Hledat

Ubytování

Ubytování město Potenza

Ve městě Potenza (Itálie) máme celkem 72 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Potenza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Potenza

B&B Vittoria

10

B&B Vittoria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vittoria. B&B Vittoria nabízí ubytování s výhledem na hory v Potenze, 3,2 km od vlakového nádraží Stazione di Potenza Centrale a 3,8 km od Potenzy. Ubytování B&B Vittoria se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

The Potenza Room

10

The Potenza Room

Ubytování (Apartmány) The Potenza Room. The Potenza Room se nachází v Potenze, 49 km od jeskyní Pertosa, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování The Potenza Room se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

B&b Mamì

10

B&b Mamì

UbytováníB&b Mamì. Situated 5.2 km from National Archaeological Museum, B&b Mamì features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování B&b Mamì se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Leucos B&B

9,6

Leucos B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Leucos B&B. Leucos B&B se nachází v Potenze, 1 km od Národního archeologického muzea. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Leucos B&B se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

La Piazzetta Suite

9,5

La Piazzetta Suite

Ubytování (Bed and breakfast) La Piazzetta Suite. La Piazzetta Suite se nachází na atraktivním místě v Potenze, nedaleko Národního archeologického muzea, Stazione di Potenza Centrale a Potenza. Ubytování La Piazzetta Suite se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Borgo Chianara

9,5

Borgo Chianara

Ubytování (Farma) Borgo Chianara. Borgo Chianara nabízí ubytování v Potenze. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také business centrum. Ubytování Borgo Chianara se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Geordie's

9,4

Geordie's

Ubytování (Penzion) Geordie's. Geordie's se nachází v Potenze v regionu Basilicata, 700 metrů od Národního archeologického muzea. Ubytování Geordie's se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Alloggio Turistico Eco Home

9,4

Alloggio Turistico Eco Home

Ubytování (Apartmán) Alloggio Turistico Eco Home. Ubytování se nachází v Potenze, 200 metrů od Národního archeologického muzea. Ubytování Alloggio Turistico Eco Home se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Il Covo degli Arditi B&B

9,3

Il Covo degli Arditi B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Il Covo degli Arditi B&B. Il Covo degli Arditi B&B se nachází v Potenze, 1,1 km od Národního archeologického muzea, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Covo degli Arditi B&B se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Residenza Manfredi

9,3

Residenza Manfredi

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza Manfredi. Residenza Manfredi se nachází v Potenze, 49 km od jeskyní Pertosa a 1,9 km od Národního archeologického muzea. Ubytování Residenza Manfredi se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Notti di luna

9,2

Notti di luna

Ubytování (Apartmán) Notti di luna. Tento apartmán se nachází 900 metrů od Národního archeologického muzea v Potenze a nabízí terasu s výhledem na hory. Ubytování Notti di luna se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Hotel IL DIRETTO

9,2

Hotel IL DIRETTO

Ubytování (Penzion) Hotel IL DIRETTO. Hotel IL DIRETTO se nachází v Potenze, 2,9 km od Národního archeologického muzea, a nabízí restauraci a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Hotel IL DIRETTO se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Il Pozzo di San Lorenzo

9,2

Il Pozzo di San Lorenzo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Pozzo di San Lorenzo. Il Pozzo di San Lorenzo sídlí v historické budově v centru města Potenza, 500 metrů od katedrály. K dispozici je také sdílený lounge. Ubytování Il Pozzo di San Lorenzo se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

La Casetta di Rosie, alla Torre Guevara

9,2

La Casetta di Rosie, alla Torre Guevara

UbytováníLa Casetta di Rosie, alla Torre Guevara. La Casetta di Rosie, alla Torre Guevara se nachází v Potenze, 50 km od jeskyní Pertosa, 300 metrů od Národního archeologického muzea a 1,9 km od vlakového... Ubytování La Casetta di Rosie, alla Torre Guevara se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

B&B Pretoria Suite

9,2

B&B Pretoria Suite

Ubytování (Apartmán) B&B Pretoria Suite. B&B Pretoria Suite se nachází v centru města Potenza, 500 metrů od katedrály San Gerardo. Ubytování B&B Pretoria Suite se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Torre San Giovanni, my cozy place...

9,2

Torre San Giovanni, my cozy place...

