Hledat

Ubytování

Ubytování město Melfi

Ve městě Melfi (Itálie) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Melfi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Melfi

Lo Stemma B&B Guest House

9,8

Lo Stemma B&B Guest House

Ubytování (Apartmán) Lo Stemma B&B Guest House. Lo Stemma B&B Guest House se nachází v Melfi, 400 metrů od hradu Melfi a 300 metrů od Melfi, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Lo Stemma B&B Guest House se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Chalet immerso nel Bosco

9,8

Chalet immerso nel Bosco

UbytováníChalet immerso nel Bosco. Chalet immerso nel Bosco se nachází v Melfii, 5,9 km od hradu Melfi, a nabízí zahradu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet immerso nel Bosco se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Il Villino (Melfi)

9,5

Il Villino (Melfi)

UbytováníIl Villino (Melfi). Il Villino (Melfi) se nachází v Melfii a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Villino (Melfi) se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Lucia house

9,4

Lucia house

Ubytování (Apartmán) Lucia house. Lucia house se nachází v Melfii, 3,9 km od hradu Melfi, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou... Ubytování Lucia house se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Masseria Spinale Wine Resort

9,4

Masseria Spinale Wine Resort

Ubytování (Hotel) Masseria Spinale Wine Resort. Masseria Spinale Wine Resort se nachází ve městě Melfi, necelý 1 km od hradu Melfi, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Masseria Spinale Wine Resort se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Il Casale Della Gioia

9,4

Il Casale Della Gioia

Ubytování (Bed and breakfast) Il Casale Della Gioia. Il Casale Della Gioia se nachází v Melfii, 6 km od hradu Melfi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Casale Della Gioia se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Casa Isabela luxury rooms

9,3

Casa Isabela luxury rooms

Ubytování (Penzion) Casa Isabela luxury rooms. Casa Isabela luxury rooms se nachází v Melfii, 2,1 km od hradu Melfi, a nabízí zahradu, pokoje pro alergiky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Isabela luxury rooms se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Lucy's House

9,2

Lucy's House

UbytováníLucy's House. Lucy's House se nachází v Melfi. Ubytování Lucy's House se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

alloggio Ronca Battista

9,2

alloggio Ronca Battista

Ubytování (Penzion) alloggio Ronca Battista. alloggio Ronca Battista se nachází v Melfii, 1,6 km od hradu Melfi, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování alloggio Ronca Battista se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Notti Rosa B&B

9,1

Notti Rosa B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Notti Rosa B&B. Notti Rosa B&B se nachází 3,2 km od hradu Melfi a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Notti Rosa B&B se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

La finestra sul parco

9

La finestra sul parco

Ubytování (Apartmán) La finestra sul parco. La finestra sul parco se nachází asi 1,9 km od hradu Melfi a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování La finestra sul parco se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Nonna Ninetta

8,9

Nonna Ninetta

Ubytování (Penzion) Nonna Ninetta. Nonna Ninetta se nachází v Melfii, 300 metrů od hradu Melfi a 200 metrů od Melfi. Ubytování Nonna Ninetta se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Melfi, città delle Costituzioni di Federico II - Casa vacanze

8,8

Melfi, città delle Costituzioni di Federico II - Casa vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Melfi, città delle Costituzioni di Federico II - Casa vacanze. Città delle Costituzioni di Federico II - Casa vacanze se nachází v Melfi, 500 metrů od hradu Melfi, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Melfi, città delle Costituzioni di Federico II - Casa vacanze se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

B&B Donna Ida 1900

8,6

B&B Donna Ida 1900

Ubytování (Apartmán) B&B Donna Ida 1900. Donna Ida 1900 se nachází v historickém centru města Melfi, 500 metrů od hradu Melfi. Apartmán má posezení, jídelní kout a kuchyň se sporákem. Ubytování B&B Donna Ida 1900 se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

La Casa nel Borgo Antico

8,6

La Casa nel Borgo Antico

Ubytování (Hotel) La Casa nel Borgo Antico. Ubytování se nachází v Melfii, necelý 1 km od hradu Melfi, La Casa nel Borgo Antico nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Casa nel Borgo Antico se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

B&B Casa Laviano

8,6

B&B Casa Laviano

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Laviano. B&B Casa Laviano se nachází v Melfii a nabízí výhled na město, restauraci a sdílenou kuchyň. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Casa Laviano se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

