Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Frýdlant

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frýdlant

U Wewody Fridlantskeho

9,8

U Wewody Fridlantskeho

Ubytování (Penzion) U Wewody Fridlantskeho. U Wewody Fridlantského se nachází ve Frýdlantu a nabízí bar, terasu a pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování U Wewody Fridlantskeho se nachází ve městě Frýdlant (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zámecký Dvůr Černousy

9,4

Zámecký Dvůr Černousy

Ubytování (Penzion) Zámecký Dvůr Černousy. Zámecký Dvůr Černousy se nachází v lokalitě V Poli a nabízí zahradu s terasou. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a dětské hřiště. Ubytování Zámecký Dvůr Černousy se nachází ve městě Frýdlant (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámecký Dvůr Černousy má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Zámecký Dvůr Černousy momentálně evidujeme 203 recenzí.

Antonie Hotel****superior

8,9

Antonie Hotel****superior

Ubytování (Hotel) Antonie Hotel****superior. Antonie Hotel Frýdlant se nachází 15 minut chůze od zámku ve Frýdlantu a nabízí restauraci a wellness centrum s krytým i venkovním bazénem, vířivkou,... Ubytování Antonie Hotel****superior se nachází ve městě Frýdlant (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Antonie Hotel****superior má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Antonie Hotel****superior momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmány Bowling Frýdlant

7,6

Apartmány Bowling Frýdlant

Ubytování (Apartmán) Apartmány Bowling Frýdlant. Apartmány Bowling Frýdlant se nachází ve Frýdlantu a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Bowling Frýdlant se nachází ve městě Frýdlant (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Bowling Frýdlant má celkové hodnocení 7,6. Pro Apartmán Apartmány Bowling Frýdlant momentálně evidujeme 15 recenzí.

Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746

Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746. Prázdninový dům Frydlant/Isergebirge 1746 se nachází ve Větrově. Dům má kuchyň a je vybaven TV. Dům stojí 43 km od polského města Szklarska Poręba. Ubytování Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746 se nachází ve městě Frýdlant (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Frydlant/Isergebirge 1746 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Na Rozcestí Frýdlant

Na Rozcestí Frýdlant

Ubytování (Penzion) Na Rozcestí Frýdlant. Na Rozcestí Frýdlant has a restaurant, bar, a garden and ski-to-door access in Frýdlant. Ubytování Na Rozcestí Frýdlant se nachází ve městě Frýdlant (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)