Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Plavy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plavy

Penzion Filoun

9,2

Penzion Filoun

Ubytování (Apartmán) Penzion Filoun. Penzion Filoun se nachází v Plavech a nabízí zahradu, sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Filoun se nachází ve městě Plavy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Filoun má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Filoun momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Lena

9,2

Apartmán Lena

UbytováníApartmán Lena. Apartmán Lena se nachází v obci Plavy a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 30 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Apartmán Lena se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Jana

Apartmán Jana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jana. Boasting a garden, Apartmán Jana features accommodation in Plavy with free WiFi and river views. Ubytování Apartmán Jana se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj).

Penzion POD DUBEM

Penzion POD DUBEM

Ubytování (Vila) Penzion POD DUBEM. Vila Penzion POD DUBEM se nachází v Plavech, 20 km od Sklářské Poruby, a nabízí restauraci, zahradu, terasu a výhled na jezero. Ubytování Penzion POD DUBEM se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Plavy

Apartment Plavy

Ubytování (Apartmán) Apartment Plavy. Apartmán Plavy se nachází v obci Plavy v Libereckém kraji a nabízí terasu a soukromý bazén. V okolí se můžete věnovat cyklistice a lyžování. Ubytování Apartment Plavy se nachází ve městě Plavy (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Apartment Plavy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa U Kubů

Chalupa U Kubů

UbytováníChalupa U Kubů. Chalupa U Kubů se nachází v obci Plavy, 30 km od vodopádu Szklarki, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa U Kubů se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Jizerka

Chalupa Jizerka

UbytováníChalupa Jizerka. Featuring a sauna, Chalupa Jizerka is located in Plavy. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Chalupa Jizerka se nachází ve městě Plavy (Česko - Liberecký kraj).