Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Jablonec nad Nisou

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Jablonec nad Nisou

Penzion Podkůvka

10

Penzion Podkůvka

UbytováníPenzion Podkůvka. Penzion Podkůvka se nachází v Kořenově, 19 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Podkůvka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Pod Muchovem

10

Chalupa Pod Muchovem

UbytováníChalupa Pod Muchovem. Chalupa Pod Muchovem se nachází ve Velkých Hamrech, 27 km od vodopádu Szklarki, 27 km od vodopádu Kamienczyka a 28 km od autobusového nádraží. Ubytování Chalupa Pod Muchovem se nachází ve městě Velké Hamry (Česko - Liberecký kraj).

Chata Maxík

10

Chata Maxík

Ubytování (Chata) Chata Maxík. Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Ubytování Chata Maxík se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Iva

10

Penzion Iva

UbytováníPenzion Iva. Set in Tanvald, within 26 km of Szklarki Waterfall and 26 km of Kamienczyka Waterfall, Penzion Iva offers accommodation with a garden and free... Ubytování Penzion Iva se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Devítka Resort pod Špičákem

10

Apartmán Devítka Resort pod Špičákem

UbytováníApartmán Devítka Resort pod Špičákem. Apartmán Devítka Resort pod Špičákem se nachází ve Smržovce, 29 km od Ještědu, 31 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí zahradu. Ubytování Apartmán Devítka Resort pod Špičákem se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Střelenka

10

Chalupa Střelenka

UbytováníChalupa Střelenka. Chalupa Střelenka se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 38 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz. Ubytování Chalupa Střelenka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Peklo

10

Hotel Peklo

Ubytování (Hotel) Hotel Peklo. Hotel Peklo se nachází v Josefově Dole. Nabízí restauraci, bar, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Hotel Peklo se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Janina

10

Apartmán Janina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janina. Apartmán Janina se nachází v Janově nad Nisou, 26 km od Sklářské Poruby. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Janina se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Líšný 105

10

Líšný 105

Ubytování (Prázdninový dům) Líšný 105. Líšný 105 se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 29 km od Sklářské Poruby, a nabízí terasu, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Líšný 105 se nachází ve městě Železný Brod (Česko - Liberecký kraj).

Albrechtice v Jizerských horách 188

10

Albrechtice v Jizerských horách 188

Ubytování (Apartmán) Albrechtice v Jizerských horách 188. Apartmán Albrechtice v Jizerských horách 188 se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albrechtice v Jizerských horách 188 se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Albrechtice v Jizerských horách 188 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Albrechtice v Jizerských horách 188 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Standa Sluka Údolí Albrechtic

10

Standa Sluka Údolí Albrechtic

UbytováníStanda Sluka Údolí Albrechtic. Standa Sluka Údolí Albrechtic se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki, 28 km od vodopádu Kamienczyka a 29 km od... Ubytování Standa Sluka Údolí Albrechtic se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Šalet Hrabětice

10

Šalet Hrabětice

UbytováníŠalet Hrabětice. Šalet Hrabětice se nachází v Janově nad Nisou v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Šalet Hrabětice se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán v Jizerkách

10

Apartmán v Jizerkách

UbytováníApartmán v Jizerkách. Apartmán v Jizerkách se nachází v Janově nad Nisou, pouhých 25 km od Ještědu, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán v Jizerkách se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Kořenov 720-1 by Interhome

10

Apartment Kořenov 720-1 by Interhome

UbytováníApartment Kořenov 720-1 by Interhome. Apartmán Kořenov 720-1 by Interhome se nachází v Kořenově, 16 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 17 km od autobusového nádraží Szklarska... Ubytování Apartment Kořenov 720-1 by Interhome se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Chata U sjezdovky

10

Chata U sjezdovky

UbytováníChata U sjezdovky. Tento samostatně stojící prázdninový dům ve Smržovce v Libereckém kraji má terasu, zahradu s grilem a výhled na okolní hory. Ubytování Chata U sjezdovky se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa v Jizerkach

10

Chalupa v Jizerkach

UbytováníChalupa v Jizerkach. Chalupa v Albrechticich se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa v Jizerkach se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Kořenov byt Alda

10

Kořenov byt Alda

UbytováníKořenov byt Alda. Kořenov byt Alda se nachází v Kořenově, 15 km od vodopádu Szklarki a 16 km od vodopádu Kamienczyka. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kořenov byt Alda se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány pod Mariánskými schody

9,9

Apartmány pod Mariánskými schody

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Mariánskými schody. Apartmány pod Mariánskými schody se nacházejí ve městě Desná, 2,4 km od lyžařského vleku Desná 1, a nabízejí ubytování s terasou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány pod Mariánskými schody momentálně evidujeme 14 recenzí.

