Hledat

Ubytování

Ubytování město Montescaglioso

Ve městě Montescaglioso (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Montescaglioso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Montescaglioso

MA.DI. 34

10

MA.DI. 34

UbytováníMA.DI. 34. MA.DI. 34 se nachází v Montescaglioso, 17 km od katedrály Matera, muzea MUSMA a hradu Tramontano. Ubytování MA.DI. 34 se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La Club House

10

La Club House

Ubytování (Horské chaty) La Club House. La Club House se nachází v Montescaglioso, pouhých 23 km od Casa Grotta nei Sassi, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. 23 km od muzea... Ubytování La Club House se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La volpe e l'uva Dimore

10

La volpe e l'uva Dimore

UbytováníLa volpe e l'uva Dimore. La volpe e l'uva Dimore se nachází v Montescaglioso a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La volpe e l'uva Dimore se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Domus Dams B&B

9,9

Domus Dams B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Dams B&B. Domus Dams B&B se nachází 18 km od Casa Grotta nei Sassi a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domus Dams B&B se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Civico 32

9,8

Casa Vacanze Civico 32

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Civico 32. Casa Vacanze Civico 32 se nachází v Montescaglioso. 24 km od Metaponta. Ubytování Casa Vacanze Civico 32 se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Dimora Civitas Severiana

9,8

Dimora Civitas Severiana

Ubytování (Prázdninové domy) Dimora Civitas Severiana. Dimora Civitas Severiana se nachází v Montescaglioso, 17 km od Casa Grotta nei Sassi a muzea MUSMA, a nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dimora Civitas Severiana se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La Volpe e la Stella by Podere Carriero

9,7

La Volpe e la Stella by Podere Carriero

UbytováníLa Volpe e la Stella by Podere Carriero. Ubytování v Montescaglioso v regionu Basilicata, La Volpe e la Stella by Podere Carriero nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování La Volpe e la Stella by Podere Carriero se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Klimt

9,7

Klimt

UbytováníKlimt. Klimt se nachází v Montescaglioso, 18 km od katedrály Matera, muzea MUSMA a hradu Tramontano. Ubytování Klimt se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Milleunastella

9,7

Milleunastella

Ubytování (Prázdninový dům) Milleunastella. Milleunastella se nachází v Montescaglioso a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 24 km od Metaponta. Ubytování Milleunastella se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Pati

9,6

Casa Pati

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pati. Casa Pati se nachází v Montescaglioso a nabízí sdílený lounge. 38 km od Policora. Ubytování Casa Pati se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa De Amicis 18

9,6

Casa De Amicis 18

Ubytování (Bed and breakfast) Casa De Amicis 18. Casa De Amicis 18 se nachází v Montescaglioso, 38 km od Policora, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa De Amicis 18 se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Dimora Sant'Angelo

9,6

Dimora Sant'Angelo

Ubytování (Prázdninový dům) Dimora Sant'Angelo. Dimora Sant'Angelo se nachází v Montescaglioso. 17,6 km od Matery. Ubytování Dimora Sant'Angelo se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Cappellanio Suite & Apartament

9,6

Cappellanio Suite & Apartament

Ubytování (Prázdninové domy) Cappellanio Suite & Apartament. Cappellanio Suite & Apartament se nachází v Montescaglioso, 24 km od Metaponta, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cappellanio Suite & Apartament se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Patrizia

9,5

Casa Vacanze Patrizia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Patrizia. Casa Vacanze Patrizia se nachází v Montescaglioso, 17 km od Casa Grotta nei Sassi. Ubytování Casa Vacanze Patrizia se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La Dimora di Dante

9,5

La Dimora di Dante

UbytováníLa Dimora di Dante. Situated in Montescaglioso, 17 km from Casa Grotta nei Sassi and 17 km from Matera Cathedral, La Dimora di Dante features air-conditioned accommodation... Ubytování La Dimora di Dante se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

CASA VACANZE LAPENTA

9,5

CASA VACANZE LAPENTA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VACANZE LAPENTA. CASA VACANZE LAPENTA se nachází v Montescaglioso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování CASA VACANZE LAPENTA se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa vacanza L'antico fontanino

