Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mníšek

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mníšek

Penzion Zaječí důl

9,5

Penzion Zaječí důl

Ubytování (Penzion) Penzion Zaječí důl. Penzion Zaječí důl se nachází v Mníšku. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. V pokojích penzionu je posezení a mikrovlnná trouba. Ubytování Penzion Zaječí důl se nachází ve městě Mníšek (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zaječí důl má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Zaječí důl momentálně evidujeme 50 recenzí.

Chalupa Bumbálka

8,7

Chalupa Bumbálka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Bumbálka. Prázdninový dům Chalupa Bumbálka se nachází v Mníšku, 34 km od polského města Świeradów-Zdrój. Ubytování Chalupa Bumbálka se nachází ve městě Mníšek (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Bumbálka má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chalupa Bumbálka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Holiday home Amálka

7,4

Holiday home Amálka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Amálka. Holiday home Amálka se nachází v obci Fojtka v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Holiday home Amálka se nachází ve městě Mníšek (Česko - Liberecký kraj).

Fojtka , Jizerské hory

Fojtka , Jizerské hory

Ubytování (Chata) Fojtka , Jizerské hory. Fojtka, Jizerské hory se nachází v Mníšku. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Fojtka , Jizerské hory se nachází ve městě Mníšek (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)