Farma Severák

9,9

Farma Severák

UbytováníFarma Severák. Farma Severák se nachází 26 km od Ještědu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Farma Severák se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Guest House U Lakomce

9,8

Guest House U Lakomce

Ubytování (Penzion) Guest House U Lakomce. Penzion U Lakomce se nachází v obci Desná v Libereckém kraji, 32 km od Karpacze, a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Guest House U Lakomce se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Guest House U Lakomce má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Guest House U Lakomce momentálně evidujeme 58 recenzí.

APARTMÁNY MAXOV

9,8

APARTMÁNY MAXOV

UbytováníAPARTMÁNY MAXOV. APARTMÁNY MAXOV se nachází v Lučanech a nabízí výhled do zahrady. nad Nisou nabízí ubytování, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, terasu a... Ubytování APARTMÁNY MAXOV se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány 50

9,8

Apartmány 50

Ubytování (Apartmány) Apartmány 50. Apartmány 50 se nacházejí v Bedřichově a nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkování. Ubytování Apartmány 50 se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Na Malinovce

9,8

Chalupa Na Malinovce

Ubytování (Chata) Chalupa Na Malinovce. Horská chalupa Na Malinovce se nachází uprostřed zahrady s dětským hřištěm přímo u sjezdovky v centru Bedřichova a nabízí plně vybavený apartmán a... Ubytování Chalupa Na Malinovce se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Na Malinovce má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa Na Malinovce momentálně evidujeme 10 recenzí.

Pension Polubný 922

9,8

Pension Polubný 922

Ubytování (Penzion) Pension Polubný 922. Penzion Polubný 922 se nachází v Kořenově a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni, dětské hřiště, terasu a výhled na hory. Ubytování Pension Polubný 922 se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Polubný 922 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Pension Polubný 922 momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmán Kosák

9,8

Apartmán Kosák

UbytováníApartmán Kosák. Apartmán Kosák se nachází v Desné, pouhých 22 km od vodopádu Szklarki, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Kosák se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Brejlovka

9,8

Brejlovka

Ubytování (Chata) Brejlovka. Chata Brejlovka se nachází v Janově nad Nisou, 4 km od vleků Loučky I a II. Nabízí výhled na hory a sdílenou kuchyni. Ubytování Brejlovka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Brejlovka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Brejlovka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Josefáč se saunou

9,8

Apartmány Josefáč se saunou

UbytováníApartmány Josefáč se saunou. Apartmány Josefáč se saunou se nachází v Josefově Dole a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a... Ubytování Apartmány Josefáč se saunou se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Pension Král

9,7

Pension Král

Ubytování (Penzion) Pension Král. Pension Král se nachází na okraji Jablonce nad Nisou, 12 km od lyžařského areálu Ještěd, a má zahradu se zázemím pro grilování a dětským hřištěm. Ubytování Pension Král se nachází ve městě Jablonec nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Král má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Král momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartman Aya

9,7

Apartman Aya

Ubytování (Apartmán) Apartman Aya. Apartman Aya se nachází v Janově nad Nisou, jen 2,4 km od vleku Jih - Kotva, a 2,7 km od vleku Loučky II. Nabízí Wi-Fi zdarma a společný obývací pokoj. Ubytování Apartman Aya se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartman Aya má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Aya momentálně evidujeme 35 recenzí.

Mountain chalet

9,7

Mountain chalet

UbytováníMountain chalet. Horská chata se nachází v Kořenově a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Mountain chalet se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Horská chalupa Izerina

9,7

Horská chalupa Izerina

UbytováníHorská chalupa Izerina. Horská chalupa Izerina se nachází ve Zlaté Olešnici a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horská chalupa Izerina se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česko - Liberecký kraj).

Apartman Jizerky

9,7

Apartman Jizerky

UbytováníApartman Jizerky. Apartmán Jizerky se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartman Jizerky se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion pod Kapličkou

9,7

Penzion pod Kapličkou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Kapličkou. Penzion pod Kapličkou se nachází v Kořenově, 8,4 km od Harrachova a 14 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Penzion pod Kapličkou se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion pod Kapličkou má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion pod Kapličkou momentálně evidujeme 38 recenzí.

Vila Jenišovice Český ráj

9,7

Vila Jenišovice Český ráj

Ubytování (Vila) Vila Jenišovice Český ráj. Vila Jenišovice Český ráj se nachází v Jenišovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Vila Jenišovice Český ráj se nachází ve městě Jenišovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Vila Jenišovice Český ráj má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Jenišovice Český ráj momentálně evidujeme 14 recenzí.

