Hledat

Ubytování

Kypr

Kypr, třetí největší ostrov ve Středozemním moři, je směsicí kulturních vlivů a přírodních krás. Historie Kypru je bohatá a vrstevnatá, když ostrov zažil několik historických epoch, od antiky po středověk až po moderní dobu. Kypr je úžasným místem, kde se spojují významné archeologické naleziště s působivými přírodními krajinami. Krásné pláže, úchvatné hory a malebné vesnice tvoří jedinečné pozadí pro dovolenou, která může být stejně relaxační, jako dobrodružná. Kypr nabízí něco pro každého: od milovníků historie a kultury po příznivce venkovních aktivit a gastronomické cestovatele.

Ubytování v regionech země Kypr

Nejlepší ubytování v hotelech země Kypr

Paphos

V regionu Paphos Region, Kypr (Kypr) máme celkem 2464 hotelů a ubytování.

Famagusta Region - Southern Cyprus

V regionu Famagusta Region - Southern Cyprus, Kypr (Kypr) máme celkem 2341 hotelů a ubytování.

Larnaka

V regionu Larnaka (Kypr) máme celkem 1428 hotelů a ubytování.

Pro region Larnaka doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Larnaka (871). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Limassol

V regionu Limassol Region, Kypr (Kypr) máme celkem 1132 hotelů a ubytování.

Severní Kypr

V regionu Severní Kypr (Kypr) máme celkem 707 hotelů a ubytování.

Pro region Severní Kypr doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kyrenia (166), Vokolidha (75), Trikomo (53), Famagusta (50), North Nicosia (49), Ayios Amvrosios (44), Ayios Yeoryios (35), Lapithos (31), Boghaz (17), Rizokarpaso (14). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nikósie

V regionu Nikósie (Kypr) máme celkem 430 hotelů a ubytování.

Pro region Nikósie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Nikósie (191). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Famagusta Region - Northern Cyprus

V regionu Famagusta Region - Northern Cyprus, Kypr (Kypr) máme celkem 321 hotelů a ubytování.

Troodos

V regionu Troodos (Kypr) máme celkem 214 hotelů a ubytování.

Pro region Troodos doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Troodos (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech země Kypr

Nejlepší ubytování v hotelech země Kypr

Kato Paphos 1BR near Paphos Harbour/Beach/Sea

10

Kato Paphos 1BR near Paphos Harbour/Beach/Sea

Ubytování (Apartmán) Kato Paphos 1BR near Paphos Harbour/Beach/Sea. Kato Paphos 1BR near Paphos Harbour/Beach/Sea se nachází v Pafosu, pouhých 650 metrů od městských lázní a 650 metrů od pláže SODAP, a nabízí balkon. Ubytování Kato Paphos 1BR near Paphos Harbour/Beach/Sea se nachází ve městě (Kypr).

Cosy Townhouse with pool, Tomb of Kings,Paphos

10

Cosy Townhouse with pool, Tomb of Kings,Paphos

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy Townhouse with pool, Tomb of Kings,Paphos. Cosy Townhouse with pool, Tomb of Kings, Paphos se nachází v Paphosu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Ubytování Cosy Townhouse with pool, Tomb of Kings,Paphos se nachází ve městě (Kypr).

Panthoma Casa

10

Panthoma Casa

Ubytování (Apartmán) Panthoma Casa. Panthoma Casa se nachází v centru města Ayia Napa, 1,1 km od zálivu Sandy Bay a pláže Pantachou. Nabízí venkovní bazén a úschovnu zavazadel. Ubytování Panthoma Casa se nachází ve městě Ayia Napa (Kypr).

Ocean View Villa

10

Ocean View Villa

Ubytování (Vila) Ocean View Villa. Ocean View Villa se nachází v Paralimni a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Ocean View Villa se nachází ve městě Paralimni (Kypr).

Angel Suites

10

Angel Suites

Ubytování (Apartmán) Angel Suites. Situated in Nicosia, Angel Suites offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Angel Suites se nachází ve městě Nikósie (Kypr).

