Hledat

Ubytování

Ubytování město Castelmezzano

Ve městě Castelmezzano (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castelmezzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castelmezzano

La casa nel verde

9,7

La casa nel verde

Ubytování (Prázdninové domy) La casa nel verde. La casa nel verde se nachází 35 km od Národního archeologického muzea a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování La casa nel verde se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

B&B La Panoramica

9,7

B&B La Panoramica

UbytováníB&B La Panoramica. B&B La Panoramica se nachází v Castelmezzanu, 34 km od Národního archeologického muzea a vlakového nádraží Potenza Centrale, a nabízí ubytování s... Ubytování B&B La Panoramica se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Helvetia Bed & Breakfast

9,6

Helvetia Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Helvetia Bed & Breakfast. Helvetia Bed & Breakfast se nachází v Castelmezzanu a nabízí vířivku. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Helvetia Bed & Breakfast se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

B&B La Perla nelle Dolomiti

9,5

B&B La Perla nelle Dolomiti

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Perla nelle Dolomiti. Zdarma Wi-Fi ve všech prostorách, B&B La Perla nelle Dolomiti nabízí pokoje v Castelmezzanu, v přírodní rezervaci Gallipoli Cognato Dolomiti Lucane. Ubytování B&B La Perla nelle Dolomiti se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

La Gradinata B&B

9,5

La Gradinata B&B

Ubytování (Bed and breakfast) La Gradinata B&B. La Gradinata B&B se nachází v Castelmezzanu v regionu Basilicata a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Gradinata B&B se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Casa delle Stelle

9,4

Casa delle Stelle

Ubytování (Prázdninový dům) Casa delle Stelle. Casa delle Stelle se nachází asi 34 km od Národního archeologického muzea a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Casa delle Stelle se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Mirutt Holiday Home

9,3

Mirutt Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Mirutt Holiday Home. Mirutt Holiday Home se nachází v Castelmezzanu v regionu Basilicata a nabízí balkon. Atena Lucana je vzdálená 43 km. Ubytování Mirutt Holiday Home se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Mirutt Holiday Home & Wellness

9,2

Mirutt Holiday Home & Wellness

Ubytování (Apartmán) Mirutt Holiday Home & Wellness. Mirutt Holiday Home & Wellness se nachází v Castelmezzanu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Atena Lucana je vzdálená 43 km. Ubytování Mirutt Holiday Home & Wellness se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Borgo dell’Angelo

9,2

Borgo dell’Angelo

UbytováníBorgo dell’Angelo. Borgo dell'Angelo nabízí ubytování s výhledem na město v Castelmezzanu, 33 km od Národního archeologického muzea a 34 km od Stazione di Potenza Centrale. Ubytování Borgo dell’Angelo se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Spazio Natura

9,2

Spazio Natura

Ubytování (Bed and breakfast) Spazio Natura. Spazio Natura se nachází v Castelmezzanu, 30 km od Národního archeologického muzea a hlavního nádraží Potenza Centrale. Ubytování Spazio Natura se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

B&B Sud e Magia

9,1

B&B Sud e Magia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Sud e Magia. B&B Sud e Magia se nachází v Castelmezzanu, pouhých 34 km od Národního archeologického muzea, a nabízí restauraci, bar a sdílenou kuchyň. Ubytování B&B Sud e Magia se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Hotel Dolomiti

8,9

Hotel Dolomiti

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomiti. Hotel Dolomiti se nachází v Castelmezzanu v regionu Basilicata, 34 km od Národního archeologického muzea a 34 km od nádraží Potenza Centrale. Ubytování Hotel Dolomiti se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Casa nella Roccia

8,8

Casa nella Roccia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nella Roccia. Casa nella Roccia se nachází v Castelmezzanu. 41 km od Sala Consilina. Ubytování Casa nella Roccia se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Il Gelsomino

8,8

Il Gelsomino

Ubytování (Bed and breakfast) Il Gelsomino. Il Gelsomino se nachází v Castelmezzanu v regionu Basilicata a má balkon. 41 km od Sala Consilina. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Il Gelsomino se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Sud e Magia

8,8

Sud e Magia

UbytováníSud e Magia. Casa Vacanze Sud e Magia se nachází v Castelmezzanu v regionu Basilicata, 34 km od Národního archeologického muzea a 34 km od Stazione di Potenza Centrale. Ubytování Sud e Magia se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Casa dell'Avventura

