Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Desná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Desná

Apartmány pod Mariánskými schody

9,9

Apartmány pod Mariánskými schody

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Mariánskými schody. Apartmány pod Mariánskými schody se nacházejí ve městě Desná, 2,4 km od lyžařského vleku Desná 1, a nabízejí ubytování s terasou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pod Mariánskými schody má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány pod Mariánskými schody momentálně evidujeme 14 recenzí.

Guest House U Lakomce

9,8

Guest House U Lakomce

Ubytování (Penzion) Guest House U Lakomce. Penzion U Lakomce se nachází v obci Desná v Libereckém kraji, 32 km od Karpacze, a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Guest House U Lakomce se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House U Lakomce má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Guest House U Lakomce momentálně evidujeme 58 recenzí.

Pension Slunečnice

9,4

Pension Slunečnice

Ubytování (Penzion) Pension Slunečnice. Tříhvězdičkový Pension Slunečnice se nachází v obci Desná a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Ve všech najdete satelitní TV. Ubytování Pension Slunečnice se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata na Souši

9

Chata na Souši

Ubytování (Penzion) Chata na Souši. Chata na Souši se nachází v Desné, pouhých 5 km od lyžařského vleku Desná 2. Ubytování Chata na Souši se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel U Můstků

8,8

Hotel U Můstků

Ubytování (Hotel) Hotel U Můstků. Hotel U Můstků se nachází v Desné. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a ubytování s vlastní koupelnou se sprchou. Ubytování Hotel U Můstků se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Můstků má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Můstků momentálně evidujeme 38 recenzí.

Amantis Vital Sport Hotel

8,7

Amantis Vital Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Amantis Vital Sport Hotel. Hotel Amantis Vital Sport se nachází v Jizerských horách. Nabízí restauraci a wellness centrum. Ubytování Amantis Vital Sport Hotel se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Amantis Vital Sport Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Amantis Vital Sport Hotel momentálně evidujeme 99 recenzí.

Montanie Resort

8,7

Montanie Resort

Ubytování (Hotel) Montanie Resort. Hotel Montanie Resort se nachází v poklidném prostředí Jizerských hor, na břehu přehrady Souš, a nabízí vlastní restauraci. Ubytování Montanie Resort se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Montanie Resort má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Montanie Resort momentálně evidujeme 34 recenzí.

Jizerský pension

8,6

Jizerský pension

Ubytování (Penzion) Jizerský pension. Jizerský penzion se nachází v obci Desná, 2,8 km od lyžařského areálu Desná 2 vlek 1. Nabízí lyžárnu a dětské hřiště. Pokoje mají šatní skříň a posezení. Ubytování Jizerský pension se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jizerský pension má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Jizerský pension momentálně evidujeme 11 recenzí.

Horská chalupa Bílá Desná

8,3

Horská chalupa Bílá Desná

Ubytování (Chata) Horská chalupa Bílá Desná. Horská chalupa Bílá Desná se nachází v Desné, 2,9 km od lyžařských vleků Desná 2 vlek 1 a Desná 2 vlek 2. Ubytování Horská chalupa Bílá Desná se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská chalupa Bílá Desná má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Horská chalupa Bílá Desná momentálně evidujeme 7 recenzí.

U Evy Jarošové

8,2

U Evy Jarošové

Ubytování (Apartmán) U Evy Jarošové. Apartmán U Evy Jarošové se nachází v obci Desná, 500 metrů od lyžařského vleku Desná 2 vlek 1, a nabízí obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou a zahradu s... Ubytování U Evy Jarošové se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Evy Jarošové má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán U Evy Jarošové momentálně evidujeme 97 recenzí.

Penzion Gentiana

7,6

Penzion Gentiana

Ubytování (Penzion) Penzion Gentiana. Penzion Gentiana se nachází v Desné, pouhých 1,3 km od lyžařského vleku Desná 1 a 2, a nabízí bezplatné Wi-Fi, přímý přístup na sjezdovku, sezónní venkovní... Ubytování Penzion Gentiana se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Gentiana má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Gentiana momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chalupa Cerna Ricka

7,3

Chalupa Cerna Ricka

Ubytování (Chata) Chalupa Cerna Ricka. Chalupa Černá Říčka se nachází zhruba 2,6 km od lyžařského areálu Desná 2 vlek 1. Ubytování Chalupa Cerna Ricka se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa v Desné

