Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Bedřichov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bedřichov

Apartmány 50

9,8

Apartmány 50

Ubytování (Apartmány) Apartmány 50. Apartmány 50 se nacházejí v Bedřichově a nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkování. Ubytování Apartmány 50 se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Na Malinovce

9,8

Chalupa Na Malinovce

Ubytování (Chata) Chalupa Na Malinovce. Horská chalupa Na Malinovce se nachází uprostřed zahrady s dětským hřištěm přímo u sjezdovky v centru Bedřichova a nabízí plně vybavený apartmán a... Ubytování Chalupa Na Malinovce se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Na Malinovce má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa Na Malinovce momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chata 1-Padesátka

9,7

Chata 1-Padesátka

UbytováníChata 1-Padesátka. Chata 1-Padesátka se nachází v Bedřichově, 35 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 40 km od vodopádu Szklarki a 40 km od vodopádu... Ubytování Chata 1-Padesátka se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Ondrášek

9,7

Chata Ondrášek

Ubytování (Chata) Chata Ondrášek. Chata Ondrášek se nachází v Bedřichově a nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Chata Ondrášek se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Vila Wander

9,7

Vila Wander

Ubytování (Penzion) Vila Wander. Vila Wander se nachází v Bedřichově, 44 km od města Karpacz. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Vila Wander se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Vila Wander má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Wander momentálně evidujeme 111 recenzí.

Dolfin Bedřichov

9,7

Dolfin Bedřichov

Ubytování (Privát) Dolfin Bedřichov. Dolfin Bedřichov se nachází v Bedřichově. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. K dispozici je dětské hřiště. Ubytování Szklarska Poręba je vzdálené 43 km. Ubytování Dolfin Bedřichov se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Dolfin Bedřichov má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Dolfin Bedřichov momentálně evidujeme 6 recenzí.

penzion Valentino

9,6

penzion Valentino

Ubytovánípenzion Valentino. Penzion Valentino se nachází v Bedřichově, 26 km od Ještědu a 37 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování se sezónním... Ubytování penzion Valentino se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Bílá Nisa

9,5

Apartmány Bílá Nisa

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bílá Nisa. Apartmány Bílá Nisa se nachází v Bedřichově, 29 km od obce Kurort Oybin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Bílá Nisa se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Bedřichov pod kostelem

9,4

Apartmány Bedřichov pod kostelem

UbytováníApartmány Bedřichov pod kostelem. Apartmány Bedřichov pod kostelem se nacházejí v Bedřichově v Libereckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Bedřichov pod kostelem se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Statek u Rajtrů

9,4

Penzion Statek u Rajtrů

Ubytování (Penzion) Penzion Statek u Rajtrů. Penzion Statek u Rajtrů se nachází v Bedřichově. Nabízí Wi-Fi zdarma, přímý přístup na lyžích a zahradu s grilem. Ubytování Penzion Statek u Rajtrů se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Statek u Rajtrů má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Statek u Rajtrů momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata Stará Brusírna

9,3

Chata Stará Brusírna

Ubytování (Privát) Chata Stará Brusírna. Situated in Bedřichov, 29 km from Kurort Oybin, Chata Stará Brusírna features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Chata Stará Brusírna se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Magistrála

9,3

Chata Magistrála

Ubytování (Chata) Chata Magistrála. Chata Magistrála se nachází v Bedřichově. Nabízí zahradu, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Magistrála se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Magistrála má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Magistrála momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Královka

9,3

Hotel Královka

Ubytování (Aparthotel) Hotel Královka. Hotel Královka v Bedřichově poskytuje ubytování se zahradou a výhledem do ní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Královka se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Královka má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Hotel Královka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Prezidentská

9,3

Prezidentská

Ubytování (Penzion) Prezidentská. Ubytování Prezidentská se nachází v Bedřichově a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Prezidentská se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Prezidentská má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Prezidentská momentálně evidujeme 161 recenzí.

Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov

9,3

Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov

UbytováníByt 4+kk v klidné části obce Bedřichov. Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov se nachází v Bedřichově, 37 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, 39 km od vodopádu Szklarki a 39 km... Ubytování Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Harmonie

9,2

Chata Harmonie

Ubytování (Penzion) Chata Harmonie. Penzion Chata Harmonie se nachází v obci Bedřichov a nabízí sezonní venkovní bazén a gril. Bohaté zázemí zahrnuje zahradu i terasu. Ubytování Chata Harmonie se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Harmonie má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Chata Harmonie momentálně evidujeme 35 recenzí.

apartmány V Lese

9,2

apartmány V Lese

Ubytováníapartmány V Lese. Apartmány V Lese se nacházejí v Bedřichově, 23 km od Ještědu, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování apartmány V Lese se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Pension Styl

9,1

Pension Styl

Ubytování (Hotel) Pension Styl. Pension Styl se nachází v Bedřichově a nabízí zahradu, gril a terasu. Tento 2hvězdičkový hotel nabízí sdílenou kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Styl se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Nisanka

9,1

Chata Nisanka

Ubytování (Apartmán) Chata Nisanka. Chata Nisanka se nachází v Bedřichově a nabízí ubytování přístupné na lyžích, kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Nisanka se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Nisanka má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Chata Nisanka momentálně evidujeme 128 recenzí.

