Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Liberec

Ubytování v městech v okrese Liberec

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Liberec

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Liberec

Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou

10

Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou

UbytováníExkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou. Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou se nachází asi 9,4 km od Ještědu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a kávovarem. Ubytování Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou se nachází ve městě Světlá pod Ještědem (Česko - Liberecký kraj).

Vila Tess

10

Vila Tess

UbytováníVila Tess. Vila Tess se nachází v Lázních Libverda a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Tess se nachází ve městě Lázně Libverda (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Na Kamenu

10

Apartmán Na Kamenu

UbytováníApartmán Na Kamenu. Apartmán Na Kamenu se nachází ve Frýdlantu, 25 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a... Ubytování Apartmán Na Kamenu se nachází ve městě Frýdlant (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování na Náměstí

10

Ubytování na Náměstí

UbytováníUbytování na Náměstí. Ubytování na Náměstí se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 26 km od Zatáčky smrti, 29 km od Izerské železnice a Dinoparku. Ubytování Ubytování na Náměstí se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Rašovka - Bílý dům

10

Rašovka - Bílý dům

Ubytování (Privát) Rašovka - Bílý dům. Rašovka - Bílý dům se nachází v Šimonovicích, 27 km od Žitavy. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování v soukromí má dětské hřiště. Ubytování Rašovka - Bílý dům se nachází ve městě Šimonovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

10

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

Ubytování (Apartmán) Apartmány v Novém Městě pod Smrkem. Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán MEZI DUBY

10

Apartmán MEZI DUBY

UbytováníApartmán MEZI DUBY. Offering a garden and mountain view, Apartmán MEZI DUBY is located in Osečná, 13 km from Ještěd and 27 km from University of Applied Sciences... Ubytování Apartmán MEZI DUBY se nachází ve městě Osečná (Česko - Liberecký kraj).

Sny pod jasany

10

Sny pod jasany

UbytováníSny pod jasany. Sny pod jasany se nachází v Horních Řasnicích, pouhých 34 km od Turnu smrti, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Sny pod jasany se nachází ve městě Horní Řasnice (Česko).

Apartmány DEER House

10

Apartmány DEER House

UbytováníApartmány DEER House. Apartmány DEER House se nacházejí 22 km od Ještědu a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány DEER House se nachází ve městě Hodkovice nad Mohelkou (Česko - Liberecký kraj).

Guest House K74

9,9

Guest House K74

Ubytování (Apartmány) Guest House K74. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Ubytování Guest House K74 se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Luxusní mezonet v centru

9,9

Luxusní mezonet v centru

UbytováníLuxusní mezonet v centru. Luxusní mezonet v centru se nachází v Liberci, 49 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Luxusní mezonet v centru se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Krabička K74

9,9

Krabička K74

UbytováníKrabička K74. Krabička K74 se nachází v Jablonném v Podještědí a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Krabička K74 se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány na Krásné Vyhlídce

9,9

Apartmány na Krásné Vyhlídce

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Krásné Vyhlídce. Apartmány na Krásné Vyhlídce se nachází asi 3,6 km od centra Babylon Liberec a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmány na Krásné Vyhlídce se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán SMRČEK

9,9

Apartmán SMRČEK

Ubytování (Apartmán) Apartmán SMRČEK. Apartmán SMRČEK se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmán SMRČEK se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán SMRČEK má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán SMRČEK momentálně evidujeme 5 recenzí.

Vila Božena

9,9

Vila Božena

Ubytování (Apartmán) Vila Božena. Vila Božena se nachází v Liberci, 14 km od Ještědu a 2,8 km od centra Babylon Liberec, v oblasti, kde si můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Vila Božena se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Medovil

9,8

Penzion Medovil

Ubytování (Aparthotel) Penzion Medovil. Penzion Medovil se nachází v Liberci, 7 km od liberecké zoo a 8 km od Ještědu, a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Medovil se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Medovil má celkové hodnocení 9,8. Pro Aparthotel Penzion Medovil momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartma Marcella Liberec

9,8

Apartma Marcella Liberec

Ubytování (Apartmán) Apartma Marcella Liberec. Apartma Marcella Liberec se nachází v klidné okrajové části města v blízkosti přírody, ale je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ubytování Apartma Marcella Liberec se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartma Marcella Liberec má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartma Marcella Liberec momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartmán Jizerské hory Royal

9,8

Apartmán Jizerské hory Royal

UbytováníApartmán Jizerské hory Royal. Apartmán Jizerské hory Royal s výhledem do zahrady nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 34 km od Zákrutu smrti. Ubytování Apartmán Jizerské hory Royal se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

U Wewody Fridlantskeho

9,8

U Wewody Fridlantskeho

Ubytování (Penzion) U Wewody Fridlantskeho. U Wewody Fridlantského se nachází ve Frýdlantu a nabízí bar, terasu a pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování U Wewody Fridlantskeho se nachází ve městě Frýdlant (Česko - Liberecký kraj).

