Hledat

Ubytování

Ubytování město Policoro

Ve městě Policoro (Itálie) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Policoro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Policoro

Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare

10

Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare. Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) Vicino al mare se nachází v obci Policoro. Do Metaponta je to 21 km. Ubytování Casa vacanze appartamento Policoro ( Matera ) vicino al mare se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Attico sul Mare in Marinagri Resort

10

Attico sul Mare in Marinagri Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Attico sul Mare in Marinagri Resort. Attico sul Mare in Marinagri Resort se nachází ve městě Policoro a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Attico sul Mare in Marinagri Resort se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Villa con ampio patio

10

Villa con ampio patio

Ubytování (Vily) Villa con ampio patio. Villa con ampio patio se nachází v Policoru, 8,1 km od Scanzana a 10 km od Stazione di Montalbano. Nabízí klimatizaci. Ubytování Villa con ampio patio se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Casetta Primo Sole Apartments

9,9

Casetta Primo Sole Apartments

Ubytování (Apartmány) Casetta Primo Sole Apartments. Casetta Primo Sole Apartments se nachází v Policoru, 22 km od Metaponta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casetta Primo Sole Apartments se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Appartamenti Giglio di Mare

9,8

Appartamenti Giglio di Mare

UbytováníAppartamenti Giglio di Mare. Appartamenti Giglio di Mare se nachází v Policoru a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Appartamenti Giglio di Mare se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

B&B “il Pellicano”

9,7

B&B “il Pellicano”

UbytováníB&B “il Pellicano”. B&B "il Pellicano" se nachází ve městě Policoro. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Brindisi - Salento je to 139... Ubytování B&B “il Pellicano” se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Olympia casa al mare

9,7

Olympia casa al mare

Ubytování (Apartmán) Olympia casa al mare. Olympia casa al mare se nachází v Policoru a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Olympia casa al mare se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

casa mare Itaca

9,7

casa mare Itaca

Ubytovánícasa mare Itaca. Casa mare Itaca se nachází v Policoru a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa mare Itaca se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

TOT apartment

9,7

TOT apartment

UbytováníTOT apartment. TOT apartment se nachází v obci Policoro v regionu Basilicata a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování TOT apartment se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Tartaruga House

9,7

Tartaruga House

Ubytování (Apartmány) Tartaruga House. Tartaruga House se nachází v Policoru, 2 km od Spiaggia di Policoro a 5,6 km od Policora. Nabízí dětské hřiště a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Tartaruga House se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

La casetta di Daniela

9,5

La casetta di Daniela

Ubytování (Prázdninový dům) La casetta di Daniela. La casetta di Daniela se nachází v obci Policoro v regionu Basilicata a nabízí zahradu. 22 km od Metaponta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casetta di Daniela se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Villa italia

9,5

Villa italia

Ubytování (Penzion) Villa italia. Villa italia se nachází v Policoru, 6,9 km od Scanzana a 8,8 km od Stazione di Montalbano. Nabízí pokoje s klimatizací a sdílenou koupelnou. Ubytování Villa italia se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Un posto magico dove i sogni diventano realtà.

9,5

Un posto magico dove i sogni diventano realtà.

Ubytování (Apartmány) Un posto magico dove i sogni diventano realtà.. Apartmán Un posto magico se nachází v Policoru, 1,3 km od Spiaggia di Policoro, 5,2 km od Policoro a 9,4 km od Scanzana. holubice I sogni diventano realtà. Ubytování Un posto magico dove i sogni diventano realtà. se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Agriturismo BioMele

9,5

Casa Vacanze Agriturismo BioMele

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Agriturismo BioMele. Casa Vacanze Agriturismo BioMele se nachází na venkově Basilicata a nabízí ekologické ubytování a ekologickou farmu s ovocnými stromy a zeleninou. Ubytování Casa Vacanze Agriturismo BioMele se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Appartamento Ida vacanza mare

9,5

Appartamento Ida vacanza mare

UbytováníAppartamento Ida vacanza mare. Appartamento Ida vacanza mare se nachází v obci Policoro. Ubytování Appartamento Ida vacanza mare se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Marinagri Policoro

9,5

Marinagri Policoro

UbytováníMarinagri Policoro. Marinagri Policoro se nachází v Policoru, jen 2,1 km od Spiaggia di Policoro. Nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marinagri Policoro se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

villetta Policoro Lido

9,4

villetta Policoro Lido

Ubytování (Prázdninový dům) villetta Policoro Lido. Villetta Policoro Lido se nachází v Policoru a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování villetta Policoro Lido se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Il mare di Matera

