Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mníšek

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mníšek

Penzion Zaječí důl

9,5

Penzion Zaječí důl

Ubytování (Penzion) Penzion Zaječí důl. Penzion Zaječí důl se nachází v Mníšku. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. V pokojích penzionu je posezení a mikrovlnná trouba. Ubytování Penzion Zaječí důl se nachází ve městě Mníšek (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Zaječí důl má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Zaječí důl momentálně evidujeme 50 recenzí.

Chalupa Bumbálka

8,7

Chalupa Bumbálka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Bumbálka. Prázdninový dům Chalupa Bumbálka se nachází v Mníšku, 34 km od polského města Świeradów-Zdrój. Ubytování Chalupa Bumbálka se nachází ve městě Mníšek (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Bumbálka má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chalupa Bumbálka momentálně evidujeme 19 recenzí.

Fojtka , Jizerské hory

Fojtka , Jizerské hory

Ubytování (Chata) Fojtka , Jizerské hory. Fojtka, Jizerské hory se nachází v Mníšku. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Fojtka , Jizerské hory se nachází ve městě Mníšek (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa přehrada Fojtka

Chalupa přehrada Fojtka

UbytováníChalupa přehrada Fojtka. Located in Mníšek, 24 km from Ještěd and 28 km from University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, Chalupa přehrada Fojtka offers a garden and air... Ubytování Chalupa přehrada Fojtka se nachází ve městě Mníšek (Česko - Liberecký kraj).