Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Liberecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Liberecký kraj

CHALEYOTT Mountain Apartements

10

CHALEYOTT Mountain Apartements

Ubytování (Apartmány) CHALEYOTT Mountain Apartements. Horské apartmány Chaleyott se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, nedaleko skokanských můstků a Muzea skla, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování CHALEYOTT Mountain Apartements se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování Samba

10

Ubytování Samba

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Samba. Ubytování Samba se nachází v Benešově u Semil. Nabízí sdílený lounge, zahradu, gril a neplacené soukromé parkoviště. Sklářská Poruba je vzdálená 26 km. Ubytování Ubytování Samba se nachází ve městě Benešov u Semil (Česko - Liberecký kraj).

Nový apartmán Bratrouchov

10

Nový apartmán Bratrouchov

UbytováníNový apartmán Bratrouchov. Nový apartmán Bratrouchov se nachází v Bratrouchově a nabízí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nový apartmán Bratrouchov se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Podkůvka

10

Penzion Podkůvka

UbytováníPenzion Podkůvka. Penzion Podkůvka se nachází v Kořenově, 19 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Podkůvka se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Ztracenka Rokytnice

10

Ztracenka Rokytnice

UbytováníZtracenka Rokytnice. Ztracenka Rokytnice se nachází v Rokytnici nad Jizerou, pouhých 25 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Ztracenka Rokytnice se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Studio Rieger 4 by Interhome

10

Studio Rieger 4 by Interhome

UbytováníStudio Rieger 4 by Interhome. Studio Rieger 4 by Interhome se nachází v Harrachově, 13 km od vodopádu Szklarki, 13 km od vodopádu Kamienczyka a 14 km od autobusového nádraží Szklarska... Ubytování Studio Rieger 4 by Interhome se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Slunný a vzdušný Apartmán Astra

10

Slunný a vzdušný Apartmán Astra

UbytováníSlunný a vzdušný Apartmán Astra. Slunný vzdušný Apartmán Astra se nachází v Harrachově a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Slunný a vzdušný Apartmán Astra se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmany Dolni Rokytnice nad jizerou čp 37

10

Apartmany Dolni Rokytnice nad jizerou čp 37

UbytováníApartmany Dolni Rokytnice nad jizerou čp 37. Apartmány Dolní Rokytnice nad jizerou čp 37 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Kamienczyka, 26 km od autobusového nádraží Szklarska... Ubytování Apartmany Dolni Rokytnice nad jizerou čp 37 se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou

10

Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou

UbytováníExkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou. Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou se nachází asi 9,4 km od Ještědu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a kávovarem. Ubytování Exkluzivní chalupa Podještědka s grilem a saunou se nachází ve městě Světlá pod Ještědem (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Pod Muchovem

10

Chalupa Pod Muchovem

UbytováníChalupa Pod Muchovem. Chalupa Pod Muchovem se nachází ve Velkých Hamrech, 27 km od vodopádu Szklarki, 27 km od vodopádu Kamienczyka a 28 km od autobusového nádraží. Ubytování Chalupa Pod Muchovem se nachází ve městě Velké Hamry (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Alice III- by Interhome

10

Apartment Alice III- by Interhome

UbytováníApartment Alice III- by Interhome. Apartment Alice III- by Interhome se nachází v Harrachově v Libereckém kraji a nabízí balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Alice III- by Interhome se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží

10

Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží. Luxusní Apartmán u s garáží nabízí ubytování s výhledem na hory a rychlovarnou konvicí v Harrachově, 700 metrů od skokanských můstků. Ubytování Luxusní Apartmán u sjezdovek s garáží se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Chata Maxík

10

Chata Maxík

Ubytování (Chata) Chata Maxík. Chata Maxík se nachází v Josefově Dole v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Kurort Oybin je vzdálený 36 km. Ubytování Chata Maxík se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Terasy Mládí,Staré Splavy

10

Terasy Mládí,Staré Splavy

Ubytování (Apartmán) Terasy Mládí,Staré Splavy. Apartmán Terasy Mládí, Staré Splavy se nachází u pláže v Doksech, 14 km od hradu Bezděz. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy se nachází ve městě Doksy (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Terasy Mládí,Staré Splavy má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Terasy Mládí,Staré Splavy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Iva

10

Penzion Iva

UbytováníPenzion Iva. Set in Tanvald, within 26 km of Szklarki Waterfall and 26 km of Kamienczyka Waterfall, Penzion Iva offers accommodation with a garden and free... Ubytování Penzion Iva se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj).

Luxury 2 Bedroom Mountain Escape

10

Luxury 2 Bedroom Mountain Escape

UbytováníLuxury 2 Bedroom Mountain Escape. Luxury 2 Bedroom Mountain Escape se nachází v Harrachově, 12 km od vodopádů Szklarki, Kamieńczyka a 13 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Ubytování Luxury 2 Bedroom Mountain Escape se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Loft Rezidence Vista

10

Loft Rezidence Vista

UbytováníLoft Rezidence Vista. Loft Rezidence Vista se nachází asi 23 km od vodopádu Szklarki a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování Loft Rezidence Vista se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Vila Tess

10

Vila Tess

UbytováníVila Tess. Vila Tess se nachází v Lázních Libverda a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Tess se nachází ve městě Lázně Libverda (Česko - Liberecký kraj).

