Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křižany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křižany

Penzion U Větrné víly

9,6

Penzion U Větrné víly

Ubytování (Apartmán) Penzion U Větrné víly. Penzion U Větrné víly sv obci Lužické hory – Křižany nabízí terasu, zahradu s dětským hřištěm a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Větrné víly se nachází ve městě Křižany (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Větrné víly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion U Větrné víly momentálně evidujeme 32 recenzí.

Villa Flamendr

9,4

Villa Flamendr

Ubytování (Penzion) Villa Flamendr. Tento rodinný penzion se nachází na idylickém místě uprostřed lesa, pouhých 15 minut jízdy od lyžařského areálu Ještěd. Ubytování Villa Flamendr se nachází ve městě Křižany (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Flamendr má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Flamendr momentálně evidujeme 25 recenzí.

Zájezdní hostinec Semering

Zájezdní hostinec Semering

Ubytování (Penzion) Zájezdní hostinec Semering. Set in Křižany, Zájezdní hostinec Semering offers a bar, garden and terrace. The guest house has family rooms. Ubytování Zájezdní hostinec Semering se nachází ve městě Křižany (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elly

Villa Elly

Ubytování (Vila) Villa Elly. Vila Elly se nachází v Křižanech. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Vila má TV a kuchyni s mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a ledničkou. Ubytování Villa Elly se nachází ve městě Křižany (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Villa Zibridice

Holiday Villa Zibridice

Ubytování (Vila) Holiday Villa Zibridice. Prázdninová vila Žibřidice se nachází v Křižanech v Libereckém kraji a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Holiday Villa Zibridice se nachází ve městě Křižany (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Vila Holiday Villa Zibridice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.