Balada horská chata

9,1

Balada horská chata

Ubytování (Penzion) Balada horská chata. Horská chata Balada stojí u lesa, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Bedřichov. K dispozici je dětský koutek, jízdní kola a lyžárna. Ubytování Balada horská chata se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Balada horská chata má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Balada horská chata momentálně evidujeme 46 recenzí.

Wellness Penzion Jarmilka

9,1

Wellness Penzion Jarmilka

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Jarmilka. Wellness Penzion Jarmilka se nachází v Bedřichově, 43 km od polského města Karpacz, a nabízí gril, dětské hřiště, wellness centrum s vířivkou a bar. Ubytování Wellness Penzion Jarmilka se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány u Dostálů

9

Apartmány u Dostálů

UbytováníApartmány u Dostálů. Apartmány u Dostálů se nachází v Bedřichově a nabízí výhled do klidné ulice a sdílený lounge. Ubytování Apartmány u Dostálů se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Rodinné apartmány Rafael Bedřichov

9

Rodinné apartmány Rafael Bedřichov

UbytováníRodinné apartmány Rafael Bedřichov. Rodinné apartmány Rafael Bedřichov se nacházejí v Bedřichově, 23 km od Ještědu, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Rodinné apartmány Rafael Bedřichov se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Ubytovani Kuncovi

9

Ubytovani Kuncovi

Ubytování (Penzion) Ubytovani Kuncovi. Ubytování Kuncovi se nachází v Bedřichově. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, prodej skipasů, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Ubytovani Kuncovi se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Ubytovani Kuncovi má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytovani Kuncovi momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány La Pasta

9

Apartmány La Pasta

UbytováníApartmány La Pasta. Apartmány La Pasta se nacházejí v Bedřichově, 25 km od Ještědu a 36 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízejí zahradu a výhled do... Ubytování Apartmány La Pasta se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion UKO

9

Penzion UKO

Ubytování (Penzion) Penzion UKO. Penzion UKO se nachází v centru Bedřichova, 500 metrů od lyžařského areálu Bedřichov, a hosté se sem mohou těšit na wellness centrum s krytým i venkovním... Ubytování Penzion UKO se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion UKO má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion UKO momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Koucký

9

Penzion Koucký

Ubytování (Penzion) Penzion Koucký. Penzion Koucký se nachází v Bedřichově a až před jeho vchod lze dojet na lyžích. Ubytování Penzion Koucký se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Koucký má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Koucký momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmány 294

8,9

Apartmány 294

Ubytování (Apartmán) Apartmány 294. Apartmány 294 se nachází v klidném prostředí lesa v obci Bedřichov, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány 294 se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány 294 má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány 294 momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmany Kunc

8,9

Apartmany Kunc

Ubytování (Apartmán) Apartmany Kunc. Apartmány Kunc jsou apartmány s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situované v Bedřichově. Ubytování Apartmany Kunc se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmany Kunc má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmany Kunc momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Müller

8,8

Apartmány Müller

Ubytování (Apartmán) Apartmány Müller. Apartmány Müller se nachází v Bedřichově. Nabízí zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a kuchyňský kout. Ubytování Apartmány Müller se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány Müller má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány Müller momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Vermont

8,8

Chata Vermont

Ubytování (Chata) Chata Vermont. Chata Vermont se nachází v Bedřichově, v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Pod Vodárnou, a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi i bezplatným... Ubytování Chata Vermont se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chata Vermont má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Chata Vermont momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartments Bedřichovka

8,7

Apartments Bedřichovka

Ubytování (Apartmán) Apartments Bedřichovka. Apartmány Bedřichovka se nacházejí v Bedřichově. Nabízejí Wi-Fi zdarma, přímý vstup na sjezdovku a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Apartments Bedřichovka se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartments Bedřichovka má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartments Bedřichovka momentálně evidujeme 42 recenzí.

