Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kořenov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kořenov

Penzion Podkůvka

10

Penzion Podkůvka

UbytováníPenzion Podkůvka. Penzion Podkůvka se nachází v Kořenově, 19 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Podkůvka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Kořenov 720-1 by Interhome

10

Apartment Kořenov 720-1 by Interhome

UbytováníApartment Kořenov 720-1 by Interhome. Apartmán Kořenov 720-1 by Interhome se nachází v Kořenově, 16 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 17 km od autobusového nádraží Szklarska... Ubytování Apartment Kořenov 720-1 by Interhome se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Kořenov byt Alda

10

Kořenov byt Alda

UbytováníKořenov byt Alda. Kořenov byt Alda se nachází v Kořenově, 15 km od vodopádu Szklarki a 16 km od vodopádu Kamienczyka. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kořenov byt Alda se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Pension Polubný 922

9,8

Pension Polubný 922

Ubytování (Penzion) Pension Polubný 922. Penzion Polubný 922 se nachází v Kořenově a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni, dětské hřiště, terasu a výhled na hory. Ubytování Pension Polubný 922 se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Polubný 922 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Pension Polubný 922 momentálně evidujeme 77 recenzí.

Mountain chalet

9,7

Mountain chalet

UbytováníMountain chalet. Horská chata se nachází v Kořenově a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Mountain chalet se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion pod Kapličkou

9,7

Penzion pod Kapličkou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Kapličkou. Penzion pod Kapličkou se nachází v Kořenově, 8,4 km od Harrachova a 14 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Penzion pod Kapličkou se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion pod Kapličkou má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion pod Kapličkou momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Zrzka

9,7

Penzion Zrzka

Ubytování (Penzion) Penzion Zrzka. Penzion Zrzka se nachází v Kořenově, mezi Krkonošemi a Jizerskými horami. Nabízí bezplatné Wi-Fi v celém domě. Před domem je také možné parkovat. Ubytování Penzion Zrzka se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Zrzka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Zrzka momentálně evidujeme 173 recenzí.

Apartmán Kunst

9,7

Apartmán Kunst

UbytováníApartmán Kunst. Apartmán Kunst se nachází v Kořenově, 20 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán Kunst se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Sokolovna

9,6

Penzion Sokolovna

Ubytování (Apartmán) Penzion Sokolovna. Penzion Sokolovna se nachází v Kořenově, 6 km od Jizerky, 8 km od Harrachova a 15 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Penzion Sokolovna se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Sokolovna má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Sokolovna momentálně evidujeme 40 recenzí.

Chata Rozárka

9,5

Chata Rozárka

UbytováníChata Rozárka. Chata Rozárka se nachází v Kořenově, 21 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chata Rozárka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Kaiser

9,4

Penzion Kaiser

Ubytování (Penzion) Penzion Kaiser. Penzion Kaiser se nachází v Kořenově, 10 minut jízdy autem od Harrachova, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení, lyžárnu i dětské hřiště. Ubytování Penzion Kaiser se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Kaiser má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kaiser momentálně evidujeme 242 recenzí.

apartmán Kořen,2+1 Kořenov Jizerské hory

9,4

apartmán Kořen,2+1 Kořenov Jizerské hory

Ubytováníapartmán Kořen,2+1 Kořenov Jizerské hory. Apartmán Kořen,2+1 Kořenov Jizerské hory se nachází v Kořenově, 16 km od vodopádu Szklarki a vodopádu Kamienczyka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování apartmán Kořen,2+1 Kořenov Jizerské hory se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Granát

9,3

Chalupa Granát

Ubytování (Apartmán) Chalupa Granát. Chalupa Granát se nachází v Kořenově. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou, saunu a zázemí pro grilování. Ubytování Chalupa Granát se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Granát má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Chalupa Granát momentálně evidujeme 13 recenzí.

APARTMENT OWL

9,2

APARTMENT OWL

UbytováníAPARTMENT OWL. APARTMENT OWL se nachází v Kořenově, 16 km od vodopádu Szklarki. Ubytování APARTMENT OWL se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Hospoda na Jizerce

9,1

Hospoda na Jizerce

Ubytování (Penzion) Hospoda na Jizerce. Hospoda na Jizerce se nachází v obci Jizerka. Nabízí zahradu, sdílený lounge, úschovnu zavazadel, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Hospoda na Jizerce se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hospoda na Jizerce má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hospoda na Jizerce momentálně evidujeme 142 recenzí.

Panský dům a Pyramida

9,1

Panský dům a Pyramida

Ubytování (Hotel) Panský dům a Pyramida. Panský dům a Pyramida se nachází na Jizerce a nabízí restauraci, bar, společný obývací prostor a zahradu. K dispozici je dětské hřiště a rodinné pokoje. Ubytování Panský dům a Pyramida se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Jizerka 4

9,1

Hotel Jizerka 4

Ubytování (Hotel) Hotel Jizerka 4. Čtyřhvězdičkový Hotel Jizerka 4 se nachází v osadě Jizerka a má zahradu a terasu. Recepce je otevřená 24 hodin denně a nabízí služby concierge. Ubytování Hotel Jizerka 4 se nachází ve městě Jizerka (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Arnika

9

Apartment Arnika

Ubytování (Apartmán) Apartment Arnika. Apartmán Arnika se nachází v Kořenově a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Arnika se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment Arnika má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Arnika momentálně evidujeme 28 recenzí.

