Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Město pod Smrkem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Město pod Smrkem

Ubytování na Náměstí

10

Ubytování na Náměstí

UbytováníUbytování na Náměstí. Ubytování na Náměstí se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 26 km od Zatáčky smrti, 29 km od Izerské železnice a Dinoparku. Ubytování Ubytování na Náměstí se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

10

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

Ubytování (Apartmán) Apartmány v Novém Městě pod Smrkem. Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán SMRČEK

9,9

Apartmán SMRČEK

Ubytování (Apartmán) Apartmán SMRČEK. Apartmán SMRČEK se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmán SMRČEK se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán SMRČEK má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán SMRČEK momentálně evidujeme 5 recenzí.

Restaurace U Matěje B&B

9,6

Restaurace U Matěje B&B

UbytováníRestaurace U Matěje B&B. Restaurace U Matěje B&B se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 26 km od Zatáčky smrti a 29 km od vlakového nádraží Izerska a Dinoparku. Ubytování Restaurace U Matěje B&B se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Jcamp

9

Jcamp

Ubytování (Chata) Jcamp. Jcamp se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování Jcamp se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Jcamp má celkové hodnocení 9. Pro Chata Jcamp momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmány HABR

9

Apartmány HABR

Ubytování (Privát) Apartmány HABR. Apartmány HABR se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí terasu. 36 km od Kurort Oybin. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány HABR se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartman BALA

8,9

Apartman BALA

UbytováníApartman BALA. Apartman BALA se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 26 km od Zatáčky smrti a 29 km od železniční stanice Izerska. Ubytování Apartman BALA se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování Smrk

8,7

Ubytování Smrk

Ubytování (Chata) Ubytování Smrk. Ubytování Smrk se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Ubytování Smrk se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytování Smrk má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Ubytování Smrk momentálně evidujeme 10 recenzí.

Bike Bistro a penzion U Všech andělů

7,9

Bike Bistro a penzion U Všech andělů

UbytováníBike Bistro a penzion U Všech andělů. Bike Bistro se může pochlubit barem. a penzion U Všech andělů se nachází v Novém Městě pod Smrkem v Libereckém kraji, 29 km od Dinoparku a 30 km od... Ubytování Bike Bistro a penzion U Všech andělů se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

bike-Hotel Měděnec

7,9

bike-Hotel Měděnec

Ubytování (Hotel) bike-Hotel Měděnec. Hotel Měděnec se nachází 1 500 metrů od sítě úzkých tras pro horská kola Singltrek pod Smrkem, jejíž celková délka činí 80 km. Ubytování bike-Hotel Měděnec se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování bike-Hotel Měděnec má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel bike-Hotel Měděnec momentálně evidujeme 129 recenzí.

Bajkovna Na Výsluní

Bajkovna Na Výsluní

UbytováníBajkovna Na Výsluní. Nabízí zahradu, sdílený lounge a výhled do zahrady. Bajkovna Na Výsluní se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 30 km od vlakového nádraží Izerska. Ubytování Bajkovna Na Výsluní se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking

BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking

Ubytování (Prázdninový dům) BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking. BIKE HAVEN - jacuzzi - horská kola a pěší turistika se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Ubytování BIKE HAVEN - jacuzzi - mountain biking and hiking se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Dům a chatka pod Smrkem

Dům a chatka pod Smrkem

Ubytování (Prázdninové domy) Dům a chatka pod Smrkem. Dům a chatka pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 35 km od Kurortu Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dům a chatka pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartment pod Smrkem

Apartment pod Smrkem

Ubytování (Apartmán) Apartment pod Smrkem. Apartment pod Smrkem is located in Nové Město pod Smrkem. The property features mountain views and is 43 km from Harrachov. Ubytování Apartment pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).