9,4

Il mare di Matera

UbytováníIl mare di Matera. Il mare di Matera se nachází asi 1,3 km od Spiaggia di Policoro a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradou, sdíleným loungem a bezplatným... Ubytování Il mare di Matera se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

CASADOMA Casa Vacanza - B&B Policoro

9,3

CASADOMA Casa Vacanza - B&B Policoro

UbytováníCASADOMA Casa Vacanza - B&B Policoro. CASADOMA Casa Vacanza - B&B Policoro se nachází v Policoru, 1,8 km od Spiaggia di Policoro, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování CASADOMA Casa Vacanza - B&B Policoro se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

La casa del Pino

9,2

La casa del Pino

Ubytování (Apartmány) La casa del Pino. La casa del Pino se nachází asi 1 km od města Policoro a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La casa del Pino se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Interno H10 - Olimpia Residence

9,1

Interno H10 - Olimpia Residence

UbytováníInterno H10 - Olimpia Residence. Interno H10 - Olimpia Residence se nachází v Policoru, 1,6 km od Spiaggia di Policoro, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Interno H10 - Olimpia Residence se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Casa 'Zia Lucia' in Demetra Village, Policoro

9,1

Casa 'Zia Lucia' in Demetra Village, Policoro

Ubytování (Apartmán) Casa 'Zia Lucia' in Demetra Village, Policoro. Casa 'Zia Lucia' se nachází v obci Demetra, Policoro a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 22 km od Metaponta. Ubytování Casa 'Zia Lucia' in Demetra Village, Policoro se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Don Pietro Vacanze

9,1

Don Pietro Vacanze

UbytováníDon Pietro Vacanze. Don Pietro Vacanze se nachází v obci Policoro a nabízí zahradu. K dispozici je sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Don Pietro Vacanze se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Appartamento Mare Policoro

9,1

Appartamento Mare Policoro

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mare Policoro. Appartamento Mare Policoro se nachází v Policoru a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 22 km od Metaponta. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Mare Policoro se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

I Giardini Di Zelda

9

I Giardini Di Zelda

Ubytování (Penzion) I Giardini Di Zelda. I Giardini Di Zelda se nachází v Policoru, 800 metrů od Policora a 4,9 km od Scanzana. Ubytování I Giardini Di Zelda se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

My Place Apartments

9

My Place Apartments

UbytováníMy Place Apartments. My Place Apartments se nachází v Policoru. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování My Place Apartments se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Attico in complesso turistico

9

Attico in complesso turistico

Ubytování (Prázdninový dům) Attico in complesso turistico. Attico in complesso turistico se nachází v obci Policoro v regionu Basilicata a nabízí balkon. Ubytování Attico in complesso turistico se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

VILLA CON GIARDINO IN MARINAGRI RESORT

9

VILLA CON GIARDINO IN MARINAGRI RESORT

UbytováníVILLA CON GIARDINO IN MARINAGRI RESORT. VILLA CON GIARDINO IN MARINAGRI RESORT se nachází v Policoru, pouhých 1,9 km od Spiaggia di Policoro, a nabízí zahradu, bar a nepřetržitě otevřenou... Ubytování VILLA CON GIARDINO IN MARINAGRI RESORT se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

casa vacanze Policoro

9

casa vacanze Policoro

Ubytovánícasa vacanze Policoro. Casa vacanze Policoro se nachází v Policoru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování casa vacanze Policoro se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanza NICO

9

Casa Vacanza NICO

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza NICO. Casa Vacanza NICO se nachází v Policoru a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Casa Vacanza NICO se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Pink Place

9

Pink Place

UbytováníPink Place. Pink Place se nachází v Policoro. Výhled směřuje na město. Ubytování Pink Place se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

I Giardini Elisei

8,9

I Giardini Elisei

UbytováníI Giardini Elisei. Riva Azzurra nabízí ubytování s možností vlastního stravování v letovisku, 3 km od města Policoro a 900 metrů od nejbližší pláže. Ubytování I Giardini Elisei se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Hotel San Vincenzo Resort

8,9

Hotel San Vincenzo Resort

Ubytování (Hotel) Hotel San Vincenzo Resort. Hotel San Vincenzo Resort se nachází v Policoru, 600 metrů od Spiaggia di Policoro, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a... Ubytování Hotel San Vincenzo Resort se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

B&B Apricot

8,7

B&B Apricot

Ubytování (Farma) B&B Apricot. B&B Apricot je vzdálený 15 minut jízdy od písečné pláže Lido di Policoro. Ubytování B&B Apricot se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Home Marinagri piccola Venezia del Sud

8,7

Home Marinagri piccola Venezia del Sud

UbytováníHome Marinagri piccola Venezia del Sud. Home Marinagri piccola Venezia del Sud se nachází v Policoru a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Home Marinagri piccola Venezia del Sud se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Brevi periodi