Chalupa pod Modřínem

9

Chalupa pod Modřínem

UbytováníChalupa pod Modřínem. Chalupa pod Modřínem se nachází v Kořenově, pouhých 19 km od vodopádu Szklarki, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chalupa pod Modřínem se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Hostel Kořenov

9

Hostel Kořenov

Ubytování (Hostel) Hostel Kořenov. Hostel Kořenov se nachází 300 metrů od lyžařského areálu Kořenov nedaleko lesa. Ubytování Hostel Kořenov se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hostel Kořenov má celkové hodnocení 9. Pro Hostel Hostel Kořenov momentálně evidujeme 126 recenzí.

Horský hotel Sport

8,9

Horský hotel Sport

Ubytování (Hotel) Horský hotel Sport. Horský hotel Sport se nachází v Kořenově a nabízí restauraci a placené soukromé parkoviště. Ubytovací jednotky mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování Horský hotel Sport se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

penzion Podlesí

8,9

penzion Podlesí

Ubytování (Penzion) penzion Podlesí. Penzion Podlesí se nachází v Kořenově v Libereckém kraji, 29 km od Karpacze. Nabízí saunu a lyžařskou školu. Ubytování penzion Podlesí se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování penzion Podlesí má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion penzion Podlesí momentálně evidujeme 76 recenzí.

Chata u kostela

8,9

Chata u kostela

UbytováníChata u kostela. Chata u kostela se nachází 20 km od vodopádu Szklarki a nabízí ubytování s terasou, přístupem na sjezdovku a sdílenou kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné... Ubytování Chata u kostela se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Chata v srdci Krkonoš

8,9

Chata v srdci Krkonoš

UbytováníChata v srdci Krkonoš. Chata v srdci Krkonoš se nachází 18 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka a nabízí saunu a neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Chata v srdci Krkonoš se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Pyramida - Jizerka

8,8

Pyramida - Jizerka

UbytováníPyramida - Jizerka. Pyramida - Jizerka se nachází v Jizerce, 25 km od vodopádu Szklarki. Nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm, společným lounge a terasou. Ubytování Pyramida - Jizerka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Na Vyhlidce

8,8

Hotel Na Vyhlidce

Ubytování (Hotel) Hotel Na Vyhlidce. Hotel Na Vyhlídce se nachází v Kořenově a nabízí restauraci s domácí kuchyní, zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Na Vyhlidce se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Na Vyhlidce má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Na Vyhlidce momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Kapitanka

8,7

Penzion Kapitanka

Ubytování (Penzion) Penzion Kapitanka. Penzion Kapitánka je situován v poklidné lokalitě u lesa v horské obci Kořenov a nabízí prakticky zařízené pokoje s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Kapitanka se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Kapitanka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Kapitanka momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel ČERT Kořenov

8,6

Hotel ČERT Kořenov

Ubytování (Hotel) Hotel ČERT Kořenov. Hotel ČERT Kořenov se nachází v Kořenově v Libereckém kraji, 46 km od města Karpacz. Na místě je gril, terasa, bowlingová dráha a restaurace. Ubytování Hotel ČERT Kořenov se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel ČERT Kořenov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel ČERT Kořenov momentálně evidujeme 93 recenzí.

Apartment Kořenov 720-2 by Interhome

8,5

Apartment Kořenov 720-2 by Interhome

UbytováníApartment Kořenov 720-2 by Interhome. Apartmán Kořenov 720-2 by Interhome se nachází v Kořenově, 16 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 17 km od autobusového nádraží Szklarska... Ubytování Apartment Kořenov 720-2 by Interhome se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Pension Martinské údolí

8,4

Pension Martinské údolí

Ubytování (Penzion) Pension Martinské údolí. Penzion Martinské údolí se nachází v Kořenově a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, turistické informace, restaurace a pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování Pension Martinské údolí se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Martinské údolí má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension Martinské údolí momentálně evidujeme 329 recenzí.

Hotel Lesní Chata

8,4

Hotel Lesní Chata

Ubytování (Hotel) Hotel Lesní Chata. Hotel Lesní Chata se nachází uprostřed lesů, jen 20 metrů od sjezdovky a 15 minut jízdy autem od golfového klubu Harrachov a vodní nádrže Souš. Ubytování Hotel Lesní Chata se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Lesní Chata má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Lesní Chata momentálně evidujeme 238 recenzí.

