Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Loket

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Loket

Apartmán Julie

10

Apartmán Julie

UbytováníApartmán Julie. Apartmán Julie se nachází v Lokti, 15 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. Nabízí výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Julie se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Cisar Ferdinand

9,8

Hotel Cisar Ferdinand

Ubytování (Hotel) Hotel Cisar Ferdinand. Hotel Císař Ferdinand se nachází v centru historického města Loket a nabízí prostorné pokoje se satelitní TV a koupelnou i tradiční restauraci s terasou. Ubytování Hotel Cisar Ferdinand se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Egrensis Apartments

9,8

Egrensis Apartments

Ubytování (Apartmány) Egrensis Apartments. Egrensis Apartments se nachází v Lokti, 70 metrů od hradu Loket, 100 metrů od kostela sv. Václava a 100 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Egrensis Apartments se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

EVerLuck

9,7

EVerLuck

UbytováníEVerLuck. EVerLuck se nachází v Lokti, pouhých 16 km od Mlýnské kolonády. Ubytování EVerLuck se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion U Fridy Apartman 1

9,6

Penzion U Fridy Apartman 1

Ubytování (Apartmány) Penzion U Fridy Apartman 1. APARTMÁN Č.1 se nachází v Lokti, 60 metrů od hradu Loket a pár kroků od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. APARTMÁN Č. Ubytování Penzion U Fridy Apartman 1 se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Apartments No.59 Loket

9,6

Apartments No.59 Loket

Ubytování (Apartmán) Apartments No.59 Loket. Apartmány č. 59 Loket se nacházejí v Lokti v Karlovarském kraji. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments No.59 Loket se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments No.59 Loket má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments No.59 Loket momentálně evidujeme 233 recenzí.

18steps

9,5

18steps

Ubytování (Apartmán) 18steps. 18steps se nachází v obci Loket, 1,6 km od hradu Loket, 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice i od kostela sv. Ubytování 18steps se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Vila Hana

9,5

Pension Vila Hana

Ubytování (Penzion) Pension Vila Hana. Pension Hana se nachází na jižně orientovaném svahu, pouhých 5 minut pěšky z centra města Loket a hradu Loket. Má zahradu s terasou včetně grilu. Ubytování Pension Vila Hana se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Vila Hana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Vila Hana momentálně evidujeme 166 recenzí.

apartmany u kuzelky

9,4

apartmany u kuzelky

Ubytování (Aparthotel) apartmany u kuzelky. Apartmány u Kuželky jsou apartmány s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situované v Loktu, 1,9 km od hradu Loket. Ubytování apartmany u kuzelky se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion U Splavu

9,3

Penzion U Splavu

Ubytování (Penzion) Penzion U Splavu. Penzion U Splavu se nachází v Lokti, 300 metrů od hradu Loket i od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Penzion U Splavu se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Prázdninový dům Valdík

9,3

Prázdninový dům Valdík

UbytováníPrázdninový dům Valdík. Prázdninový dům Valdík se nachází v Lokti, 16 km od Mlýnské kolonády, 16 km od Tržní kolonády a Vřídla. Ubytování Prázdninový dům Valdík se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Lazy River Hostel

9,3

Lazy River Hostel

Ubytování (Hostel) Lazy River Hostel. Lazy River Hostel se nachází v historickém centru města Loket nad řekou Ohří a nabízí výhled na zámek, knihovnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lazy River Hostel se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Lazy River Hostel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hostel Lazy River Hostel momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartment U Šárky

9,3

Apartment U Šárky

Ubytování (Apartmán) Apartment U Šárky. Apartmán u Šárky se nachází v obci Loket, 500 metrů od hradu Loket. Ubytování Apartment U Šárky se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Quest

9,2

Penzion Quest

Ubytování (Penzion) Penzion Quest. Penzion Quest se nachází v nově zrekonstruovaném domě, který stojí ve městě Loket, hned vedle hradu a pouhých 10 minut jízdy od lázeňského města Karlovy... Ubytování Penzion Quest se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Quest má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Quest momentálně evidujeme 490 recenzí.

