Hledat

Ubytování

Ubytování město Maratea

Ve městě Maratea (Itálie) máme celkem 129 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maratea

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maratea

casa vacanze deluxe

10

casa vacanze deluxe

Ubytování (Apartmán) casa vacanze deluxe. Casa vacanze deluxe se nachází v Maratea, 400 metrů od Fiumicella, 750 metrů od Punta Santavenere a 1 km od Porto Turistico di Maratea. Ubytování casa vacanze deluxe se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Awesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi

10

Awesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi

UbytováníAwesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi. Amazing home in Maratea with 3 Bedrooms se nachází v Maratea, 12 km od La Secca di Castrocucco a 17 km od vlakového nádraží Praja-Ajeta-Tortora, a nabízí... Ubytování Awesome home in Maratea with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

The Secret Garden Maratea - Casa di Elena

10

The Secret Garden Maratea - Casa di Elena

UbytováníThe Secret Garden Maratea - Casa di Elena. Ubytování se nachází 2,7 km od pláže Fiumicello, 1,5 km od Porto Turistico di Maratea a 11 km od La Secca di Castrocucco. Ubytování The Secret Garden Maratea - Casa di Elena se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Zia Yaya

9,9

Zia Yaya

Ubytování (Bed and breakfast) Zia Yaya. Zia Yaya se nachází v Maratea, 1,9 km od Spiaggia Pietra Caduta a 2,8 km od Spiaggia Portacquafridda. Ubytování Zia Yaya se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Casa Puccini B&B Maratea

9,8

Casa Puccini B&B Maratea

UbytováníCasa Puccini B&B Maratea. Casa Puccini B&B Maratea se nachází v Maratea a nabízí výhled na moře, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Puccini B&B Maratea se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Blasu Home

9,7

Blasu Home

UbytováníBlasu Home. Blasu Home se nachází 2,7 km od Punta Santavenere a 7,3 km od Porto Turistico di Maratea. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Blasu Home se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Amaranto

9,7

Amaranto

UbytováníAmaranto. Amaranto se nachází v Maratea, necelý 1 km od pláže Cala Ficarra a 11 minut chůze od pláže Valle d'Acqua. Ubytování Amaranto se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B nonnAngela

9,7

B&B nonnAngela

Ubytování (Bed and breakfast) B&B nonnAngela. B&B nonnAngela se nachází v Maratea, 1,2 km od pláže Fiumicello a 1,6 km od Punta Santavenere. Ubytování B&B nonnAngela se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B Mariposa

9,7

B&B Mariposa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Mariposa. B&B Mariposa se nachází v Maratea, 2,4 km od Fiumicella, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Mariposa se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

A Suata

9,7

A Suata

UbytováníA Suata. A Suata se nachází v Maratea, necelý 1 km od Punta Santavenere a 11 minut chůze od pláže Fiumicello, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování A Suata se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B Le Tre Casette

9,6

B&B Le Tre Casette

UbytováníB&B Le Tre Casette. B&B Le Tre Casette se nachází v Maratea, necelý 1 km od Punta Santavenere a 1,8 km od pláže Fiumicello, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování B&B Le Tre Casette se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Sanacore - Maratea - Cersuta

9,6

Sanacore - Maratea - Cersuta

UbytováníSanacore - Maratea - Cersuta. Sanacore - Maratea - Cersuta se nachází v Maratea v regionu Basilicata, nedaleko Spiaggia Pietra Caduta. Ubytování Sanacore - Maratea - Cersuta se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Romantic Hotel & Restaurant Villa Cheta Elite

9,6

Romantic Hotel & Restaurant Villa Cheta Elite

UbytováníRomantic Hotel & Restaurant Villa Cheta Elite. Romantic Hotel & Restaurant sídlí v elegantní secesní vile s výhledem na moře, jen pár kilometrů od centra Maratea a kombinuje vřelou pohostinnost s... Ubytování Romantic Hotel & Restaurant Villa Cheta Elite se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

SUITE LA TERRAZZA SUL CIELO DI MARATEA

9,5

SUITE LA TERRAZZA SUL CIELO DI MARATEA

Ubytování (Penzion) SUITE LA TERRAZZA SUL CIELO DI MARATEA. SUITE LA TERRAZZA SUL CIELO DI MARATEA se nachází v Maratea, 2,5 km od Punta Santavenere a 1,9 km od Porto Turistico di Maratea. Ubytování SUITE LA TERRAZZA SUL CIELO DI MARATEA se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Bed and Breakfast Nefer

9,5

Bed and Breakfast Nefer

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Nefer. Bed and Breakfast Nefer se nachází v zahradě, 100 metrů od pobřeží. Ubytování Bed and Breakfast Nefer se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Le case di Nina

9,5

Le case di Nina

Ubytování (Prázdninové domy) Le case di Nina. Le case di Nina se nachází v Maratea v regionu Basilicata, 1,2 km od Porto Turistico di Maratea, a nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Le case di Nina se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Garden Suite