Greenfield House

10

Greenfield House

Ubytování (Apartmán) Greenfield House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Greenfield House is situated in Psevdhas. Ubytování Greenfield House se nachází ve městě Psevdhas (Kypr).

Holiday Home by the Sea

10

Holiday Home by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home by the Sea. Set in Larnaka, 1.8 km from Pyla Beach and 8 km from Europe Square, Holiday Home by the Sea offers a garden and air conditioning. Ubytování Holiday Home by the Sea se nachází ve městě (Kypr).

Golden Palms Guest House & Cafe

10

Golden Palms Guest House & Cafe

Ubytování (Penzion) Golden Palms Guest House & Cafe. Located in Famagusta, 2.2 km from Derinya Public Beach, Golden Palms Guest House & Cafe has a number of amenities, including a garden, a terrace and free... Ubytování Golden Palms Guest House & Cafe se nachází ve městě Famagusta (Kypr - Northern Cyprus).

Ground Floor Studio

10

Ground Floor Studio

Ubytování (Apartmán) Ground Floor Studio. Set in the Kato Paphos of Paphos City, Ground Floor Studio has an outdoor swimming pool, a garden, free WiFi, and free private parking for guests who... Ubytování Ground Floor Studio se nachází ve městě (Kypr).

Feel @ Home

10

Feel @ Home

Ubytování (Penzion) Feel @ Home. Feel @ Home is located in Engomi and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Feel @ Home se nachází ve městě (Kypr - Northern Cyprus).

Magdalous House

10

Magdalous House

Ubytování (Venkovský dům) Magdalous House. The stone-built Magdalous House in Arsos Villlage features a garden and a furnished terrace. It features a fireplace, beamed ceilings and iron beds. Ubytování Magdalous House se nachází ve městě Arsos (Kypr).

Kings Palace Indigo 109

10

Kings Palace Indigo 109

Ubytování (Apartmán) Kings Palace Indigo 109. Situated 100 metres from Tombs of the Kings in Paphos City, Kings Palace Indigo 109 offers accommodation with a kitchen. Located 1. Ubytování Kings Palace Indigo 109 se nachází ve městě (Kypr).

Akti Villa By Taimoura

10

Akti Villa By Taimoura

Ubytování (Vila) Akti Villa By Taimoura. Located in Paphos City, Akti Villa By Taimoura provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Akti Villa By Taimoura se nachází ve městě (Kypr).

Agrepavli Lapithia

10

Agrepavli Lapithia

Ubytování (Apartmán) Agrepavli Lapithia. Surrounded by trees and situated in Kallepia village, Agrepavli Lapithia offers self-catering accommodation and a large garden. Ubytování Agrepavli Lapithia se nachází ve městě Kallepia (Kypr).

City Center Pool View Apartment

10

City Center Pool View Apartment

Ubytování (Apartmán) City Center Pool View Apartment. In the Larnaca City Centre district of Larnaka, close to Byzantine Museum of Saint Lazarus, City Center Pool View Apartment features an outdoor swimming... Ubytování City Center Pool View Apartment se nachází ve městě (Kypr).

Caesar Apartment in Northern Cyprus

10

Caesar Apartment in Northern Cyprus

Ubytování (Apartmán) Caesar Apartment in Northern Cyprus. Featuring a year-round outdoor pool and sea views, Caesar Apartment in Northern Cyprus is located in Ayios Yeoryios. Ubytování Caesar Apartment in Northern Cyprus se nachází ve městě (Kypr - Northern Cyprus).

Villa Christodoula

10

Villa Christodoula

Ubytování (Vila) Villa Christodoula. Situated in Prodhromi, 1.5 km from Polis Municipal Beach and 2. Ubytování Villa Christodoula se nachází ve městě Prodhromi (Kypr).

TROUZINI VILLA 2

10

TROUZINI VILLA 2

Ubytování (Vila) TROUZINI VILLA 2. Situated in Peyia, 1.9 km from Coral Bay and 1.9 km from Laourou Beach, TROUZINI VILLA 2 offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování TROUZINI VILLA 2 se nachází ve městě Pegeia (Kypr).

