Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Desná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Desná

Apartmány pod Mariánskými schody

9,9

Apartmány pod Mariánskými schody

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Mariánskými schody. Apartmány pod Mariánskými schody se nacházejí ve městě Desná, 2,4 km od lyžařského vleku Desná 1, a nabízejí ubytování s terasou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány pod Mariánskými schody momentálně evidujeme 14 recenzí.

Guest House U Lakomce

9,8

Guest House U Lakomce

Ubytování (Penzion) Guest House U Lakomce. Penzion U Lakomce se nachází v obci Desná v Libereckém kraji, 32 km od Karpacze, a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Guest House U Lakomce se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Guest House U Lakomce má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Guest House U Lakomce momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmán Kosák

9,8

Apartmán Kosák

UbytováníApartmán Kosák. Apartmán Kosák se nachází v Desné, pouhých 22 km od vodopádu Szklarki, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Kosák se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Pension Slunečnice

9,4

Pension Slunečnice

Ubytování (Penzion) Pension Slunečnice. Tříhvězdičkový Pension Slunečnice se nachází v obci Desná a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Ve všech najdete satelitní TV. Ubytování Pension Slunečnice se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Base Camp Desná

9,4

Base Camp Desná

UbytováníBase Camp Desná. Base Camp Desná se nachází 24 km od vodopádu Szklarki a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Base Camp Desná se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Chata Pod Desenským vrchem

9,3

Chata Pod Desenským vrchem

UbytováníChata Pod Desenským vrchem. Chata Pod Desenským vrchem se nachází v Desné v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chata Pod Desenským vrchem se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Kačenka-1 by Interhome

9

Apartment Kačenka-1 by Interhome

UbytováníApartment Kačenka-1 by Interhome. Apartment Kačenka-1 by Interhome se nachází v Desné, 24 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 25 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Ubytování Apartment Kačenka-1 by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Na Cestě

9

Apartmány Na Cestě

UbytováníApartmány Na Cestě. Apartmány Na Cestě se nacházejí v Desné, 22 km od vodopádu Szklarki, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Na Cestě se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Chata na Souši

9

Chata na Souši

Ubytování (Penzion) Chata na Souši. Chata na Souši se nachází v Desné, pouhých 5 km od lyžařského vleku Desná 2. Ubytování Chata na Souši se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

UBYTOVÁNÍ u BRABANTÍKA

8,9

UBYTOVÁNÍ u BRABANTÍKA

UbytováníUBYTOVÁNÍ u BRABANTÍKA. UBYTOVÁNÍ u BRABANTÍKA se nachází 22 km od vodopádu Szklarki a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování UBYTOVÁNÍ u BRABANTÍKA se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Hotel U Můstků

8,8

Hotel U Můstků

Ubytování (Hotel) Hotel U Můstků. Hotel U Můstků se nachází v Desné. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a ubytování s vlastní koupelnou se sprchou. Ubytování Hotel U Můstků se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel U Můstků má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Můstků momentálně evidujeme 38 recenzí.

Amantis Vital Sport Hotel

8,7

Amantis Vital Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Amantis Vital Sport Hotel. Hotel Amantis Vital Sport se nachází v Jizerských horách. Nabízí restauraci a wellness centrum. Ubytování Amantis Vital Sport Hotel se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Amantis Vital Sport Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Amantis Vital Sport Hotel momentálně evidujeme 99 recenzí.

Montanie Resort

8,7

Montanie Resort

Ubytování (Hotel) Montanie Resort. Hotel Montanie Resort se nachází v poklidném prostředí Jizerských hor, na břehu přehrady Souš, a nabízí vlastní restauraci. Ubytování Montanie Resort se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Montanie Resort má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Montanie Resort momentálně evidujeme 34 recenzí.

Roubenka u potoka Jizerské hory

8,6

Roubenka u potoka Jizerské hory

UbytováníRoubenka u potoka Jizerské hory. Roubenka u potoka Jizerské hory se nachází v Desné, pouhých 21 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Roubenka u potoka Jizerské hory se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Jizerský pension

8,6

Jizerský pension

Ubytování (Penzion) Jizerský pension. Jizerský penzion se nachází v obci Desná, 2,8 km od lyžařského areálu Desná 2 vlek 1. Nabízí lyžárnu a dětské hřiště. Pokoje mají šatní skříň a posezení. Ubytování Jizerský pension se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Jizerský pension má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Jizerský pension momentálně evidujeme 11 recenzí.

Horská chalupa Bílá Desná

8,3

Horská chalupa Bílá Desná

Ubytování (Chata) Horská chalupa Bílá Desná. Horská chalupa Bílá Desná se nachází v Desné, 2,9 km od lyžařských vleků Desná 2 vlek 1 a Desná 2 vlek 2. Ubytování Horská chalupa Bílá Desná se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Horská chalupa Bílá Desná má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Horská chalupa Bílá Desná momentálně evidujeme 7 recenzí.

