Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chrastava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chrastava

Pension Novy Den

9,5

Pension Novy Den

Ubytování (Apartmán) Pension Novy Den. Pension Nový Den v Albrechticích nabízí venkovní bazén, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s lednicí. Ubytování Pension Novy Den se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Novy Den má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Novy Den momentálně evidujeme 6 recenzí.

Bezbariérové apartmány se zahrádkou

9

Bezbariérové apartmány se zahrádkou

UbytováníBezbariérové apartmány se zahrádkou. Bezbariérové apartmány se zahrádkou se nachází 17 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Bezbariérové apartmány se zahrádkou se nachází ve městě Chrastava (Česko - Liberecký kraj).

Rodinný Penzion u Wolfů

8,9

Rodinný Penzion u Wolfů

Ubytování (Penzion) Rodinný Penzion u Wolfů. Rodinný Penzion u Wolfů se nachází v obci Andělská Hora, v přírodním parku Ještěd. Ubytování Rodinný Penzion u Wolfů se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Rodinný Penzion u Wolfů má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Rodinný Penzion u Wolfů momentálně evidujeme 48 recenzí.

Hotel Farma Vysoká

8,9

Hotel Farma Vysoká

Ubytování (Hotel) Hotel Farma Vysoká. Tento hotel s centrem jezdeckých sportů nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a restauraci s 2 letními terasami. Ubytování Hotel Farma Vysoká se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Farma Vysoká má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Farma Vysoká momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmány Dolní Vítkov

8,8

Apartmány Dolní Vítkov

UbytováníApartmány Dolní Vítkov. Apartmány Dolní Vítkov se nacházejí v Chrastavě, 20 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Apartmány Dolní Vítkov se nachází ve městě Chrastava (Česko - Liberecký kraj).

Penzion a restaurace Gloria

8,5

Penzion a restaurace Gloria

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Gloria. Penzion a restaurace Gloria poskytuje bezplatné Wi-Fi a parkování v centru Chrastavy zdarma. Ubytování Penzion a restaurace Gloria se nachází ve městě Chrastava (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion a restaurace Gloria má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion a restaurace Gloria momentálně evidujeme 118 recenzí.

Apartmán v Bételu

8,5

Apartmán v Bételu

UbytováníApartmán v Bételu. Apartmán v Bételu se nachází 17 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 21 km od Ještědu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartmán v Bételu se nachází ve městě Chrastava (Česko - Liberecký kraj).