Hledat

Ubytování

Kypr

Ubytování u moře na ostrově Kypr

Ubytování v regionech země Kypr

Nejlepší ubytování v hotelech země Kypr

Paphos

V regionu Paphos Region, Kypr (Kypr) máme celkem 2464 hotelů a ubytování.

Famagusta Region - Southern Cyprus

V regionu Famagusta Region - Southern Cyprus, Kypr (Kypr) máme celkem 2341 hotelů a ubytování.

Larnaka

V regionu Larnaka (Kypr) máme celkem 1428 hotelů a ubytování.

Pro region Larnaka doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Larnaka (871). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Limassol

V regionu Limassol Region, Kypr (Kypr) máme celkem 1132 hotelů a ubytování.

Severní Kypr

V regionu Severní Kypr (Kypr) máme celkem 707 hotelů a ubytování.

Pro region Severní Kypr doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kyrenia (166), Vokolidha (75), Trikomo (53), Famagusta (50), North Nicosia (49), Ayios Amvrosios (44), Ayios Yeoryios (35), Lapithos (31), Boghaz (17), Rizokarpaso (14). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nikósie

V regionu Nikósie (Kypr) máme celkem 430 hotelů a ubytování.

Pro region Nikósie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Nikósie (191). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Famagusta Region - Northern Cyprus

V regionu Famagusta Region - Northern Cyprus, Kypr (Kypr) máme celkem 321 hotelů a ubytování.

Troodos

V regionu Troodos (Kypr) máme celkem 214 hotelů a ubytování.

Pro region Troodos doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Troodos (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech země Kypr

Nejlepší ubytování v hotelech země Kypr

Greenfield House

10

Greenfield House

Ubytování (Apartmán) Greenfield House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Greenfield House is situated in Psevdhas. Ubytování Greenfield House se nachází ve městě Psevdhas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angel Suites

10

Angel Suites

Ubytování (Apartmán) Angel Suites. Situated in Nicosia, Angel Suites offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Angel Suites se nachází ve městě Nikósie (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rent Private Villa 018

10

Rent Private Villa 018

Ubytování (Vila) Rent Private Villa 018. Offering a private pool and table tennis, Rent Private Villa 018 is located in Paralimni, just 700 metres from Trinity Beach. Ubytování Rent Private Villa 018 se nachází ve městě Protaras (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spectacular Villa In Kyrenia

10

Spectacular Villa In Kyrenia

Ubytování (Vila) Spectacular Villa In Kyrenia. Situated in Kyrenia, 18 km from Girne Castle, Spectacular Villa In Kyrenia features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour... Ubytování Spectacular Villa In Kyrenia se nachází ve městě Kyrenia (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St Michael Mandali villa

10

St Michael Mandali villa

Ubytování (Vila) St Michael Mandali villa. Situated in Protaras, 1200 metres from Marlita Beach, 8 km from National Forest Park Kavo Gkreko and 1. Ubytování St Michael Mandali villa se nachází ve městě Protaras (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning Villa in Troodos

10

Stunning Villa in Troodos

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning Villa in Troodos. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Stunning Villa in Troodos is set in Kato Amiandos. Ubytování Stunning Villa in Troodos se nachází ve městě Kato Amiandos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras

10

Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras

Ubytování (Vila) Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras provides accommodation in Protaras... Ubytování Pearly Sands Villa 3 Bdrm With Big Pvt Pool In Protaras se nachází ve městě Protaras (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oceania & Panorama Villas

10

Oceania & Panorama Villas

Ubytování (Vily) Oceania & Panorama Villas. Located in Peyia of Paphos, the spacious, split-level Oceania & Panorama Villas features an outdoor pool, a well-tended garden and a furnished sun terrace... Ubytování Oceania & Panorama Villas se nachází ve městě Pegeia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment

10

Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment is situated in Xylophaghou. Ubytování Xylophagou Larnaca Ayia Napa Pool on the roof 1 bedroom apartment se nachází ve městě Xylophaghou (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

