Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Sokolov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Sokolov

Apartmán Kraslice

10

Apartmán Kraslice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kraslice. Apartmán Kraslice se nachází v Kraslicích. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Kraslice se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Julie

10

Apartmán Julie

UbytováníApartmán Julie. Apartmán Julie se nachází v Lokti, 15 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. Nabízí výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Julie se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Báječný Habartov

10

Báječný Habartov

UbytováníBáječný Habartov. Báječný Habartov se nachází v Habartově v Karlovarském kraji a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 30 km od Mlýnské kolonády a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Báječný Habartov se nachází ve městě Habartov (Česko - Karlovarský kraj).

Růžička

9,9

Růžička

Ubytování (Prázdninový dům) Růžička. Růžička se nachází v obci Přebuz v Karlovarském kraji. Nabízí terasu a výhled na hory. Do města Klingenthal je to 15 km. Ubytování Růžička se nachází ve městě Přebuz (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Cisar Ferdinand

9,8

Hotel Cisar Ferdinand

Ubytování (Hotel) Hotel Cisar Ferdinand. Hotel Císař Ferdinand se nachází v centru historického města Loket a nabízí prostorné pokoje se satelitní TV a koupelnou i tradiční restauraci s terasou. Ubytování Hotel Cisar Ferdinand se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Egrensis Apartments

9,8

Egrensis Apartments

Ubytování (Apartmány) Egrensis Apartments. Egrensis Apartments se nachází v Lokti, 70 metrů od hradu Loket, 100 metrů od kostela sv. Václava a 100 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Egrensis Apartments se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

APARTMÁN POHODA

9,8

APARTMÁN POHODA

UbytováníAPARTMÁN POHODA. APARTMÁN POHODA se nachází ve Svatavě a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APARTMÁN POHODA se nachází ve městě Svatava (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Nový Svět

9,7

Penzion Nový Svět

Ubytování (Penzion) Penzion Nový Svět. Penzion Nový Svět se nachází v obci Krásno a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Nový Svět se nachází ve městě Krásno (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Nový Svět má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Nový Svět momentálně evidujeme 31 recenzí.

EVerLuck

9,7

EVerLuck

UbytováníEVerLuck. EVerLuck se nachází v Lokti, pouhých 16 km od Mlýnské kolonády. Ubytování EVerLuck se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Srub Bublava 806

9,7

Srub Bublava 806

Ubytování (Prázdninový dům) Srub Bublava 806. Srub Bublava 806, který byl postaven v roce 2007, se nachází v obci Bublava v Karlovarském kraji, 100 metrů od lanovky Malý Bleiberg a 200 metrů od lanovky... Ubytování Srub Bublava 806 se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Srub Bublava 806 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Srub Bublava 806 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány U Hrocha

9,7

Apartmány U Hrocha

UbytováníApartmány U Hrocha. Apartmány U Hrocha se nacházejí v obci Citice, 26 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízejí restauraci. Ubytování Apartmány U Hrocha se nachází ve městě Citice (Česko).

Penzion U Fridy Apartman 1

9,6

Penzion U Fridy Apartman 1

Ubytování (Apartmány) Penzion U Fridy Apartman 1. APARTMÁN Č.1 se nachází v Lokti, 60 metrů od hradu Loket a pár kroků od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. APARTMÁN Č. Ubytování Penzion U Fridy Apartman 1 se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment Goethe Sokolov

9,6

Apartment Goethe Sokolov

Ubytování (Apartmán) Apartment Goethe Sokolov. Apartment Goethe Sokolov se nachází v Sokolově, 400 metrů od zámku Sokolov, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartment Goethe Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment Goethe Sokolov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Goethe Sokolov momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartments No.59 Loket

9,6

Apartments No.59 Loket

Ubytování (Apartmán) Apartments No.59 Loket. Apartmány č. 59 Loket se nacházejí v Lokti v Karlovarském kraji. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments No.59 Loket se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments No.59 Loket má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments No.59 Loket momentálně evidujeme 233 recenzí.

Apartmany Bublava 817

9,5

Apartmany Bublava 817

Ubytování (Apartmán) Apartmany Bublava 817. Apartmány Bublava 817 se nachází v Bublavě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zázemím pro grilování a zahradou. Ubytování Apartmany Bublava 817 se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmany Bublava 817 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Bublava 817 momentálně evidujeme 41 recenzí.

18steps

9,5

18steps

Ubytování (Apartmán) 18steps. 18steps se nachází v obci Loket, 1,6 km od hradu Loket, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice i od kostela sv. Ubytování 18steps se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Vila Hana

9,5

Pension Vila Hana

Ubytování (Penzion) Pension Vila Hana. Pension Hana se nachází na jižně orientovaném svahu, pouhých 5 minut pěšky z centra města Loket a hradu Loket. Má zahradu s terasou včetně grilu. Ubytování Pension Vila Hana se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Vila Hana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Vila Hana momentálně evidujeme 166 recenzí.