Ubytování (Apartmán) Torre San Giovanni, my cozy place.... Torre San Giovanni, my cosy place... nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1,9 km od Stazione di Potenza Centrale. Ubytování Torre San Giovanni, my cozy place... se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

ChSuite & PrivateParking - Corso 18 Agosto - Apartment

9,1

ChSuite & PrivateParking - Corso 18 Agosto - Apartment

Ubytování (Apartmán) ChSuite & PrivateParking - Corso 18 Agosto - Apartment. ChSuite & PrivateParking - Corso 18 se nachází v Potenze, 300 metrů od Národního archeologického muzea a 49 km od jeskyní Pertosa. Ubytování ChSuite & PrivateParking - Corso 18 Agosto - Apartment se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Potenza Studio - in Centro Città

9,1

Potenza Studio - in Centro Città

Ubytování (Apartmán) Potenza Studio - in Centro Città. Potenza Studio - in Centro Città se nachází v Potenze, pouhých 100 metrů od Národního archeologického muzea, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Potenza Studio - in Centro Città se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

D&V MAISON

9,1

D&V MAISON

UbytováníD&V MAISON. D&V MAISON se nachází v Potenze, pouhých 1,5 km od Národního archeologického muzea a 700 metrů od vlakového nádraží Potenza Centrale, a nabízí balkon. Ubytování D&V MAISON se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Taverna Centomani

9,1

Taverna Centomani

UbytováníTaverna Centomani. Taverna Centomani se nachází na venkově v Basilicatě, 10 minut jízdy od centra města Potenza, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Taverna Centomani se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Country B&B Piani del Mattino

9,1

Country B&B Piani del Mattino

Ubytování (Bed and breakfast) Country B&B Piani del Mattino. Country B&B Piani del Mattino se nachází v Potenze, 5,5 km od Národního archeologického muzea a 5,9 km od Stazione di Potenza Centrale. Ubytování Country B&B Piani del Mattino se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Casa Lyon

9,1

Casa Lyon

Ubytování (Penzion) Casa Lyon. Casa Lyon se nachází v Potenze, 48 km od jeskyní Pertosa a 700 metrů od Národního archeologického muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Casa Lyon se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

La Dolce Vita

9

La Dolce Vita

Ubytování (Prázdninový dům) La Dolce Vita. La Dolce Vita se nachází v Potenze, 1,3 km od Národního archeologického muzea, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Dolce Vita se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Blunotte Suite

9

Blunotte Suite

Ubytování (Apartmán) Blunotte Suite. Blunotte Suite se nachází v Potenze a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Blunotte Suite se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

La Cuntana Design Home

9

La Cuntana Design Home

UbytováníLa Cuntana Design Home. La Cuntana Design Home se nachází v Potenze, 300 metrů od Národního archeologického muzea a 1,9 km od vlakového nádraží Potenza Centrale, a nabízí výhled... Ubytování La Cuntana Design Home se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

B&B Al Ponte

9

B&B Al Ponte

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Al Ponte. B&B Al Ponte nabízí ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi v Potenze, kousek od Národního archeologického muzea, Stazione di Potenza Centrale a... Ubytování B&B Al Ponte se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Davide

9

Davide

Ubytování (Penzion) Davide. Davide se nachází v Potenze, 48 km od jeskyní Pertosa a 1,5 km od Národního archeologického muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Davide se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

La piazzetta

9

La piazzetta

Ubytování (Apartmán) La piazzetta. La piazzetta se nachází v obci Pignola v regionu Basilicata a nabízí balkon a výhled na město. Sala Consilina je vzdálená 25 km. Ubytování La piazzetta se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

B&B La Vetta -petite SPA-

9

B&B La Vetta -petite SPA-

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Vetta -petite SPA-. B&B La Vetta -petite SPA- se nachází v obci Potenza v regionu Basilicata, nedaleko Národního archeologického muzea. Ubytování B&B La Vetta -petite SPA- se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

B&B Viviani Potenza

9

B&B Viviani Potenza

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Viviani Potenza. B&B Viviani Potenza se nachází asi 600 metrů od Národního archeologického muzea a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování B&B Viviani Potenza se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Casa Retro'

8,9

Casa Retro'

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Retro'. Casa Retro' se nachází v Potenze, 50 km od jeskyní Pertosa a 300 metrů od Národního archeologického muzea. Ubytování Casa Retro' se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Blunotte Potenza

8,9

Blunotte Potenza

Ubytování (Penzion) Blunotte Potenza. Blunotte Potenza se nachází na atraktivním místě v Potenze, nedaleko Národního archeologického muzea, a nabízí výhled na město a sdílený lounge. Ubytování Blunotte Potenza se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

The Flowers' House

8,9

The Flowers' House

Ubytování (Prázdninový dům) The Flowers' House. The Flowers' House se nachází v Potenze, pouhých 5 km od Národního archeologického muzea, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování The Flowers' House se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Family

8,9

Family

Ubytování (Bed and breakfast) Family. Family se nachází 48 km od jeskyní Pertosa a nabízí bar, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Family se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

85Centro

8,8

85Centro

Ubytování (Bed and breakfast) 85Centro. 85Centro bed and breakfast se nachází v Potenze, 500 metrů od Národního archeologického muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování 85Centro se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

