Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Koberovy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Koberovy

Apartments Michovka

9,5

Apartments Michovka

Ubytování (Apartmán) Apartments Michovka. Apartmány Michovka se nachází v obci Koberovy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Apartments Michovka se nachází ve městě Koberovy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Michovka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments Michovka momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Hamštejn

Penzion Hamštejn

Ubytování (Penzion) Penzion Hamštejn. Boasting a garden and a terrace, Penzion Hamštejn is located in Koberovy. Both private parking and free WiFi are accessible at this property. Ubytování Penzion Hamštejn se nachází ve městě Koberovy (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Penzion Penzion Hamštejn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Roubenka

Ubytování Roubenka

Ubytování (Chata) Ubytování Roubenka. Chata - Ubytování Roubenka se nachází v Koberovech. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. V chatě je obývací pokoj a plně vybavená kuchyň. Ubytování Ubytování Roubenka se nachází ve městě Koberovy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Ubytování Roubenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Zbirohy

Holiday home Zbirohy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zbirohy. Prázdninový dům Zbirohy se nachází ve Zbirohách spadajících pod Koberovy. Nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home Zbirohy se nachází ve městě Koberovy (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Zbirohy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Koberovy/Isergebirge 39390

Holiday home Koberovy/Isergebirge 39390

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Koberovy/Isergebirge 39390. Holiday home Koberovy/Isergebirge 39390 is located in Koberovy. Ubytování Holiday home Koberovy/Isergebirge 39390 se nachází ve městě Koberovy (Česko - Liberecký kraj).