt, historical living Matera se nachází v Mateře, necelý 1 km od katedrály a 10 minut chůze od muzea MUSMA, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování SUNNY Central bright apt, historical living Matera se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Il Tufo In Festa

9,9

Il Tufo In Festa

UbytováníIl Tufo In Festa. Il Tufo In Festa se nachází v Mateře, 1,7 km od katedrály, 1,9 km od muzea MUSMA a 1,8 km od hradu Tramontano. Ubytování Il Tufo In Festa se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Residenza Sant'Eustachio

9,9

Residenza Sant'Eustachio

Ubytování (Apartmán) Residenza Sant'Eustachio. Residenza Sant'Eustachio se nachází v Mateře, 1,1 km od Casa Grotta nei Sassi, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou... Ubytování Residenza Sant'Eustachio se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Fiorentini 22 - Suite Luxury con SPA

9,9

Fiorentini 22 - Suite Luxury con SPA

Ubytování (Apartmány) Fiorentini 22 - Suite Luxury con SPA. Fiorentini 22 - Suite Luxury con SPA se nachází v Mateře, 700 metrů od katedrály a 300 metrů od Palombaro Lungo. Ubytování Fiorentini 22 - Suite Luxury con SPA se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Italian Soul Suite - living experience

9,9

Italian Soul Suite - living experience

Ubytování (Bed and breakfast) Italian Soul Suite - living experience. Italian Soul Suite - living experience se nachází v Mateře, pouhých 200 metrů od muzea MUSMA, a nabízí bar, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Italian Soul Suite - living experience se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Il Sogno e La Stella

9,9

Il Sogno e La Stella

Ubytování (Apartmány) Il Sogno e La Stella. Il Sogno e La Stella nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a bezplatným Wi-Fi v Mateře, kousek od Casa Grotta nei Sassi, muzea MUSMA a hradu... Ubytování Il Sogno e La Stella se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa Adelina nel Centro dei Sassi

9,9

Casa Adelina nel Centro dei Sassi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Adelina nel Centro dei Sassi. Ubytování se nachází ve čtvrti Sassi di Matera ve městě Matera. Casa Adelina nel Centro dei Sassi má klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování Casa Adelina nel Centro dei Sassi se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

La Commenda di Picciano - Country House

9,9

La Commenda di Picciano - Country House

UbytováníLa Commenda di Picciano - Country House. La Commenda di Picciano - Country House se nachází v Mateře, 14 km od Palombaro Lungo a katedrály. Ubytování La Commenda di Picciano - Country House se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa 900

9,9

Casa 900

UbytováníCasa 900. Casa 900 se nachází 20 metrů od nejbližšího vchodu do oblasti Sassi ve městě Matera a nabízí klimatizované apartmány a terasu. Ubytování Casa 900 se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa 3Bien

9,9

Casa 3Bien

Ubytování (Prázdninový dům) Casa 3Bien. Casa 3Bien se nachází v Mateře, pouhých 300 metrů od Palombaro Lungo a necelý 1 km od hradu Tramontano, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa 3Bien se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Dimora in pieno centro

9,9

Dimora in pieno centro

UbytováníDimora in pieno centro. Dimora in pieno centro se nachází v Mateře, pouhých 300 metrů od pláže Palombaro Lungo a 1,2 km od katedrály. Nabízí balkon. Ubytování Dimora in pieno centro se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa Nostra

9,9

Casa Nostra

Ubytování (Apartmán) Casa Nostra. Casa Nostra se nachází v Mateře, necelý 1 km od muzea MUSMA, a nabízí bezplatné Wi-Fi a panoramatickou terasu. Ubytování Casa Nostra se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Chic House Matera

9,9

Chic House Matera

Ubytování (Penzion) Chic House Matera. Chic House Matera se nachází v Mateře, 500 metrů od pláže Palombaro Lungo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chic House Matera se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Il Tempo Ritrovato

9,9

Il Tempo Ritrovato

Ubytování (Prázdninový dům) Il Tempo Ritrovato. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází ve městě Matera v regionu Basilicata, v oblasti Sassi. Katedrála Matera je vzdálená 300 metrů. Ubytování Il Tempo Ritrovato se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Dimora del Sedile

9,9

Dimora del Sedile

UbytováníDimora del Sedile. Dimora del Sedile se nachází v Mateře, 2 minuty chůze od katedrály. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Dimora del Sedile se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Il Giardino di Eleonora

