Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Sokolov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Sokolov

Apartmán Kraslice

10

Apartmán Kraslice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kraslice. Apartmán Kraslice se nachází v Kraslicích. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Kraslice se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Růžička

9,9

Růžička

Ubytování (Prázdninový dům) Růžička. Růžička se nachází v obci Přebuz v Karlovarském kraji. Nabízí terasu a výhled na hory. Do města Klingenthal je to 15 km. Ubytování Růžička se nachází ve městě Přebuz (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Cisar Ferdinand

9,8

Hotel Cisar Ferdinand

Ubytování (Hotel) Hotel Cisar Ferdinand. Hotel Císař Ferdinand se nachází v centru historického města Loket a nabízí prostorné pokoje se satelitní TV a koupelnou i tradiční restauraci s terasou. Ubytování Hotel Cisar Ferdinand se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Egrensis Apartments

9,8

Egrensis Apartments

Ubytování (Apartmány) Egrensis Apartments. Egrensis Apartments se nachází v Lokti, 70 metrů od hradu Loket, 100 metrů od kostela sv. Václava a 100 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Egrensis Apartments se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Nový Svět

9,7

Penzion Nový Svět

Ubytování (Penzion) Penzion Nový Svět. Penzion Nový Svět se nachází v obci Krásno a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Nový Svět se nachází ve městě Krásno (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Nový Svět má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Nový Svět momentálně evidujeme 31 recenzí.

Srub Bublava 806

9,7

Srub Bublava 806

Ubytování (Prázdninový dům) Srub Bublava 806. Srub Bublava 806, který byl postaven v roce 2007, se nachází v obci Bublava v Karlovarském kraji, 100 metrů od lanovky Malý Bleiberg a 200 metrů od lanovky... Ubytování Srub Bublava 806 se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Srub Bublava 806 má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Srub Bublava 806 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion U Fridy Apartman 1

9,6

Penzion U Fridy Apartman 1

Ubytování (Apartmány) Penzion U Fridy Apartman 1. APARTMÁN Č.1 se nachází v Lokti, 60 metrů od hradu Loket a pár kroků od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. APARTMÁN Č. Ubytování Penzion U Fridy Apartman 1 se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment Goethe Sokolov

9,6

Apartment Goethe Sokolov

Ubytování (Apartmán) Apartment Goethe Sokolov. Apartment Goethe Sokolov se nachází v Sokolově, 400 metrů od zámku Sokolov, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartment Goethe Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment Goethe Sokolov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Goethe Sokolov momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartments No.59 Loket

9,6

Apartments No.59 Loket

Ubytování (Apartmán) Apartments No.59 Loket. Apartmány č. 59 Loket se nacházejí v Lokti v Karlovarském kraji. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments No.59 Loket se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments No.59 Loket má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments No.59 Loket momentálně evidujeme 233 recenzí.

Apartmany Bublava 817

9,5

Apartmany Bublava 817

Ubytování (Apartmán) Apartmany Bublava 817. Apartmány Bublava 817 se nachází v Bublavě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zázemím pro grilování a zahradou. Ubytování Apartmany Bublava 817 se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmany Bublava 817 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Bublava 817 momentálně evidujeme 41 recenzí.

18steps

9,5

18steps

Ubytování (Apartmán) 18steps. 18steps se nachází v obci Loket, 1,6 km od hradu Loket, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice i od kostela sv. Ubytování 18steps se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Vila Hana

9,5

Pension Vila Hana

Ubytování (Penzion) Pension Vila Hana. Pension Hana se nachází na jižně orientovaném svahu, pouhých 5 minut pěšky z centra města Loket a hradu Loket. Má zahradu s terasou včetně grilu. Ubytování Pension Vila Hana se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Vila Hana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Vila Hana momentálně evidujeme 166 recenzí.

