Hledat

Ubytování

Guest House K74 Apartmány

Kněžice 74, Jablonné v Podještědí, 47125, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Guest House K74. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Ubytování Guest House K74 se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Guest House K74

Guest House K74 leží ve vzdálenosti 25 km od Liberce, kde můžete navštívit zoo, botanickou zahradu a aquapark. V okolí se můžete věnovat cyklistice nebo pěší turistice. Za příplatek si můžete objednat vyjížďku na koni. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Guest House K74 je vzdálený 500 metrů od autobusového a vlakového nádraží, 2 km od obchodů a restaurací a 3 km od zámku Lemberk. Na místě je zdarma dostupné veřejné parkoviště. Apartmán má dobře vybavenou kuchyň s myčkou, jídelnu, obývací pokoj s posezením s pohovkou a CD přehrávačem a koupelnu. Golfové hřiště se rozkládá 4 km odtud. Nabízí apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Bar

Vybavení ubytování Guest House K74

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lyžárna
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Televizní programy pro děti
 • Herna pro děti
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Jablonné v Podještědí

U Tří Koček

9,1

U Tří Koček

Ubytování (Penzion) U Tří Koček. Penzion U Tří Koček se nachází v Jablonném v Podještědí a nabízí zahradu a pokoje s kuchyňským koutem, vlastní koupelnou, balkonem s výhledem do zahrady a... Ubytování U Tří Koček se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Tří Koček má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion U Tří Koček momentálně evidujeme 40 recenzí.

Resort Malevil

8,3

Resort Malevil

Ubytování (Hotel) Resort Malevil. Resort Malevil s golfovým hřištěm, wellness centrem a 3 restauracemi nabízí tradičně zařízené ubytování a řadu možností pro adrenalinové aktivity. Ubytování Resort Malevil se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Resort Malevil má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Resort Malevil momentálně evidujeme 231 recenzí.

Penzion a restaurace " Zlatý Strom"

8,2

Penzion a restaurace " Zlatý Strom"

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion a restaurace " Zlatý Strom". Penzion a restaurace Zlatý Strom se nachází v Jablonném v Podještědí. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion a restaurace " Zlatý Strom" se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a restaurace " Zlatý Strom" má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion – hostinec Penzion a restaurace " Zlatý Strom" momentálně evidujeme 78 recenzí.

Penzion a restaurace Lemberk

8,2

Penzion a restaurace Lemberk

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Lemberk. Penzion a restaurace Lemberk se nachází v Jablonném v Podještědí. Nabízí bar, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion a restaurace Lemberk se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a restaurace Lemberk má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion a restaurace Lemberk momentálně evidujeme 191 recenzí.

Restaurace a Penzion Česká Hospoda

7,7

Restaurace a Penzion Česká Hospoda

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Česká Hospoda. Restaurace a Penzion Česká Hospoda se nachází v malé obci Heřmanice, 4 km od Jablonného v Podještědí, a nabízí restauraci připravující pokrmy české... Ubytování Restaurace a Penzion Česká Hospoda se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a Penzion Česká Hospoda má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Restaurace a Penzion Česká Hospoda momentálně evidujeme 145 recenzí.

CHatová Osada Heřmanice

CHatová Osada Heřmanice

Ubytování (Luxusní stan) CHatová Osada Heřmanice. CHatová Osada Heřmanice is set in Jablonné v Podještědí and offers a terrace. Free WiFi is offered. Świeradów-Zdrój is 46 km from the tented camp. Ubytování CHatová Osada Heřmanice se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Luxusní stan CHatová Osada Heřmanice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování v soukromí - LIDICKÁ

Ubytování v soukromí - LIDICKÁ

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí - LIDICKÁ. Featuring a garden, Ubytování v soukromí - LIDICKÁ features accommodation in Jablonné v Podještědí. The homestay offers a terrace. Ubytování Ubytování v soukromí - LIDICKÁ se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Žabaka

Chalupa u Žabaka

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u Žabaka. Chalupa u Žabaka se nachází v Jablonném v Podještědí v Libereckém kraji. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou relaxovat na zahradě. Ubytování Chalupa u Žabaka se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area

Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area

Ubytování (Chata) Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area. Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area se nachází v Jablonném v Podještědí, 26 km od Liberce. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)