Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sokolov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sokolov

Apartment Goethe Sokolov

9,6

Apartment Goethe Sokolov

Ubytování (Apartmán) Apartment Goethe Sokolov. Apartment Goethe Sokolov se nachází v Sokolově, 400 metrů od zámku Sokolov, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartment Goethe Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Goethe Sokolov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Goethe Sokolov momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hunting Lodge Vitkov

9,4

Hunting Lodge Vitkov

Ubytování (Hotel) Hunting Lodge Vitkov. Hunting Lodge Vítkov stojí ve Slavkovském lese v obci Hrušková nedaleko známých lázeňských rezortů, jako jsou Karlovy Vary (21 km), Františkovy Lázně (32... Ubytování Hunting Lodge Vitkov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hunting Lodge Vitkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hunting Lodge Vitkov momentálně evidujeme 188 recenzí.

Penzion Piano

9,2

Penzion Piano

Ubytování (Penzion) Penzion Piano. Penzion Piano je 3hvězdičkový penzion v centru Sokolova, který nabízí turistické informace. Místní zámek je vzdálený 300 metrů. Ubytování Penzion Piano se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Piano má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Piano momentálně evidujeme 155 recenzí.

Domov mládeže - Ubytování Sokolov

8,6

Domov mládeže - Ubytování Sokolov

Ubytování (Penzion) Domov mládeže - Ubytování Sokolov. Domov mládeže - Ubytování Sokolov se nachází v Sokolově, 1,1 km od zámku Sokolov a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyně a lounge. Ubytování Domov mládeže - Ubytování Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stará hospoda

8,5

Stará hospoda

Ubytování (Penzion) Stará hospoda. Stará hospoda se nachází v Sokolově, 8 km od zámku Sokolov, a nabízí restauraci, půjčovnu kol, Wi-Fi zdarma a přepážku s turistickými informacemi, jejíž... Ubytování Stará hospoda se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stará hospoda má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Stará hospoda momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzion Na Starém Náměstí

7,9

Penzion Na Starém Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Starém Náměstí. Penzion Na Starém Náměstí se nachází v Sokolově, 200 metrů od zámku. Nabízí pokoje se satelitní TV. Ubytování Penzion Na Starém Náměstí se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Starém Náměstí má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Na Starém Náměstí momentálně evidujeme 50 recenzí.

Hotel Global

7,8

Hotel Global

Ubytování (Hotel) Hotel Global. Hotel Global se nachází v lesnaté krajině na břehu řeky Ohře, vedle vlakového a autobusového nádraží Sokolov. Má bar s příjemnou zahradní terasou. Ubytování Hotel Global se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Global má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Global momentálně evidujeme 19 recenzí.

Parkhotel Sokolov

7,8

Parkhotel Sokolov

Ubytování (Hotel) Parkhotel Sokolov. Parkhotel se nachází v centru Sokolova ve středu trojúhelníku mezi městy Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně v tichém a zeleném prostředí... Ubytování Parkhotel Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Parkhotel Sokolov má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Parkhotel Sokolov momentálně evidujeme 229 recenzí.

Guest House Hartenberg

7,4

Guest House Hartenberg

Ubytování (Penzion) Guest House Hartenberg. Penzion Hartenberg se nachází v Sokolově a nabízí zahradu, společnou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Guest House Hartenberg se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Hartenberg má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Guest House Hartenberg momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ubytovna Sokolov

5,9

Ubytovna Sokolov

Ubytování (Hostel) Ubytovna Sokolov. Ubytovna Sokolov se nachází v Sokolově, 2 km od zámku Sokolov. Nabízí sdílenou kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytovna Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment PIANO***

Apartment PIANO***

Ubytování (Apartmán) Apartment PIANO***. Apartment PIANO*** offers accommodation in Sokolov, 400 metres from Chateau Sokolov. This apartment offers free private parking and a tour desk. Ubytování Apartment PIANO*** se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman QUATTRO

Apartman QUATTRO

Ubytování (Apartmán) Apartman QUATTRO. Offering free WiFi and city views, Apartman QUATTRO is an accommodation set in Sokolov. Ubytování Apartman QUATTRO se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Q11

Apartman Q11

Ubytování (Apartmán) Apartman Q11. Apartman Q11 is a property situated in Sokolov near Chateau Sokolov. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartman Q11 se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hornický dům

Apartment Hornický dům

Ubytování (Apartmán) Apartment Hornický dům. Apartmán Hornický dům se nachází v Sokolově, necelý 1 km od zámku Sokolov, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Hornický dům se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Hornický dům nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Hruskova

Holiday home Hruskova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hruskova. Holiday home Hruskova se nachází v Sokolově, 6 km od zámku. Nabízí ubytování s kuchyní. V domě je TV. Ubytování Holiday home Hruskova se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Hruskova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.