Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kraslice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kraslice

Penzion Tereza

9,1

Penzion Tereza

Ubytování (Penzion) Penzion Tereza. Tříhvězdičkový Penzion Tereza se nachází v Kraslicích. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion Tereza se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tereza má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Tereza momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Na Náměstí

9

Penzion Na Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Náměstí. Penzion Na Náměstí se nachází v Kraslicích a nabízí ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou, bankomat a směnárnu. Ubytování Penzion Na Náměstí se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Náměstí má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Náměstí momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion V Horách

9

Penzion V Horách

Ubytování (Penzion) Penzion V Horách. Tříhvězdičkový Penzion V Horách se nachází v Kraslicích a nabízí terasu, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné... Ubytování Penzion V Horách se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion V Horách má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion V Horách momentálně evidujeme 110 recenzí.

Bublava 394

8,7

Bublava 394

Ubytování (Chata) Bublava 394. Bublava 394 se nachází v Bublavě, 700 metrů od vleku Střední Bleiberg, méně než 1 km od vleku Malý Bleiberg a 15 minut pěšky od vleku Velký Bleiberg. Ubytování Bublava 394 se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bublava 394 má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Bublava 394 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension Krista

8,6

Pension Krista

Ubytování (Penzion) Pension Krista. Pension Krista se nachází v Kraslicích a nabízí bohaté zázemí včetně terasy, baru a prodeje skipasů. Pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou... Ubytování Pension Krista se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Krista má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Krista momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Bali

8,6

Penzion Bali

Ubytování (Penzion) Penzion Bali. Penzion Bali se nachází ve městě Kraslice, 500 metrů od tamních sjezdovek, a nabízí volný vstup do sezonního venkovního bazénu, zahradu s dětským hřištěm i... Ubytování Penzion Bali se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bali má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Bali momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzion u Krtka

8,2

Penzion u Krtka

Ubytování (Penzion) Penzion u Krtka. Penzion U Krtka se nachází v Kraslicích a nabízí 3hvězdičkové ubytování, bezplatné Wi-Fi, zahradu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Penzion u Krtka se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Krtka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion u Krtka momentálně evidujeme 52 recenzí.

Chata Stribrny potok

7,5

Chata Stribrny potok

Ubytování (Venkovský dům) Chata Stribrny potok. Chata Stříbrný potok se nachází v Kraslicích, 8 km od Klingenthalu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Chata Stribrny potok se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Svejk

7,4

Hotel Restaurant Svejk

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Svejk. Hotel Restaurant Švejk se nachází v areálu lyžařského střediska Bublava v Krušných horách, na hranici s Německem. Ubytování Hotel Restaurant Svejk se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Restaurant Svejk má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Restaurant Svejk momentálně evidujeme 83 recenzí.

Rodinná chata Bublava

Rodinná chata Bublava

Ubytování (Apartmán) Rodinná chata Bublava. Rodinná chata Bublava is situated in Kraslice and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Rodinná chata Bublava se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sklena

Holiday home Sklena

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sklena. Holiday home Sklena is set in Kraslice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Sklena se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Sklena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Tisová

Apartmán Tisová

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tisová. Apartmán Tisová se nachází v Kraslicích v Karlovarském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Do Mariánských Lázní je to 43 km. Ubytování Apartmán Tisová se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Stribrna

Holiday home Stribrna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stribrna. Holiday home Stribrna se nachází v Kraslicích, 29 km od Karlových Varů. Ubytování Holiday home Stribrna se nachází ve městě Kraslice (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Stribrna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday House Zelená Hora

Holiday House Zelená Hora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Zelená Hora. Holiday House Zelená Hora is set in Kraslice. This holiday home offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Holiday House Zelená Hora se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Tereza

Apartmán Tereza

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tereza. Apartmán Tereza is situated in Kraslice. The accommodation is 29 km from Karlovy Vary. Ubytování Apartmán Tereza se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valerian Home

Valerian Home

Ubytování (Prázdninový dům) Valerian Home. Valerian Home is situated in Kraslice. This holiday home also has free WiFi. The holiday home offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Valerian Home se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Anna

Apartmán Anna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anna. Apartmán Anna se nachází v obci Kraslice, 36 km od Františkových Lázní. Ubytování Apartmán Anna se nachází ve městě Kraslice (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)