Horska chata Kristynka

8,3

Horska chata Kristynka

Ubytování (Chata) Horska chata Kristynka. Horská chata Kristýnka se nachází v Kořenově, 21 km od Sklářské Poruby, a nabízí bar, přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Horska chata Kristynka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Lestarka

8,3

Apartmány Lestarka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lestarka. Apartmány Lestarka se nacházejí v malé vesnici Kořenov na okraji Krkonošského národního parku, 5 km západně od Harrachova. Ubytování Apartmány Lestarka se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Lestarka má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartmány Lestarka momentálně evidujeme 185 recenzí.

Chata Jasan

8,3

Chata Jasan

Ubytování (Chata) Chata Jasan. Chata Jasan v Kořenově nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a bezplatná jízdní kola. Hosté zde také mohou využít vybavenou kuchyň. Ubytování Chata Jasan se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Jasan má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Chata Jasan momentálně evidujeme 13 recenzí.

Horská chalupa Horní Polubný

8,2

Horská chalupa Horní Polubný

UbytováníHorská chalupa Horní Polubný. Horská chalupa Horní Polubný se nachází v Kořenově, 19 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Horská chalupa Horní Polubný se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Kořenov 10 chalupa na horách

8

Kořenov 10 chalupa na horách

UbytováníKořenov 10 chalupa na horách. Kořenov 10 chalupa na horách se nachází v Kořenově a nabízí saunu. Chata s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní. Ubytování Kořenov 10 chalupa na horách se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Maredis

8

Hotel Maredis

Ubytování (Hotel) Hotel Maredis. Hotel Maredis se nachází v Kořenově. Nabízí 3hvězdičkové ubytování, sezónní venkovní bazén, zahradu, zázemí pro grilování, bar, terasu, sdílený obývací... Ubytování Hotel Maredis se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Maredis má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Maredis momentálně evidujeme 22 recenzí.

Hotel Prichovice

7,7

Hotel Prichovice

Ubytování (Hotel) Hotel Prichovice. Hotel Příchovice se nachází v Kořenově a nabízí fitness centrum, wellness centrum a zahradu. Hosté zde mohou zajít do restaurace a baru. Ubytování Hotel Prichovice se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Prichovice má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Prichovice momentálně evidujeme 27 recenzí.

Posed v Jizerkách

7,5

Posed v Jizerkách

UbytováníPosed v Jizerkách. Posed v Jizerkách se nachází v Kořenově, 21 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a od vlakového nádraží Izerska. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Posed v Jizerkách se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Jizerka

6,9

Penzion Jizerka

Ubytování (Penzion) Penzion Jizerka. Penzion Jizerka se nachází v Kořenově a nabízí terasu i bezplatné Wi-Fi. V restauraci můžete ochutnat jídla evropské kuchyně. Ubytování Penzion Jizerka se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Jizerka má celkové hodnocení 6,9. Pro Penzion Penzion Jizerka momentálně evidujeme 103 recenzí.

Apartmán Jizerka

Apartmán Jizerka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jizerka. Apartmán Jizerka is situated in Kořenov. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán Jizerka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata Pešákovna

Horská chata Pešákovna

Ubytování (Penzion – hostinec) Horská chata Pešákovna. Located in Kořenov, Horská chata Pešákovna features a restaurant. With a bar, the property also features a garden. The accommodation offers free WiFi. Ubytování Horská chata Pešákovna se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Restaurace Penzion Triola

Restaurace Penzion Triola

Ubytování (Penzion) Restaurace Penzion Triola. Restaurace Penzion Triola se nachází v Kořenově a nabízí bar a zahradu. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Restaurace Penzion Triola se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Polubný

Penzion Polubný

Ubytování (Chata) Penzion Polubný. Offering free WiFi and garden views, Penzion Polubný is an accommodation set in Kořenov. Ubytování Penzion Polubný se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion domino

Penzion domino

Ubytování (Hotel) Penzion domino. Penzion domino v Kořenově nabízí zahradu, restauraci, bar a v celém objektu zdarma Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinná apartmá, terasa a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion domino se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Holiday Home Penzion minigolf Příchovice by Interhome

Holiday Home Penzion minigolf Příchovice by Interhome

UbytováníHoliday Home Penzion minigolf Příchovice by Interhome. Set in Kořenov and only 20 km from Szklarki Waterfall, Holiday Home Penzion minigolf Příchovice by Interhome offers accommodation with mountain views, free... Ubytování Holiday Home Penzion minigolf Příchovice by Interhome se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Kořenov

Apartmány Kořenov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kořenov. Situated in Kořenov, Apartmány Kořenov offers accommodation with a terrace or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a seasonal outdoor... Ubytování Apartmány Kořenov se nachází ve městě Kořenov (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartmány Kořenov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Tymián, Kořenov, ráj běžkařů a cyklistů

Apartmán Tymián, Kořenov, ráj běžkařů a cyklistů

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tymián, Kořenov, ráj běžkařů a cyklistů. Apartmán Tymián se nachází v Kořenově a nabízí bezplatné Wi-Fi. K zázemí zde patří také kuchyň. Ubytování Apartmán Tymián, Kořenov, ráj běžkařů a cyklistů se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).