Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kynšperk nad Ohří

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kynšperk nad Ohří

Zámek Kamenný Dvůr

9

Zámek Kamenný Dvůr

Ubytování (Hotel) Zámek Kamenný Dvůr. Nachází se v Kynšperku nad Ohří, Zámek Kamenný Dvůr nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Zámek Kamenný Dvůr se nachází ve městě Kynšperk nad Ohří (Česko - Karlovarský kraj).

Chateau Kynšperk

8,6

Chateau Kynšperk

Ubytování (Hotel) Chateau Kynšperk. Chateau Kynšperk se nachází v Kynšperku nad Ohří a nabízí fitness centrum, wellness, zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci, neplacené soukromé... Ubytování Chateau Kynšperk se nachází ve městě Kynšperk nad Ohří (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Chateau Kynšperk má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Chateau Kynšperk momentálně evidujeme 280 recenzí.

SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ J+J

SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ J+J

Ubytování (Apartmán) SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ J+J. SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ J+J se nachází v Kynšperku nad Ohří, 41 km od Klingenthalu. Nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ J+J se nachází ve městě Kynšperk nad Ohří (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytováni u PÁJI

Ubytováni u PÁJI

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytováni u PÁJI. Ubytováni u PÁJI se nachází v Kynšperku nad Ohří. Bad Elster je vzdálený 28 km. Bed and breakfast má kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytováni u PÁJI se nachází ve městě Kynšperk nad Ohří (Česko - Karlovarský kraj).