Roubenka Háj

9,5

Roubenka Háj

Ubytování (Prázdninový dům) Roubenka Háj. Roubenka Háj se nachází v obci Jindřichovice v Karlovarském kraji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Háj se nachází ve městě Jindřichovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Roubenka Háj má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Roubenka Háj momentálně evidujeme 21 recenzí.

apartmany u kuzelky

9,4

apartmany u kuzelky

Ubytování (Aparthotel) apartmany u kuzelky. Apartmány u Kuželky jsou apartmány s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situované v Loktu, 1,9 km od hradu Loket. Ubytování apartmany u kuzelky se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

chata Viktoria

9,4

chata Viktoria

Ubytování (Chata) chata Viktoria. Chata Viktoria se nachází v obci Bublava, méně než 1 km od vleku Školní. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování chata Viktoria se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování chata Viktoria má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata chata Viktoria momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hunting Lodge Vitkov

9,4

Hunting Lodge Vitkov

Ubytování (Hotel) Hunting Lodge Vitkov. Hunting Lodge Vítkov stojí ve Slavkovském lese v obci Hrušková nedaleko známých lázeňských rezortů, jako jsou Karlovy Vary (21 km), Františkovy Lázně (32... Ubytování Hunting Lodge Vitkov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hunting Lodge Vitkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hunting Lodge Vitkov momentálně evidujeme 188 recenzí.

Bublava - SKI APARTMÁNY - A

9,4

Bublava - SKI APARTMÁNY - A

Ubytování (Apartmán) Bublava - SKI APARTMÁNY - A. Bublava - SKI APARTMÁNY - A se nachází v obci Bublava, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku Střední Bleiberg. Nabízí vířivku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bublava - SKI APARTMÁNY - A se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Bublava - SKI APARTMÁNY - A má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Bublava - SKI APARTMÁNY - A momentálně evidujeme 32 recenzí.

Sofia Chalet

9,4

Sofia Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia Chalet. Prázdninový dům Sofia Chalet sídlí v budově z roku 2017 v Bublavě v Karlovarském kraji, 1,3 km od lanovky Střední Bleiberg a 1,6 km od lanovky Malý... Ubytování Sofia Chalet se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Sofia Chalet má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Sofia Chalet momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion U Splavu

9,3

Penzion U Splavu

Ubytování (Penzion) Penzion U Splavu. Penzion U Splavu se nachází v Lokti, 300 metrů od hradu Loket i od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Penzion U Splavu se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Fara

9,3

Penzion Fara

Ubytování (Penzion) Penzion Fara. Penzion Fara se nachází v obci Krásno a nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Využít lze také turistické informace a dětský klub. Ubytování Penzion Fara se nachází ve městě Krásno (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Fara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Fara momentálně evidujeme 123 recenzí.

Apartmány no.823

9,3

Apartmány no.823

Ubytování (Apartmán) Apartmány no.823. Apartmány no. 823 nabízí ubytování v moderně zařízených apartmánech se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi, jen 200 metrů od nejbližší sjezdovky v lyžařském... Ubytování Apartmány no.823 se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány no.823 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány no.823 momentálně evidujeme 80 recenzí.

Lazy River Hostel

9,3

Lazy River Hostel

Ubytování (Hostel) Lazy River Hostel. Lazy River Hostel se nachází v historickém centru města Loket nad řekou Ohří a nabízí výhled na zámek, knihovnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lazy River Hostel se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Lazy River Hostel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hostel Lazy River Hostel momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Pohoda Sokolov

9,3

Penzion Pohoda Sokolov

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda Sokolov. Nekuřácký Penzion Pohoda se nachází v obci Svatava v Karlovarském kraji, 20 km od Karlových Varů a nabízí terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Pohoda Sokolov se nachází ve městě Svatava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Pohoda Sokolov má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Pohoda Sokolov momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartment U Šárky

9,3

Apartment U Šárky

Ubytování (Apartmán) Apartment U Šárky. Apartmán u Šárky se nachází v obci Loket, 500 metrů od hradu Loket. Ubytování Apartment U Šárky se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Quest

9,2

Penzion Quest

Ubytování (Penzion) Penzion Quest. Penzion Quest se nachází v nově zrekonstruovaném domě, který stojí ve městě Loket, hned vedle hradu a pouhých 10 minut jízdy od lázeňského města Karlovy... Ubytování Penzion Quest se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Quest má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Quest momentálně evidujeme 490 recenzí.