Chalupa v Desné

Ubytování (Chata) Chalupa v Desné. Offering free WiFi and free private parking, Chalupa v Desné is set in Desná, just 1 km from Desná 2 Lift 1. Desná 2 Lift 2 is 1.5 km from the chalet. Ubytování Chalupa v Desné se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Desna

One-Bedroom Apartment in Desna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Desna. Located in Desná, just 100 metres from Desná 2 Lift 2, One-Bedroom Apartment in Desna features accommodation with free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Desna se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán One-Bedroom Apartment in Desna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Desná v Jizerských horách

Holiday Home Desná v Jizerských horách

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Desná v Jizerských horách. Holiday Home Desná v Jizerských horách se nachází v Desné a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Sklářská Poruba je vzdálená 17 km. Ubytování Holiday Home Desná v Jizerských horách se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman v Jizerkach

Apartman v Jizerkach

Ubytování (Apartmán) Apartman v Jizerkach. Apartman v Jizerkách nabízí ubytování vhodné i pro hosty s domácími zvířaty v Desné, 31 km od Karpacze a 21 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Apartman v Jizerkach se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartman v Jizerkach nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horská chalupa Nad Zubačkou

Horská chalupa Nad Zubačkou

Ubytování (Chata) Horská chalupa Nad Zubačkou. Horská chalupa Nad Zubačkou is located in Desná. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování Horská chalupa Nad Zubačkou se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Vedle

Holiday house Vedle

Ubytování (Vila) Holiday house Vedle. Holiday house Vedle is located in Desná. The property is 50 km from Görlitz and free private parking is available. Ubytování Holiday house Vedle se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Roubenka

Penzion Roubenka

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Roubenka. Penzion Roubenka se nachází v Desné, 300 metrů od vleku Desná 2 Lift 2 a 700 metrů od vleku Desná 2 Lift 1. Ubytování Penzion Roubenka se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Penzion Roubenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Sokolská

Holiday home Sokolská

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sokolská. Holiday home Sokolská is a property situated in Desná near Desná 2 Lift 1. This property offers access to free WiFi. Ubytování Holiday home Sokolská se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Sokolská nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Jizerské pohlazení

Jizerské pohlazení

Ubytování (Prázdninový dům) Jizerské pohlazení. Krkonošské pohlazení se nachází v Desné a nabízí sezónní venkovní bazén, společný lounge, zahradu a výhled na bazén. Do Sklářské Poruby je to 15 km. Ubytování Jizerské pohlazení se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niki Apartments Vila

Niki Apartments Vila

Ubytování (Apartmány) Niki Apartments Vila. Located in Desná, Niki Apartments Vila offers accommodation with access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Niki Apartments Vila se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka Ella

Roubenka Ella

Ubytování (Chata) Roubenka Ella. Located in Desná, Roubenka Ella offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Roubenka Ella se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Desna

One-Bedroom Apartment in Desna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Desna. One-Bedroom Apartment in Desna se nachází v Desné a nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování One-Bedroom Apartment in Desna se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán One-Bedroom Apartment in Desna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka Javorka

Roubenka Javorka

Ubytování (Chata) Roubenka Javorka. Set in Desná, Roubenka Javorka provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared lounge, and a tour desk. Ubytování Roubenka Javorka se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Roubenka Javorka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Hajných

Penzion U Hajných

Ubytování (Penzion) Penzion U Hajných. Located in Desná, Penzion U Hajných features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Penzion U Hajných se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krkonošské pohlazení

Krkonošské pohlazení

Ubytování (Prázdninový dům) Krkonošské pohlazení. Situated in Desná in the Liberec region, Krkonošské pohlazení features a terrace. Guests are welcome to go for a swim in the private pool. Ubytování Krkonošské pohlazení se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán MONTE

Apartmán MONTE

Ubytování (Apartmán) Apartmán MONTE. Apartmán MONTE se nachází v Desné a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán MONTE se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Prikra I

Holiday home Prikra I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Prikra I. Holiday Home Příkrá I je 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi v Desné v Libereckém kraji. Hosté mohou využít plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home Prikra I se nachází ve městě Desná (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Prikra I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Sokolská, Jizerské hory

Chata Sokolská, Jizerské hory

Ubytování (Horské chaty) Chata Sokolská, Jizerské hory. Located in Desná in the Liberec Region region, Chata Sokolská, Jizerské hory provides accommodation with free private parking. Ubytování Chata Sokolská, Jizerské hory se nachází ve městě Desná (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)