La casa di Carmen

8,5

La casa di Carmen

Ubytování (Apartmán) La casa di Carmen. La casa di Carmen se nachází 400 metrů od hradu Melfi v Melfii a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. K dispozici je také soukromý balkon. Ubytování La casa di Carmen se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Il Castagneto Hotel

8,5

Il Castagneto Hotel

Ubytování (Hotel) Il Castagneto Hotel. Il Castagneto Hotel se nachází na klidném místě 2 km od Melfi a nabízí klimatizované pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Castagneto Hotel se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

B&B Camelie

8,5

B&B Camelie

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Camelie. B&B Camelie se nachází v Melfii, 5 km od hradu Melfi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování B&B Camelie se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

White House bed & breakfast

8,4

White House bed & breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) White House bed & breakfast. White House Bed & Breakfast se nachází v Melfii a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování White House bed & breakfast se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Relais La Fattoria

8,1

Relais La Fattoria

Ubytování (Hotel) Relais La Fattoria. Relais La Fattoria se nachází uprostřed rozlehlé vlastní zahrady s lesy, vinicemi a ovocnými sady. Ubytování Relais La Fattoria se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Hostel il Tetto

8

Hostel il Tetto

Ubytování (Hotel) Hostel il Tetto. Hostel il Tetto se nachází v Melfii, 1,1 km od hradu Melfi, a nabízí bar, zahradu a výhled do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hostel il Tetto se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Le Stanze Dell'Imperatore B&B

8

Le Stanze Dell'Imperatore B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Le Stanze Dell'Imperatore B&B. Le Stanze Dell'Imperatore B&B se nachází v Melfi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a společným salonkem. Ubytování Le Stanze Dell'Imperatore B&B se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

I Gelsomini

7,7

I Gelsomini

Ubytování (Bed and breakfast) I Gelsomini. I Gelsomini se nachází 5,6 km od hradu Melfi a nabízí sdílený lounge, zahradu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování I Gelsomini se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Hotel Ristorante Farese

7,7

Hotel Ristorante Farese

Ubytování (Hotel) Hotel Ristorante Farese. Hotel Ristorante Farese se nachází na venkově Basilicata a nabízí prostorné pokoje, bezplatné venkovní parkoviště a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Ristorante Farese se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Hotel Due Pini

7,3

Hotel Due Pini

Ubytování (Hotel) Hotel Due Pini. Hotel Due Pini se nachází 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží Melfi. Nabízí restauraci Basilicata a klasicky zařízené pokoje s klimatizací. Ubytování Hotel Due Pini se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

B&B Alla Corte Blu

7,3

B&B Alla Corte Blu

UbytováníB&B Alla Corte Blu. B&B Alla Corte Blu se nachází v Melfii v regionu Basilicata, 6,9 km od hradu Melfi. Ubytování B&B Alla Corte Blu se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Al Castello

6,5

Al Castello

Ubytování (Apartmány) Al Castello. Al Castello se nachází 500 metrů od hradu Melfi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Al Castello se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

La finestra sul vulture

La finestra sul vulture

Ubytování (Apartmán) La finestra sul vulture. La finestra sul sulture se nachází v Melfii, necelý 1 km od hradu Melfi, a nabízí terasu. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování La finestra sul vulture se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

ll Covo del Brigante

ll Covo del Brigante

Ubytováníll Covo del Brigante. Boasting accommodation with a balcony, ll Covo del Brigante is situated in Melfi. Ubytování ll Covo del Brigante se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Re Mida Casa Vacanza

Re Mida Casa Vacanza

Ubytování (Apartmány) Re Mida Casa Vacanza. Re Mida Casa Vacanza se nachází 500 metrů od vily Comunale a 800 metrů od Melfi v Melfi a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Re Mida Casa Vacanza se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

IN CENTRO APARTMENT

IN CENTRO APARTMENT

UbytováníIN CENTRO APARTMENT. Located in Melfi, within 600 metres of Castle of Melfi, IN CENTRO APARTMENT offers accommodation with air conditioning. The property has city views. Ubytování IN CENTRO APARTMENT se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

B&B vicoli della cattedrale

B&B vicoli della cattedrale

Ubytování (Bed and breakfast) B&B vicoli della cattedrale. B&B vicoli della cattedrale se nachází v Melfii, 500 metrů od hradu Melfi a 300 metrů od Melfiho. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování B&B vicoli della cattedrale se nachází ve městě Melfi (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Melfi

Město Melfi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Melfi.