Chalupa Háj

9,2

Chalupa Háj

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Háj. Chalupa Háj má rozsáhlé zahrady o velikosti 5000 m² s terasou s grilem a nabízí velké dětské hřiště a hernu. K dispozici je placené Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupa Háj se nachází ve městě Jindřichovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chalupa Háj má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Háj momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ubytování pod Jezem

9,2

Ubytování pod Jezem

Ubytování (Apartmán) Ubytování pod Jezem. Ubytování pod Jezem stojí v Lokti, 500 metrů od hradu Loket a Sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Ubytování pod Jezem se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ubytování pod Jezem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Ubytování pod Jezem momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion pod Kostelem

9,2

Penzion pod Kostelem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Kostelem. Penzion pod Kostelem se nachází v Bublavě, 500 metrů od lyžařského vleku Střední Bleiberg, 600 metrů od lyžařského vleku Malý Bleiberg a 700 metrů od... Ubytování Penzion pod Kostelem se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion pod Kostelem má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion pod Kostelem momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Piano

9,2

Penzion Piano

Ubytování (Penzion) Penzion Piano. Penzion Piano je 3hvězdičkový penzion v centru Sokolova, který nabízí turistické informace. Místní zámek je vzdálený 300 metrů. Ubytování Penzion Piano se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Piano má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Piano momentálně evidujeme 155 recenzí.

Pension & Restaurant Atmosféra

9,2

Pension & Restaurant Atmosféra

Ubytování (Penzion) Pension & Restaurant Atmosféra. Tento rodinný penzion se nachází v historickém centru města Loket, 150 metrů od stejnojmenného hradu. Ubytování Pension & Restaurant Atmosféra se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension & Restaurant Atmosféra má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension & Restaurant Atmosféra momentálně evidujeme 169 recenzí.

Apartmán U Zuzanky

9,1

Apartmán U Zuzanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zuzanky. Apartmán U Zuzanky ve městě Krásno nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Zuzanky se nachází ve městě Krásno (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Tereza

9,1

Penzion Tereza

Ubytování (Penzion) Penzion Tereza. Tříhvězdičkový Penzion Tereza se nachází v Kraslicích. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion Tereza se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Tereza má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Tereza momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Troll

9,1

Apartman Troll

Ubytování (Apartmány) Apartman Troll. Apartman Troll 1 s výhledem do zahrady se nachází v Bublavě, 31 km od Karlových Varů. Ubytování Apartman Troll se nachází ve městě Bublava (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Hubertus

9,1

Apartmán Hubertus

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hubertus. Apartmán Hubertus se nachází ve městě Loket, pouhých 300 metrů od hradu Loket a 200 metrů od kostela sv. Václava i sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartmán Hubertus se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Hubertus má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Hubertus momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartment Gardner

9

Apartment Gardner

Ubytování (Apartmán) Apartment Gardner. Apartmán Gardner se nachází v Loktu, 400 metrů od hradu a 200 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a kostela sv. Václava. Ubytování Apartment Gardner se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Na Náměstí

9

Penzion Na Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Náměstí. Penzion Na Náměstí se nachází v Kraslicích a nabízí ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou, bankomat a směnárnu. Ubytování Penzion Na Náměstí se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Na Náměstí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Náměstí momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion V Horách

9

Penzion V Horách

Ubytování (Penzion) Penzion V Horách. Tříhvězdičkový Penzion V Horách se nachází v Kraslicích a nabízí terasu, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné... Ubytování Penzion V Horách se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion V Horách má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion V Horách momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion Ve Skale

9

Penzion Ve Skale

Ubytování (Penzion) Penzion Ve Skale. Penzion Ve Skále se nachází ve městečku Loket, pouhých 200 metrů od hradu Loket a 8 km od Karlových Varů. Ubytování Penzion Ve Skale se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Ve Skale má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Ve Skale momentálně evidujeme 272 recenzí.