9,5

Garden Suite

Ubytování (Prázdninové domy) Garden Suite. Garden Suite se nachází v Maratea, nedaleko Fiumicella a 1,7 km od Punta Santavenere. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Garden Suite se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Primavera

9,5

Casa Vacanze Primavera

UbytováníCasa Vacanze Primavera. Casa Vacanze Primavera se nachází v Maratea a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 2,9 km od Punta Santavenere. Ubytování Casa Vacanze Primavera se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Villa Caterina Affittacamere

9,5

Villa Caterina Affittacamere

UbytováníVilla Caterina Affittacamere. Villa Caterina Affittacamere se nachází v Maratea, 1,7 km od Spiaggia Pietra Caduta. Ubytování Villa Caterina Affittacamere se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

ReginElena B&B

9,4

ReginElena B&B

Ubytování (Bed and breakfast) ReginElena B&B. ReginElena B&B se nachází 2,6 km od Punta Santavenere a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ReginElena B&B se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Santavenere Hotel

9,4

Santavenere Hotel

Ubytování (Hotel) Santavenere Hotel. The 5-star Santavenere Hotel offers a fully equipped wellness centre, swimming pools, 3 restaurants and a beautiful terrace overlooking the sea. Ubytování Santavenere Hotel se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Il Ruscello

9,4

Il Ruscello

UbytováníIl Ruscello. Il Ruscello se nachází v Maratea, 5 km od Porto Turistico di Maratea, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Ruscello se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B Blanda

9,3

B&B Blanda

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Blanda. B&B Blanda se nachází v Maratea, 1,5 km od La Secca di Castrocucco a 11 km od Porto Turistico di Maratea. Ubytování B&B Blanda se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B Felice

9,3

B&B Felice

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Felice. B&B Felice se nachází v Maratea, 10 km od Porto Turistico di Maratea a La Secca di Castrocucco. Ubytování B&B Felice se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B La Torretta

9,3

B&B La Torretta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Torretta. B&B La Torretta se nachází v rustikální vile s výhledem na Tyrhénské moře, 5 minut jízdy od centra Maratea a 400 metrů od pláže Arena du' Nastro. Ubytování B&B La Torretta se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Villa Alessandra

9,3

Villa Alessandra

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Alessandra. Ubytování se nachází v Maratea, 2,5 km od La Secca di Castrocucco a 5 km od Porto Turistico. Ubytování Villa Alessandra se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Thea Maris

9,3

Thea Maris

UbytováníThea Maris. Thea Maris se nachází v Maratea, 1,1 km od Punta Santavenere, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Thea Maris se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

La dimora di Adelaide

9,3

La dimora di Adelaide

UbytováníLa dimora di Adelaide. La dimora di Adelaide se nachází v Maratea, 5,8 km od Porto Turistico di Maratea, 13 km od La Secca di Castrocucco a 18 km od vlakového nádraží... Ubytování La dimora di Adelaide se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Il Vecchio e Il Mare B&B Maratea

9,2

Il Vecchio e Il Mare B&B Maratea

UbytováníIl Vecchio e Il Mare B&B Maratea. Il Vecchio e nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Il Mare B&B Maratea se nachází v Maratea. Ubytování Il Vecchio e Il Mare B&B Maratea se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Casale De Filippo

9,2

Casale De Filippo

UbytováníCasale De Filippo. Nachází se v Maratea v regionu Basilicata a Porto Turistico di Maratea leží 10 km daleko. Ubytování Casale De Filippo se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Villetta panoramica

9,2

Villetta panoramica

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta panoramica. Villetta panoramica nabízí ubytování s výhledem na moře v Maratea, 650 metrů od Fiumicella a 1,7 km od Porto Turistico di Maratea. Ubytování Villetta panoramica se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

La terrazza al civico 20

9,2

La terrazza al civico 20

UbytováníLa terrazza al civico 20. La terrazza al civico 20 se nachází asi 1,5 km od Punta Santavenere a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování La terrazza al civico 20 se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B La Dimora Di Alfonso

9,2

B&B La Dimora Di Alfonso

UbytováníB&B La Dimora Di Alfonso. B&B La Dimora Di Alfonso se nachází v Maratea, pouhých 600 metrů od pláže Fiumicello, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování B&B La Dimora Di Alfonso se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

SUITE Casa MARA & SUITE Casa TEA

9,1

SUITE Casa MARA & SUITE Casa TEA

UbytováníSUITE Casa MARA & SUITE Casa TEA. SUITE Casa MARA & SUITE Casa TEA se nachází v Maratea, kousek od pláže Fiumicello, Punta Santavenere a Porto Turistico di Maratea. Ubytování SUITE Casa MARA & SUITE Casa TEA se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

La stanza dell'angolo

9,1

La stanza dell'angolo

Ubytování (Penzion) La stanza dell'angolo. La stanza dell'angolo se nachází v Maratea, 2,5 km od Punta Santavenere, a nabízí výhled na hory. Ubytování La stanza dell'angolo se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

