Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Horní Slavkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horní Slavkov

Restaurace U Muzea

8,6

Restaurace U Muzea

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace U Muzea. Penzion - Restaurace U muzea se nachází v historickém centru Horního Slavkova. V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně a lze tu zdarma využívat... Ubytování Restaurace U Muzea se nachází ve městě Horní Slavkov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Restaurace U Muzea má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Restaurace U Muzea momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmán Horní Slavkov Hodinářství

8,1

Apartmán Horní Slavkov Hodinářství

UbytováníApartmán Horní Slavkov Hodinářství. Apartmán Horní Slavkov Hodinářství se nachází v Horním Slavkově, 26 km od kolonády se Zpívající fontánou a 26 km od Zpívající fontány. Ubytování Apartmán Horní Slavkov Hodinářství se nachází ve městě Horní Slavkov (Česko - Karlovarský kraj).

Feel like home

7,9

Feel like home

UbytováníFeel like home. Feel like home se nachází v Horním Slavkově, 12 km od hradu. Zámek Bečov nad Teplou a Mlýnská kolonáda jsou vzdálené 24 km. Ubytování Feel like home se nachází ve městě Horní Slavkov (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytování U Ropáků

Ubytování U Ropáků

Ubytování (Apartmány) Ubytování U Ropáků. Ubytování U Ropáků se nachází v Horním Slavkově, 9 km od zámku Loket a 19 km od Karlových Varů. Ubytování Ubytování U Ropáků se nachází ve městě Horní Slavkov (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Puleček

Penzion Puleček

Ubytování (Penzion) Penzion Puleček. Penzion Puleček se nachází v Horním Slavkově a nabízí vybavení pro vodní sporty, koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou, soukromé parkoviště a Wi-Fi... Ubytování Penzion Puleček se nachází ve městě Horní Slavkov (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Penzion Penzion Puleček nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.