Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Horní Slavkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horní Slavkov

Restaurace U Muzea

8,6

Restaurace U Muzea

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace U Muzea. Penzion - Restaurace U muzea se nachází v historickém centru Horního Slavkova. V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně a lze tu zdarma využívat... Ubytování Restaurace U Muzea se nachází ve městě Horní Slavkov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace U Muzea má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Restaurace U Muzea momentálně evidujeme 100 recenzí.

Ubytování U Ropáků

Ubytování U Ropáků

Ubytování (Apartmány) Ubytování U Ropáků. Ubytování U Ropáků se nachází v Horním Slavkově, 9 km od zámku Loket a 19 km od Karlových Varů. Ubytování Ubytování U Ropáků se nachází ve městě Horní Slavkov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Puleček

Penzion Puleček

Ubytování (Penzion) Penzion Puleček. Penzion Puleček se nachází v Horním Slavkově a nabízí vybavení pro vodní sporty, koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou, soukromé parkoviště a Wi-Fi... Ubytování Penzion Puleček se nachází ve městě Horní Slavkov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Puleček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.