Baráček

9,7

Baráček

Ubytování (Prázdninový dům) Baráček. Prázdninový dům Baráček stojí v Janově nad Nisou, 1 km od lyžařského areálu Severák-Hrabětice. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Baráček se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Baráček má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Baráček momentálně evidujeme 14 recenzí.

Holiday Home Zlatá Olešnice 122 by Interhome

9,7

Holiday Home Zlatá Olešnice 122 by Interhome

UbytováníHoliday Home Zlatá Olešnice 122 by Interhome. Holiday Home Zlatá Olešnice 122 by Interhome se nachází ve Zlaté Olešnici v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled na bazén. Ubytování Holiday Home Zlatá Olešnice 122 by Interhome se nachází ve městě Zlatá Olešnice (Česko - Liberecký kraj).

Chata 1-Padesátka

9,7

Chata 1-Padesátka

UbytováníChata 1-Padesátka. Chata 1-Padesátka se nachází v Bedřichově, 35 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 40 km od vodopádu Szklarki a 40 km od vodopádu... Ubytování Chata 1-Padesátka se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Ondrášek

9,7

Chata Ondrášek

Ubytování (Chata) Chata Ondrášek. Chata Ondrášek se nachází v Bedřichově a nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Chata Ondrášek se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Horský apartmán Stella

9,7

Horský apartmán Stella

UbytováníHorský apartmán Stella. Horský apartmán Stella se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Horský apartmán Stella se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Privátní wellness domek RockStar

9,7

Privátní wellness domek RockStar

UbytováníPrivátní wellness domek RockStar. Privátní wellness domek RockStar se nachází ve Smržovce a nabízí vířivku. 28 km od Ještědu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Privátní wellness domek RockStar se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Rodinný apartmán v ulici Údolní 493 Rychnov u Jablonce nad Nisou

9,7

Rodinný apartmán v ulici Údolní 493 Rychnov u Jablonce nad Nisou

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán v ulici Údolní 493 Rychnov u Jablonce nad Nisou. Rodinný apartmán v ulici Údolní 493 Rychnov u Jablonce nad Nisou se nachází v Pelíkovicích. Poskytuje výhled na město. Sklářská Poruba je odsud 31 km. Ubytování Rodinný apartmán v ulici Údolní 493 Rychnov u Jablonce nad Nisou se nachází ve městě Rychnov u Jablonce nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Barokní fara Český ráj

9,7

Barokní fara Český ráj

Ubytování (Apartmán) Barokní fara Český ráj. Apartmán Barokní fara Český ráj se nachází v Železném Brodě a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Barokní fara Český ráj se nachází ve městě Železný Brod (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Barokní fara Český ráj má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Barokní fara Český ráj momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Zrzka

9,7

Penzion Zrzka

Ubytování (Penzion) Penzion Zrzka. Penzion Zrzka se nachází v Kořenově, mezi Krkonošemi a Jizerskými horami. Nabízí bezplatné Wi-Fi v celém domě. Před domem je také možné parkovat. Ubytování Penzion Zrzka se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Zrzka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Zrzka momentálně evidujeme 173 recenzí.

Vila Wander

9,7

Vila Wander

Ubytování (Penzion) Vila Wander. Vila Wander se nachází v Bedřichově, 44 km od města Karpacz. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Vila Wander se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Vila Wander má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Wander momentálně evidujeme 111 recenzí.

Dolfin Bedřichov

9,7

Dolfin Bedřichov

Ubytování (Privát) Dolfin Bedřichov. Dolfin Bedřichov se nachází v Bedřichově. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. K dispozici je dětské hřiště. Ubytování Szklarska Poręba je vzdálené 43 km. Ubytování Dolfin Bedřichov se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Dolfin Bedřichov má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Dolfin Bedřichov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Kunst

9,7

Apartmán Kunst

UbytováníApartmán Kunst. Apartmán Kunst se nachází v Kořenově, 20 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán Kunst se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Chata V Lukách

9,7

Chata V Lukách

UbytováníChata V Lukách. Chata V Lukách se nachází v Jablonci nad Nisou, 18 km od Ještědu a 34 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata V Lukách se nachází ve městě Jablonec nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Semerink

9,7

Penzion Semerink

UbytováníPenzion Semerink. Penzion Semerink stojí u lesa v Janově nad Nisou, jen 200 metrů od lyžařského vleku Severák, a nabízí bezplatné Wi-Fi, společný obývací pokoj s krbem,... Ubytování Penzion Semerink se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Rábenka

9,7

Rábenka

UbytováníRábenka. Rábenka se nachází v Janově nad Nisou a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Rábenka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

SKY one & two

9,6

SKY one & two

Ubytování (Prázdninové domy) SKY one & two. SKY one & two se nachází ve Smržovce, 23 km od města Szklarska Poręba, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SKY one & two se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).