апартаменты

10

апартаменты

Ubytování (Apartmán) апартаменты. Featuring accommodation with a private pool, апартаменты is set in Pyla. Ubytování апартаменты se nachází ve městě Pyla (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Samaliana Sandy Beach Villas

10

Villa Samaliana Sandy Beach Villas

Ubytování (Vila) Villa Samaliana Sandy Beach Villas. Located in Polis Chrysochous, Villa Samaliana Sandy Beach Villas offers an outdoor pool and a private beach area just 100 metres away. Ubytování Villa Samaliana Sandy Beach Villas se nachází ve městě Polis Chrysochous (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

the view villa

10

the view villa

Ubytování (Vila) the view villa. Located just 2.5 km from Mavralis Beach, the view villa provides accommodation in Argaka with access to an outdoor swimming pool, a terrace, as well as a... Ubytování the view villa se nachází ve městě Argaka (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Stable

10

The Stable

Ubytování (Prázdninový dům) The Stable. The Stable offers accommodation in Limassol in the heart of the Old Town, 1 km from Castle of Limassol and Limassol Marina. The property is 1. Ubytování The Stable se nachází ve městě Lemesos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TROUZINI VILLA 2

10

TROUZINI VILLA 2

Ubytování (Vila) TROUZINI VILLA 2. Situated in Peyia, 1.9 km from Coral Bay and 1.9 km from Laourou Beach, TROUZINI VILLA 2 offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování TROUZINI VILLA 2 se nachází ve městě Pegeia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Christodoula

10

Villa Christodoula

Ubytování (Vila) Villa Christodoula. Situated in Prodhromi, 1.5 km from Polis Municipal Beach and 2. Ubytování Villa Christodoula se nachází ve městě Prodhromi (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elena in Argaka

10

Villa Elena in Argaka

Ubytování (Vila) Villa Elena in Argaka. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Elena in Argaka is situated in Argaka. Ubytování Villa Elena in Argaka se nachází ve městě Argaka (Kypr).

Caesar Apartment in Northern Cyprus

10

Caesar Apartment in Northern Cyprus

Ubytování (Apartmán) Caesar Apartment in Northern Cyprus. Featuring a year-round outdoor pool and sea views, Caesar Apartment in Northern Cyprus is located in Ayios Yeoryios. Ubytování Caesar Apartment in Northern Cyprus se nachází ve městě (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Center Pool View Apartment

10

City Center Pool View Apartment

Ubytování (Apartmán) City Center Pool View Apartment. In the Larnaca City Centre district of Larnaka, close to Byzantine Museum of Saint Lazarus, City Center Pool View Apartment features an outdoor swimming... Ubytování City Center Pool View Apartment se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agrepavli Lapithia

10

Agrepavli Lapithia

Ubytování (Apartmán) Agrepavli Lapithia. Surrounded by trees and situated in Kallepia village, Agrepavli Lapithia offers self-catering accommodation and a large garden. Ubytování Agrepavli Lapithia se nachází ve městě Kallepia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akti Villa By Taimoura

10

Akti Villa By Taimoura

Ubytování (Vila) Akti Villa By Taimoura. Located in Paphos City, Akti Villa By Taimoura provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Akti Villa By Taimoura se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kings Palace Indigo 109

10

Kings Palace Indigo 109

Ubytování (Apartmán) Kings Palace Indigo 109. Situated 100 metres from Tombs of the Kings in Paphos City, Kings Palace Indigo 109 offers accommodation with a kitchen. Located 1. Ubytování Kings Palace Indigo 109 se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magdalous House

10

Magdalous House

Ubytování (Venkovský dům) Magdalous House. The stone-built Magdalous House in Arsos Villlage features a garden and a furnished terrace. It features a fireplace, beamed ceilings and iron beds. Ubytování Magdalous House se nachází ve městě Arsos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feel @ Home

10

Feel @ Home

Ubytování (Penzion) Feel @ Home. Feel @ Home is located in Engomi and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Feel @ Home se nachází ve městě (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ground Floor Studio

