Hledat

Ubytování

Ubytování město Scanzano

Ve městě Scanzano (Itálie) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Scanzano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Scanzano

Casa Vacanze Magnolia

10

Casa Vacanze Magnolia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Magnolia. Casa Vacanze Magnolia se nachází v Scanzanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 47 km od Matery. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Magnolia se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Sunshine

10

Casa Vacanze Sunshine

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Sunshine. Casa Vacanze Sunshine se nachází ve městě Scanzano. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Sunshine se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

VILLA PARADISO TAVERNETTA

10

VILLA PARADISO TAVERNETTA

UbytováníVILLA PARADISO TAVERNETTA. VILLA PARADISO TAVERNETTA se nachází ve městě Scanzano. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování VILLA PARADISO TAVERNETTA se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Terre del Faro

9,8

Terre del Faro

Ubytování (Apartmány) Terre del Faro. Terre del Faro se nachází v Scanzanu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Terre del Faro se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanza Piazza Gramsci 1

9,5

Casa Vacanza Piazza Gramsci 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza Piazza Gramsci 1. Casa Vacanza Piazza Gramsci 1 se nachází v Scanzanu. 26 km od přístavu Ginosa. Ubytování Casa Vacanza Piazza Gramsci 1 se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

B&B Archimede

9,4

B&B Archimede

UbytováníB&B Archimede. B&B Archimede se nachází ve městě Scanzano a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování B&B Archimede se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

CasaMare Marrone

9,3

CasaMare Marrone

UbytováníCasaMare Marrone. CasaMare Marrone se nachází ve městě Scanzano a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování CasaMare Marrone se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Stè Sweet home M&A

9,3

Stè Sweet home M&A

Ubytování (Prázdninový dům) Stè Sweet home M&A. Stè Sweet home M&A se nachází v Scanzanu, 16 km od Metaponta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stè Sweet home M&A se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze Scanzano Jonico

9,3

Casa vacanze Scanzano Jonico

UbytováníCasa vacanze Scanzano Jonico. Casa vacanze Scanzano Jonico se nachází ve městě Scanzano. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Scanzano Jonico se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

LD Ianuzziello Residence

9,3

LD Ianuzziello Residence

UbytováníLD Ianuzziello Residence. LD Ianuzziello Residence se nachází ve městě Scanzano v regionu Basilicata a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování LD Ianuzziello Residence se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Magnolia House

9,3

Magnolia House

Ubytování (Privát) Magnolia House. Magnolia House se nachází v Scanzanu a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Magnolia House se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanza Egan

9,2

Casa Vacanza Egan

UbytováníCasa Vacanza Egan. Casa Vacanza Egan se nachází v Scanzanu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanza Egan se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Villa Paradiso

8,9

Villa Paradiso

UbytováníVilla Paradiso. Villa Paradiso se nachází ve městě Scanzano. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Villa Paradiso se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

La dolce vita

8,8

La dolce vita

Ubytování (Prázdninové domy) La dolce vita. La dolce vita se nachází v Scanzanu, 18 km od Metaponta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La dolce vita se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Residence Beatrice

8,8

Residence Beatrice

Ubytování (Apartmán) Residence Beatrice. Residence Beatrice se nachází ve městě Scanzano v regionu Basilicata a má zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 16 km od Metaponta. Ubytování Residence Beatrice se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Residenza Giulia

8,7

Residenza Giulia

UbytováníResidenza Giulia. Residenza Giulia se nachází v Scanzanu a nabízí zahradu. Výhled směřuje do zahrady. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residenza Giulia se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze BORGO VECCHIO

8,7

Casa Vacanze BORGO VECCHIO

UbytováníCasa Vacanze BORGO VECCHIO. Casa Vacanze BORGO VECCHIO se nachází v Scanzanu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze BORGO VECCHIO se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze Kate

8,4

Casa vacanze Kate

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Kate. Casa vacanze Kate se nachází ve městě Scanzano a nabízí sdílený lounge, gril a terasu. 22 km od přístavu Ginosa. Ubytování Casa vacanze Kate se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Villetta Tito

8,3

Villetta Tito

UbytováníVilletta Tito. Villetta Tito se nachází v Scanzanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villetta Tito se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze dal Biondo

8,3

Casa vacanze dal Biondo

UbytováníCasa vacanze dal Biondo. Casa vacanze dal Biondo se nachází ve městě Scanzano v regionu Basilicata a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze dal Biondo se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze CHALET

8

Casa vacanze CHALET

Ubytování (Horské chaty) Casa vacanze CHALET. Casa vacanze CHALET se nachází v Scanzanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tato chata má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze CHALET se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa vacanze La Via del Mare

7,8

Casa vacanze La Via del Mare

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze La Via del Mare. Casa vacanze La Via del Mare se nachází ve městě Scanzano a nabízí restauraci. Ubytování Casa vacanze La Via del Mare se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Mare Danaide Matera

Mare Danaide Matera

Ubytování (Aparthotel) Mare Danaide Matera. Mare Danaide Matera se nachází v Scanzanu a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Mare Danaide Matera se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Casa vacanza Perla Jonica

Casa vacanza Perla Jonica

UbytováníCasa vacanza Perla Jonica. Casa vacanza Perla Jonica se nachází ve městě Scanzano a nabízí sdílený lounge a terasu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa vacanza Perla Jonica se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

LD Ianuzziello Residence Appartamento

LD Ianuzziello Residence Appartamento

UbytováníLD Ianuzziello Residence Appartamento. LD Ianuzziello Residence Appartamento se nachází ve městě Scanzano. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LD Ianuzziello Residence Appartamento se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

RESIDENCE CIMINO emozioni mediterranee

RESIDENCE CIMINO emozioni mediterranee

UbytováníRESIDENCE CIMINO emozioni mediterranee. RESIDENCE CIMINO emozioni mediterranee se nachází ve městě Scanzano v regionu Basilicata a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování RESIDENCE CIMINO emozioni mediterranee se nachází ve městě Scanzano (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Scanzano

Město Scanzano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Scanzano.