Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chrastava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chrastava

Pension Novy Den

9,5

Pension Novy Den

Ubytování (Apartmán) Pension Novy Den. Pension Nový Den v Albrechticích nabízí venkovní bazén, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s lednicí. Ubytování Pension Novy Den se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Novy Den má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Novy Den momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Farma Vysoká

8,9

Hotel Farma Vysoká

Ubytování (Hotel) Hotel Farma Vysoká. Tento hotel s centrem jezdeckých sportů nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a restauraci s 2 letními terasami. Ubytování Hotel Farma Vysoká se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Farma Vysoká má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Farma Vysoká momentálně evidujeme 63 recenzí.

Rodinný Penzion u Wolfů

8,9

Rodinný Penzion u Wolfů

Ubytování (Penzion) Rodinný Penzion u Wolfů. Rodinný Penzion u Wolfů se nachází v obci Andělská Hora, v přírodním parku Ještěd. Ubytování Rodinný Penzion u Wolfů se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinný Penzion u Wolfů má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Rodinný Penzion u Wolfů momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion a restaurace Gloria

8,5

Penzion a restaurace Gloria

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Gloria. Penzion a restaurace Gloria poskytuje bezplatné Wi-Fi a parkování v centru Chrastavy zdarma. Ubytování Penzion a restaurace Gloria se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a restaurace Gloria má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion a restaurace Gloria momentálně evidujeme 118 recenzí.

Chata Eva

8,4

Chata Eva

Ubytování (Chata) Chata Eva. Chata Eva se nachází 15 km od lyžařského areálu Ještěd a 10 minut jízdy od Liberce a má dobře vybavenou kuchyň a slunnou terasu s výhledem na les. Ubytování Chata Eva se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Eva má celkové hodnocení 8,4. Pro Chata Chata Eva momentálně evidujeme 31 recenzí.