Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chodov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chodov

Penzion Harmonie

8,9

Penzion Harmonie

Ubytování (Penzion) Penzion Harmonie. Penzion Harmonie se nachází v Chodově, 10 minut jízdy od Karlových Varů, a nabízí restauraci a oplocené hřiště pro děti. Ubytování Penzion Harmonie se nachází ve městě Chodov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Harmonie má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Harmonie momentálně evidujeme 181 recenzí.

Penzion u Fouska

7,6

Penzion u Fouska

Ubytování (Penzion) Penzion u Fouska. Penzion U Fouska se nachází v Chodově. Nabízí zahradu, společný lounge, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. Na místě je přepážka s turistickými informacemi. Ubytování Penzion u Fouska se nachází ve městě Chodov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Fouska má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion u Fouska momentálně evidujeme 26 recenzí.

hotel Nautilus

hotel Nautilus

Ubytování (Hotel) hotel Nautilus. Tříhvězdičkový hotel Nautilus se nachází v Chodově a nabízí ubytování s barem a terasou. Ubytování hotel Nautilus se nachází ve městě Chodov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)