Kousek klidu

9,8

Kousek klidu

UbytováníKousek klidu. Kousek klidu se nachází v Oldřichově v Hájích a nabízí vířivku. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování Kousek klidu se nachází ve městě Oldřichov v Hájích (Česko - Liberecký kraj).

Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views

9,7

Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views

Ubytování (Prázdninový dům) Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views. Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views se nachází v městečku Jablonné v Podještědí a nabízí zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

APLUS

9,7

APLUS

Ubytování (Aparthotel) APLUS. APLUS se nachází v Liberci, 3,7 km od zoo Liberec, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování APLUS se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování APLUS má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel APLUS momentálně evidujeme 6 recenzí.

Charming house@LK-living

9,7

Charming house@LK-living

Ubytování (Vila) Charming house@LK-living. Okouzlující dům@LK-living se nachází v Liberci, 7 km od zoo a 12 km od Ještědu. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Charming house@LK-living se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Charming house@LK-living má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Charming house@LK-living momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Pod Ještědem

9,7

Apartmán Pod Ještědem

UbytováníApartmán Pod Ještědem. Apartmán Pod Ještědem se nachází v Liberci, 11 km od Ještědu a 26 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartmán Pod Ještědem se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Lesní ulice

9,7

Lesní ulice

UbytováníLesní ulice. Lesní ulice se nachází v Liberci, 47 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí zahradu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lesní ulice se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Loučná

9,7

Loučná

Ubytování (Prázdninový dům) Loučná. Loučná se nachází v Hrádku nad Nisou. Na místě je terasa. V tomto prázdninovém domě je k dispozici TV s plochou obrazovkou. Ubytování Loučná se nachází ve městě Hrádek nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Světoběžník Bed & Wine

9,7

Světoběžník Bed & Wine

Ubytování (Penzion) Světoběžník Bed & Wine. Světoběžník Bed & Wine se nachází v Liberci, nedaleko Centra Babylon, 1,7 km od liberecké zoo a 7 km od Ještědu, a nabízí vinárnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Světoběžník Bed & Wine se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Světoběžník Bed & Wine má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Světoběžník Bed & Wine momentálně evidujeme 135 recenzí.

Relax Zone Vrchovina

9,7

Relax Zone Vrchovina

Ubytování (Apartmán) Relax Zone Vrchovina. Relax Zone Vrchovina se nachází v Sychrově a nabízí snack bar, 2 terasy, saunu a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Relax Zone Vrchovina se nachází ve městě Sychrov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Relax Zone Vrchovina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Relax Zone Vrchovina momentálně evidujeme 22 recenzí.

Pension Skalka - Apartaments

9,7

Pension Skalka - Apartaments

Ubytování (Apartmán) Pension Skalka - Apartaments. Pension Skalka – Apartaments se nachází v Liberci, 7 km od Ještědu a 8 km od zoo. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Skalka - Apartaments se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Skalka - Apartaments má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pension Skalka - Apartaments momentálně evidujeme 5 recenzí.

Maringotka Trojzemka

9,7

Maringotka Trojzemka

UbytováníMaringotka Trojzemka. Maringotka Trojzemka se nachází v Hrádku nad Nisou, 6,4 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 32 km od Ještědu. Ubytování Maringotka Trojzemka se nachází ve městě Hrádek nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

roubenka u Kapra

9,7

roubenka u Kapra

Ubytování (Apartmán) roubenka u Kapra. Roubenka u Kapra se nachází v Jeřmanicích. Nabízí ubytování s terasou a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytování roubenka u Kapra se nachází ve městě Jeřmanice (Česko - Liberecký kraj).

Golden Key Apartments

9,7

Golden Key Apartments

Ubytování (Apartmán) Golden Key Apartments. Golden Key Apartments se nachází v historickém centru Liberce, pouhých 200 metrů od liberecké radnice, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i... Ubytování Golden Key Apartments se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Golden Key Apartments má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Golden Key Apartments momentálně evidujeme 305 recenzí.

Boutique Apartments Liberec

9,6

Boutique Apartments Liberec

Ubytování (Apartmány) Boutique Apartments Liberec. Butikové apartmány Liberec se nacházejí v Liberci, nedaleko centra Babylon Liberec a Home Credit Arény Liberec. Nabízejí restauraci a bar. Ubytování Boutique Apartments Liberec se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování v RD

9,6

Ubytování v RD

Ubytování (Apartmán) Ubytování v RD. Ubytování v RD se nachází v Liberci, 3,9 km od zoo Liberec. Nabízí zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Ubytování v RD se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Hejnice Retreat

9,6

Hejnice Retreat

Ubytování (Apartmány) Hejnice Retreat. Hejnice Retreat jsou apartmány situované v Hejnicích. K dispozici je sdílený lounge a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani gril. Ubytování Hejnice Retreat se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Terasy Café

9,6

Apartmány Terasy Café

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Terasy Café. Apartmány Terasy Café se nachází v Liberci, 1,4 km od liberecké zoo a 7 km od Ještědu, a nabízí wellness centrum se saunami, soukromé parkoviště v garáži,... Ubytování Apartmány Terasy Café se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Terasy Café má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Apartmány Terasy Café momentálně evidujeme 356 recenzí.