9,4

Casa vacanza L'antico fontanino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanza L'antico fontanino. Casa vacanza L'antico fontanino se nachází v historickém centru města Montescaglioso, 13 km od města Matera, které je na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Casa vacanza L'antico fontanino se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Foresteria dell'Abbazia

9,4

Foresteria dell'Abbazia

Ubytování (Penzion) Foresteria dell'Abbazia. Foresteria dell'Abbazia nabízí pokoje v historické části opatství San Michele Arcangelo v historickém centru Montescaglioso. Ubytování Foresteria dell'Abbazia se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

U Mar’ a Monte Casa Vacanze

9,3

U Mar’ a Monte Casa Vacanze

UbytováníU Mar’ a Monte Casa Vacanze. U Mar se nachází v Montescaglioso v regionu Basilicata“ Monte Casa Vacanze má balkon. Tento prázdninový dům stojí 17 km od muzea MUSMA a hradu Tramontano. Ubytování U Mar’ a Monte Casa Vacanze se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

B&B La Volta

9,2

B&B La Volta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Volta. B&B La Volta se nachází v Montescaglioso. Každé ráno se podává sladká i slaná snídaně. Všechny pokoje jsou klimatizované, jednoduše zařízené a vybavené TV. Ubytování B&B La Volta se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

B&B Il Sogno

9,2

B&B Il Sogno

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Sogno. Il Sogno se nachází v 1. patře budovy v Montescaglioso, 150 metrů od autobusové zastávky se spoji do Matery. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování B&B Il Sogno se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

MINI HOUSE

9,2

MINI HOUSE

UbytováníMINI HOUSE. MINI HOUSE se nachází v Montescaglioso, 17 km od Casa Grotta nei Sassi, 18 km od katedrály a muzea MUSMA. Ubytování MINI HOUSE se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Il Borgo Ritrovato - Albergo Diffuso

9,2

Il Borgo Ritrovato - Albergo Diffuso

Ubytování (Hotel) Il Borgo Ritrovato - Albergo Diffuso. Il Borgo Ritrovato - Albergo Diffuso se nachází v historickém centru Montescaglioso, 18 km od Sassi di Matera. Ubytování Il Borgo Ritrovato - Albergo Diffuso se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

CASA VACANZE DIMORA MONFALCONE

9,2

CASA VACANZE DIMORA MONFALCONE

Ubytování (Prázdninové domy) CASA VACANZE DIMORA MONFALCONE. CASA VACANZE DIMORA MONFALCONE se nachází v Montescaglioso. 38 km od Policora. Ubytování CASA VACANZE DIMORA MONFALCONE se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Puccini House

9,2

Puccini House

Ubytování (Apartmány) Puccini House. Puccini House se nachází v obci Montescaglioso v regionu Basilicata a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Puccini House se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Bel Panorama

9

Casa Vacanze Bel Panorama

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Bel Panorama. Casa Vacanze Bel Panorama se nachází v Montescaglioso v regionu Basilicata a nabízí balkon. 39 km od města Policoro. Ubytování Casa Vacanze Bel Panorama se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Habitans

9

Habitans

Ubytování (Bed and breakfast) Habitans. Habitans se nachází v Montescaglioso a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Habitans se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

MARY25

8,9

MARY25

Ubytování (Bed and breakfast) MARY25. MARY25 se nachází v Montescaglioso. Apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s... Ubytování MARY25 se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Miramonte Holiday

8,9

Miramonte Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) Miramonte Holiday. Miramonte Holiday Suite nabízí ubytování s panoramatickým výhledem v Montescaglioso, 18 km od Matery. Ubytování Miramonte Holiday se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La Dimora Del Letterario

8,7

La Dimora Del Letterario

Ubytování (Apartmán) La Dimora Del Letterario. La Dimora Del Letterario se nachází v Montescaglioso. 24 km od Metaponta. Ubytování La Dimora Del Letterario se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa di Noi

8,7

Casa di Noi

Ubytování (Apartmán) Casa di Noi. Casa di Noi se nachází v Montescaglioso a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 38 km od Policora. Ubytování Casa di Noi se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Tra Puglia e Basilicata

