Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rotava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rotava

Chalupa Sport

7,6

Chalupa Sport

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Sport. Prázdninový dům Chalupa Sport se nachází v Růžovém údolí a nabízí tenisový kurt umístěný mezi dvěma domy i zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupa Sport se nachází ve městě Rotava (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Sport má celkové hodnocení 7,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Sport momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chalupa Sport 2

Chalupa Sport 2

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Sport 2. Tento prázdninový dům se nachází v Rotavě, 22 km od Karlových Varů. Ubytování Chalupa Sport 2 se nachází ve městě Rotava (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Sport 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Rotava/Erzgebirge 1649

Holiday home in Rotava/Erzgebirge 1649

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Rotava/Erzgebirge 1649. Set in Rotava in the Karlovy Vary region, Holiday home in Rotava/Erzgebirge 1649 has a balcony. Ubytování Holiday home in Rotava/Erzgebirge 1649 se nachází ve městě Rotava (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Rotava/Erzgebirge 1649 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.