APLUS PARK

9,6

APLUS PARK

Ubytování (Aparthotel) APLUS PARK. APLUS PARK se nachází v Liberci, 700 metrů od zoo. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APLUS PARK se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

Wellness Apartment De Luxe

9,6

Wellness Apartment De Luxe

Ubytování (Apartmán) Wellness Apartment De Luxe. Wellness Apartment De Luxe se nachází v centru Liberce a nabízí finskou saunu, prostornou vířivku pro 2 osoby, oddělenou relaxační část sousedící se zimní... Ubytování Wellness Apartment De Luxe se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Wellness Apartment De Luxe má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Wellness Apartment De Luxe momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Hana

9,6

Penzion Hana

Ubytování (Penzion) Penzion Hana. Penzion Hana se nachází ve Stráži nad Nisou a nabízí gril i zahradu. K dispozici je také vířivka. Ubytování Penzion Hana se nachází ve městě Stráž nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Hana má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Hana momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment Liberec

9,6

Apartment Liberec

Ubytování (Apartmán) Apartment Liberec. Apartment Liberec se nachází v Liberci, jen 4,2 km od zoo. Tento apartmán nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Apartment Liberec se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Liberec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Liberec momentálně evidujeme 27 recenzí.

Restaurace U Matěje B&B

9,6

Restaurace U Matěje B&B

UbytováníRestaurace U Matěje B&B. Restaurace U Matěje B&B se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 26 km od Zatáčky smrti a 29 km od vlakového nádraží Izerska a Dinoparku. Ubytování Restaurace U Matěje B&B se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U Větrné víly

9,6

Penzion U Větrné víly

Ubytování (Apartmán) Penzion U Větrné víly. Penzion U Větrné víly sv obci Lužické hory – Křižany nabízí terasu, zahradu s dětským hřištěm a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Větrné víly se nachází ve městě Křižany (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion U Větrné víly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion U Větrné víly momentálně evidujeme 32 recenzí.

Ateliér u muzea

9,6

Ateliér u muzea

UbytováníAteliér u muzea. Ateliér u muzea nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Liberci, 47 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ateliér u muzea se nachází ve městě Liberec (Česko - Liberecký kraj).

RESORT KOVÁRNA - Frýdštejn - stylové ubytování, luxusní wellness, zážitková restaurace

9,6

RESORT KOVÁRNA - Frýdštejn - stylové ubytování, luxusní wellness, zážitková restaurace

UbytováníRESORT KOVÁRNA - Frýdštejn - stylové ubytování, luxusní wellness, zážitková restaurace. RESORT RESORT - Frýdštejn RNA, luxusní wellness, zážitková, zahrada, restaurace a bar v Hodkovicích nad Mohelkelkou. Ubytování RESORT KOVÁRNA - Frýdštejn - stylové ubytování, luxusní wellness, zážitková restaurace se nachází ve městě Hodkovice nad Mohelkou (Česko - Liberecký kraj).

Hotel a Hostinec Slunce

9,5

Hotel a Hostinec Slunce

Ubytování (Hotel) Hotel a Hostinec Slunce. Hotel a Hostinec Slunce se nachází v Osečné a nabízí restauraci, bar, zahradu, terasu, dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel a Hostinec Slunce se nachází ve městě Osečná (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Horská

9,5

Apartmány Horská

Ubytování (Apartmán) Apartmány Horská. Apartmány Horská se nacházejí v Liberci, 2,5 km od zoo. Nabízejí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Horská se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Horská má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Horská momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Novy Den

9,5

Pension Novy Den

Ubytování (Apartmán) Pension Novy Den. Pension Nový Den v Albrechticích nabízí venkovní bazén, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s lednicí. Ubytování Pension Novy Den se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Novy Den má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Novy Den momentálně evidujeme 6 recenzí.

Stodola

9,5

Stodola

UbytováníStodola. Stodola se nachází v Cetenově, 20 km od Ještědu a 37 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Stodola se nachází ve městě Cetenov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Hanička

9,5

Apartmány Hanička

UbytováníApartmány Hanička. Apartmány Hanička se nachází v Hejnicích v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Hanička se nachází ve městě Hejnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Rumunská

9,5

Apartment Rumunská

Ubytování (Apartmán) Apartment Rumunská. Apartmán Rumunská nabízí ubytování v centru Liberce, 1,5 km od zoo. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení, parkovat lze v nedaleké garáži. Ubytování Apartment Rumunská se nachází ve městě Liberec (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Rumunská má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Rumunská momentálně evidujeme 113 recenzí.

Penzion Zaječí důl

9,5

Penzion Zaječí důl

Ubytování (Penzion) Penzion Zaječí důl. Penzion Zaječí důl se nachází v Mníšku. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. V pokojích penzionu je posezení a mikrovlnná trouba. Ubytování Penzion Zaječí důl se nachází ve městě Mníšek (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Zaječí důl má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Zaječí důl momentálně evidujeme 50 recenzí.