Ubytování pod Jezem

9,2

Ubytování pod Jezem

Ubytování (Apartmán) Ubytování pod Jezem. Ubytování pod Jezem stojí v Lokti, 500 metrů od hradu Loket a Sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Ubytování pod Jezem se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ubytování pod Jezem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Ubytování pod Jezem momentálně evidujeme 77 recenzí.

Pension & Restaurant Atmosféra

9,2

Pension & Restaurant Atmosféra

Ubytování (Penzion) Pension & Restaurant Atmosféra. Tento rodinný penzion se nachází v historickém centru města Loket, 150 metrů od stejnojmenného hradu. Ubytování Pension & Restaurant Atmosféra se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension & Restaurant Atmosféra má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension & Restaurant Atmosféra momentálně evidujeme 169 recenzí.

Villa Mila

9,1

Villa Mila

UbytováníVilla Mila. Villa Mila se nachází v Lokti v Karlovarském kraji, nedaleko hradu Loket, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Mila se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Hubertus

9,1

Apartmán Hubertus

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hubertus. Apartmán Hubertus se nachází ve městě Loket, pouhých 300 metrů od hradu Loket a 200 metrů od kostela sv. Václava i sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Apartmán Hubertus se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Hubertus má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Hubertus momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartment Gardner

9

Apartment Gardner

Ubytování (Apartmán) Apartment Gardner. Apartmán Gardner se nachází v Loktu, 400 metrů od hradu a 200 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a kostela sv. Václava. Ubytování Apartment Gardner se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Ve Skale

9

Penzion Ve Skale

Ubytování (Penzion) Penzion Ve Skale. Penzion Ve Skále se nachází ve městečku Loket, pouhých 200 metrů od hradu Loket a 8 km od Karlových Varů. Ubytování Penzion Ve Skale se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Ve Skale má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Ve Skale momentálně evidujeme 272 recenzí.

LoketOFF

9

LoketOFF

UbytováníLoketOFF. LoketOFF se nachází v Lokti, 16 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou. Nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LoketOFF se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Masonic House

8,9

Pension Masonic House

Ubytování (Penzion) Pension Masonic House. Pension Masonic House se nachází v Lokti, 100 metrů od hradu Loket, a nabízí terasu a výhled na řeku. Penzion má vlastní bar. Ubytování Pension Masonic House se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Masonic House má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Masonic House momentálně evidujeme 307 recenzí.

Pension Ulrika

8,9

Pension Ulrika

Ubytování (Penzion) Pension Ulrika. Pension Ulrika se nachází v Lokti, jen 25 km od lyžařských areálů Boží Dar a Klínovec. Během pobytu můžete využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Ulrika se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Ulrika má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Ulrika momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Stein Elbogen

8,9

Hotel Stein Elbogen

Ubytování (Penzion) Hotel Stein Elbogen. Hotel Stein Elbogen se nachází v budově, ve které kdysi žili majitelé nejstarší porcelánky v Čechách. Ubytování Hotel Stein Elbogen se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Stein Elbogen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hotel Stein Elbogen momentálně evidujeme 432 recenzí.

Residenz Napoleon

8,7

Residenz Napoleon

Ubytování (Apartmán) Residenz Napoleon. Residenz Napoleon se nachází v městečku Loket, 200 metrů od kostela sv. Václava a 300 metrů od hradu. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Residenz Napoleon se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Residenz Napoleon má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Residenz Napoleon momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Modrý Svět

8,6

Penzion Modrý Svět

Ubytování (Penzion) Penzion Modrý Svět. Penzion Modrý Svět se nachází v Lokti, 1,1 km od kostela svatého Václava a sloupu Nejsvětější Trojice a 1,3 km od hradu Loket. Ubytování Penzion Modrý Svět se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Modrý Svět má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Modrý Svět momentálně evidujeme 85 recenzí.

