Hledat

Ubytování

Ubytování město Pisticci

Ve městě Pisticci (Itálie) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pisticci

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pisticci

Villetta Bianca Pisticci-Matera

10

Villetta Bianca Pisticci-Matera

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Bianca Pisticci-Matera. Villetta Bianca Pisticci-Matera se nachází v Pisticci a nabízí bar, zahradu a gril. Ubytování Villetta Bianca Pisticci-Matera se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Casa Tonino

10

Casa Tonino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tonino. Casa Tonino se nachází v Pisticci a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tonino se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Tenuta Romano

10

Tenuta Romano

Ubytování (Prázdninový dům) Tenuta Romano. Tenuta Romano se nachází v Pisticci a nabízí zahradu a terasu. Policoro je vzdálené 16 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tenuta Romano se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villa Antonella

9,8

Villa Antonella

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Antonella. Villa Antonella se nachází v Pisticci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Villa Antonella se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villa CAPOROTONDO

9,7

Villa CAPOROTONDO

Ubytování (Vila) Villa CAPOROTONDO. Villa CAPOROTONDO se nachází v Pisticci a nabízí zahradu a gril. 34 km od města Matera. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa CAPOROTONDO se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

IL RIFUGIO DEL RE

9,7

IL RIFUGIO DEL RE

Ubytování (Prázdninový dům) IL RIFUGIO DEL RE. IL RIFUGIO DEL RE se nachází v Pisticcích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 21 km od Metaponta. Ubytování IL RIFUGIO DEL RE se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Il Vicoletto

9,7

Il Vicoletto

Ubytování (Prázdninové domy) Il Vicoletto. Il Vicoletto se nachází v Pisticci, 46 km od Palombaro Lungo a muzea MUSMA. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Vicoletto se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

La veranda del Melograno - Pisticci

9,7

La veranda del Melograno - Pisticci

UbytováníLa veranda del Melograno - Pisticci. La veranda del Melograno - Pisticci nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 46 km od Palombaro Lungo. Ubytování La veranda del Melograno - Pisticci se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

IL FILARO del Castello di San Basilio

9,6

IL FILARO del Castello di San Basilio

Ubytování (Farma) IL FILARO del Castello di San Basilio. IL FILARO del Castello di San Basilio se nachází v Pisticci a nabízí restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování IL FILARO del Castello di San Basilio se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Villa Bruno

9,6

Villa Bruno

UbytováníVilla Bruno. Villa Bruno se nachází v Pisticci, 49 km od katedrály Matera, muzea MUSMA a 50 km od hradu Tramontano. Ubytování Villa Bruno se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Villa Leone

9,6

Villa Leone

UbytováníVilla Leone. Villa Leone se nachází v Pisticci, 49 km od katedrály Matera, muzea MUSMA a hradu Tramontano. Ubytování Villa Leone se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

ADRIANA

9,2

ADRIANA

Ubytování (Apartmán) ADRIANA. ADRIANA se nachází v Pisticci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 47 km od Matery. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ADRIANA se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Agriturismo Terranova

9,1

Agriturismo Terranova

Ubytování (Venkovský dům) Agriturismo Terranova. Agriturismo Terranova se nachází 44 km od Cripta del Peccato Originale a nabízí ubytování s barem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Agriturismo Terranova se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

La lammia di Pisticci

9,1

La lammia di Pisticci

Ubytování (Prázdninový dům) La lammia di Pisticci. La lammia di Pisticci se nachází v Pisticci, 46 km od Palombaro Lungo a 47 km od muzea MUSMA, a nabízí klimatizaci. Ubytování La lammia di Pisticci se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Il Delfino

9

Il Delfino

Ubytování (Prázdninový dům) Il Delfino. Il Delfino se nachází v Pisticci v regionu Basilicata a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Il Delfino se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Casa Virò

9

Casa Virò

Ubytování (Apartmán) Casa Virò. Casa Virò se nachází v Pisticci v regionu Basilicata a nabízí balkon. 21 km od Metaponta. Ubytování Casa Virò se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Torre Fiore Hotel Masseria

9

Torre Fiore Hotel Masseria

Ubytování (Hotel) Torre Fiore Hotel Masseria. Torre Fiore Masseria je starobylá tvrz u Pisticci, 18 km od Jónského moře. Nabízí nekonečný bazén, bezplatné Wi-Fi a panoramatický výhled na město. Ubytování Torre Fiore Hotel Masseria se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Basilicata Host to Host - Storia, mare e relax - la casa che cercate -

9

Basilicata Host to Host - Storia, mare e relax - la casa che cercate -

Ubytování (Apartmán) Basilicata Host to Host - Storia, mare e relax - la casa che cercate -. Basilicata Host to Host - Storia, mare e relax - la casa che cercate se nachází v Pisticci a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Basilicata Host to Host - Storia, mare e relax - la casa che cercate - se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Nice Home In Pisticci With Wifi And 2 Bedrooms

9

Nice Home In Pisticci With Wifi And 2 Bedrooms

UbytováníNice Home In Pisticci With Wifi And 2 Bedrooms. Nice Home In Pisticci With Wifi And 2 Bedrooms se nachází v Pisticci. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice Home In Pisticci With Wifi And 2 Bedrooms se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Villa Irene Pisticci-Matera