Roubenka Kokořínsko

10

Roubenka Kokořínsko

UbytováníRoubenka Kokořínsko. Roubenka Kokořínsko se nachází v Dubé. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Roubenka Kokořínsko se nachází ve městě Dubá (Česko - Liberecký kraj).

Roubenka pod Troskami

10

Roubenka pod Troskami

UbytováníRoubenka pod Troskami. Roubenka pod Troskami se nachází v kilové v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, saunou a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Roubenka pod Troskami se nachází ve městě Ktová (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Eliášova

10

Apartmán Eliášova

UbytováníApartmán Eliášova. Apartmán Eliášova se nachází v České Lípě, 43 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 46 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí výhled... Ubytování Apartmán Eliášova se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Devítka Resort pod Špičákem

10

Apartmán Devítka Resort pod Špičákem

UbytováníApartmán Devítka Resort pod Špičákem. Apartmán Devítka Resort pod Špičákem se nachází ve Smržovce, 29 km od Ještědu, 31 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí zahradu. Ubytování Apartmán Devítka Resort pod Špičákem se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Na Kamenu

10

Apartmán Na Kamenu

UbytováníApartmán Na Kamenu. Apartmán Na Kamenu se nachází ve Frýdlantu, 25 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a... Ubytování Apartmán Na Kamenu se nachází ve městě Frýdlant (Česko - Liberecký kraj).

Chata Šeřín

10

Chata Šeřín

UbytováníChata Šeřín. Chata Šeřín se nachází asi 12 km od autobusové zastávky Strážné a nabízí zahradu, gril, sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Chata Šeřín se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Střelenka

10

Chalupa Střelenka

UbytováníChalupa Střelenka. Chalupa Střelenka se nachází v Janově nad Nisou, 25 km od Ještědu a 38 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz. Ubytování Chalupa Střelenka se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Hotel Peklo

10

Hotel Peklo

Ubytování (Hotel) Hotel Peklo. Hotel Peklo se nachází v Josefově Dole. Nabízí restauraci, bar, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Hotel Peklo se nachází ve městě Josefův Důl (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Červenice

10

Apartmán Červenice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Červenice. Apartmán Červenice se nachází v obci Dlouhý a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Červenice se nachází ve městě Mírová pod Kozákovem (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Janina

10

Apartmán Janina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janina. Apartmán Janina se nachází v Janově nad Nisou, 26 km od Sklářské Poruby. Nabízí soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Janina se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Líšný 105

10

Líšný 105

Ubytování (Prázdninový dům) Líšný 105. Líšný 105 se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 29 km od Sklářské Poruby, a nabízí terasu, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Líšný 105 se nachází ve městě Železný Brod (Česko - Liberecký kraj).

Albrechtice v Jizerských horách 188

10

Albrechtice v Jizerských horách 188

Ubytování (Apartmán) Albrechtice v Jizerských horách 188. Apartmán Albrechtice v Jizerských horách 188 se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albrechtice v Jizerských horách 188 se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Albrechtice v Jizerských horách 188 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Albrechtice v Jizerských horách 188 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Bezděz B&B

10

Bezděz B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Bezděz B&B. Bezděz B&B nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a toaletní potřeby zdarma. Ubytování Bezděz B&B se nachází ve městě Bezděz (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Bezděz B&B má celkové hodnocení 10. Pro Bed and breakfast Bezděz B&B momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment Harrachov 611-3 by Interhome

10

Apartment Harrachov 611-3 by Interhome

UbytováníApartment Harrachov 611-3 by Interhome. Apartmán Harrachov 611-3 by Interhome se nachází v Harrachově, 12 km od vodopádů Szklarki, Kamieńczyka a 13 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba, a... Ubytování Apartment Harrachov 611-3 by Interhome se nachází ve městě Harrachov (Česko - Liberecký kraj).

Studio Horní Rokytnice by Interhome

10

Studio Horní Rokytnice by Interhome

UbytováníStudio Horní Rokytnice by Interhome. Studio Horní Rokytnice by Interhome se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 25 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 26 km od autobusového nádraží... Ubytování Studio Horní Rokytnice by Interhome se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Ubytování na Náměstí

10

Ubytování na Náměstí

UbytováníUbytování na Náměstí. Ubytování na Náměstí se nachází v Novém Městě pod Smrkem, 26 km od Zatáčky smrti, 29 km od Izerské železnice a Dinoparku. Ubytování Ubytování na Náměstí se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Rašovka - Bílý dům

10

Rašovka - Bílý dům

Ubytování (Privát) Rašovka - Bílý dům. Rašovka - Bílý dům se nachází v Šimonovicích, 27 km od Žitavy. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování v soukromí má dětské hřiště. Ubytování Rašovka - Bílý dům se nachází ve městě Šimonovice (Česko - Liberecký kraj).

