Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lučany nad Nisou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lučany nad Nisou

Villa Levenslust

9,5

Villa Levenslust

Ubytování (Vila) Villa Levenslust. Villa Levenslust se nachází v Lučanech nad Nisou, pouhých 6 km od lyžařského vleku Nová Ves, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Levenslust se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Levenslust má celkové hodnocení 9,5. Pro Vila Villa Levenslust momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Kitty

9,4

Penzion Kitty

Ubytování (Penzion) Penzion Kitty. Penzion Kitty se nachází v Lučanech nad Nisou, 8 km od lyžařských areálů Bedřichov a Severák, 750 metrů od autobusové zastávky a 1,5 km od vlakového... Ubytování Penzion Kitty se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Kitty má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kitty momentálně evidujeme 5 recenzí.

Jeleni chata Skladanka

8,8

Jeleni chata Skladanka

Ubytování (Chata) Jeleni chata Skladanka. Jelení chata Skládanka se nachází v Lučanech nad Nisou, 5 km od lyžařského vleku Nová Ves, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jeleni chata Skladanka se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jeleni chata Skladanka má celkové hodnocení 8,8. Pro Chata Jeleni chata Skladanka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Karolína

8,8

Penzion Karolína

Ubytování (Penzion) Penzion Karolína. Penzion Karolína se nachází v Lučanech nad Nisou, 3,9 km od lyžařského vleku Nová Ves, a má zahradu a terasu. Hosté si zde mohou také zajít do baru. Ubytování Penzion Karolína se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Karolína má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Karolína momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion pod Severákem

8,7

Penzion pod Severákem

Ubytování (Penzion) Penzion pod Severákem. Penzion Pod Severákem se nachází v Lučanech nad Nisou, 9 km od lyžařského vleku Nová Ves. Nabízí společný lounge a prodej skipasů. Ubytování Penzion pod Severákem se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Severákem má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion pod Severákem momentálně evidujeme 89 recenzí.

Chata Barborka

8,7

Chata Barborka

Ubytování (Chata) Chata Barborka. Chata Barborka nabízí venkovní bazén, restauraci s nabídkou české kuchyně, bezplatné Wi-Fi, zahradu s terasou a sluneční terasu. Ubytování Chata Barborka se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Barborka má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chata Barborka momentálně evidujeme 239 recenzí.

Chata Bramberk

8,4

Chata Bramberk

Ubytování (Penzion) Chata Bramberk. Chata Bramberk se nachází v Loučanech nad Nisou, 8 km od lyžařského vleku Nová Ves, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Bramberk se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Bramberk má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Chata Bramberk momentálně evidujeme 43 recenzí.

Chata Barbora

7,8

Chata Barbora

Ubytování (Penzion) Chata Barbora. Chata Barbora se nachází na klidném místě obklopeném lesem, 3 km od centra Lučan nad Nisou. Ubytování Chata Barbora se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Barbora má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Chata Barbora momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion U Hrocha

7,4

Penzion U Hrocha

Ubytování (Penzion) Penzion U Hrocha. Penzion U Hrocha se nachází v Lučanech nad Nisou, 7 km od lyžařského vleku Nová Ves. K dispozici je zahrada s grilem. Lze zde zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion U Hrocha se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Hrocha má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion U Hrocha momentálně evidujeme 51 recenzí.

Lukatera

Lukatera

Ubytování (Chata) Lukatera. Lukatera se nachází v obci Lučany nad Nisou a nabízí restauraci, sdílený prostor pro posezení, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Budete mít výhled do zahrady. Ubytování Lukatera se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vakantie huis Dum Oenter

Vakantie huis Dum Oenter

Ubytování (Prázdninový dům) Vakantie huis Dum Oenter. Vakantie huis Dum Oenter se nachází v Lučanech nad Nisou, 2,6 km od lyžařského vleku Nová Ves a nabízí zahradu s grilem i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vakantie huis Dum Oenter se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Vakantie huis Dum Oenter nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Nová Ves n/Nisou CD-763

Holiday home Nová Ves n/Nisou CD-763

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nová Ves n/Nisou CD-763. Holiday home Nová Ves n/Nisou CD-763 je prázdninový dům v Lučanech nad Nisou. Zdarma nabízí Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Nová Ves n/Nisou CD-763 se nachází ve městě Lučany nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Nová Ves n/Nisou CD-763 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.