8,9

Villa Irene Pisticci-Matera

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Irene Pisticci-Matera. Villa Irene se nachází na klidném venkově, 20 minut jízdy od pláží Marina di Pisticci. Nabízí ubytování se zahradou s ovocnými stromy. Ubytování Villa Irene Pisticci-Matera se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villa Il Carrubo - Basilicata

8,9

Villa Il Carrubo - Basilicata

Ubytování (Apartmány) Villa Il Carrubo - Basilicata. Ubytování se nachází v Pisticci, 19 km od Metaponta. Villa Il Carrubo - Basilicata nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Il Carrubo - Basilicata se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villetta Le Dune

8,8

Villetta Le Dune

UbytováníVilletta Le Dune. Villetta Le Dune se nachází v Pisticci a nabízí terasu a bar. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Le Dune se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Agriturismo Casapanetta

8,6

Agriturismo Casapanetta

Ubytování (Farma) Agriturismo Casapanetta. Agriturismo Casapanetta se nachází v Pisticci a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování Agriturismo Casapanetta se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Fontana La Pietra

8,5

Fontana La Pietra

Ubytování (Farma) Fontana La Pietra. Fontana La Pietra se nachází 10 km od centra Pisticci a 50 km od Matery. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Fontana La Pietra se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Casa vacanza Nonna Tetta

8,5

Casa vacanza Nonna Tetta

UbytováníCasa vacanza Nonna Tetta. Casa vacanza Nonna Tetta se nachází v Pisticci, 46 km od Palombaro Lungo, katedrály Matera a muzea MUSMA. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa vacanza Nonna Tetta se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Basilicata Host to Host - Passarella House

8

Basilicata Host to Host - Passarella House

Ubytování (Apartmány) Basilicata Host to Host - Passarella House. Basilicata Host to Host - Passarella House se nachází v Pisticci, 46 km od Palombaro Lungo a muzea MUSMA, a nabízí klimatizaci. Ubytování Basilicata Host to Host - Passarella House se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

La casa di zia Imma nel dirupo

8

La casa di zia Imma nel dirupo

Ubytování (Apartmány) La casa di zia Imma nel dirupo. Ubytování se nachází v Pisticci, 47 km od Palombaro Lungo a muzea MUSMA., La casa di zia Imma nel dirupo má terasu a klimatizaci. Ubytování La casa di zia Imma nel dirupo se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Basilicata Host to Host - Afrodite

8

Basilicata Host to Host - Afrodite

UbytováníBasilicata Host to Host - Afrodite. Basilicata Host to Host - Afrodite se nachází v Pisticci, 45 km od Palombaro Lungo a 45 km od katedrály Matera. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Basilicata Host to Host - Afrodite se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Casa vacanza Vittoria

7,6

Casa vacanza Vittoria

UbytováníCasa vacanza Vittoria. Casa vacanza Vittoria se nachází v Pisticci, 46 km od Palombaro Lungo, katedrály a muzea MUSMA. Ubytování Casa vacanza Vittoria se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Argonauti Residence

7,3

Argonauti Residence

UbytováníArgonauti Residence. Argonauti Apartments se nachází v oblasti Lido di Macchia v Marina di Pisticci a nabízí sezónní restauraci a letní venkovní bazén. Ubytování Argonauti Residence se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Appartamento in centro - Bellavista House

7,3

Appartamento in centro - Bellavista House

UbytováníAppartamento in centro - Bellavista House. Appartamento in centro - Bellavista House se nachází v klidné ulici, 46 km od Palombaro Lungo, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Appartamento in centro - Bellavista House se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze della nonna

6,7

Casa vacanze della nonna

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze della nonna. Casa vacanze della nonna se nachází v Pisticci. 22 km od Metaponta. Ubytování Casa vacanze della nonna se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Villa Quinto

6,5

Villa Quinto

Ubytování (Apartmán) Villa Quinto. Villa Quinto se nachází v Pisticci. 35 km od Matery. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Quinto se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

LaBianca - Ligth House

5,5

LaBianca - Ligth House

Ubytování (Apartmány) LaBianca - Ligth House. LaBianca - Ligth House se nachází v Pisticci, 46 km od Palombaro Lungo a muzea MUSMA a 47 km od katedrály Matera. Ubytování LaBianca - Ligth House se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

La villa di campagna

La villa di campagna

Ubytování (Prázdninové domy) La villa di campagna. La villa di campagna se nachází v Pisticci a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La villa di campagna se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Studio with furnished balcony and wifi at Pisticci

Studio with furnished balcony and wifi at Pisticci

UbytováníStudio with furnished balcony and wifi at Pisticci. Studio s balkonem a Wi-Fi se nachází v Pisticci v regionu Basilicata. Tento apartmán se nachází 46 km od muzea MUSMA a 47 km od hradu Tramontano. Ubytování Studio with furnished balcony and wifi at Pisticci se nachází ve městě Pisticci (Itálie - Basilicata).

Villa con piscina in campagna

Villa con piscina in campagna

Ubytování (Vila) Villa con piscina in campagna. Villa con piscina in campagna se nachází v Pisticci a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Villa con piscina in campagna se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Villa Nunzia

Villa Nunzia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nunzia. Villa Nunzia se nachází v Pisticci a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Nunzia se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Pisticci

Město Pisticci se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Pisticci.