9,8

Il Giardino di Eleonora

Ubytování (Penzion) Il Giardino di Eleonora. Il Giardino di Eleonora se nachází v Mateře a nabízí ubytování s vlastním balkonem. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Il Giardino di Eleonora se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

La Corte Dei Pastori Luxury

9,8

La Corte Dei Pastori Luxury

Ubytování (Penzion) La Corte Dei Pastori Luxury. La Corte Dei Pastori Luxury se nachází v Mateře, 70 metrů od Casa Grotta nei Sassi, a nabízí různé zařízení, jako je bar, sdílený lounge a zahrada. Ubytování La Corte Dei Pastori Luxury se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

L'Affaccio Dell'Abate

9,8

L'Affaccio Dell'Abate

Ubytování (Prázdninový dům) L'Affaccio Dell'Abate. L'AFFACCIO DELL'ABATE se nachází ve čtvrti Sassi di Matera ve městě Matera, 400 metrů od katedrály. Ubytování L'Affaccio Dell'Abate se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casetta Gattini

9,8

Casetta Gattini

Ubytování (Apartmán) Casetta Gattini. Casetta Gattini se nachází v Mateře, 1,3 km od Palombaro Lungo a 1,6 km od muzea MUSMA. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casetta Gattini se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Un Rubino fra i Sassi

9,8

Un Rubino fra i Sassi

Ubytování (Prázdninový dům) Un Rubino fra i Sassi. Un Rubino fra se nachází v Mateře, 500 metrů od Palombaro Lungo. Ubytování Un Rubino fra i Sassi se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

44 Metri Quadri

9,8

44 Metri Quadri

Ubytování44 Metri Quadri. 44 Metri Quadri se nachází asi 700 metrů od Casa Grotta nei Sassi a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do klidné ulice. Ubytování 44 Metri Quadri se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Casa di Molly

9,8

Casa di Molly

Ubytování (Penzion) Casa di Molly. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Casa di Molly se nachází v Mateře, 400 metrů od pláže Palombaro Lungo a katedrály. Ubytování Casa di Molly se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Palazzo Virgintino - Sassi Rooms

9,8

Palazzo Virgintino - Sassi Rooms

Ubytování (Penzion) Palazzo Virgintino - Sassi Rooms. Palazzo Virgintino - Sassi Rooms se nachází v Mateře, necelý 1 km od katedrály a 1 minutu chůze od Palombaro Lungo, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Palazzo Virgintino - Sassi Rooms se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

LA DIMORA DI ANTOSA

9,8

LA DIMORA DI ANTOSA

Ubytování (Apartmány) LA DIMORA DI ANTOSA. LA DIMORA DI ANTOSA se nachází v Mateře, 400 metrů od katedrály a Palombaro Lungo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování LA DIMORA DI ANTOSA se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Grotta Barisano

9,8

Grotta Barisano

Ubytování (Apartmány) Grotta Barisano. Grotta Barisano se nachází v Mateře, 600 metrů od pláže Palombaro Lungo a 400 metrů od katedrály. Ubytování Grotta Barisano se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

StageROOM02 - Matera

9,8

StageROOM02 - Matera

Ubytování (Apartmán) StageROOM02 - Matera. StageROOM02 - Matera se nachází ve čtvrti Sassi di Matera ve městě Matera, necelý 1 km od hradu Tramontano, 2,1 km od katedrály a 60 metrů od kostela San... Ubytování StageROOM02 - Matera se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Vivere nei Sassi

9,8

Vivere nei Sassi

Ubytování (Prázdninový dům) Vivere nei Sassi. Vivere nei Sassi se nachází v Mateře, 0,6 km od muzea MUSMA a 450 metrů od hradu Tramontano. Katedrála Matera je vzdálená 0,4 km. Ubytování Vivere nei Sassi se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Suite San Placido

9,8

Suite San Placido

Ubytování (Apartmán) Suite San Placido. Suite San Placido se nachází v Mateře, 600 metrů od katedrály a necelý 1 km od muzea MUSMA. Nabízí klimatizaci. Ubytování Suite San Placido se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

M&G holiday house

9,8

M&G holiday house

UbytováníM&G holiday house. Prázdninový dům M&G se nachází 700 metrů od Casa Grotta nei Sassi a 200 metrů od hradu Tramontano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování M&G holiday house se nachází ve městě Matera (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Matera

Město Matera se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 910 hotelů a ubytování ve městě Matera.