Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Raspenava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Raspenava

Penzion Selsky Dvur

8,3

Penzion Selsky Dvur

Ubytování (Farma) Penzion Selsky Dvur. Penzion Selský Dvůr se nachází ve zrekonstruovaném zemědělském stavení z 19. Ubytování Penzion Selsky Dvur se nachází ve městě Raspenava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Selsky Dvur má celkové hodnocení 8,3. Pro Farma Penzion Selsky Dvur momentálně evidujeme 43 recenzí.

Hotel Zámeček

8,3

Hotel Zámeček

Ubytování (Hotel) Hotel Zámeček. Hotel Zámeček se nachází v zámeckém parku 3 km od Frýdlantu a nabízí panoramatické výhledy na Jizerské hory. Ubytování Hotel Zámeček se nachází ve městě Raspenava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zámeček má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Zámeček momentálně evidujeme 165 recenzí.

Ferienhaus, Raspenava

7,8

Ferienhaus, Raspenava

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus, Raspenava. Ferienhaus, Raspenava se nachází v obci Raspenava, 43 km od Karpacze a 38 km od Szklarske Poręby. Nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování Ferienhaus, Raspenava se nachází ve městě Raspenava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ferienhaus, Raspenava má celkové hodnocení 7,8. Pro Prázdninový dům Ferienhaus, Raspenava momentálně evidujeme 18 recenzí.

Pension Hubert

7,6

Pension Hubert

Ubytování (Penzion) Pension Hubert. Penzion Hubert se nachází v Raspenavě, 12 km od Jizerské magistrály, která je ideální pro běžkaře. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Hubert se nachází ve městě Raspenava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Hubert má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Pension Hubert momentálně evidujeme 49 recenzí.