Roubenka Ondra

10

Roubenka Ondra

UbytováníRoubenka Ondra. Roubenka Ondra se nachází ve Vysokém nad Jizerou a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Roubenka Ondra se nachází ve městě Vysoké nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Standa Sluka Údolí Albrechtic

10

Standa Sluka Údolí Albrechtic

UbytováníStanda Sluka Údolí Albrechtic. Standa Sluka Údolí Albrechtic se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki, 28 km od vodopádu Kamienczyka a 29 km od... Ubytování Standa Sluka Údolí Albrechtic se nachází ve městě Albrechtice v Jizerských horách (Česko - Liberecký kraj).

Šalet Hrabětice

10

Šalet Hrabětice

UbytováníŠalet Hrabětice. Šalet Hrabětice se nachází v Janově nad Nisou v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Šalet Hrabětice se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán v Jizerkách

10

Apartmán v Jizerkách

UbytováníApartmán v Jizerkách. Apartmán v Jizerkách se nachází v Janově nad Nisou, pouhých 25 km od Ještědu, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán v Jizerkách se nachází ve městě Janov nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Kořenov 720-1 by Interhome

10

Apartment Kořenov 720-1 by Interhome

UbytováníApartment Kořenov 720-1 by Interhome. Apartmán Kořenov 720-1 by Interhome se nachází v Kořenově, 16 km od vodopádu Szklarki, vodopádu Kamienczyka a 17 km od autobusového nádraží Szklarska... Ubytování Apartment Kořenov 720-1 by Interhome se nachází ve městě Kořenov (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán U kostela

10

Apartmán U kostela

UbytováníApartmán U kostela. Apartmán U kostela is located in Semily, 29 km from Bus Stop Strážné, 44 km from Szklarki Waterfall, as well as 44 km from Kamienczyka Waterfall. Ubytování Apartmán U kostela se nachází ve městě Semily (Česko - Liberecký kraj).

Cottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“)

10

Cottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“)

UbytováníCottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“). Chata se nachází v obci Sloup, 33 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz. Ubytování Cottage: AŽ PO UŠI („Head over heels“) se nachází ve městě Sloup v Čechách (Česko - Liberecký kraj).

Bungalov Božena

10

Bungalov Božena

UbytováníBungalov Božena. Bungalov Božena se nachází v České Lípě, 44 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 45 km od národního parku Saské Švýcarsko. Ubytování Bungalov Božena se nachází ve městě Česká Lípa (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa U Studánky

10

Chalupa U Studánky

UbytováníChalupa U Studánky. Chalupa U Studánky se nachází v Holanech a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa U Studánky se nachází ve městě Holany (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

10

Apartmány v Novém Městě pod Smrkem

Ubytování (Apartmán) Apartmány v Novém Městě pod Smrkem. Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem a nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány v Novém Městě pod Smrkem se nachází ve městě Nové Město pod Smrkem (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Roky - Horní Rokytnice

10

Apartmán Roky - Horní Rokytnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Roky - Horní Rokytnice. Apartmán Roky - Horní Rokytnice je apartmán s kuchyní, který se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 1,4 km od lyžařského areálu Horní Domky a od lanovky na... Ubytování Apartmán Roky - Horní Rokytnice se nachází ve městě Rokytnice nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartmán Roky - Horní Rokytnice má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Roky - Horní Rokytnice momentálně evidujeme 9 recenzí.

140 - House in the mountains with terrace and Spa, 2 hours from Prague - spa only for the weekend

10

140 - House in the mountains with terrace and Spa, 2 hours from Prague - spa only for the weekend

Ubytování140 - House in the mountains with terrace and Spa, 2 hours from Prague - spa only for the weekend. 140 - House in the mountains with terrace and Spa, 2 hours from Prague - spa only for the weekend se nachází v Jablonci nad Jizerou a nabízí saunu. Ubytování 140 - House in the mountains with terrace and Spa, 2 hours from Prague - spa only for the weekend se nachází ve městě Jablonec nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán MEZI DUBY

10

Apartmán MEZI DUBY

UbytováníApartmán MEZI DUBY. Offering a garden and mountain view, Apartmán MEZI DUBY is located in Osečná, 13 km from Ještěd and 27 km from University of Applied Sciences... Ubytování Apartmán MEZI DUBY se nachází ve městě Osečná (Česko - Liberecký kraj).

Chata Rolba

10

Chata Rolba

UbytováníChata Rolba. Chata Rolba se nachází ve Vítkovicích, 17 km od autobusové zastávky Strážné a 40 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Chata Rolba se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Chata U sjezdovky

10

Chata U sjezdovky

UbytováníChata U sjezdovky. Tento samostatně stojící prázdninový dům ve Smržovce v Libereckém kraji má terasu, zahradu s grilem a výhled na okolní hory. Ubytování Chata U sjezdovky se nachází ve městě Smržovka (Česko - Liberecký kraj).