Roubenka Háj

9,5

Roubenka Háj

Ubytování (Prázdninový dům) Roubenka Háj. Roubenka Háj se nachází v obci Jindřichovice v Karlovarském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Háj se nachází ve městě Jindřichovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Roubenka Háj má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Roubenka Háj momentálně evidujeme 21 recenzí.

Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰

9,4

Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰

UbytováníRezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰. Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ se nachází v Kraslicích, 16 km od německé výstavy Space Travel Exhibition. Ubytování Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰ se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

apartmany u kuzelky

9,4

apartmany u kuzelky

Ubytování (Aparthotel) apartmany u kuzelky. Apartmány u Kuželky jsou apartmány s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situované v Loktu, 1,9 km od hradu Loket. Ubytování apartmany u kuzelky se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

chata Viktoria

9,4

chata Viktoria

Ubytování (Chata) chata Viktoria. Chata Viktoria se nachází v obci Bublava, méně než 1 km od vleku Školní. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování chata Viktoria se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování chata Viktoria má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata chata Viktoria momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hunting Lodge Vitkov

9,4

Hunting Lodge Vitkov

Ubytování (Hotel) Hunting Lodge Vitkov. Hunting Lodge Vítkov stojí ve Slavkovském lese v obci Hrušková nedaleko známých lázeňských rezortů, jako jsou Karlovy Vary (21 km), Františkovy Lázně (32... Ubytování Hunting Lodge Vitkov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hunting Lodge Vitkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hunting Lodge Vitkov momentálně evidujeme 188 recenzí.

Bublava - SKI APARTMÁNY - A

9,4

Bublava - SKI APARTMÁNY - A

Ubytování (Apartmán) Bublava - SKI APARTMÁNY - A. Bublava - SKI APARTMÁNY - A se nachází v obci Bublava, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku Střední Bleiberg. Nabízí vířivku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bublava - SKI APARTMÁNY - A se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Bublava - SKI APARTMÁNY - A má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Bublava - SKI APARTMÁNY - A momentálně evidujeme 32 recenzí.

Sofia Chalet

9,4

Sofia Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia Chalet. Prázdninový dům Sofia Chalet sídlí v budově z roku 2017 v Bublavě v Karlovarském kraji, 1,3 km od lanovky Střední Bleiberg a 1,6 km od lanovky Malý... Ubytování Sofia Chalet se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Sofia Chalet má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Sofia Chalet momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion u Fouska

9,4

Penzion u Fouska

UbytováníPenzion u Fouska. Penzion u Fouska se nachází v Chodově, 13 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion u Fouska se nachází ve městě Chodov (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion U Splavu

9,3

Penzion U Splavu

Ubytování (Penzion) Penzion U Splavu. Penzion U Splavu se nachází v Lokti, 300 metrů od hradu Loket i od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Penzion U Splavu se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Prázdninový dům Valdík

9,3

Prázdninový dům Valdík

UbytováníPrázdninový dům Valdík. Prázdninový dům Valdík se nachází v Lokti, 16 km od Mlýnské kolonády, 16 km od Tržní kolonády a Vřídla. Ubytování Prázdninový dům Valdík se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Fara

9,3

Penzion Fara

Ubytování (Penzion) Penzion Fara. Penzion Fara se nachází v obci Krásno a nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Využít lze také turistické informace a dětský klub. Ubytování Penzion Fara se nachází ve městě Krásno (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Fara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Fara momentálně evidujeme 123 recenzí.

Lazy River Hostel

9,3

Lazy River Hostel

Ubytování (Hostel) Lazy River Hostel. Lazy River Hostel se nachází v historickém centru města Loket nad řekou Ohří a nabízí výhled na zámek, knihovnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lazy River Hostel se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Lazy River Hostel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hostel Lazy River Hostel momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Pohoda Sokolov

9,3

Penzion Pohoda Sokolov

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda Sokolov. Nekuřácký Penzion Pohoda se nachází v obci Svatava v Karlovarském kraji, 20 km od Karlových Varů a nabízí terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Pohoda Sokolov se nachází ve městě Svatava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Pohoda Sokolov má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Pohoda Sokolov momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartmány no.823

9,3

Apartmány no.823

Ubytování (Apartmán) Apartmány no.823. Apartmány no. 823 nabízí ubytování v moderně zařízených apartmánech se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi, jen 200 metrů od nejbližší sjezdovky v lyžařském... Ubytování Apartmány no.823 se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány no.823 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány no.823 momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartment U Šárky

9,3

Apartment U Šárky

Ubytování (Apartmán) Apartment U Šárky. Apartmán u Šárky se nachází v obci Loket, 500 metrů od hradu Loket. Ubytování Apartment U Šárky se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Quest

9,2

Penzion Quest

Ubytování (Penzion) Penzion Quest. Penzion Quest se nachází v nově zrekonstruovaném domě, který stojí ve městě Loket, hned vedle hradu a pouhých 10 minut jízdy od lázeňského města Karlovy... Ubytování Penzion Quest se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Quest má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Quest momentálně evidujeme 490 recenzí.

