Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malá Skála

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malá Skála

Panteon Basecamp

9,5

Panteon Basecamp

Ubytování (Apartmán) Panteon Basecamp. Apartmán Panteon Basecamp se nachází v Malé Skále v Libereckém kraji. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Panteon Basecamp se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panteon Basecamp má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Panteon Basecamp momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chalupa Záborčí

9,3

Chalupa Záborčí

Ubytování (Chata) Chalupa Záborčí. Chalupa Záborčí nabízí ubytování vhodné i pro hosty s domácími zvířaty v Malé Skále v Českém ráji, 7 km od Turnova a 85 km od Prahy. Ubytování Chalupa Záborčí se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Záborčí má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chalupa Záborčí momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Líšný

9

Apartmán Líšný

Ubytování (Apartmán) Apartmán Líšný. Apartmán Líšný se nachází v Malé Skále, 13 km od Českého ráje a 29 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartmán Líšný se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Líšný má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Líšný momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion Neco

8,5

Penzion Neco

Ubytování (Penzion) Penzion Neco. Tento nekuřácký penzion se nachází v obci Malá Skála, jen 15 minut pěšky od hradu Vranov-Pantheon a 300 metrů od vlakového a autobusového nádraží Malá... Ubytování Penzion Neco se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Neco má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Neco momentálně evidujeme 104 recenzí.

Holiday House Malá Skála

8,3

Holiday House Malá Skála

Ubytování (Penzion) Holiday House Malá Skála. Holiday House Malá Skála byl postaven v roce 2011 a nabízí prostorné a moderně zařízené apartmány. Ubytování Holiday House Malá Skála se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday House Malá Skála má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Holiday House Malá Skála momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Jizera Malá Skála

8

Penzion Jizera Malá Skála

Ubytování (Penzion) Penzion Jizera Malá Skála. Penzion Jizera Malá Skála se nachází v Malé Skále a nabízí sezónní venkovní bazén, tenisový kurt, zázemí pro grilování, zahradu, dětské hřiště a sdílený... Ubytování Penzion Jizera Malá Skála se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jizera Malá Skála má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Jizera Malá Skála momentálně evidujeme 49 recenzí.

Hotel Skála

8

Hotel Skála

Ubytování (Hotel) Hotel Skála. Hotel Skála se nachází na českém venkově v přírodní rezervaci Český ráj a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a à la carte restauraci. Ubytování Hotel Skála se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Skála má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Skála momentálně evidujeme 89 recenzí.

Apartmán V hájích Malá Skála

Apartmán V hájích Malá Skála

Ubytování (Apartmán) Apartmán V hájích Malá Skála. Set in Malá Skála in the Liberec Region region, Apartmán V hájích has a balcony. Ubytování Apartmán V hájích Malá Skála se nachází ve městě Malá Skála (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment U splavu 5

Apartment U splavu 5

Ubytování (Apartmán) Apartment U splavu 5. Located in Malá Skála in the Liberec Region region, Apartment U splavu 5 has a patio. Ubytování Apartment U splavu 5 se nachází ve městě Malá Skála (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vladka

Vladka

Ubytování (Chata) Vladka. Chata Vlaďka se nachází v Malé Skále. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Chata má 2 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyni s lednicí a varnou deskou. Ubytování Vladka se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Vladka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Republika

Vila Republika

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Republika. Vila Republika se nachází v Malé Skále. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Sklářská Poruba je vzdálená 31 km. Ubytování poskytuje kuchyni. Ubytování Vila Republika se nachází ve městě Malá Skála (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Krizky

Penzion Krizky

Ubytování (Penzion) Penzion Krizky. Penzion Křížky se nachází v Malé Skále. Nabízí bar, zahradu a terasu. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkon. Ubytování Penzion Krizky se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Krizky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.

Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.

Ubytování (Vila) Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D.. Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D. se nachází v Malé Skále. Do města Szklarska Poręba je to 45 km. Vila je vzdálená 33 km od Harrachova. Ubytování Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D. se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Baroque mansion Czech Paradise 1750 A. D. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Turistická ubytovna U Tlusťocha

Turistická ubytovna U Tlusťocha

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovna U Tlusťocha. Turistická ubytovna U Tlusťocha se nachází v Malé Skále a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Turistická ubytovna U Tlusťocha se nachází ve městě Malá Skála (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sušky

Sušky

Ubytování (Prázdninový dům) Sušky. Sušky se nachází v Malé Skále. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má terasu a 3 samostatné ložnice. Ubytování Sušky se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Sušky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pantheon

Pantheon

Ubytování (Apartmán) Pantheon. Pantheon se nachází v Malé Skále a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pantheon se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Pantheon nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Guest House Liwet

Guest House Liwet

Ubytování (Penzion) Guest House Liwet. Guest House Liwet se nachází v Malé Skále a nabízí gril, zahradu, terasu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Liwet se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Guest House Liwet nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Vape

Holiday home Vape

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vape. Holiday home Vape is situated in Malá Skála. The accommodation is 48 km from Szklarska Poręba. Ubytování Holiday home Vape se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Vape nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment U splavu 6

Apartment U splavu 6

Ubytování (Apartmán) Apartment U splavu 6. Set in Malá Skála in the Liberec Region region, Apartment U splavu 6 features a patio. Ubytování Apartment U splavu 6 se nachází ve městě Malá Skála (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baroque house Cesky raj 1750 A. D.

Baroque house Cesky raj 1750 A. D.

Ubytování (Vila) Baroque house Cesky raj 1750 A. D.. Baroque house Český ráj 1750 A. D. se nachází v Malé Skále v Libereckém kraji. Nabízí terasu, výhled do vlastní zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Baroque house Cesky raj 1750 A. D. se nachází ve městě Malá Skála (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Vila Baroque house Cesky raj 1750 A. D. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.