8,7

Brevi periodi

UbytováníBrevi periodi. Brevi periodi se nachází v Policoru a nabízí zahradu a sdílený lounge. K dispozici je také balkon. Ubytování Brevi periodi se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Spettacolare appartamento vista mare Marinagri Resort Luxury apartment sea view

8,6

Spettacolare appartamento vista mare Marinagri Resort Luxury apartment sea view

Ubytování (Apartmán) Spettacolare appartamento vista mare Marinagri Resort Luxury apartment sea view. Spettacolare appartamento vista mare Marinagri Resort Luxury apartment sea view se nachází ve městě Policoro a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Spettacolare appartamento vista mare Marinagri Resort Luxury apartment sea view se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villetta indipendente presso Villaggio Demetra Policoro

8,6

Villetta indipendente presso Villaggio Demetra Policoro

Ubytování (Apartmán) Villetta indipendente presso Villaggio Demetra Policoro. Villetta indipendente presso Villaggio Demetra Policoro se nachází v obci Policoro v regionu Basilicata a nabízí zahradu. 22 km od Metaponta. Ubytování Villetta indipendente presso Villaggio Demetra Policoro se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

La casa al mare

8,6

La casa al mare

UbytováníLa casa al mare. La casa al mare se nachází v Policoro. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa al mare se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Hermes Hotel

8,5

Hermes Hotel

Ubytování (Hotel) Hermes Hotel. Hermes Hotel se nachází v blízkosti města Policoro, 6 km od nejbližší pláže, a má klidnou polohu ideální pro relaxační středomořskou dovolenou. Ubytování Hermes Hotel se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Appartamento da sogno nel Resort Marinagri

8,5

Appartamento da sogno nel Resort Marinagri

Ubytování (Apartmán) Appartamento da sogno nel Resort Marinagri. Appartamento da sogno nel Resort Marinagri se nachází v obci Policoro v regionu Basilicata a nabízí terasu. Metaponto leží 20 km daleko. Ubytování Appartamento da sogno nel Resort Marinagri se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Residenza Rogiò

8,5

Residenza Rogiò

Ubytování (Apartmány) Residenza Rogiò. Residenza Rogiò se nachází v Policoru, 25 km od Metaponta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residenza Rogiò se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Da stefano

8,4

Da stefano

UbytováníDa stefano. Da stefano se nachází v Policoru a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Da stefano se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Casa Venere

8,3

Casa Venere

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Venere. Casa Venere se nachází v Policoru, 4 km od Policora a 8,2 km od Scanzana. Nabízí gril a klimatizaci. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Venere se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Splendido appartamento nel Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso)

8,3

Splendido appartamento nel Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso)

Ubytování (Apartmány) Splendido appartamento nel Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso). Splendido appartamento nel Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso) se nachází v Policoro. Ubytování Splendido appartamento nel Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso) se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Marinagri Resort

8,1

Marinagri Resort

UbytováníMarinagri Resort. Marinagri Resort se nachází v obci Policoro v regionu Basilicata, nedaleko Spiaggia di Policoro, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným... Ubytování Marinagri Resort se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Belvedere

8,1

Belvedere

UbytováníBelvedere. Belvedere se nachází ve městě Policoro a nabízí sdílený lounge. Pokoje mají terasu s výhledem na město. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Villa sul mare Marinagri Resort

8

Villa sul mare Marinagri Resort

Ubytování (Prázdninový dům) Villa sul mare Marinagri Resort. Villa sul mare Marinagri Resort se nachází ve městě Policoro. Ubytování Villa sul mare Marinagri Resort se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Heraclea Hotel Residence

7,8

Heraclea Hotel Residence

Ubytování (Hotel) Heraclea Hotel Residence. Heraclea Hotel Residence se nachází 250 metrů od pláže v Lido di Policoro, v blízkosti národního parku Pollino. Nabízí bazén, dětské hřiště a posilovnu. Ubytování Heraclea Hotel Residence se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Fantastico trilocale Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso)

7,8

Fantastico trilocale Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso)

Ubytování (Apartmán) Fantastico trilocale Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso). Fantastico trilocale Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso) se nachází v Policoru a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Fantastico trilocale Villaggio Riva Azzurra (wifi incluso) se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

CASA PICCOLA LELLA

7,7

CASA PICCOLA LELLA

UbytováníCASA PICCOLA LELLA. CASA PICCOLA LELLA se nachází v Policoru. Tento klimatizovaný apartmán má balkon, 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ubytování CASA PICCOLA LELLA se nachází ve městě Policoro (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Policoro

Město Policoro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Policoro.