Chalupa Háj

9,2

Chalupa Háj

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Háj. Chalupa Háj má rozsáhlé zahrady o velikosti 5000 m² s terasou s grilem a nabízí velké dětské hřiště a hernu. K dispozici je placené Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupa Háj se nachází ve městě Jindřichovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chalupa Háj má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Háj momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ubytování pod Jezem

9,2

Ubytování pod Jezem

Ubytování (Apartmán) Ubytování pod Jezem. Ubytování pod Jezem stojí v Lokti, 500 metrů od hradu Loket a Sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Ubytování pod Jezem se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ubytování pod Jezem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Ubytování pod Jezem momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion pod Kostelem

9,2

Penzion pod Kostelem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Kostelem. Penzion pod Kostelem se nachází v Bublavě, 500 metrů od lyžařského vleku Střední Bleiberg, 600 metrů od lyžařského vleku Malý Bleiberg a 700 metrů od... Ubytování Penzion pod Kostelem se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion pod Kostelem má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion pod Kostelem momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Piano

9,2

Penzion Piano

Ubytování (Penzion) Penzion Piano. Penzion Piano je 3hvězdičkový penzion v centru Sokolova, který nabízí turistické informace. Místní zámek je vzdálený 300 metrů. Ubytování Penzion Piano se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Piano má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Piano momentálně evidujeme 155 recenzí.

Pension & Restaurant Atmosféra

9,2

Pension & Restaurant Atmosféra

Ubytování (Penzion) Pension & Restaurant Atmosféra. Tento rodinný penzion se nachází v historickém centru města Loket, 150 metrů od stejnojmenného hradu. Ubytování Pension & Restaurant Atmosféra se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension & Restaurant Atmosféra má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension & Restaurant Atmosféra momentálně evidujeme 169 recenzí.

Apartmán U Zuzanky

9,1

Apartmán U Zuzanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zuzanky. Apartmán U Zuzanky ve městě Krásno nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Zuzanky se nachází ve městě Krásno (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Tereza

9,1

Penzion Tereza

Ubytování (Penzion) Penzion Tereza. Tříhvězdičkový Penzion Tereza se nachází v Kraslicích. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion Tereza se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Tereza má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Tereza momentálně evidujeme 16 recenzí.

Villa Mila

9,1

Villa Mila

UbytováníVilla Mila. Villa Mila se nachází v Lokti v Karlovarském kraji, nedaleko hradu Loket, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Mila se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman Troll

9,1

Apartman Troll

Ubytování (Apartmány) Apartman Troll. Apartman Troll 1 s výhledem do zahrady se nachází v Bublavě, 31 km od Karlových Varů. Ubytování Apartman Troll se nachází ve městě Bublava (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Monika

9,1

Apartmán Monika

UbytováníApartmán Monika. Apartmán Monika se nachází v Kraslicích, 20 km od německé vesmírné výstavy a 36 km od Mlýnské kolonády. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Monika se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Hubertus

9,1

Apartmán Hubertus

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hubertus. Apartmán Hubertus se nachází ve městě Loket, pouhých 300 metrů od hradu Loket a 200 metrů od kostela sv. Václava i sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartmán Hubertus se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Hubertus má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Hubertus momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartment Gardner

9

Apartment Gardner

Ubytování (Apartmán) Apartment Gardner. Apartmán Gardner se nachází v Loktu, 400 metrů od hradu a 200 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a kostela sv. Václava. Ubytování Apartment Gardner se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Na Náměstí

9

Penzion Na Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Náměstí. Penzion Na Náměstí se nachází v Kraslicích a nabízí ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou, bankomat a směnárnu. Ubytování Penzion Na Náměstí se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Na Náměstí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Náměstí momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány V Centru U Zámečku

9

Apartmány V Centru U Zámečku

UbytováníApartmány V Centru U Zámečku. Apartmán V Centru U Zámečku se nachází v centru Sokolova, 15 minut jízdy od Karlových Varů, 8 km od hradu Loket a 4 km od jezera Michal. Ubytování Apartmány V Centru U Zámečku se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán č.p 442

9

Apartmán č.p 442

UbytováníApartmán č.p 442. Apartmán č.p 442 se nachází ve Stříbrné, 40 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. 18 km od německé výstavy Space Travel Exhibition. Ubytování Apartmán č.p 442 se nachází ve městě Stříbrná (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion V Horách

9

Penzion V Horách

Ubytování (Penzion) Penzion V Horách. Tříhvězdičkový Penzion V Horách se nachází v Kraslicích a nabízí terasu, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné... Ubytování Penzion V Horách se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion V Horách má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion V Horách momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion Ve Skale

9

Penzion Ve Skale

Ubytování (Penzion) Penzion Ve Skale. Penzion Ve Skále se nachází ve městečku Loket, pouhých 200 metrů od hradu Loket a 8 km od Karlových Varů. Ubytování Penzion Ve Skale se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Ve Skale má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Ve Skale momentálně evidujeme 272 recenzí.