Hledat

Ubytování

Ubytování město Metaponto

Ve městě Metaponto (Itálie) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Metaponto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Metaponto

Resort Alessidamo Club Metaponto

10

Resort Alessidamo Club Metaponto

Ubytování (Apartmán) Resort Alessidamo Club Metaponto. Resort Alessidamo Club Metaponto se nachází v Metapontu a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. Policoro je vzdálené 22 km. Ubytování Resort Alessidamo Club Metaponto se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Appartamento Nonna Palmira

10

Appartamento Nonna Palmira

UbytováníAppartamento Nonna Palmira. Appartamento Nonna Palmira se nachází v Metapontu, 47 km od katedrály Taranto a 48 km od hradu Castello Aragonese a Národního archeologického muzea Taranto... Ubytování Appartamento Nonna Palmira se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Abaton - Casa vacanza

9,2

Abaton - Casa vacanza

Ubytování (Penzion) Abaton - Casa vacanza. Abaton - Casa vacanza se nachází v Metapontu, 45 km od katedrály Taranto. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Abaton - Casa vacanza se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Venere Home

9,1

Venere Home

UbytováníVenere Home. Venere Home se nachází v Metapontu a nabízí výhled na město, zahradu, terasu, restauraci a bar. Ubytování Venere Home se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Home sweet Home

9,1

Home sweet Home

Ubytování (Apartmán) Home sweet Home. Home sweet Home se nachází v Metapontu a nabízí zahradu, gril a terasu. Policoro je vzdálené 22 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Home sweet Home se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Villetta A in Villaggio Metatur

9

Villetta A in Villaggio Metatur

Ubytování (Prázdninové domy) Villetta A in Villaggio Metatur. Villetta A in Villaggio Metatur in Metaponto nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Ubytování Villetta A in Villaggio Metatur se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Golf Club Metaponto

9

Golf Club Metaponto

Ubytování (Venkovský dům) Golf Club Metaponto. Golf Club Metaponto se nachází na 18jamkovém golfovém hřišti v krajině Basilicata a nabízí saunu, restauraci a bar. Tento hotel z 19. Ubytování Golf Club Metaponto se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Appartamento dal marinaio Filippo

8,9

Appartamento dal marinaio Filippo

UbytováníAppartamento dal marinaio Filippo. Appartamento dal marinaio Filippo se nachází v Metapontu, 400 metrů od pláže Metaponto Lido a 49 km od katedrály Taranto. Ubytování Appartamento dal marinaio Filippo se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

All'ombra del Carrubo - Metaponto

8,8

All'ombra del Carrubo - Metaponto

Ubytování (Bed and breakfast) All'ombra del Carrubo - Metaponto. All'ombra del Carrubo - Metaponto se nachází v Metapontu v regionu Basilicata, 43 km od katedrály Taranto. Ubytování All'ombra del Carrubo - Metaponto se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Relais Masseria Cardillo

8,8

Relais Masseria Cardillo

UbytováníRelais Masseria Cardillo. Relais Masseria Cardillo se nachází v Metapontu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, nekonečným bazénem a... Ubytování Relais Masseria Cardillo se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

San Bull Residence Club

8,8

San Bull Residence Club

Ubytování (Apartmány) San Bull Residence Club. San Bull Residence Club se nachází v Metapontu v regionu Basilicata a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování San Bull Residence Club se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Hera Bnb

8,7

Hera Bnb

Ubytování (Bed and breakfast) Hera Bnb. Hera Bnb se nachází v Metapontu, 20 km od Policora, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hera Bnb se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

AGRITURISMO CASA RICOTTA

8,7

AGRITURISMO CASA RICOTTA

Ubytování (Farma) AGRITURISMO CASA RICOTTA. AGRITURISMO CASA RICOTTA se nachází 45 km od katedrály Taranto a nabízí ubytování, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a... Ubytování AGRITURISMO CASA RICOTTA se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Parco Vacanze Olympus

8,6

Parco Vacanze Olympus

UbytováníParco Vacanze Olympus. Parco Vacanze Olympus se nachází v Metapontu v regionu Basilicata, jen pár kroků od pláže Metaponto Lido. Ubytování Parco Vacanze Olympus se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Villetta a schiera in villaggio Metatur

8,5

Villetta a schiera in villaggio Metatur

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta a schiera in villaggio Metatur. Villetta a schiera in villaggio Metatur se nachází v Metapontu a nabízí bar, zahradu a terasu. Do města Policoro je to 23 km. Ubytování Villetta a schiera in villaggio Metatur se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Pensione Afrodite

8,4

Pensione Afrodite

Ubytování (Penzion) Pensione Afrodite. Pensione Afrodite se nachází v Metapontu, 47 km od katedrály Taranto, a nabízí zahradu, soukromou pláž a výhled do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Pensione Afrodite se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Iris home