The Stable

10

The Stable

Ubytování (Prázdninový dům) The Stable. The Stable offers accommodation in Limassol in the heart of the Old Town, 1 km from Castle of Limassol and Limassol Marina. The property is 1. Ubytování The Stable se nachází ve městě Lemesos (Kypr).

the view villa

10

the view villa

Ubytování (Vila) the view villa. Located just 2.5 km from Mavralis Beach, the view villa provides accommodation in Argaka with access to an outdoor swimming pool, a terrace, as well as a... Ubytování the view villa se nachází ve městě Argaka (Kypr).

Villa Samaliana Sandy Beach Villas

10

Villa Samaliana Sandy Beach Villas

Ubytování (Vila) Villa Samaliana Sandy Beach Villas. Located in Polis Chrysochous, Villa Samaliana Sandy Beach Villas offers an outdoor pool and a private beach area just 100 metres away. Ubytování Villa Samaliana Sandy Beach Villas se nachází ve městě Polis Chrysochous (Kypr).

апартаменты

10

апартаменты

Ubytování (Apartmán) апартаменты. Featuring accommodation with a private pool, апартаменты is set in Pyla. Ubytování апартаменты se nachází ve městě Pyla (Kypr).

Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment

10

Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment is situated in Xylophaghou. Ubytování Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment se nachází ve městě Xylophaghou (Kypr).

Oceania & Panorama Villas

10

Oceania & Panorama Villas

Ubytování (Vily) Oceania & Panorama Villas. Located in Peyia of Paphos, the spacious, split-level Oceania & Panorama Villas features an outdoor pool, a well-tended garden and a furnished sun terrace... Ubytování Oceania & Panorama Villas se nachází ve městě Pegeia (Kypr).

Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras

10

Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras

Ubytování (Vila) Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras provides accommodation in Protaras... Ubytování Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras se nachází ve městě Protaras (Kypr).

Stunning Villa in Troodos

10

Stunning Villa in Troodos

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning Villa in Troodos. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Stunning Villa in Troodos is set in Kato Amiandos. Ubytování Stunning Villa in Troodos se nachází ve městě Kato Amiandos (Kypr).

St Michael Mandali villa

10

St Michael Mandali villa

Ubytování (Vila) St Michael Mandali villa. Situated in Protaras, 1200 metres from Marlita Beach, 8 km from National Forest Park Kavo Gkreko and 1. Ubytování St Michael Mandali villa se nachází ve městě Protaras (Kypr).

Spectacular Villa In Kyrenia

10

Spectacular Villa In Kyrenia

Ubytování (Vila) Spectacular Villa In Kyrenia. Situated in Kyrenia, 18 km from Girne Castle, Spectacular Villa In Kyrenia features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour... Ubytování Spectacular Villa In Kyrenia se nachází ve městě Kyrenia (Kypr - Northern Cyprus).

Rent Private Villa 018

10

Rent Private Villa 018

Ubytování (Vila) Rent Private Villa 018. Offering a private pool and table tennis, Rent Private Villa 018 is located in Paralimni, just 700 metres from Trinity Beach. Ubytování Rent Private Villa 018 se nachází ve městě Protaras (Kypr).

Kasparis View Residence

10

Kasparis View Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Kasparis View Residence. Kasparis View Residence se nachází v obci Pano Lefkara a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Kasparis View Residence se nachází ve městě Pano Lefkara (Kypr).

EROS Maisonette in Latchi area just 700 meters or one-minute drive from Polis Municipal Beach

10

EROS Maisonette in Latchi area just 700 meters or one-minute drive from Polis Municipal Beach

Ubytování (Prázdninový dům) EROS Maisonette in Latchi area just 700 meters or one-minute drive from Polis Municipal Beach. EROS Maisonette se nachází v obci Lachi, 700 metrů od městské pláže Polis a 1,9 km od pláže Latsi. Ubytování EROS Maisonette in Latchi area just 700 meters or one-minute drive from Polis Municipal Beach se nachází ve městě Lachi (Kypr).