8,7

Casa dell'Avventura

Ubytování (Apartmány) Casa dell'Avventura. Casa dell'Avventura se nachází 34 km od Národního archeologického muzea a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa dell'Avventura se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Dimore dell'Olmo - Ospitalità Diffusa

8,7

Dimore dell'Olmo - Ospitalità Diffusa

UbytováníDimore dell'Olmo - Ospitalità Diffusa. Dimore dell'Olmo - Ospitalità Diffusa se nachází v regionálním parku Gallipoli Cognato Piccole Dolomiti a nabízí klasické ubytování s výhledem na Lucanské... Ubytování Dimore dell'Olmo - Ospitalità Diffusa se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Casa Contadina

8,5

Casa Contadina

Ubytování (Apartmán) Casa Contadina. Casa Contadina se nachází v Castelmezzanu. 42 km od Ateny Lucana. Apartmán stojí 34 km od Potenzy a 41 km od Sala Consilina. Ubytování Casa Contadina se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

B&B La casa di Giulietta

8,5

B&B La casa di Giulietta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La casa di Giulietta. B&B La casa di Giulietta se nachází v Castelmezzanu, 34 km od Potenzy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B La casa di Giulietta se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

La Locanda di Castromediano

8,2

La Locanda di Castromediano

UbytováníLa Locanda di Castromediano. Tento hotel se nachází v přírodním parku Gallipoli Cognato, 1 km od lanové dráhy Volo dell'Angelo. Ubytování La Locanda di Castromediano se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Monserrat

8,1

Monserrat

Ubytování (Bed and breakfast) Monserrat. Monserrat Rent rooms se nachází v jedinečné vesnici Castelmezzano s panoramatickým výhledem na Dolomity a nabízí jedinečný a nápaditý zážitek doprovázený... Ubytování Monserrat se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Casa del Mago

8,1

Casa del Mago

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Mago. Casa del Mago se nachází v Castelmezzanu, 34 km od Národního archeologického muzea, 34 km od Stazione di Potenza Centrale a 300 metrů od Castelmezzano. Ubytování Casa del Mago se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Studio with furnished balcony and wifi at Castelmezzano

8

Studio with furnished balcony and wifi at Castelmezzano

Ubytování (Apartmán) Studio with furnished balcony and wifi at Castelmezzano. Studio with Furnished balcony and wifi at Castelmezzano se nachází v Castelmezzanu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 42 km od Ateny Lucana. Ubytování Studio with furnished balcony and wifi at Castelmezzano se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Al Castello

7,7

Al Castello

Ubytování (Bed and breakfast) Al Castello. Al Castello se nachází v Castelmezzanu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 42 km od Ateny Lucana. Ubytování Al Castello se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

La Casetta

7,6

La Casetta

Ubytování (Prázdninové domy) La Casetta. La Casetta se nachází v Castelmezzanu v regionu Basilicata a nabízí balkon. 45 km od Graviny v Puglii. Ubytování La Casetta se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Arm' Gervasio La Residenza

7,4

Arm' Gervasio La Residenza

UbytováníArm' Gervasio La Residenza. Arm' Gervasio La Residenza se nachází v Castelmezzanu, 34 km od Národního archeologického muzea, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování Arm' Gervasio La Residenza se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Agriturismo Grotta Dell'Eremita

7,3

Agriturismo Grotta Dell'Eremita

Ubytování (Venkovský dům) Agriturismo Grotta Dell'Eremita. Agriturismo Grotta Dell'Eremita se ve skutečnosti skládá ze starobylé vesnice ze 14. století. Ubytování Agriturismo Grotta Dell'Eremita se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Il Molino Della Contessa

1

Il Molino Della Contessa

Ubytování (Farma) Il Molino Della Contessa. Il Molino Della Contessa se nachází uprostřed přírody v Castelmezzanu a nabízí velkou zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Il Molino Della Contessa se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Domus Al.Me

Domus Al.Me

UbytováníDomus Al.Me. Located in Castelmezzano in the Basilicata region, Domus Al.Me features a patio and mountain views. Ubytování Domus Al.Me se nachází ve městě Castelmezzano (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Castelmezzano

Město Castelmezzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Castelmezzano.