8,3

Iris home

Ubytování (Penzion) Iris home. Iris home se nachází na pláži v Metapontu a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Iris home se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Metaponto - Terra Greca

8,3

Metaponto - Terra Greca

UbytováníMetaponto - Terra Greca. Metaponto - Terra Greca se nachází v Metapontu v regionu Basilicata a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Metaponto - Terra Greca se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Blumen Bad Beach

8,3

Blumen Bad Beach

Ubytování (Apartmány) Blumen Bad Beach. Blumen Bad Beach se nachází v Metapontu, 250 metrů od nejbližší pláže, a nabízí bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Blumen Bad Beach se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

I GIARDINI DI ZEUS

8,2

I GIARDINI DI ZEUS

UbytováníI GIARDINI DI ZEUS. I GIARDINI DI ZEUS se nachází v Metapontu a nabízí 4hvězdičkové ubytování se zahradou. Ubytování I GIARDINI DI ZEUS se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Ciro Palmira a Metaponto

8,1

Ciro Palmira a Metaponto

UbytováníCiro Palmira a Metaponto. Ciro Palmira a Metaponto se nachází v Metapontu, 49 km od katedrály Taranto, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ciro Palmira a Metaponto se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Metaponto. Appartamento in villaggio con piscina

8

Metaponto. Appartamento in villaggio con piscina

UbytováníMetaponto. Appartamento in villaggio con piscina. Pokoj Metaponto s výhledem do klidné ulice. Appartamento in villaggio con piscina nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 2,4 km od pláže Metaponto... Ubytování Metaponto. Appartamento in villaggio con piscina se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Hotel Palatinum

8

Hotel Palatinum

Ubytování (Hotel) Hotel Palatinum. Rodinný Hotel Palatinum se nachází 10 minut jízdy od pláže Metaponto Lido a vedle archeologické oblasti Magna Graecia. Ubytování Hotel Palatinum se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Bilocale Argonauti

8

Bilocale Argonauti

Ubytování (Prázdninové domy) Bilocale Argonauti. Bilocale Argonauti se nachází v Metapontu a nabízí bar, soukromou pláž a terasu. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bilocale Argonauti se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Camping village Internazionale

7,9

Camping village Internazionale

UbytováníCamping village Internazionale. Camping village Internazionale se nachází v Metapontu, necelý 1 km od pláže Metaponto Lido a 50 km od katedrály Taranto. Ubytování Camping village Internazionale se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Alessidamo Club Metaponto

7,7

Alessidamo Club Metaponto

UbytováníAlessidamo Club Metaponto. Alessidamo Club se nachází v Metapontu a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, velký amfiteátr, bazén a sportovní zařízení. Ubytování Alessidamo Club Metaponto se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Residence San Bull

7,7

Residence San Bull

Ubytování (Aparthotel) Residence San Bull. Residence San Bull se nachází v Metapontu v regionu Basilicata a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence San Bull se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Lido Venere Affittacamere

7,5

Lido Venere Affittacamere

Ubytování (Privát) Lido Venere Affittacamere. Lido Venere Affittacamere nabízí ubytování v Metapontu, 700 metrů od pláže Metaponto Lido a 49 km od katedrály Taranto. Ubytování Lido Venere Affittacamere se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Hotel Turismo

7,1

Hotel Turismo

UbytováníHotel Turismo. Hotel Turismo se nachází v centru letoviska Lido di Metaponto, 50 metrů od pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromou pláž s lehátky, slunečníky a barem. Ubytování Hotel Turismo se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

VILLAGGIO SAN BULL

6

VILLAGGIO SAN BULL

UbytováníVILLAGGIO SAN BULL. VILLAGGIO SAN BULL se nachází v Metapontu a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování VILLAGGIO SAN BULL se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

META HOTEL

META HOTEL

UbytováníMETA HOTEL. Located in Metaponto, 2.3 km from Metaponto Lido Beach, META HOTEL provides accommodation with a restaurant, free private parking and a bar. Ubytování META HOTEL se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Villa Ramolina

Villa Ramolina

Ubytování (Vila) Villa Ramolina. Villa Ramolina se nachází v Metapontu v regionu Basilicata a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ramolina se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Ci Vediamo Al Mare

Ci Vediamo Al Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Ci Vediamo Al Mare. Ci Vediamo Al Mare se nachází v Metapontu, 100 metrů od pláže Metaponto Lido a 49 km od katedrály Taranto. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Ci Vediamo Al Mare se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

multiproprieta alessidamo

multiproprieta alessidamo

Ubytovánímultiproprieta alessidamo. Multiproprieta alessidamo se nachází v Metapontu v regionu Basilicata a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování multiproprieta alessidamo se nachází ve městě Metaponto (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Metaponto

Město Metaponto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Metaponto.