Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křižany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křižany

Penzion U Větrné víly

9,6

Penzion U Větrné víly

Ubytování (Apartmán) Penzion U Větrné víly. Penzion U Větrné víly sv obci Lužické hory – Křižany nabízí terasu, zahradu s dětským hřištěm a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Větrné víly se nachází ve městě Křižany (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion U Větrné víly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion U Větrné víly momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmány Winkler

9,4

Apartmány Winkler

UbytováníApartmány Winkler. Apartmány Winkler se nacházejí 9,4 km od Ještědu a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Winkler se nachází ve městě Křižany (Česko - Liberecký kraj).

Villa Flamendr

9,4

Villa Flamendr

Ubytování (Penzion) Villa Flamendr. Tento rodinný penzion se nachází na idylickém místě uprostřed lesa, pouhých 15 minut jízdy od lyžařského areálu Ještěd. Ubytování Villa Flamendr se nachází ve městě Křižany (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Villa Flamendr má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Flamendr momentálně evidujeme 25 recenzí.

Restaurace s ubytováním

6,6

Restaurace s ubytováním

UbytováníRestaurace s ubytováním. Restaurace s ubytováním se nachází v Křižanech, 15 km od Ještědu a 24 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz. Ubytování Restaurace s ubytováním se nachází ve městě Křižany (Česko - Liberecký kraj).

Zájezdní hostinec Semering

Zájezdní hostinec Semering

Ubytování (Penzion) Zájezdní hostinec Semering. Set in Křižany, Zájezdní hostinec Semering offers a bar, garden and terrace. The guest house has family rooms. Ubytování Zájezdní hostinec Semering se nachází ve městě Křižany (Česko - Liberecký kraj).

Villa Elly

Villa Elly

Ubytování (Vila) Villa Elly. Vila Elly se nachází v Křižanech. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Vila má TV a kuchyni s mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a ledničkou. Ubytování Villa Elly se nachází ve městě Křižany (Česko - Liberecký kraj).