Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kraslice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kraslice

Apartmán Kraslice

10

Apartmán Kraslice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kraslice. Apartmán Kraslice se nachází v Kraslicích. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Kraslice se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰

9,4

Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰

UbytováníRezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰. Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ se nachází v Kraslicích, 16 km od německé výstavy Space Travel Exhibition. Ubytování Rezidence GreenHill ⃰ ⃰ ⃰ se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Tereza

9,1

Penzion Tereza

Ubytování (Penzion) Penzion Tereza. Tříhvězdičkový Penzion Tereza se nachází v Kraslicích. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion Tereza se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Tereza má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Tereza momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán Monika

9,1

Apartmán Monika

UbytováníApartmán Monika. Apartmán Monika se nachází v Kraslicích, 20 km od německé vesmírné výstavy a 36 km od Mlýnské kolonády. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Monika se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Na Náměstí

9

Penzion Na Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Náměstí. Penzion Na Náměstí se nachází v Kraslicích a nabízí ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou, bankomat a směnárnu. Ubytování Penzion Na Náměstí se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Na Náměstí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Náměstí momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion V Horách

9

Penzion V Horách

Ubytování (Penzion) Penzion V Horách. Tříhvězdičkový Penzion V Horách se nachází v Kraslicích a nabízí terasu, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné... Ubytování Penzion V Horách se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion V Horách má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion V Horách momentálně evidujeme 110 recenzí.

Bublava 394

8,7

Bublava 394

Ubytování (Chata) Bublava 394. Bublava 394 se nachází v Bublavě, 700 metrů od vleku Střední Bleiberg, méně než 1 km od vleku Malý Bleiberg a 15 minut pěšky od vleku Velký Bleiberg. Ubytování Bublava 394 se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Bublava 394 má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Bublava 394 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension Krista

8,6

Pension Krista

Ubytování (Penzion) Pension Krista. Pension Krista se nachází v Kraslicích a nabízí bohaté zázemí včetně terasy, baru a prodeje skipasů. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou... Ubytování Pension Krista se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Krista má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Krista momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Bali

8,6

Penzion Bali

Ubytování (Penzion) Penzion Bali. Penzion Bali se nachází ve městě Kraslice, 500 metrů od tamních sjezdovek, a nabízí volný vstup do sezonního venkovního bazénu, zahradu s dětským hřištěm i... Ubytování Penzion Bali se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Bali má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Bali momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion u Krtka

8,2

Penzion u Krtka

Ubytování (Penzion) Penzion u Krtka. Penzion U Krtka se nachází v Kraslicích a nabízí 3hvězdičkové ubytování, bezplatné Wi-Fi, zahradu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Penzion u Krtka se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion u Krtka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion u Krtka momentálně evidujeme 52 recenzí.

Chalupa Venda

8

Chalupa Venda

UbytováníChalupa Venda. Chalupa Venda se nachází v Kraslicích, pouhých 19 km od německé vesmírné výstavy, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Venda se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Rybná - Kraslice

7,8

Apartmán Rybná - Kraslice

UbytováníApartmán Rybná - Kraslice. Apartmán Rybná - Kraslice se nachází v Kraslicích, 37 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. Ubytování Apartmán Rybná - Kraslice se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmány SKI KRASLICE - NOVĚ OTEVŘENO

7,8

Apartmány SKI KRASLICE - NOVĚ OTEVŘENO

UbytováníApartmány SKI KRASLICE - NOVĚ OTEVŘENO. Apartmány SKI KRASLICE - NOVĚ OTEVŘENO se nacházejí v Kraslicích, 18 km od německé výstavy Space Travel, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány SKI KRASLICE - NOVĚ OTEVŘENO se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Chata Stribrny potok

7,5

Chata Stribrny potok

Ubytování (Venkovský dům) Chata Stribrny potok. Chata Stříbrný potok se nachází v Kraslicích, 8 km od Klingenthalu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Chata Stribrny potok se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Restaurant Svejk

7,4

Hotel Restaurant Svejk

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Svejk. Hotel Restaurant Švejk se nachází v areálu lyžařského střediska Bublava v Krušných horách, na hranici s Německem. Ubytování Hotel Restaurant Svejk se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Restaurant Svejk má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Restaurant Svejk momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartmán Tisová

Apartmán Tisová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tisová. Apartmán Tisová se nachází v Kraslicích v Karlovarském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Do Mariánských Lázní je to 43 km. Ubytování Apartmán Tisová se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Rodinná chata Bublava

Rodinná chata Bublava

Ubytování (Apartmán) Rodinná chata Bublava. Rodinná chata Bublava is situated in Kraslice and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Rodinná chata Bublava se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home Sklena

Holiday home Sklena

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sklena. Holiday home Sklena is set in Kraslice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Sklena se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Sklena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday House Zelená Hora

Holiday House Zelená Hora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Zelená Hora. Holiday House Zelená Hora is set in Kraslice. This holiday home offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Holiday House Zelená Hora se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Tereza

Apartmán Tereza

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tereza. Apartmán Tereza is situated in Kraslice. The accommodation is 29 km from Karlovy Vary. Ubytování Apartmán Tereza se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home Stribrna

Holiday home Stribrna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stribrna. Holiday home Stribrna se nachází v Kraslicích, 29 km od Karlových Varů. Ubytování Holiday home Stribrna se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Stribrna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Secluded Holiday Home in Kraslice with Sauna, Jacuzzi

Secluded Holiday Home in Kraslice with Sauna, Jacuzzi

Ubytování (Prázdninový dům) Secluded Holiday Home in Kraslice with Sauna, Jacuzzi. Secluded Holiday Home in Kraslice with Sauna, Jacuzzi se nachází v obci Kraslice. Tento prázdninový dům má plně vybavenou kuchyni. K dispozici je TV. Ubytování Secluded Holiday Home in Kraslice with Sauna, Jacuzzi se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Anna

Apartmán Anna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anna. Apartmán Anna se nachází v obci Kraslice, 36 km od Františkových Lázní. Ubytování Apartmán Anna se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home Sonja

Holiday home Sonja

UbytováníHoliday home Sonja. Holiday home Sonja se nachází v Kraslicích a nabízí zahradu, gril a terasu. 34 km od Plauenu. Ubytování Holiday home Sonja se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).