Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velké Hamry

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velké Hamry

Penzion Signum Laudis

9,1

Penzion Signum Laudis

Ubytování (Penzion) Penzion Signum Laudis. Penzion Signum Laudis se nachází ve Velkých Hamrech, 2 km od skiareálu Plavy. Nabízí saunu, pingpongový stůl a kulečník. Ubytování Penzion Signum Laudis se nachází ve městě Velké Hamry (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Signum Laudis má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Signum Laudis momentálně evidujeme 136 recenzí.

Hotel Britz

7,6

Hotel Britz

Ubytování (Hotel) Hotel Britz. Hotel Britz se nachází ve Velkých Hamrech a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bar, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Hotel Britz se nachází ve městě Velké Hamry (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Britz má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Britz momentálně evidujeme 40 recenzí.

Libor

Libor

Ubytování (Prázdninový dům) Libor. Boasting accommodation with a terrace, Libor is situated in Velké Hamry. This holiday home features a garden. Ubytování Libor se nachází ve městě Velké Hamry (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Libor nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.