Apartman Krista

9

Apartman Krista

Ubytování (Apartmán) Apartman Krista. Apartman Krista se nachází v Bublavě, kousek od lyžařského vleku Školní a sjezdovky Velký Bleiberg, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a saunou. Ubytování Apartman Krista se nachází ve městě Bublava (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartman Krista má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Krista momentálně evidujeme 11 recenzí.

Zámek Kamenný Dvůr

9

Zámek Kamenný Dvůr

Ubytování (Hotel) Zámek Kamenný Dvůr. Nachází se v Kynšperku nad Ohří, Zámek Kamenný Dvůr nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Zámek Kamenný Dvůr se nachází ve městě Kynšperk nad Ohří (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Harmonie

8,9

Penzion Harmonie

Ubytování (Penzion) Penzion Harmonie. Penzion Harmonie se nachází v Chodově, 10 minut jízdy od Karlových Varů, a nabízí restauraci a oplocené hřiště pro děti. Ubytování Penzion Harmonie se nachází ve městě Chodov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Harmonie má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Harmonie momentálně evidujeme 181 recenzí.

Pension Masonic House

8,9

Pension Masonic House

Ubytování (Penzion) Pension Masonic House. Pension Masonic House se nachází v Lokti, 100 metrů od hradu Loket, a nabízí terasu a výhled na řeku. Penzion má vlastní bar. Ubytování Pension Masonic House se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Masonic House má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Masonic House momentálně evidujeme 307 recenzí.

Pension Ulrika

8,9

Pension Ulrika

Ubytování (Penzion) Pension Ulrika. Pension Ulrika se nachází v Lokti, jen 25 km od lyžařských areálů Boží Dar a Klínovec. Během pobytu můžete využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Ulrika se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Ulrika má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Ulrika momentálně evidujeme 55 recenzí.

Pension Jana Tatrovice

8,9

Pension Jana Tatrovice

Ubytování (Penzion) Pension Jana Tatrovice. Penzion Jana Tatrovice se nachází v obci Tatrovice a nabízí zahradu i gril. Bohaté zázemí zahrnuje také terasu a sdílený lounge. Ubytování Pension Jana Tatrovice se nachází ve městě Tatrovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Jana Tatrovice má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Jana Tatrovice momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hotel Stein Elbogen

8,9

Hotel Stein Elbogen

Ubytování (Penzion) Hotel Stein Elbogen. Hotel Stein Elbogen se nachází v budově, ve které kdysi žili majitelé nejstarší porcelánky v Čechách. Ubytování Hotel Stein Elbogen se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Stein Elbogen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hotel Stein Elbogen momentálně evidujeme 432 recenzí.

Bublava 394

8,7

Bublava 394

Ubytování (Chata) Bublava 394. Bublava 394 se nachází v Bublavě, 700 metrů od vleku Střední Bleiberg, méně než 1 km od vleku Malý Bleiberg a 15 minut pěšky od vleku Velký Bleiberg. Ubytování Bublava 394 se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Bublava 394 má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Bublava 394 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Residenz Napoleon

8,7

Residenz Napoleon

Ubytování (Apartmán) Residenz Napoleon. Residenz Napoleon se nachází v městečku Loket, 200 metrů od kostela sv. Václava a 300 metrů od hradu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Residenz Napoleon se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Residenz Napoleon má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Residenz Napoleon momentálně evidujeme 6 recenzí.

Domov mládeže - Ubytování Sokolov

8,6

Domov mládeže - Ubytování Sokolov

Ubytování (Penzion) Domov mládeže - Ubytování Sokolov. Domov mládeže - Ubytování Sokolov se nachází v Sokolově, 1,1 km od zámku Sokolov a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyně a lounge. Ubytování Domov mládeže - Ubytování Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Restaurace U Muzea

8,6

Restaurace U Muzea

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace U Muzea. Penzion - Restaurace U muzea se nachází v historickém centru Horního Slavkova. V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně a lze tu zdarma využívat... Ubytování Restaurace U Muzea se nachází ve městě Horní Slavkov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Restaurace U Muzea má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Restaurace U Muzea momentálně evidujeme 100 recenzí.