Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sokolov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sokolov

Apartment Goethe Sokolov

9,6

Apartment Goethe Sokolov

Ubytování (Apartmán) Apartment Goethe Sokolov. Apartment Goethe Sokolov se nachází v Sokolově, 400 metrů od zámku Sokolov, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartment Goethe Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartment Goethe Sokolov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Goethe Sokolov momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hunting Lodge Vitkov

9,4

Hunting Lodge Vitkov

Ubytování (Hotel) Hunting Lodge Vitkov. Hunting Lodge Vítkov stojí ve Slavkovském lese v obci Hrušková nedaleko známých lázeňských rezortů, jako jsou Karlovy Vary (21 km), Františkovy Lázně (32... Ubytování Hunting Lodge Vitkov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hunting Lodge Vitkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hunting Lodge Vitkov momentálně evidujeme 188 recenzí.

Penzion Piano

9,2

Penzion Piano

Ubytování (Penzion) Penzion Piano. Penzion Piano je 3hvězdičkový penzion v centru Sokolova, který nabízí turistické informace. Místní zámek je vzdálený 300 metrů. Ubytování Penzion Piano se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Piano má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Piano momentálně evidujeme 155 recenzí.

Apartmány V Centru U Zámečku

9

Apartmány V Centru U Zámečku

UbytováníApartmány V Centru U Zámečku. Apartmán V Centru U Zámečku se nachází v centru Sokolova, 15 minut jízdy od Karlových Varů, 8 km od hradu Loket a 4 km od jezera Michal. Ubytování Apartmány V Centru U Zámečku se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel & Cafe SokoLOVE

8,9

Hotel & Cafe SokoLOVE

UbytováníHotel & Cafe SokoLOVE. Hotel & Cafe SokoLOVE se nachází v Sokolově, necelý 1 km od zámku Sokolov. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel & Cafe SokoLOVE se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Domov mládeže - Ubytování Sokolov

8,6

Domov mládeže - Ubytování Sokolov

Ubytování (Penzion) Domov mládeže - Ubytování Sokolov. Domov mládeže - Ubytování Sokolov se nachází v Sokolově, 1,1 km od zámku Sokolov a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyně a lounge. Ubytování Domov mládeže - Ubytování Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Stará hospoda

8,5

Stará hospoda

Ubytování (Penzion) Stará hospoda. Stará hospoda se nachází v Sokolově, 8 km od zámku Sokolov, a nabízí restauraci, půjčovnu kol, Wi-Fi zdarma a přepážku s turistickými informacemi, jejíž... Ubytování Stará hospoda se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Stará hospoda má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Stará hospoda momentálně evidujeme 42 recenzí.

Wonderful house

8,3

Wonderful house

UbytováníWonderful house. Ubytování se nachází 22 km od Mlýnské kolonády a 1,5 km od Mlýnské kolonády. Wonderful house se nachází v Sokolově, 22 km od Tržní kolonády a Vřídla. Ubytování Wonderful house se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Na Starém Náměstí

7,9

Penzion Na Starém Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Starém Náměstí. Penzion Na Starém Náměstí se nachází v Sokolově, 200 metrů od zámku. Nabízí pokoje se satelitní TV. Ubytování Penzion Na Starém Náměstí se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Na Starém Náměstí má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Na Starém Náměstí momentálně evidujeme 50 recenzí.

Hotel Global

7,8

Hotel Global

Ubytování (Hotel) Hotel Global. Hotel Global se nachází v lesnaté krajině na břehu řeky Ohře, vedle vlakového a autobusového nádraží Sokolov. Má bar s příjemnou zahradní terasou. Ubytování Hotel Global se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Global má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Global momentálně evidujeme 19 recenzí.

Parkhotel Sokolov

7,8

Parkhotel Sokolov

Ubytování (Hotel) Parkhotel Sokolov. Parkhotel se nachází v centru Sokolova ve středu trojúhelníku mezi městy Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně v tichém a zeleném prostředí... Ubytování Parkhotel Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Parkhotel Sokolov má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Parkhotel Sokolov momentálně evidujeme 229 recenzí.

Milky way

7,7

Milky way

UbytováníMilky way. Milky way se nachází v Sokolově, 22 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Milky way se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Guest House Hartenberg

7,4

Guest House Hartenberg

Ubytování (Penzion) Guest House Hartenberg. Penzion Hartenberg se nachází v Sokolově a nabízí zahradu, společnou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Guest House Hartenberg se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Guest House Hartenberg má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Guest House Hartenberg momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán v podhůří Krušných hor

7,3

Apartmán v podhůří Krušných hor

UbytováníApartmán v podhůří Krušných hor. Apartmán v podhůří Krušných hor se nachází v Sokolově, 20 km od Tržní kolonády, 20 km od Vřídla a 27 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou. Ubytování Apartmán v podhůří Krušných hor se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytovna Sokolov

5,9

Ubytovna Sokolov

Ubytování (Hostel) Ubytovna Sokolov. Ubytovna Sokolov se nachází v Sokolově, 2 km od zámku Sokolov. Nabízí sdílenou kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytovna Sokolov se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán pro 5

4

Apartmán pro 5

UbytováníApartmán pro 5. Apartmán pro 5 se nachází v Sokolově, 25 km od Tržní kolonády, 25 km od Vřídla a 35 km od německé výstavy Space Travel Exhibition. Ubytování Apartmán pro 5 se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytování Háj

Ubytování Háj

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Háj. Ubytování Háj se nachází v Sokolově, 9 km od zámku Sokolov, a nabízí zahradu a gril. Ubytování Ubytování Háj se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman QUATTRO

Apartman QUATTRO

Ubytování (Apartmán) Apartman QUATTRO. Offering free WiFi and city views, Apartman QUATTRO is an accommodation set in Sokolov. Ubytování Apartman QUATTRO se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment PIANO***

Apartment PIANO***

Ubytování (Apartmán) Apartment PIANO***. Apartment PIANO*** offers accommodation in Sokolov, 400 metres from Chateau Sokolov. This apartment offers free private parking and a tour desk. Ubytování Apartment PIANO*** se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman Q11

Apartman Q11

Ubytování (Apartmán) Apartman Q11. Apartman Q11 is a property situated in Sokolov near Chateau Sokolov. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartman Q11 se nachází ve městě Sokolov (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment Hornický dům

Apartment Hornický dům

Ubytování (Apartmán) Apartment Hornický dům. Apartmán Hornický dům se nachází v Sokolově, necelý 1 km od zámku Sokolov, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Hornický dům se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Apartmán Apartment Hornický dům nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Hruskova

Holiday home Hruskova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hruskova. Holiday home Hruskova se nachází v Sokolově, 6 km od zámku. Nabízí ubytování s kuchyní. V domě je TV. Ubytování Holiday home Hruskova se nachází ve městě Sokolov (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Hruskova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.