Penzion U Fridy

8,5

Penzion U Fridy

Ubytování (Penzion) Penzion U Fridy. Penzion U Frídy se nachází v městečku Loket, pouhých 300 metrů od loketského hradu a divadla s otáčivým hledištěm a nedaleko sloupu Nejsvětější Trojice a... Ubytování Penzion U Fridy se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Freedom apartment

8,3

Freedom apartment

Ubytování (Apartmán) Freedom apartment. Freedom apartment se nachází v Lokti, 800 metrů od hradu Loket, 600 metrů od divadla pod širým nebem a 700 metrů od kostela sv. Václava. Ubytování Freedom apartment se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Hostel Loket

8

Hostel Loket

Ubytování (Hostel) Hostel Loket. Hostel Loket nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách v Lokti. Všechny pokoje mají sdílenou koupelnu. Ubytování Hostel Loket se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hostel Loket má celkové hodnocení 8. Pro Hostel Hostel Loket momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion u krbu

7,8

Penzion u krbu

Ubytování (Penzion) Penzion u krbu. Penzion u krbu najdete 1 km od železničního nádraží v Lokti a 8 km od Karlových Varů. Všechny pokoje mají TV a posezení. Ubytování Penzion u krbu se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion u krbu má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion u krbu momentálně evidujeme 144 recenzí.

Penzion Gracie

7,6

Penzion Gracie

Ubytování (Penzion) Penzion Gracie. Penzion Gracie se nachází v malém údolí přímo pod hradem Loket, které je oblíbenou pěší a rybářskou destinací. Nabízí masáže a vlastní bar s terasou. Ubytování Penzion Gracie se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Gracie má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Gracie momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel U Bílého koně

7,1

Hotel U Bílého koně

Ubytování (Hotel) Hotel U Bílého koně. Hotel U Bílého koně se nachází 100 metrů od hradu Loket. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, terasu a rodinné pokoje. Ubytování Hotel U Bílého koně se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány Svatošské skály

Apartmány Svatošské skály

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmány Svatošské skály. Apartmány Svatošské skály se nacházejí ve městečku Loket, 11 km od hradu Loket a 8 km od závodiště motocrossu. Ubytování Apartmány Svatošské skály se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

apartmán s výhledem na hrad Loket

apartmán s výhledem na hrad Loket

Ubytování (Apartmán) apartmán s výhledem na hrad Loket. Apartmán s výhledem na hrad Loket se nachází 2 km od hradu Loket, 1,6 km od divadla pod širým nebem a 1,9 km od kostela sv. Václava. Ubytování apartmán s výhledem na hrad Loket se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday Home Podhradí

Holiday Home Podhradí

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Podhradí. Tento práznidnový dům s balkonem, ze kterého je výhled na řeku, se nachází v Lokti, 200 metrů od hradu Loket. Na místě lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Podhradí se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Podhradí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartments No 126 Loket

Apartments No 126 Loket

Ubytování (Apartmány) Apartments No 126 Loket. Apartments No 126 Loket se nachází 100 metrů od hradu Loket. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 60 metrů od kostela sv. Ubytování Apartments No 126 Loket se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home Hradni

Holiday home Hradni

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hradni. Pětihvězdičkový prázdninový dům Hradní se nachází v Lokti, 200 metrů od hradu a kostela sv. Václava a 100 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Ubytování Holiday home Hradni se nachází ve městě Loket (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Hradni nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Loket

Penzion Loket

UbytováníPenzion Loket. Situated in Loket in the Karlovy Vary Region region, with Castle Loket nearby, Penzion Loket features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Penzion Loket se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).

St.Florian

St.Florian

Ubytování (Hotel) St.Florian. Hotel Sv. Florian se nachází v historickém centru města Loket, asi 200 metrů od hradu a 12 km od Karlových Varů. Ubytování St.Florian se nachází ve městě Loket (Česko - Karlovarský kraj).