10

Ground Floor Studio

Ubytování (Apartmán) Ground Floor Studio. Set in the Kato Paphos of Paphos City, Ground Floor Studio has an outdoor swimming pool, a garden, free WiFi, and free private parking for guests who... Ubytování Ground Floor Studio se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Palms Guest House & Cafe

10

Golden Palms Guest House & Cafe

Ubytování (Penzion) Golden Palms Guest House & Cafe. Located in Famagusta, 2.2 km from Derinya Public Beach, Golden Palms Guest House & Cafe has a number of amenities, including a garden, a terrace and free... Ubytování Golden Palms Guest House & Cafe se nachází ve městě Famagusta (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home by the Sea

10

Holiday Home by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home by the Sea. Set in Larnaka, 1.8 km from Pyla Beach and 8 km from Europe Square, Holiday Home by the Sea offers a garden and air conditioning. Ubytování Holiday Home by the Sea se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Melina Coral Bay

10

Villa Melina Coral Bay

Ubytování (Vila) Villa Melina Coral Bay. VILLA MELINA is an accommodation located in Peyia, 4 km from Paphos Zoo and 12 km from Lara Beach. The Agios Georgios Church is within 6 km of the villa. Ubytování Villa Melina Coral Bay se nachází ve městě Pegeia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fat Cow Apartment 102

10

Fat Cow Apartment 102

Ubytování (Apartmán) Fat Cow Apartment 102. Boasting a terrace, Fat Cow Apartment 102 features accommodation in Livadhia with free WiFi and sea views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Fat Cow Apartment 102 se nachází ve městě Livadhia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sevi's Place, 3 Bedroom Flat, 110 s.m

10

Sevi's Place, 3 Bedroom Flat, 110 s.m

Ubytování (Apartmán) Sevi's Place, 3 Bedroom Flat, 110 s.m. Set in Larnaka, less than 1 km from Finikoudes Beach and a 10-minute walk from Europe Square, Sevi's Place, 3 Bedroom Flat, 110 s. Ubytování Sevi's Place, 3 Bedroom Flat, 110 s.m se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Leonidas

10

Villa Leonidas

Ubytování (Vila) Villa Leonidas. Set in Protaras, less than 1 km from Vrisi Beach and a 12-minute walk from Fig Tree Beach, Villa Leonidas offers an outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Leonidas se nachází ve městě Protaras (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Skala Guesthouse

10

The Skala Guesthouse

Ubytování (Apartmán) The Skala Guesthouse. The Skala Guesthouse is situated in Larnaka, 300 metres from Agios Lazaros Byzantine Museum. The property is 300 metres from Saint Lazarus Church. Ubytování The Skala Guesthouse se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tina's Country Home

10

Tina's Country Home

Ubytování (Venkovský dům) Tina's Country Home. Situated in Askas, Tina's Country Home features accommodation with free bikes, free WiFi, room service, and a shared lounge. Ubytování Tina's Country Home se nachází ve městě Askas (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

THE ALLEY HOLIDAY HOUSE

10

THE ALLEY HOLIDAY HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) THE ALLEY HOLIDAY HOUSE. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, THE ALLEY HOLIDAY HOUSE offers accommodation in Pano Lefkara with free WiFi and garden views. Ubytování THE ALLEY HOLIDAY HOUSE se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elizabeth

10

Villa Elizabeth

Ubytování (Vila) Villa Elizabeth. Located in Limassol, 24 km from Kolossi Castle and 34 km from MyMall, Villa Elizabeth offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Elizabeth se nachází ve městě Pachna (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elegante

10

Casa Elegante

Ubytování (Apartmán) Casa Elegante. In the Larnaca City Centre district of Larnaka, close to Finikoudes Beach, Casa Elegante features free WiFi and a washing machine. Ubytování Casa Elegante se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area

10

3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area

Ubytování (Prázdninový dům) 3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area. 3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area, a property with a garden and a terrace, is set in Limassol, 1. Ubytování 3 bedroom house at yermasoyia dasoudi beach papas area se nachází ve městě Lemesos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angel's Apartment at Caesar Resort