U Evy Jarošové

8,2

U Evy Jarošové

Ubytování (Apartmán) U Evy Jarošové. Apartmán U Evy Jarošové se nachází v obci Desná, 500 metrů od lyžařského vleku Desná 2 vlek 1, a nabízí obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou a zahradu s... Ubytování U Evy Jarošové se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Evy Jarošové má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán U Evy Jarošové momentálně evidujeme 97 recenzí.

Roubenka Výletní

8

Roubenka Výletní

UbytováníRoubenka Výletní. Roubenka Výletní se nachází v Desné, 23 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Roubenka Výletní se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Kosák

8

Apartmán Kosák

UbytováníApartmán Kosák. Apartmán Kosák se nachází v Desné, pouhých 22 km od vodopádu Szklarki, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Kosák se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán v Desné

8

Apartmán v Desné

UbytováníApartmán v Desné. Apartmán v Desné se nachází v Desné, pouhých 24 km od vodopádu Szklarki, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán v Desné se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Černá Říčka

7,9

Apartmány Černá Říčka

UbytováníApartmány Černá Říčka. Apartmány Černá Říčka se nachází 21 km od vodopádu Szklarki a nabízí zahradu, bar a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Černá Říčka se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Gentiana

7,6

Penzion Gentiana

Ubytování (Penzion) Penzion Gentiana. Penzion Gentiana se nachází v Desné, pouhých 1,3 km od lyžařského vleku Desná 1 a 2, a nabízí bezplatné Wi-Fi, přímý přístup na sjezdovku, sezónní venkovní... Ubytování Penzion Gentiana se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Gentiana má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Gentiana momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chalupa Kukajda

7,5

Chalupa Kukajda

UbytováníChalupa Kukajda. Chalupa Kukajda se nachází v Desné a nabízí saunu. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Kukajda se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Cerna Ricka

7,3

Chalupa Cerna Ricka

Ubytování (Chata) Chalupa Cerna Ricka. Chalupa Černá Říčka se nachází zhruba 2,6 km od lyžařského areálu Desná 2 vlek 1. Ubytování Chalupa Cerna Ricka se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán V Sedmidomku

Apartmán V Sedmidomku

Ubytování (Apartmán) Apartmán V Sedmidomku. Apartmán V Sedmidomku se nachází v Desné. Ubytování je vzdálené 42 km od Kurort Oybin a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán V Sedmidomku se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Holiday Home Desná v Jizerských horách

Holiday Home Desná v Jizerských horách

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Desná v Jizerských horách. Holiday Home Desná v Jizerských horách se nachází v Desné a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Sklářská Poruba je vzdálená 17 km. Ubytování Holiday Home Desná v Jizerských horách se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa v Desné

Chalupa v Desné

Ubytování (Chata) Chalupa v Desné. Offering free WiFi and free private parking, Chalupa v Desné is set in Desná, just 1 km from Desná 2 Lift 1. Desná 2 Lift 2 is 1.5 km from the chalet. Ubytování Chalupa v Desné se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

One-Bedroom Apartment in Desna

One-Bedroom Apartment in Desna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Desna. Located in Desná, just 100 metres from Desná 2 Lift 2, One-Bedroom Apartment in Desna features accommodation with free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Desna se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán One-Bedroom Apartment in Desna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Čertova hora by Interhome

Apartment Čertova hora by Interhome

UbytováníApartment Čertova hora by Interhome. Apartment Čertova hora by Interhome is located in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall, as well as 27 km from Szklarska... Ubytování Apartment Čertova hora by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Holiday house Vedle

Holiday house Vedle

Ubytování (Vila) Holiday house Vedle. Holiday house Vedle is located in Desná. The property is 50 km from Görlitz and free private parking is available. Ubytování Holiday house Vedle se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Horská chalupa Nad Zubačkou

Horská chalupa Nad Zubačkou

Ubytování (Chata) Horská chalupa Nad Zubačkou. Horská chalupa Nad Zubačkou is located in Desná. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování Horská chalupa Nad Zubačkou se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Kačenka-3 by Interhome

Apartment Kačenka-3 by Interhome

UbytováníApartment Kačenka-3 by Interhome. Apartment Kačenka-3 by Interhome se nachází v Desné, 24 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 25 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Ubytování Apartment Kačenka-3 by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Hora Jizera by Interhome

Apartment Hora Jizera by Interhome

UbytováníApartment Hora Jizera by Interhome. Situated 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall and 27 km from Szklarska Poreba Bus Station, Apartment Hora Jizera by Interhome... Ubytování Apartment Hora Jizera by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Studio Safírový potok by Interhome