Modern & Cozy Studio w/ Backyard Near City Center

10

Modern & Cozy Studio w/ Backyard Near City Center

Ubytování (Apartmán) Modern & Cozy Studio w/ Backyard Near City Center. Modern & Cozy Studio se nachází v Limassolu, 1,5 km od pláže Akti Olympion a 2,4 km od pláže Dasoudi. Ubytování Modern & Cozy Studio w/ Backyard Near City Center se nachází ve městě Lemesos (Kypr).

Elegant & Trendy Apt in a Peaceful Area

10

Elegant & Trendy Apt in a Peaceful Area

Ubytování (Apartmán) Elegant & Trendy Apt in a Peaceful Area. Elegant & Trendy se nachází pouhých 5 km od hradu Limassol. Apt in a Peaceful Area se nachází v Limassolu a nabízí zahradu, terasu a úschovnu zavazadel. Ubytování Elegant & Trendy Apt in a Peaceful Area se nachází ve městě Lemesos (Kypr).

Villa Vella -Tranquil Coral Bay Family Villa by the Beach

10

Villa Vella -Tranquil Coral Bay Family Villa by the Beach

Ubytování (Vila) Villa Vella -Tranquil Coral Bay Family Villa by the Beach. Tranquil Coral Bay Family Villa by the Beach se nachází v Peyii, 350 metrů od pláže Laourou a 1,3 km od Korálového zálivu. Ubytování Villa Vella -Tranquil Coral Bay Family Villa by the Beach se nachází ve městě Pegeia (Kypr).

Villa Nikki - Plage Residence

10

Villa Nikki - Plage Residence

Ubytování (Vila) Villa Nikki - Plage Residence. Villa Nikki - Plage Residence se nachází v Paphosu, pouhých 600 metrů od pláže Yeroskipou, a nabízí venkovní bazén, zázemí pro grilování a nepřetržitě... Ubytování Villa Nikki - Plage Residence se nachází ve městě (Kypr).

Holmes Place Luxury Seaview Apartments

10

Holmes Place Luxury Seaview Apartments

Ubytování (Apartmány) Holmes Place Luxury Seaview Apartments. Boasting an outdoor pool, Holmes Place Luxury Seaview Apartments in Peyia features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Holmes Place Luxury Seaview Apartments se nachází ve městě Pegeia (Kypr).

Green Bay Penthouse 2

10

Green Bay Penthouse 2

Ubytování (Apartmán) Green Bay Penthouse 2. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Green Bay Penthouse 2 is located in Paralimni, within 1.5 km from Fig Tree Bay. Ubytování Green Bay Penthouse 2 se nachází ve městě Paralimni (Kypr).

Indigo

10

Indigo

Ubytování (Prázdninový dům) Indigo. Situated in Protaras, just 200 metres from Vrisoudia Beach, Indigo features beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and free... Ubytování Indigo se nachází ve městě Protaras (Kypr).

Emerald Apartment

10

Emerald Apartment

Ubytování (Apartmán) Emerald Apartment. Boasting pool views, Emerald Apartment features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Trinity Beach. Ubytování Emerald Apartment se nachází ve městě Paralimni (Kypr).

Luxury apartment on the beachfront

10

Luxury apartment on the beachfront

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment on the beachfront. Luxury apartment on the beachfront, a property with an outdoor swimming pool and a private beach area, is located in Limassol, 200 metres from Dasoudi... Ubytování Luxury apartment on the beachfront se nachází ve městě Lemesos (Kypr).

Lighthouse

10

Lighthouse

Ubytování (Apartmán) Lighthouse. Boasting sea views, Lighthouse offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Mackenzie Beach. Ubytování Lighthouse se nachází ve městě (Kypr).

