Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Krásno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krásno

Penzion Nový Svět

9,7

Penzion Nový Svět

Ubytování (Penzion) Penzion Nový Svět. Penzion Nový Svět se nachází v obci Krásno a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Nový Svět se nachází ve městě Krásno (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Nový Svět má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Nový Svět momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Fara

9,3

Penzion Fara

Ubytování (Penzion) Penzion Fara. Penzion Fara se nachází v obci Krásno a nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Využít lze také turistické informace a dětský klub. Ubytování Penzion Fara se nachází ve městě Krásno (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Fara má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Fara momentálně evidujeme 123 recenzí.

Apartmán U Zuzanky

9,1

Apartmán U Zuzanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zuzanky. Apartmán U Zuzanky ve městě Krásno nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán U Zuzanky se nachází ve městě Krásno (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány Krásné zátiší

8,7

Apartmány Krásné zátiší

UbytováníApartmány Krásné zátiší. Apartmány Krásné zátiší se nacházejí v Krásně, 7,4 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartmány Krásné zátiší se nachází ve městě Krásno (Česko - Karlovarský kraj).