8,6

Tra Puglia e Basilicata

Ubytování (Apartmán) Tra Puglia e Basilicata. Tra Puglia e Basilicata se nachází v Montescaglioso. 38 km od Policora. Ubytování Tra Puglia e Basilicata se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

Cavour17

8,5

Cavour17

Ubytování (Prázdninový dům) Cavour17. Cavour17 se nachází v Montescaglioso v regionu Basilicata a nabízí balkon. 24 km od Metaponta. Ubytování Cavour17 se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

PETRA LUCANA

8,5

PETRA LUCANA

Ubytování (Farma) PETRA LUCANA. PETRA LUCANA se nachází v Montescaglioso, 23 km od Metaponta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování PETRA LUCANA se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanze Bel Panorama

8,3

Casa Vacanze Bel Panorama

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Bel Panorama. Casa Vacanze Bel Panorama se nachází v Montescaglioso v regionu Basilicata a nabízí balkon. 39 km od města Policoro. Ubytování Casa Vacanze Bel Panorama se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Santa Maria in Platea - Apartment

8,3

Santa Maria in Platea - Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Santa Maria in Platea - Apartment. Santa Maria in Platea - Apartment se nachází v Montescaglioso. Nabízí výhled na město a je vzdálen 24 km od Metaponta. Ubytování Santa Maria in Platea - Apartment se nachází ve městě (Itálie - Basilicata).

L'Orto di Lucania

8,3

L'Orto di Lucania

UbytováníL'Orto di Lucania. L'Orto di Lucania se nachází v Montescaglioso, 17 km od Casa Grotta nei Sassi a katedrály Matera, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a bar. Ubytování L'Orto di Lucania se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Memena Nel cuore antico di Montescaglioso

7,6

Casa Memena Nel cuore antico di Montescaglioso

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Memena Nel cuore antico di Montescaglioso. Casa Memena Nel cuore antico di Montescaglioso se nachází v obci Montescaglioso v regionu Basilicata a nabízí balkon. Ubytování Casa Memena Nel cuore antico di Montescaglioso se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Oasi Rupestre

7,5

Oasi Rupestre

Ubytování (Farma) Oasi Rupestre. Oasi Ru se nachází uprostřed přírody, 6 km od centra města Montescaglioso, a nabízí širokou středomořskou zahradu s grilem. Ubytování Oasi Rupestre se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

B&b da leti

7

B&b da leti

UbytováníB&b da leti. B&b da leti se nachází v Montescaglioso, 17 km od Casa Grotta nei Sassi, 18 km od katedrály a muzea MUSMA. Ubytování B&b da leti se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Carmelita

6

Carmelita

Ubytování (Penzion) Carmelita. Carmelita se nachází v Montescaglioso, 18 km od Palombaro Lungo a katedrály Matera. Ubytování Carmelita se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Vacanza Piccolo Sole

Casa Vacanza Piccolo Sole

UbytováníCasa Vacanza Piccolo Sole. Set in Montescaglioso, 17 km from Casa Grotta nei Sassi and 18 km from Matera Cathedral, Casa Vacanza Piccolo Sole offers air conditioning. Ubytování Casa Vacanza Piccolo Sole se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

La casa della moda

La casa della moda

UbytováníLa casa della moda. La casa della moda se nachází v Montescaglioso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování La casa della moda se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa vacanza Denni

Casa vacanza Denni

UbytováníCasa vacanza Denni. Casa vacanza Denni se nachází v Montescaglioso, 17 km od Casa Grotta nei Sassi a 18 km od katedrály Matera, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Casa vacanza Denni se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Le Dimore In Centro

Le Dimore In Centro

UbytováníLe Dimore In Centro. Le Dimore In Centro se nachází v Montescaglioso a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje s klimatizací. Ubytování Le Dimore In Centro se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Casa Nera GuestHouse

Casa Nera GuestHouse

UbytováníCasa Nera GuestHouse. Casa Nera GuestHouse is located in Montescaglioso, within 18 km of Tramontano Castle and 18 km of Palombaro Lungo. Ubytování Casa Nera GuestHouse se nachází ve městě Montescaglioso (Itálie - Basilicata).

Ubytování ve městě Montescaglioso

Město Montescaglioso se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Montescaglioso.