Limnaria modern apartments

10

Limnaria modern apartments

Ubytování (Apartmány) Limnaria modern apartments. Located in Paphos City with Vrisoudia Beach and SODAP Beach nearby, Limnaria modern apartments provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Limnaria modern apartments se nachází ve městě (Kypr).

Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6

10

Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6

Ubytování (Apartmán) Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6. Set within the Limassol Promenade district in Limassol, Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6 has air conditioning, a balcony, and sea... Ubytování Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6 se nachází ve městě Lemesos (Kypr).

Angel's Apartment at Caesar Resort

10

Angel's Apartment at Caesar Resort

Ubytování (Apartmán) Angel's Apartment at Caesar Resort. Featuring an outdoor pool and sea views, Angel's Apartment at Caesar Resort is located in Trikomo. Ubytování Angel's Apartment at Caesar Resort se nachází ve městě Trikomo (Kypr - Northern Cyprus).

3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area

10

3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area

Ubytování (Prázdninový dům) 3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area. 3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area, a property with a garden and a terrace, is set in Limassol, 1. Ubytování 3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area se nachází ve městě Lemesos (Kypr).

Casa Elegante

10

Casa Elegante

Ubytování (Apartmán) Casa Elegante. In the Larnaca City Centre district of Larnaka, close to Finikoudes Beach, Casa Elegante features free WiFi and a washing machine. Ubytování Casa Elegante se nachází ve městě (Kypr).

Villa Elizabeth

10

Villa Elizabeth

Ubytování (Vila) Villa Elizabeth. Located in Limassol, 24 km from Kolossi Castle and 34 km from MyMall, Villa Elizabeth offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Elizabeth se nachází ve městě Pachna (Kypr).

THE ALLEY HOLIDAY HOUSE

10

THE ALLEY HOLIDAY HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) THE ALLEY HOLIDAY HOUSE. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, THE ALLEY HOLIDAY HOUSE offers accommodation in Pano Lefkara with free WiFi and garden views. Ubytování THE ALLEY HOLIDAY HOUSE se nachází ve městě (Kypr).

Nejoblíbenější města v zemi Kypr

Vyberte si ubytování v nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších městech v zemi Kypr


Kypr: Ostrovní klenot východního Středozemí

Objevte krásy Kypru, ostrova s bohatou historií, nádhernými krajinami a chutnou kuchyní. Prozkoumejte úchvatné památky, relaxujte na slunných plážích a vychutnejte si místní gastronomii. Planujte svou dovolenou nyní!

Ostrov bohaté historie a kultury

Jako křižovatka civilizací od dob antiky, Kypr je ostrovem bohaté kultury a historie. Města jako Nikósie a Pafos jsou domovem řady historických a archeologických památek, včetně ruin starověkých chrámů, byzantských kostelů a středověkých pevností. Návštěvníci by rozhodně měli zahrnout výlet do archeologického naleziště Kourion, které nabízí nádherný pohled na moře a nádherně zachovalé antické divadlo. Další nezbytnou zastávkou je Troodos, horský masiv domovem malebných vesnic a úchvatných byzantských kostelů, které jsou zapsány na seznamu UNESCO.

Přírodní krásy a dobrodružství

Kromě bohaté historie a kultury je Kypr také známý svou nádhernou přírodou. Přírodní rezervace Akamas je skvělým místem pro vychutnání přírodní krásy ostrova, s nádhernými zátokami, plážemi a turistickými trasami. Kypr je také domovem některých z nejlepších potápěčských lokalit ve Středozemí, včetně slavného Blue Lagoon, kde můžete pozorovat krásné mořské dno a pestrý podmořský život.

Gastronomické zážitky a místní kuchyně

Kypr je také známý svou bohatou gastronomií, která je směsicí řeckých, tureckých a středomořských vlivů. Místní kuchyně nabízí širokou škálu chutí a textur, od tradičních meze - série malých pokrmů, které zahrnují vše od oliv a sýrů po grilované maso - až po sladké léčivky jako baklava. Víno je také důležitou součástí kyperské kuchyně, s mnoha vinařstvími nabízejícími prohlídky a ochutnávky.