Hledat

Ubytování

Guest House K74 Apartmány

Kněžice 74, Jablonné v Podještědí, 47125, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Guest House K74. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Ubytování Guest House K74 se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Guest House K74

Guest House K74 leží ve vzdálenosti 25 km od Liberce, kde můžete navštívit zoo, botanickou zahradu a aquapark. V okolí se můžete věnovat cyklistice nebo pěší turistice. Za příplatek si můžete objednat vyjížďku na koni. Guest House K74 se nachází v čisté přírodě na klidném místě, v prostorách malé rodinné farmy. Stojí hned u lesa v Jablonném v Podještědí. Guest House K74 je vzdálený 500 metrů od autobusového a vlakového nádraží, 2 km od obchodů a restaurací a 3 km od zámku Lemberk. Na místě je zdarma dostupné veřejné parkoviště. Apartmán má dobře vybavenou kuchyň s myčkou, jídelnu, obývací pokoj s posezením s pohovkou a CD přehrávačem a koupelnu. Golfové hřiště se rozkládá 4 km odtud. Nabízí apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Bar

Vybavení ubytování Guest House K74

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lyžárna
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Televizní programy pro děti
 • Herna pro děti
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Jablonné v Podještědí

Krabička K74

9,9

Krabička K74

UbytováníKrabička K74. Krabička K74 se nachází v Jablonném v Podještědí a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Krabička K74 se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views

9,7

Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views

Ubytování (Prázdninový dům) Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views. Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views se nachází v městečku Jablonné v Podještědí a nabízí zahradu, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tree House and Sauna with Beautiful Mountain Views se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

U Tří Koček

9,1

U Tří Koček

Ubytování (Penzion) U Tří Koček. Penzion U Tří Koček se nachází v Jablonném v Podještědí a nabízí zahradu a pokoje s kuchyňským koutem, vlastní koupelnou, balkonem s výhledem do zahrady a... Ubytování U Tří Koček se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Tří Koček má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion U Tří Koček momentálně evidujeme 40 recenzí.

ENJOY Cozy Romance Hills Forest Gardens Views Sauna Whirlpool Bath

9

ENJOY Cozy Romance Hills Forest Gardens Views Sauna Whirlpool Bath

UbytováníENJOY Cozy Romance Hills Forest Gardens Views Sauna Whirlpool Bath. ENJOY Cozy Romance Hills Forest Gardens Views Sauna Whirlpool Bath se nachází v Jablonném v Podještědí, 13 km od univerzity aplikovaných věd... Ubytování ENJOY Cozy Romance Hills Forest Gardens Views Sauna Whirlpool Bath se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Resort Malevil

8,3

Resort Malevil

Ubytování (Hotel) Resort Malevil. Resort Malevil s golfovým hřištěm, wellness centrem a 3 restauracemi nabízí tradičně zařízené ubytování a řadu možností pro adrenalinové aktivity. Ubytování Resort Malevil se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Resort Malevil má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Resort Malevil momentálně evidujeme 231 recenzí.

Penzion a restaurace " Zlatý Strom"

8,2

Penzion a restaurace " Zlatý Strom"

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion a restaurace " Zlatý Strom". Penzion a restaurace Zlatý Strom se nachází v Jablonném v Podještědí. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion a restaurace " Zlatý Strom" se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion a restaurace " Zlatý Strom" má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion – hostinec Penzion a restaurace " Zlatý Strom" momentálně evidujeme 78 recenzí.

Penzion a restaurace Lemberk

8,2

Penzion a restaurace Lemberk

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Lemberk. Penzion a restaurace Lemberk se nachází v Jablonném v Podještědí. Nabízí bar, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion a restaurace Lemberk se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion a restaurace Lemberk má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion a restaurace Lemberk momentálně evidujeme 191 recenzí.

Penzion Felden

7,9

Penzion Felden

UbytováníPenzion Felden. Penzion Felden se nachází v Jablonném v Podještědí v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Felden se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Restaurace a Penzion Česká Hospoda

7,7

Restaurace a Penzion Česká Hospoda

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Česká Hospoda. Restaurace a Penzion Česká Hospoda se nachází v malé obci Heřmanice, 4 km od Jablonného v Podještědí, a nabízí restauraci připravující pokrmy české... Ubytování Restaurace a Penzion Česká Hospoda se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Restaurace a Penzion Česká Hospoda má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Restaurace a Penzion Česká Hospoda momentálně evidujeme 145 recenzí.

Mezi vrchy

Mezi vrchy

UbytováníMezi vrchy. Located in Jablonné v Podještědí and only 12 km from University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, Mezi vrchy provides accommodation with garden views,... Ubytování Mezi vrchy se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování v soukromí - LIDICKÁ

Ubytování v soukromí - LIDICKÁ

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí - LIDICKÁ. Featuring a garden, Ubytování v soukromí - LIDICKÁ features accommodation in Jablonné v Podještědí. The homestay offers a terrace. Ubytování Ubytování v soukromí - LIDICKÁ se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Cozy Attic room, Hills & Forest views + Free Sauna

Cozy Attic room, Hills & Forest views + Free Sauna

Ubytování (Apartmán) Cozy Attic room, Hills & Forest views + Free Sauna. Cozy Attic room, Hills & Forest views + Free Sauna se nachází v Jablonném v Podještědí. Nabízí vířivku a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cozy Attic room, Hills & Forest views + Free Sauna se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

CHatová Osada Heřmanice

CHatová Osada Heřmanice

Ubytování (Luxusní stan) CHatová Osada Heřmanice. CHatová Osada Heřmanice is set in Jablonné v Podještědí and offers a terrace. Free WiFi is offered. Świeradów-Zdrój is 46 km from the tented camp. Ubytování CHatová Osada Heřmanice se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Luxusní stan CHatová Osada Heřmanice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Zelený svět

Zelený svět

UbytováníZelený svět. Zelený svět se nachází v Jablonném v Podještědí a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Zelený svět se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa u Žabaka

Chalupa u Žabaka

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa u Žabaka. Chalupa u Žabaka se nachází v Jablonném v Podještědí v Libereckém kraji. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou relaxovat na zahradě. Ubytování Chalupa u Žabaka se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area

Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area

Ubytování (Chata) Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area. Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area se nachází v Jablonném v Podještědí, 26 km od Liberce. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Attic, Tipi & TreeHouse in Gorgeous Natural Area se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).

Cozy Holiday Home in Kne ice with Large Garden

Cozy Holiday Home in Kne ice with Large Garden

UbytováníCozy Holiday Home in Kne ice with Large Garden. Cozy Holiday Home in Kne ice with Large Garden se nachází v Jablonném v Podještědí, 14 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 27 km od Ještědu... Ubytování Cozy Holiday Home in Kne ice with Large Garden se nachází ve městě Jablonné v Podještědí (Česko - Liberecký kraj).