Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Plavy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plavy

Penzion Filoun

9,2

Penzion Filoun

Ubytování (Apartmán) Penzion Filoun. Penzion Filoun se nachází v Plavech a nabízí zahradu, sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Filoun se nachází ve městě Plavy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Filoun má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Filoun momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Jana

Apartmán Jana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jana. Boasting a garden, Apartmán Jana features accommodation in Plavy with free WiFi and river views. Ubytování Apartmán Jana se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plavy

Apartment Plavy

Ubytování (Apartmán) Apartment Plavy. Apartmán Plavy se nachází v obci Plavy v Libereckém kraji a nabízí terasu a soukromý bazén. V okolí se můžete věnovat cyklistice a lyžování. Ubytování Apartment Plavy se nachází ve městě Plavy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Plavy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion POD DUBEM

Penzion POD DUBEM

Ubytování (Vila) Penzion POD DUBEM. Vila Penzion POD DUBEM se nachází v Plavech, 20 km od Sklářské Poruby, a nabízí restauraci, zahradu, terasu a výhled na jezero. Ubytování Penzion POD DUBEM se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)