10

Angel's Apartment at Caesar Resort

Ubytování (Apartmán) Angel's Apartment at Caesar Resort. Featuring an outdoor pool and sea views, Angel's Apartment at Caesar Resort is located in Trikomo. Ubytování Angel's Apartment at Caesar Resort se nachází ve městě Trikomo (Kypr - Northern Cyprus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6

10

Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6

Ubytování (Apartmán) Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6. Set within the Limassol Promenade district in Limassol, Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6 has air conditioning, a balcony, and sea... Ubytování Kermia Court - Beach-front, modern 2 bedroom -sleeps 6 se nachází ve městě Lemesos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Limnaria modern apartments

10

Limnaria modern apartments

Ubytování (Apartmány) Limnaria modern apartments. Located in Paphos City with Vrisoudia Beach and SODAP Beach nearby, Limnaria modern apartments provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Limnaria modern apartments se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lighthouse

10

Lighthouse

Ubytování (Apartmán) Lighthouse. Boasting sea views, Lighthouse offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Mackenzie Beach. Ubytování Lighthouse se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment on the beachfront

10

Luxury apartment on the beachfront

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment on the beachfront. Luxury apartment on the beachfront, a property with an outdoor swimming pool and a private beach area, is located in Limassol, 200 metres from Dasoudi... Ubytování Luxury apartment on the beachfront se nachází ve městě Lemesos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emerald Apartment

10

Emerald Apartment

Ubytování (Apartmán) Emerald Apartment. Boasting pool views, Emerald Apartment features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Trinity Beach. Ubytování Emerald Apartment se nachází ve městě Paralimni (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Indigo

10

Indigo

Ubytování (Prázdninový dům) Indigo. Situated in Protaras, just 200 metres from Vrisoudia Beach, Indigo features beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and free... Ubytování Indigo se nachází ve městě Protaras (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Bay Penthouse 2

10

Green Bay Penthouse 2

Ubytování (Apartmán) Green Bay Penthouse 2. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Green Bay Penthouse 2 is located in Paralimni, within 1.5 km from Fig Tree Bay. Ubytování Green Bay Penthouse 2 se nachází ve městě Paralimni (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holmes Place Luxury Seaview Apartments

10

Holmes Place Luxury Seaview Apartments

Ubytování (Apartmány) Holmes Place Luxury Seaview Apartments. Boasting an outdoor pool, Holmes Place Luxury Seaview Apartments in Peyia features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Holmes Place Luxury Seaview Apartments se nachází ve městě Pegeia (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable apartment in a great location

10

Comfortable apartment in a great location

Ubytování (Apartmán) Comfortable apartment in a great location. Located in Paphos City, within 1.6 km of Paphos Municipal Baths and 1. Ubytování Comfortable apartment in a great location se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

''The Yellow Suite'' Amazing 2B Near Finikoudes Beach

10

''The Yellow Suite'' Amazing 2B Near Finikoudes Beach

Ubytování (Apartmán) ''The Yellow Suite'' Amazing 2B Near Finikoudes Beach. ''The Yellow Suite'' Amazing 2B Near Finikoudes Beach, a property with a terrace, is located in Larnaka, less than 1 km from Finikoudes Beach, 2. Ubytování ''The Yellow Suite'' Amazing 2B Near Finikoudes Beach se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender House

10

Lavender House

Ubytování (Prázdninový dům) Lavender House. Lavender House is set in Psematismenos and offers a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Lavender House se nachází ve městě Psematismenos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kantara House

10

Kantara House

Ubytování (Prázdninový dům) Kantara House. Featuring accommodation with a patio, Kantara House is located in Arsos. Ubytování Kantara House se nachází ve městě Arsos (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

George Roof Garden Apartment

10

George Roof Garden Apartment

Ubytování (Apartmán) George Roof Garden Apartment. Set in Larnaka and only 5 km from Europe Square, George Roof Garden Apartment offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování George Roof Garden Apartment se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden Gardens Maisonette

10

Eden Gardens Maisonette

Ubytování (Apartmán) Eden Gardens Maisonette. Situated in Paphos City, 800 metres from Lighthouse Beach and 1. Ubytování Eden Gardens Maisonette se nachází ve městě (Kypr). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)