Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stříbrná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stříbrná

Horská chata Hugo

Horská chata Hugo

Ubytování (Chata) Horská chata Hugo. Horská chata Hugo is set in Stříbrná and offers accommodation with a garden and free WiFi, 500 metres from Lišák and 1.7 km from Stříbrný Potok. Ubytování Horská chata Hugo se nachází ve městě Stříbrná (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Jana - Stříbrná

Chalupa Jana - Stříbrná

Ubytování (Chata) Chalupa Jana - Stříbrná. Chalupa Jana - Stříbrná se nachází na místě s výhledem na hory v obci Stříbrná, 300 metrů od Stříbrného potoka a 11 minut chůze od skiareálu Lišák, a... Ubytování Chalupa Jana - Stříbrná se nachází ve městě Stříbrná (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa Jana - Stříbrná nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata pro aktivní dovolenou i relaxaci - celý objekt jen pro Vás

Chata pro aktivní dovolenou i relaxaci - celý objekt jen pro Vás

Ubytování (Chata) Chata pro aktivní dovolenou i relaxaci - celý objekt jen pro Vás. Offering free WiFi and garden views, Chata pro aktivní dovolenou i relaxaci - celý objekt jen pro Vás is an accommodation situated in Stříbrná. Ubytování Chata pro aktivní dovolenou i relaxaci - celý objekt jen pro Vás se nachází ve městě Stříbrná (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home Stribrna II

Holiday home Stribrna II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stribrna II. Prázdninový dům Stříbrná II se nachází ve Stříbrné, 1,7 km od vleku Lišák a 2,9 km od chaty Stříbrný potok. Ubytování Holiday home Stribrna II se nachází ve městě Stříbrná (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Stribrna II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.