B&B Via Vinci

8,8

B&B Via Vinci

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Via Vinci. B&B Via Vinci se nachází v Potenze, v blízkosti Národního archeologického muzea, Stazione di Potenza Centrale a Stazione Potenza Inferiore, a nabízí... Ubytování B&B Via Vinci se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Albergo La Primula

8,8

Albergo La Primula

Ubytování (Hotel) Albergo La Primula. Albergo La Primula se nachází v zelené obci Potenza Contrada Bucaletto, jen pár minut jízdy od výjezdu z dálnice E847. Ubytování Albergo La Primula se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

LA META ROOMS

8,7

LA META ROOMS

Ubytování (Penzion) LA META ROOMS. LA META ROOMS se nachází v Potenze, 1,9 km od hlavního nádraží a 500 metrů od Potenzy, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování LA META ROOMS se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Borgo Antico Santa Lucia

8,7

Borgo Antico Santa Lucia

Ubytování (Bed and breakfast) Borgo Antico Santa Lucia. Borgo Antico Santa Lucia se nachází v historickém centru města Potenza a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Borgo Antico Santa Lucia se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

B&B Al Convento

8,7

B&B Al Convento

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Al Convento. B&B Al Convento se nachází v historickém centru města Potenza, jen 3 km od vlakového nádraží. Ubytování B&B Al Convento se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Pretoria Hotel Potenza

8,6

Pretoria Hotel Potenza

Ubytování (Hotel) Pretoria Hotel Potenza. Tříhvězdičkový Pretoria Hotel Potenza se nachází v Potenze, 50 km od jeskyní Pertosa a necelý 1 km od Stazione Potenza Inferiore. Ubytování Pretoria Hotel Potenza se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Villa GiaDa b&b

8,6

Villa GiaDa b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Villa GiaDa b&b. Villa GiaDa b&b se nachází v Potenze a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Villa GiaDa b&b se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

B&B Arcobaleno

8,5

B&B Arcobaleno

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Arcobaleno. B&B Arcobaleno se nachází 48 km od jeskyní Pertosa a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování B&B Arcobaleno se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Aparthotel ParKHo

8,4

Aparthotel ParKHo

Ubytování (Hotel) Aparthotel ParKHo. Aparthotel ParKHo se nachází v Potenze, 1,6 km od Národního archeologického muzea a 4,6 km od nádraží Potenza Centrale. Ubytování Aparthotel ParKHo se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

monolocale in centro storico

8,3

monolocale in centro storico

Ubytování (Apartmán) monolocale in centro storico. Monolocale in centro storico se nachází v Potenze, 49 km od jeskyní Pertosa, 400 metrů od Národního archeologického muzea a 1,7 km od vlakového nádraží... Ubytování monolocale in centro storico se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

loft centro storico

8,3

loft centro storico

Ubytování (Apartmán) loft centro storico. Loft centro storico se nachází v Potenze, 49 km od jeskyní Pertosa, 100 metrů od Národního archeologického muzea a 1,7 km od nádraží Potenza Centrale. Ubytování loft centro storico se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Grande Albergo Potenza

8,3

Grande Albergo Potenza

Ubytování (Hotel) Grande Albergo Potenza. Grande Albergo nabízí panoramatický výhled na centrum města v samém srdci Potenzy. Klimatizované pokoje mají Wi-Fi připojení, minibar a vlastní koupelnu. Ubytování Grande Albergo Potenza se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Bed Room

8,2

Bed Room

Ubytování (Penzion) Bed Room. Bed Room se nachází v Potenze, 1,9 km od Národního archeologického muzea, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bed Room se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Park Hotel Centro Congressi

8,2

Park Hotel Centro Congressi

Ubytování (Hotel) Park Hotel Centro Congressi. Park Hotel Congressi stojí kousek od dálnice, v blízkosti obchodní čtvrti Potenzy a pouhých 5 minut jízdy od historického centra. Ubytování Park Hotel Centro Congressi se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Le Gemme del Centro Storico

8,2

Le Gemme del Centro Storico

Ubytování (Prázdninové domy) Le Gemme del Centro Storico. Ubytování Potenza se nachází v Potenze, Le Gemme del Centro Storico se nachází jen pár kroků od Národního archeologického muzea a 1,7 km od vlakového... Ubytování Le Gemme del Centro Storico se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Pretoria House

8,2

Pretoria House

Ubytování (Apartmán) Pretoria House. Pretoria House se nachází v Potenze, jen 1,4 km od Národního archeologického muzea. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pretoria House se nachází ve městě Potenza (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Potenza

Město Potenza se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 72 hotelů a ubytování ve městě Potenza.