Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Svijany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Svijany

Apartmany Svijany

9,2

Apartmany Svijany

Ubytování (Apartmán) Apartmany Svijany. Apartmány Svijany nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Svijany se nachází ve městě Svijany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Svijany má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmany Svijany momentálně evidujeme 111 recenzí.

Hotel Zámek Svijany

8,9

Hotel Zámek Svijany

Ubytování (Hotel) Hotel Zámek Svijany. Tříhvězdičkový Hotel Zámek Svijany se nachází ve Svijanech. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Zámek Svijany se nachází ve městě Svijany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zámek Svijany má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Zámek Svijany momentálně evidujeme 218 recenzí.

Penzion Aneta

8,3

Penzion Aneta

Ubytování (Penzion) Penzion Aneta. Penzion Aneta se nachází ve městě Loukov Doubrava v České republice a nabízí posezení a pokoje s koupelnou se sprchou a dalšími základními doplňky. Ubytování Penzion Aneta se nachází ve městě Svijany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aneta má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Aneta momentálně evidujeme 208 recenzí.