RESIDENZA LA ROSA

9,1

RESIDENZA LA ROSA

Ubytování (Apartmány) RESIDENZA LA ROSA. RESIDENZA LA ROSA se nachází v Maratea, 1,5 km od Punta Santavenere a 1,6 km od Fiumicella. K dispozici je také balkon. Ubytování RESIDENZA LA ROSA se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B "LA GIANCARLA"

9,1

B&B "LA GIANCARLA"

Ubytování (Bed and breakfast) B&B "LA GIANCARLA". B&B "LA GIANCARLA" se nachází v Maratea, 6 km od Porto Turistico di Maratea a 10,7 km od La Secca di Castrocucco. Na místě je bar. Všechny pokoje mají TV. Ubytování B&B "LA GIANCARLA" se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Il Casalino

9,1

Il Casalino

UbytováníIl Casalino. Il Casalino se nachází v Maratea, 2,4 km od Fiumicella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou nebo balkonem a přístupem do zahrady a venkovního... Ubytování Il Casalino se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Hotel Murmann

9

Hotel Murmann

Ubytování (Hotel) Hotel Murmann. Hotel Murmann se nachází 200 metrů od pláže ve Fiumicellu a má vlastní střešní zahradu a bazén. K dispozici je kyvadlová doprava z přístavu a nádraží. Ubytování Hotel Murmann se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze da Cristina

9

Casa vacanze da Cristina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze da Cristina. Casa vacanze da Cristina se nachází v Maratea, 1,6 km od Punta Santavenere, 1,9 km od Porto Turistico di Maratea a 13 km od La Secca di Castrocucco. Ubytování Casa vacanze da Cristina se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Holiday Home NomiS

9

Holiday Home NomiS

Ubytování (Penzion) Holiday Home NomiS. Prázdninový dům se zahradou NomiS se nachází v Maratea v regionu Basilicata, 2,4 km od Punta Santavenere a 1,8 km od Porto Turistico di Maratea. Ubytování Holiday Home NomiS se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Il Nespolo

9

Il Nespolo

UbytováníIl Nespolo. Il Nespolo nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Maratea, 100 metrů od pláže Fiumicello a 1,6 km od Punta Santavenere. Ubytování Il Nespolo se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

TreMetriSopraAlMare

9

TreMetriSopraAlMare

UbytováníTreMetriSopraAlMare. Featuring mountain views, TreMetriSopraAlMare provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 100 metres from Fiumicello Beach. Ubytování TreMetriSopraAlMare se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&b La Giara

9

B&b La Giara

Ubytování (Bed and breakfast) B&b La Giara. B&b La Giara se nachází v Maratea v regionu Basilicata, necelý 1 km od Spiaggia Delle Grotta. Ubytování B&b La Giara se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Villa paradiso

9

Villa paradiso

Ubytování (Vila) Villa paradiso. Villa paradiso se nachází v Maratea, necelý 1 km od pláže Fiumicello a 17 minut chůze od Punta Santavenere, a nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa paradiso se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Tusitala - Rooms & Suite

9

Tusitala - Rooms & Suite

UbytováníTusitala - Rooms & Suite. Tusitala - Rooms & Suite se nachází v Maratea, 1,4 km od Spiaggia A' Gnola a 2,4 km od Spiaggia La Secca. Ubytování Tusitala - Rooms & Suite se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze da Cristina app C

9

Casa vacanze da Cristina app C

UbytováníCasa vacanze da Cristina app C. Casa vacanze da Cristina app C se nachází v Maratea, pouhých 600 metrů od pláže Fiumicello, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze da Cristina app C se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

B&B da AnnaMaria

8,9

B&B da AnnaMaria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B da AnnaMaria. B&B da AnnaMaria se nachází 2,5 km od pláže Fiumicello a 2,9 km od Punta Santavenere a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou... Ubytování B&B da AnnaMaria se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Dimore Santojanni - La Casa sul Porto

8,9

Dimore Santojanni - La Casa sul Porto

Ubytování (Prázdninové domy) Dimore Santojanni - La Casa sul Porto. Dimore Santojanni - La Casa sul Porto se nachází v Maratea, 700 metrů od Punta Santavenere. Ubytování Dimore Santojanni - La Casa sul Porto se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Hotel Villa Delle Meraviglie

8,9

Hotel Villa Delle Meraviglie

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Delle Meraviglie. Villa Delle Meraviglie se nachází na vrcholu útesu v Maratea a nabízí panoramatický výhled na Tyrhénské moře. Ubytování Hotel Villa Delle Meraviglie se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

La stanza del borgo

8,9

La stanza del borgo

UbytováníLa stanza del borgo. La stanza del borgo se nachází v Maratea, 3 km od pláže Fiumicello, 1,7 km od Porto Turistico di Maratea a 12 km od La Secca di Castrocucco. Ubytování La stanza del borgo se nachází ve městě Maratea (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Maratea

Město Maratea se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 129 hotelů a ubytování ve městě Maratea.