Útulný horský apartmán v Jizerských horách

8,2

Útulný horský apartmán v Jizerských horách

UbytováníÚtulný horský apartmán v Jizerských horách. Útulný horský apartmán v Jizerských horách se nachází v Bedřichově, 22 km od Ještědu a 34 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí... Ubytování Útulný horský apartmán v Jizerských horách se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách

8,2

Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách

Ubytování (Penzion) Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách. Penzion U Elišky Bedřichov v Jizerských Horách se nachází v jizerskohorské vesnici Bedřichov. Ubytování Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion U Elišky Bedřichov V Jizerských Horách momentálně evidujeme 142 recenzí.

Horská chata Hubert

8,2

Horská chata Hubert

UbytováníHorská chata Hubert. Horská chata Hubert stojí uprostřed Jizerských hor, přímo u lyžařského areálu Bedřichov. Ubytování Horská chata Hubert se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Pension Hela

8

Pension Hela

Ubytování (Penzion) Pension Hela. Pension Hela se nachází v Bedřichově, 43 km od města Karpacz, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a lyžárnu. Součástí penzionu je i restaurace. Ubytování Pension Hela se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension Hela má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Pension Hela momentálně evidujeme 45 recenzí.

Horsky dum Bedrichov

7,9

Horsky dum Bedrichov

Ubytování (Chata) Horsky dum Bedrichov. Horský dům Bedřichov se nachází v Bedřichově, 44 km od Karpacze a 34 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Horsky dum Bedrichov se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Horsky dum Bedrichov má celkové hodnocení 7,9. Pro Chata Horsky dum Bedrichov momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Diana

7,7

Penzion Diana

Ubytování (Penzion) Penzion Diana. Penzion Diana se nachází v Bedřichově, 5 minut chůze od nejbližšího ze 7 místních lyžařských vleků, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení dostupné ve všech... Ubytování Penzion Diana se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Diana má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Diana momentálně evidujeme 109 recenzí.

Lesní Chata

7,4

Lesní Chata

Ubytování (Penzion) Lesní Chata. Lesní chata se nachází u stadionu v Bedřichově, v obklopení cyklistických a běžkařských tratí a 100 metrů od plaveckého bazénu. Ubytování Lesní Chata se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Liščí farma

Liščí farma

Ubytování (Apartmán) Liščí farma. Liščí farma se nachází v Bedřichově, 31 km od Harrachova. Nabízí restauraci, sdílený obývací prostor, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Liščí farma se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Horská chata U Komínů

Horská chata U Komínů

Ubytování (Privát) Horská chata U Komínů. Horská chata U komínů se nachází v Bedřichově, pouhých 29 km od Harrachova. Nabízí společné posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horská chata U Komínů se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Bedrichov - Lisci Farma

Holiday home Bedrichov - Lisci Farma

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Bedrichov - Lisci Farma. Tříhvězdičkový prázdninový dům Holiday home Bedřichov - Liščí Farma nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi v Bedřichově, 1,4 km od centra... Ubytování Holiday home Bedrichov - Lisci Farma se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Bedrichov - Lisci Farma nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Bedřichov

Chalupa Bedřichov

UbytováníChalupa Bedřichov. Chalupa Bedřichov se nachází v Bedřichově, 35 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 39 km od vodopádu Szklarki, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Bedřichov se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Rafael

Apartmány Rafael

Ubytování (Penzion) Apartmány Rafael. Apartmány Rafael se nachází v Bedřichově a nabízí zahradu, lyžárnu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Rafael se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Janov u/Vis EF-762

Holiday home Janov u/Vis EF-762

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Janov u/Vis EF-762. Holiday home Janov u/Vis EF-762 nabízí ubytování a bezplatné parkování v Bedřichově. Poskytuje kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Nechybí ani TV. Ubytování Holiday home Janov u/Vis EF-762 se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Janov u/Vis EF-762 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Bedrichov

Holiday home Bedrichov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Bedrichov. Tento prázdninový dům se nachází v obci Bedřichov ležící na území Libereckého kraje, 43 km od města Karpacz a 33 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí zdarma... Ubytování Holiday home Bedrichov se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Bedrichov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Mühl

Penzion Mühl

Ubytování (Penzion) Penzion Mühl. Penzion Mühl poskytuje ubytování s grilem a přístupem na sjezdovku v Bedřichově. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí úschovnu lyží a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Mühl se nachází ve městě Bedřichov (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Mühl nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Bedřichov

Apartmán Bedřichov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bedřichov. Apartmán Bedřichov se nachází v Bedřichově. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartmán Bedřichov se nachází ve městě Bedřichov (Česko - Liberecký kraj).