Studio Safírový potok by Interhome

UbytováníStudio Safírový potok by Interhome. Set 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall and 27 km from Szklarska Poreba Bus Station, Studio Safírový potok by Interhome offers... Ubytování Studio Safírový potok by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Niki Apartments Vila

Niki Apartments Vila

Ubytování (Apartmány) Niki Apartments Vila. Located in Desná, Niki Apartments Vila offers accommodation with access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Niki Apartments Vila se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Roubenka Ella

Roubenka Ella

Ubytování (Chata) Roubenka Ella. Located in Desná, Roubenka Ella offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Roubenka Ella se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Jizerské pohlazení

Jizerské pohlazení

Ubytování (Prázdninový dům) Jizerské pohlazení. Krkonošské pohlazení se nachází v Desné a nabízí sezónní venkovní bazén, společný lounge, zahradu a výhled na bazén. Do Sklářské Poruby je to 15 km. Ubytování Jizerské pohlazení se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Sokolská

Holiday home Sokolská

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sokolská. Holiday home Sokolská is a property situated in Desná near Desná 2 Lift 1. This property offers access to free WiFi. Ubytování Holiday home Sokolská se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Sokolská nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Roubenka

Penzion Roubenka

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Roubenka. Penzion Roubenka se nachází v Desné, 300 metrů od vleku Desná 2 Lift 2 a 700 metrů od vleku Desná 2 Lift 1. Ubytování Penzion Roubenka se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Penzion Roubenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Přehrada Souš by Interhome

Apartment Přehrada Souš by Interhome

UbytováníApartment Přehrada Souš by Interhome. Offering garden views, Apartment Přehrada Souš by Interhome is an accommodation located in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall and 26 km from Kamienczyka... Ubytování Apartment Přehrada Souš by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Mumlavský vodopád by Interhome

Apartment Mumlavský vodopád by Interhome

UbytováníApartment Mumlavský vodopád by Interhome. Apartment Mumlavský vodopád by Interhome is situated in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall, as well as 27 km from... Ubytování Apartment Mumlavský vodopád by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Protržená přehrada Bílá Desná by Interhome

Apartment Protržená přehrada Bílá Desná by Interhome

UbytováníApartment Protržená přehrada Bílá Desná by Interhome. Offering garden views, Apartment Protržená přehrada Bílá Desná by Interhome is an accommodation set in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall and 26 km from... Ubytování Apartment Protržená přehrada Bílá Desná by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Krkonošské pohlazení

Krkonošské pohlazení

Ubytování (Prázdninový dům) Krkonošské pohlazení. Situated in Desná in the Liberec region, Krkonošské pohlazení features a terrace. Guests are welcome to go for a swim in the private pool. Ubytování Krkonošské pohlazení se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U Hajných

Penzion U Hajných

Ubytování (Penzion) Penzion U Hajných. Located in Desná, Penzion U Hajných features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Penzion U Hajných se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

One-Bedroom Apartment in Desna

One-Bedroom Apartment in Desna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Desna. One-Bedroom Apartment in Desna se nachází v Desné a nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování One-Bedroom Apartment in Desna se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán One-Bedroom Apartment in Desna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka Javorka

Roubenka Javorka

Ubytování (Chata) Roubenka Javorka. Set in Desná, Roubenka Javorka provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared lounge, and a tour desk. Ubytování Roubenka Javorka se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Roubenka Javorka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Mariánské schody by Interhome

Apartment Mariánské schody by Interhome

UbytováníApartment Mariánské schody by Interhome. Set 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall and 27 km from Szklarska Poreba Bus Station, Apartment Mariánské schody by Interhome... Ubytování Apartment Mariánské schody by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Rašeliniště by Interhome

Apartment Rašeliniště by Interhome

UbytováníApartment Rašeliniště by Interhome. Offering garden views, Apartment Rašeliniště by Interhome is an accommodation located in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall and 26 km from Kamienczyka... Ubytování Apartment Rašeliniště by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Kaskády Bílá Desná by Interhome

Apartment Kaskády Bílá Desná by Interhome

UbytováníApartment Kaskády Bílá Desná by Interhome. Apartment Kaskády Bílá Desná by Interhome is located in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall, and 27 km from Szklarska... Ubytování Apartment Kaskády Bílá Desná by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).

Studio Vodopády Černá Desná by Interhome

Studio Vodopády Černá Desná by Interhome

UbytováníStudio Vodopády Černá Desná by Interhome. Studio Vodopády Černá Desná by Interhome is located in Desná, 26 km from Szklarki Waterfall, 26 km from Kamienczyka Waterfall, as well as 27 km from... Ubytování Studio Vodopády Černá Desná by Interhome se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj).