Největší katalog ubytování v české republice

Jsme největší katalog ubytování v české republice. V nabídce najdete 450 tisíc hotelů, penzionů, motelů, ale i ubytování na vodě v botelech. Vyberte si z široké nabídky ubytování v regionech Česka jako jsou Krkonoše, Beskydy, Šumava a další.

Hledat

Ubytování

Nejoblíbenější země

Vybrali jsme pro vás ubytování v nejžádanějších zemí světa

Rakousko

Rakousko

Největší výběr ubytování v Rakousku. Ať už jedete na lyže, nebo v létě k jezeru, u nás si vyberete.

Česká republika

Česká republika

Největší výběr ubytování v České republice

Slovensko

Slovensko

Slovensko je nádhernou hornatou zemí plnou krásné přírody, historických památek, termálních pramenů, lázní či rekreačních středisek, aktivní odpočine...

Chorvatsko

Chorvatsko

Plánujete letní dovolenou v Chorvatsku? Vyberte si ubytování v nejnavštěvovanější destinaci Středozemního moře. Na výběr máme hotely, apartmány, penziony a jiné ...

Řecko

Řecko

Ubytování v Řecku - hotely, apartmány, penziony, kempy v Řecku u moře, na ostrovech i ve vnitrozemí

Egypt

Egypt

Hotely a dovolená u moře v Egyptě. Dovolená v Egyptě je jedinečná především díky podmořskému světu u jeho pobřeží a historickým památkám - pyramidám.

Španělsko

Španělsko

Španělsko a dovolená ve Španělsku

Slovinsko

Slovinsko

Ubytování Slovinsko

Maďarsko

Maďarsko

Maďarsko je relativně malý vnitrozemský stát ve střední Evropě, rozprostírající se jen nedaleko nás. Řekne-li se Maďarsko, každému se dozajista vybaví skvělé odrůdy v&i...

Nejoblíbenější ostrovy

Vybrali jsme pro vás ubytování na nejoblíbenějších ostrovech světa

543086
Hotelů
34917
Měst
973
Regionů
91
Ostrovů

Nechte se inspirovat na blogu o cestování

Najděte inspiraci pro další dovolenou na našem blogu. Pravidelně píšeme o destinacích po celém světě.

blog Chata Sachova studánka Horní Bečva

Chata Sachova studánka Horní Bečva

 • 20. 3. 2021
 • Česká republika
 • Zlínský kraj
 • Vsetín
 • Horní Bečva

Chata Sachova studánka - je to správné místo v obci Horní Bečva pro strávení Vašeho pobytu či pro školy v přírodě v každém ročním období, ať už si budete ...

Číst více
blog Vše, co potřebujete vědět o dovolené ve Štramberku. Od ubytování až po zábavu

Vše, co potřebujete vědět o dovolené ve Štramberku. Od ubytování až po zábavu

 • 20. 3. 2021
 • Česká republika
 • Moravskoslezský kraj
 • Nový Jičín
 • Štramberk

Plánujete dovolenou plnou odpočinku, přírody, historických památek a chutných lokálních specialit? Pak vyrazte do Štramberku a jeho nejbližšího okolí. Poradíme v&aacu...

Číst více
blog Ubytování v Rožnově pod Radhoštěm

Ubytování v Rožnově pod Radhoštěm

 • 20. 3. 2021
 • Česká republika
 • Zlínský kraj
 • Vsetín
 • Rožnov pod Radhoštěm

Pro většinu obyvatel Česka je Rožnov pod Radhoštěm trochu (nebo trochu víc) z ruky. Přesto či právě proto nabízí natolik osobitou atmosféru, že stojí za návštěvu opravdu každ&eacut...

Číst více
blog Kam na dovolenou v Česku? Vyberte si ubytování v okolí Třeboně a užijte si krásu malebného kraje!

Kam na dovolenou v Česku? Vyberte si ubytování v okolí Třeboně a užijte si krásu malebného kraje!

 • 20. 3. 2021
 • Česká republika
 • Jihočeský kraj
 • Jindřichův Hradec
 • Třeboň

Plánujete strávit letošní dovolenou v tuzemsku? Nebo rádi vyrážíte na výlety po naší vlasti v průběhu celého roku? Kladete si otázku, kam se vydat, a kde si zajistit ...

Číst více
blog Dovolená v Luhačovicích? Skvělá volba!

Dovolená v Luhačovicích? Skvělá volba!

 • 20. 3. 2021
 • Česká republika
 • Zlínský kraj
 • Zlín
 • Luhačovice

Sháníte tip na cenově dostupnou a přitom aktivně strávenou dovolenou? Už nemusíte? Otevřenou náruč v prvém slova smyslu pro vás má kouzelné lázeňské městečko Luhačovice. ...

Číst více
blog Velké Karlovice lákají na nádhernou dovolenou. Kde se ale ubytovat?

Velké Karlovice lákají na nádhernou dovolenou. Kde se ale ubytovat?

 • 20. 3. 2021
 • Česká republika
 • Zlínský kraj
 • Vsetín
 • Velké Karlovice

Beskydská příroda člověkem nedotčená, půvabné vesnice honosící se dřevěnými roubenkami, horské pastviny s ovcemi a hustá síť turistických a cyklistických tras. Velk&e...

Číst více

Nejnovější hotely a ubytování

Neustále přidáváme nové hotely, penziony, apartmány a další nová ubytování po celém světě

Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

10

Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht

Ubytování (Apartmány) Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht. Komkomfortne Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází v obci Sautens, 2,4 km od oblasti Area 47. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Komfortable Ferienwohnung mit herrlicher Aussicht se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Maisonett - Appartement 201

10

Maisonett - Appartement 201

Ubytování (Apartmány) Maisonett - Appartement 201. Maisonett - Appartement 201 se nachází v Bichlbachu a nabízí restauraci a terasu. 18 km od Füssenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Maisonett - Appartement 201 se nachází ve městě Bichlbach (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Greet

10

Haus Greet

Ubytování (Apartmány) Haus Greet. Haus Greet se nachází ve městě Muhr a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Greet se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gruber

10

Haus Gruber

Ubytování (Apartmány) Haus Gruber. Nachází se v Altenmarkt iHaus Gruber se nachází v salcburském regionu m Pongau a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Haus Gruber se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hanshois

10

Haus Hanshois

Ubytování (Farma) Haus Hanshois. Haus Hanshois se nachází v Millstattu, 3,6 km od opatství Millstatt. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Hanshois se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

10

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

Ubytování (Apartmány) Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz. Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází v Abwindenu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Bad Schallerbachu. Ubytování Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Glonersbühelhof Top 2

10

Glonersbühelhof Top 2

Ubytování (Apartmán) Glonersbühelhof Top 2. Glonersbühelhof Top 2 se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Glonersbühelhof Top 2 se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday-Home 22 district

10

Holiday-Home 22 district

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday-Home 22 district. Holiday-Home 22 district se nachází ve Vídni a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 6 km od konferenčního centra Austria Center Vienna. Ubytování Holiday-Home 22 district se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

HIDE-AWAY Corinna

10

HIDE-AWAY Corinna

Ubytování (Apartmány) HIDE-AWAY Corinna. HIDE-AWAY Corinna se nachází v Drobollachu am Faakersee a nabízí zahradu a terasu. 49 km od jezera Weissensee. Ubytování HIDE-AWAY Corinna se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

HERK am Sulzerweg

10

HERK am Sulzerweg

Ubytování (Vily) HERK am Sulzerweg. HERK am Sulzerweg se nachází v Deutschlandsbergu, v blízkosti hradu Deutschlandsberg. Ubytování HERK am Sulzerweg se nachází ve městě Deutschlandsberg (Rakousko - Štýrsko).

OFFGRID Haus am Angelteich

10

OFFGRID Haus am Angelteich

Ubytování (Prázdninové domy) OFFGRID Haus am Angelteich. OFFGRID Haus am Angelteich se nachází v Thallernu a nabízí venkovní bazén, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Dürnstein je vzdálený 12 km. Ubytování OFFGRID Haus am Angelteich se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Trautenburg Stub`n

10

Trautenburg Stub`n

Ubytování (Penzion – hostinec) Trautenburg Stub`n. Trautenburg Stub`n v Leutschachu an der Weinstraße nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Trautenburg Stub`n se nachází ve městě Leutschach (Rakousko - Štýrsko).

Nejlépe hodnocená ubytování

Neváhejte a rychle rezervujte dovolenou v nejlépe hodnocených a velmi žádaných ubytování

Casa Pauet d'Escalarre

10

Casa Pauet d'Escalarre

Ubytování (Apartmán) Casa Pauet d'Escalarre. Casa Pauet d'Escalarre se nachází ve městě Escalarre. 49 km od Luchonu. Ubytování Casa Pauet d'Escalarre se nachází ve městě Escalarre (Španělsko - Katalánsko).

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

10

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nueva en Vigo-Rural-Mos. Casa nueva en s vířivkou Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra. 22 km od autobusového nádraží Pontevedra. Ubytování Casa nueva en Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa Rural La Candelaria

10

Casa Rural La Candelaria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Candelaria. Casa Rural La Candelaria se nachází v Burujónu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Casa Rural La Candelaria se nachází ve městě Burujón (Španělsko - Castilla-La Mancha).

CASA RURAL VERSOS

10

CASA RURAL VERSOS

Ubytování (Vila) CASA RURAL VERSOS. CASA RURAL VERSOS se nachází v San Martíně del Castañar a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA RURAL VERSOS se nachází ve městě San Martín del Castañar (Španělsko - Kastilie a León).

Casa rural del salado

10

Casa rural del salado

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural del salado. Casa rural del salado se nachází v Jaénu, 20 km od katedrály a paláce Palacio de Villardompardo. Ubytování Casa rural del salado se nachází ve městě La Guardia de Jaén (Španělsko - Andalusie).

Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo

10

Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo

Ubytování (Prázdninový dům) Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo. Elysium - a Romantic escape se nachází v Mojacar Pueblo, asi 2 km od pláže El Descargador. Nabízí výhled na moře, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Elysium - a romantic escape in Mojacar Pueblo se nachází ve městě Mojácar (Španělsko - Andalusie).

Encantador apart a diez minutos de la playa

10

Encantador apart a diez minutos de la playa

Ubytování (Apartmán) Encantador apart a diez minutos de la playa. Encantador apart a diez minutos de la playa se nachází v Marbelle, necelý 1 km od pláže San Pedro a 2,4 km od pláže El Saladillo, a nabízí ubytování s... Ubytování Encantador apart a diez minutos de la playa se nachází ve městě Marbella (Španělsko - Andalusie).

El Refugio de las Arribes

10

El Refugio de las Arribes

Ubytování (Prázdninové domy) El Refugio de las Arribes. El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires, 31 km od Miranda do Douro. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires (Španělsko - Kastilie a León).

Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden

10

Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden

Ubytování (Apartmán) Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden. Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden se nachází v Puerto de la Cruz, v blízkosti pláže Playa Martianez a 1,2 km od pláže San Telmo. Ubytování Elegant and Peaceful Aparments with Pool and Garden se nachází ve městě Puerto de la Cruz (Španělsko - Tenerife).

El Rincón de las Estrellas

10

El Rincón de las Estrellas

Ubytování (Prázdninový dům) El Rincón de las Estrellas. El Rincón de las Estrellas se nachází v Alborece v regionu Castilla-La Mancha a nabízí terasu a výhled na řeku. 9 km od města Sigüenza. Ubytování El Rincón de las Estrellas se nachází ve městě Guadalajara (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Boutique & Chic

10

Boutique & Chic

Ubytování (Apartmán) Boutique & Chic. Boutique & Chic se nachází v Oviedu, 600 metrů od náměstí Plaza de España, 1,2 km od náměstí Plaza de la Constitución a 1,4 km od Oftalmologického... Ubytování Boutique & Chic se nachází ve městě Oviedo (Španělsko - Asturie).